İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Serie C · Grup A 2026

İtalya

Serie C · Grup A (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 125 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 19:30 TSİ · veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla

Giana Erminio

Takım seçimini kaldır
17. sıra 11 puan averaj -4 form BBGGM Serie C: Girone A

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

2 galibiyet5 beraberlik5 mağlubiyet
13attığı gol
17yediği gol
1,08 – 1,42maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %8,3 1/12
  • KG Var %75,0 9/12
  • 2.5 Üst %58,3 7/12

İç saha 6 maç

1 galibiyet2 beraberlik3 mağlubiyet
8attığı gol
11yediği gol
1,33 – 1,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/6
  • KG Var %100,0 6/6
  • 2.5 Üst %83,3 5/6

Deplasman 6 maç

1 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
5attığı gol
6yediği gol
0,83 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %50,0 3/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Sarı kart 31 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 12 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
S. Comelli 22300
M. Ballabio 21200
D. Pinto 11400
F. Renda 11201
T. Nucifero 11200
A. Quaggio 10100
E. Muhameti 10100
L. Magazzu 10100
L. Samele 10100
M. Zanchetta 10200
E. Rovinelli 01200
L. Ruffini 01200
A. Mazza 00100
C. Di Bitonto 00100
C. Mora 00100
M. Marotta 00100
P. Tornaghi 00200
S. Ghezzi 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 00:38 TSİ
  • Union Brescia ligin en golcü takımı: 13 maçta 26 gol.
  • Cittadella en az gol yiyen takım: 12 maçta 6 gol.
  • Gol krallığında 4 oyuncu 6 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,52 gol ortalamasıyla oynanıyor (125 maçta 315 gol).
Maç12520 takım
Maç başına gol2,52315 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,4 (n=125)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,6 (n=125)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %36,0 (n=125)Beraberlik %33,6 (n=125)Deplasman %30,4 (n=125)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Cittadella 12+1330 MGGMG
2 Union Brescia 13+1528 GMGGG
3 Trento 13+1227 GGGBG
4 Arzignano Valchiampo 13+421 GMGBM
5 Ospitaletto 12+719 BGMMB
18 Juventus U23 12-711 MBGMB
19 Dolomiti Bellunesi 13-1210 MMMMM
20 Folgore Caratese 12-107 MMMBM

Avrupa kupaları / üst turDiğer (play-off vb.)Küme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Union Brescia 26 gol · 13 maç
  2. 2Alcione 21 gol · 13 maç
  3. 3Albinoleffe 20 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Cittadella 6 gol · 12 maç
  2. 2Trento 7 gol · 13 maç
  3. 3Treviso 9 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Cittadella %66,7 (n=12)
  2. 2Trento %61,5 (n=13)
  3. 3Union Brescia %46,2 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Trento

son 5 maçta 13 puan GBGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Dolomiti Bellunesi

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Trento

maç başına puan dalgalanması 1,00 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Arzignano Valchiampo

maç başına puan dalgalanması 1,35 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %56,2Beraberlik %18,8Favori olmayan kazandı %25,0

2023–2026 · 32 maç

Bu sezon: favori kazandı %56,2 · beraberlik %18,8 · favori olmayan kazandı %25,0 · 32 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Rizzo Pinna Union Brescia 6
  2. 1A. Rolfini Alcione 6
  3. 1G. Anatriello Lumezzane 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1J. Desogus Albinoleffe 5
  2. 2G. Sali Albinoleffe 4
  3. 3A. Merola Juventus U23 3

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Rizzo Pinna Union Brescia 9
  2. 1J. Desogus Albinoleffe 9
  3. 3A. Rolfini Alcione 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1S. Kassama Trento 6
  2. 2F. Desole Athletic Carpi 5
  3. 2G. Basso Novara 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Boffelli Lumezzane 2
  2. 2A. Astrologo Athletic Carpi 1
  3. 2A. Boufandar Pro Vercelli 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 125/125 İlk yarı skoru 125/125 Gol, asist, kart 125/125 Oyuncu dakikaları 0/125

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").