İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İtalya Serie B 2026

İtalya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Serie B (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 107 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 21:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

8. sıra 16 puan averaj +3 form GBBMB Serie B

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 11 maç

4 galibiyet4 beraberlik3 mağlubiyet
20attığı gol
17yediği gol
1,82 – 1,55maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,2 2/11
  • KG Var %63,6 7/11
  • 2.5 Üst %72,7 8/11

İç saha 6 maç

2 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
11attığı gol
12yediği gol
1,83 – 2,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/6
  • KG Var %83,3 5/6
  • 2.5 Üst %83,3 5/6

Deplasman 5 maç

2 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
9attığı gol
5yediği gol
1,80 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Sarı kart 24 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 11 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (11 m)İç saha (6 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%51,3%51,3%51,2
Beklenen gol (xG)1,861,891,82
Toplam şut16,116,016,2
İsabetli şut6,06,35,6
Ceza sahası içi şut10,610,510,8
Korner6,46,36,4
Pas462468455
Pas isabeti%81%85%75
Kurtarış2,12,02,2
Faul10,810,311,4
Ofsayt1,61,81,2
Sarı kart2,092,172,00
Kırmızı kart0,090,170,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,241,261,21
Rakibin şutu13,012,513,6
Rakibin isabetli şutu3,64,23,0
Rakibin korneri5,14,85,4

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,45maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 8,5 üstü%829/11
  • 9,5 üstü%738/11
  • 10,5 üstü%556/11
Kart4,00maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 3,5 üstü%647/11
  • 4,5 üstü%364/11
  • 5,5 üstü%182/11
İsabetli şut9,64maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 7,5 üstü%9110/11
  • 8,5 üstü%738/11
  • 9,5 üstü%364/11
Toplam şut29,09maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 20,5 üstü%10011/11
  • 22,5 üstü%10011/11
  • 24,5 üstü%9110/11
Faul23,27maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 22,5 üstü%647/11
  • 24,5 üstü%364/11
Ofsayt2,64maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 2,5 üstü%455/11
  • 3,5 üstü%273/11

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
F. Pittarello 41100 613
M. Tramoni 35000 618
T. Marras 31100 375
S. Moreo 22000 612
A. Calabresi 20500 594
E. Rao 11000 243
M. Léris 11210 747
O. Correia 11000 928
S. Canestrelli 11000 428
F. Coppola 10100 143
G. Leone 10000 610
S. Zanon 02100 650
A. Primasso 01300 574
R. Bozhinov 01100 443
A. Caracciolo 00100 226
A. Confente 00100 990
A. Petagna 00000 407
D. Denoon 00000 25
F. Loyola 00200 327
G. Piccinini 00100 86
I. Ferrah 00000 36
I. Vural 00200 238
S. Angori 00100 900
Tomás Esteves 00000 36

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Palermo ligin en golcü takımı: 11 maçta 25 gol.
  • Ascoli en az gol yiyen takım: 11 maçta 7 gol.
  • C. Shpendi (Cesena) 8 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,61 gol ortalamasıyla oynanıyor (107 maçta 279 gol).
Maç10720 takım
Maç başına gol2,61279 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,8 (n=107)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,6 (n=107)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %37,4 (n=107)Beraberlik %32,7 (n=107)Deplasman %29,9 (n=107)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Palermo 11+1227 GGBGB
2 Ascoli 11+1020 BGGBB
3 Modena 10+820 GMGGB
4 Mantova 11+419 MGMBB
5 Avellino 11+516 BMBGB
18 Empoli 11-79 BMMBB
19 Sampdoria 10-88 MMBMG
20 Catanzaro 11-126 BMBBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Palermo 25 gol · 11 maç
  2. 2Pisa 20 gol · 11 maç
  3. 3Hellas Verona 19 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Ascoli 7 gol · 11 maç
  2. 2Modena 10 gol · 10 maç
  3. 3Avellino 11 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Cremonese %40,0 (n=10)
  2. 2Ascoli %36,4 (n=11)
  3. 2Hellas Verona %36,4 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Palermo

son 5 maçta 11 puan BGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Catanzaro

son 5 maçta 3 puan MBBMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Palermo

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Carrarese

maç başına puan dalgalanması 1,34 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %45,0Beraberlik %32,8Favori olmayan kazandı %22,3

2023–2026 · 1.105 maç

Bu sezon: favori kazandı %37,5 · beraberlik %37,5 · favori olmayan kazandı %25,0 · 40 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Shpendi Cesena 8
  2. 2A. Belotti Modena 7
  3. 2Antonio Di Nardo Juve Stabia 7

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1D. Johnsen Palermo 5
  2. 1M. Tramoni Pisa 5
  3. 3A. Castellini Mantova 4

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1D. Johnsen Palermo 12
  2. 2C. Shpendi Cesena 9
  3. 3M. Tramoni Pisa 8

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1A. Belotti Modena 49 dk (7 gol · 343 dk)
  2. 2D. Mosquera Hellas Verona 68 dk (7 gol · 473 dk)
  3. 3T. Rubino Carrarese 98 dk (3 gol · 295 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Calabresi Pisa 5
  2. 1A. Guiébré Ascoli 5
  3. 1C. Kouan Benevento 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1M. Curto Empoli 2
  2. 2A. David Cesena 1
  3. 2A. Edmundsson Hellas Verona 1

+14 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 107/107 İlk yarı skoru 107/107 Gol, asist, kart 107/107 Oyuncu dakikaları 107/107

Maç istatistikleri

107 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,68maç başı · 107 maç
  • 8,5 üstü%5761/107
  • 9,5 üstü%4952/107
  • 10,5 üstü%3639/107
Kart4,06maç başı · 107 maç
  • 3,5 üstü%6266/107
  • 4,5 üstü%4144/107
  • 5,5 üstü%2021/107
İsabetli şut8,51maç başı · 107 maç
  • 7,5 üstü%6165/107
  • 8,5 üstü%4851/107
  • 9,5 üstü%3639/107
Toplam şut27,82maç başı · 107 maç
  • 20,5 üstü%94101/107
  • 22,5 üstü%8187/107
  • 24,5 üstü%6873/107
Faul25,50maç başı · 107 maç
  • 22,5 üstü%6570/107
  • 24,5 üstü%5458/107
Ofsayt3,22maç başı · 107 maç
  • 2,5 üstü%6064/107
  • 3,5 üstü%3740/107

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Ascoli6,511 m
  2. Pisa6,411 m
  3. Hellas Verona6,011 m
  4. Benevento5,911 m
  5. Sampdoria5,710 m

En çok şut

  1. Modena18,210 m
  2. Palermo18,111 m
  3. Benevento16,611 m
  4. Pisa16,111 m
  5. Hellas Verona15,511 m

En çok isabetli şut

  1. Palermo6,011 m
  2. Pisa6,011 m
  3. Modena5,310 m
  4. Hellas Verona5,111 m
  5. Mantova4,811 m

En yüksek xG

  1. Palermo2,0311 m
  2. Pisa1,8611 m
  3. Hellas Verona1,7011 m
  4. Benevento1,5811 m
  5. Ascoli1,5611 m

Topa en çok sahip olan

  1. Ascoli%62,311 m
  2. Modena%56,710 m
  3. Juve Stabia%55,211 m
  4. Catanzaro%53,111 m
  5. Hellas Verona%52,611 m

En çok faul

  1. Vicenza Virtus16,810 m
  2. Hellas Verona14,611 m
  3. Mantova14,611 m
  4. Benevento14,411 m
  5. Carrarese14,310 m

En çok kart

  1. Benevento2,9111 m
  2. Vicenza Virtus2,4010 m
  3. Cesena2,2711 m
  4. Sudtirol2,2711 m
  5. Empoli2,1811 m

En çok ofsayt

  1. Cesena3,211 m
  2. Virtus Entella2,910 m
  3. Modena2,610 m
  4. Padova2,611 m
  5. Ascoli1,611 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").