İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İspanya Segunda División 2026

İspanya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Segunda División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 136 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

12. sıra 17 puan averaj -4 form BMMGG Segunda

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

5 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
17attığı gol
21yediği gol
1,42 – 1,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 4/12
  • KG Var %58,3 7/12
  • 2.5 Üst %66,7 8/12

İç saha 6 maç

2 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
6attığı gol
8yediği gol
1,00 – 1,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 2/6
  • KG Var %50,0 3/6
  • 2.5 Üst %66,7 4/6

Deplasman 6 maç

3 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
11attığı gol
13yediği gol
1,83 – 2,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 2/6
  • KG Var %66,7 4/6
  • 2.5 Üst %66,7 4/6

Sarı kart 34 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 12 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (12 m)İç saha (6 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%51,0%54,8%47,2
Beklenen gol (xG)1,020,681,45
Toplam şut9,89,79,8
İsabetli şut3,62,84,3
Ceza sahası içi şut5,84,57,0
Korner4,14,73,5
Pas449475423
Pas isabeti%86%87%84
Kurtarış3,23,03,3
Faul12,111,312,8
Ofsayt2,03,30,7
Sarı kart2,833,172,50
Kırmızı kart0,170,000,33
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,361,411,30
Rakibin şutu13,912,015,8
Rakibin isabetli şutu4,94,35,5
Rakibin korneri5,85,36,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 8,5 üstü%759/12
  • 9,5 üstü%425/12
  • 10,5 üstü%334/12
Kart5,17maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%8310/12
  • 4,5 üstü%587/12
  • 5,5 üstü%334/12
İsabetli şut8,50maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%678/12
  • 8,5 üstü%334/12
  • 9,5 üstü%334/12
Toplam şut23,67maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 20,5 üstü%759/12
  • 22,5 üstü%587/12
  • 24,5 üstü%506/12
Faul27,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 22,5 üstü%759/12
  • 24,5 üstü%759/12
Ofsayt5,92maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%10012/12
  • 3,5 üstü%8310/12

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Jesé 41211 677
T. Miyashiro 32100 965
Iván Jaime 22300 723
Manu Fuster 21100 713
Valentín Pezzolesi 21200 1.080
Elías Romero 12200 244
Jefté Betancor 11000 549
Enrique Clemente 10000 210
Sandro Ramírez 10000 142
E. Loiodice 01200 863
Iñaki González Zambrano 01410 507
A. Bassinga 00100 69
A. Rodriguez 00200 335
A. Rodriguez 00000 18
Ale García 00000 24
G. Bonfanti 00300 690
I. Medina 00100 22
José Caro 00000 1.080
Juan Herzog 00300 855
Kirian Rodríguez 00200 811
Marvin Park 00000 13
Rafa Cruz 00100 152
Sergio Ruiz 00000 80
Sergio Viera 00100 76
Álex Suárez 00300 851

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Almeria ve 1 takım daha 23 golle ligin en golcüleri.
  • Castellón en az gol yiyen takım: 12 maçta 5 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 8 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,76 gol ortalamasıyla oynanıyor (136 maçta 375 gol).
Maç13622 takım
Maç başına gol2,76375 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,7 (n=136)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,5 (n=136)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %45,6 (n=136)Beraberlik %22,1 (n=136)Deplasman %32,4 (n=136)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Castellón 12+1827 BMGGB
2 Almeria 12+1326 GGGBB
3 Burgos 13+524 MGGBG
4 Eibar 12+723 GMBMB
5 Granada CF 12+623 GGGGG
20 Cadiz 13-210 MMGMM
21 Albacete 13-1110 MMGGG
22 AD Ceuta FC 13-205 MMMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 22 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Almeria 23 gol · 12 maç
  2. 1Castellón 23 gol · 12 maç
  3. 3Cordoba 22 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Castellón 5 gol · 12 maç
  2. 2Mallorca 7 gol · 12 maç
  3. 3Almeria 10 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Castellón %58,3 (n=12)
  2. 2Mallorca %50,0 (n=12)
  3. 3Almeria %41,7 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Granada CF

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

AD Ceuta FC

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Almeria

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Sporting Gijon

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,7Beraberlik %29,8Favori olmayan kazandı %22,4

2023–2026 · 1.310 maç

Bu sezon: favori kazandı %50,0 · beraberlik %25,0 · favori olmayan kazandı %25,0 · 36 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Marin Celta de Vigo II 8
  2. 1Enric Gallego Tenerife 8
  3. 3Fuentes Mallorca 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1J. Ponceau Valladolid 6
  2. 2Dani Díaz Real Sociedad II 5
  3. 2Víctor Fernández Valladolid 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Marin Celta de Vigo II 9
  2. 1Enric Gallego Tenerife 9
  3. 3Fuentes Mallorca 8

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1N. Gioacchini Sabadell 103 dk (3 gol · 309 dk)
  2. 2Enric Gallego Tenerife 103 dk (8 gol · 825 dk)
  3. 3Y. Asprilla Girona 105 dk (5 gol · 526 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Diego Alende FC Andorra 6
  2. 1Edgar González Sabadell 6
  3. 3A. Rodriguez Celta de Vigo II 5

+13 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1P. Meixus Celta de Vigo II 2
  2. 2Abel Ruiz Girona 1
  3. 2Albert Caparrós AD Ceuta FC 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 136/136 İlk yarı skoru 136/136 Gol, asist, kart 136/136 Oyuncu dakikaları 136/136

Maç istatistikleri

136 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,38maç başı · 136 maç
  • 8,5 üstü%5879/136
  • 9,5 üstü%4663/136
  • 10,5 üstü%3547/136
Kart5,61maç başı · 136 maç
  • 3,5 üstü%83113/136
  • 4,5 üstü%6791/136
  • 5,5 üstü%4967/136
İsabetli şut8,79maç başı · 136 maç
  • 7,5 üstü%6284/136
  • 8,5 üstü%4967/136
  • 9,5 üstü%3851/136
Toplam şut26,22maç başı · 136 maç
  • 20,5 üstü%79108/136
  • 22,5 üstü%7196/136
  • 24,5 üstü%6081/136
Faul27,26maç başı · 136 maç
  • 22,5 üstü%81110/136
  • 24,5 üstü%6893/136
Ofsayt3,89maç başı · 136 maç
  • 2,5 üstü%74100/136
  • 3,5 üstü%5271/136

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Cordoba6,613 m
  2. AD Ceuta FC6,413 m
  3. Albacete5,713 m
  4. Eldense5,712 m
  5. Oviedo5,513 m

En çok şut

  1. Cordoba15,913 m
  2. AD Ceuta FC15,713 m
  3. Oviedo15,513 m
  4. FC Andorra15,212 m
  5. Sabadell15,012 m

En çok isabetli şut

  1. FC Andorra5,612 m
  2. Valladolid5,412 m
  3. Cordoba5,313 m
  4. Oviedo5,213 m
  5. Eibar5,012 m

En yüksek xG

  1. FC Andorra2,0512 m
  2. Castellón1,8912 m
  3. Mallorca1,6612 m
  4. Cordoba1,6213 m
  5. Oviedo1,5913 m

Topa en çok sahip olan

  1. FC Andorra%62,812 m
  2. Castellón%60,812 m
  3. Cordoba%56,013 m
  4. Mallorca%54,212 m
  5. Almeria%53,212 m

En çok faul

  1. Real Sociedad II17,812 m
  2. Sabadell17,412 m
  3. FC Andorra16,912 m
  4. Leganes16,013 m
  5. Cordoba15,913 m

En çok kart

  1. Cordoba3,4613 m
  2. FC Andorra3,3312 m
  3. Valladolid3,3312 m
  4. Leganes3,3113 m
  5. Oviedo3,3113 m

En çok ofsayt

  1. Tenerife3,012 m
  2. Sabadell2,612 m
  3. FC Andorra2,512 m
  4. Real Sociedad II2,312 m
  5. Burgos2,313 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").