İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İtalya Serie A 2026

İtalya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Serie A (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 105 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:45 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

19. sıra 6 puan averaj -13 form GMMMG Serie A

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 11 maç

2 galibiyet0 beraberlik9 mağlubiyet
8attığı gol
21yediği gol
0,73 – 1,91maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %9,1 1/11
  • KG Var %36,4 4/11
  • 2.5 Üst %36,4 4/11

İç saha 6 maç

2 galibiyet0 beraberlik4 mağlubiyet
5attığı gol
11yediği gol
0,83 – 1,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %33,3 2/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Deplasman 5 maç

0 galibiyet0 beraberlik5 mağlubiyet
3attığı gol
10yediği gol
0,60 – 2,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Sarı kart 24 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 11 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (11 m)İç saha (6 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%49,8%48,7%51,2
Beklenen gol (xG)1,461,391,54
Toplam şut13,713,713,8
İsabetli şut4,04,73,2
Ceza sahası içi şut8,38,87,6
Korner3,93,34,6
Pas455460450
Pas isabeti%84%87%80
Kurtarış4,24,04,4
Faul9,79,310,2
Ofsayt2,62,72,6
Sarı kart2,092,002,20
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,992,261,66
Rakibin şutu16,216,815,4
Rakibin isabetli şutu6,05,76,4
Rakibin korneri5,45,75,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,27maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 8,5 üstü%647/11
  • 9,5 üstü%364/11
  • 10,5 üstü%273/11
Kart3,27maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 3,5 üstü%364/11
  • 4,5 üstü%182/11
  • 5,5 üstü%182/11
İsabetli şut10,00maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 7,5 üstü%738/11
  • 8,5 üstü%647/11
  • 9,5 üstü%455/11
Toplam şut29,91maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 20,5 üstü%10011/11
  • 22,5 üstü%10011/11
  • 24,5 üstü%10011/11
Faul19,18maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 22,5 üstü%182/11
  • 24,5 üstü%91/11
Ofsayt4,73maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 2,5 üstü%829/11
  • 3,5 üstü%829/11

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
A. Hainaut 22000 946
A. Adams 20000 946
R. Sagrado 11000 276
J. Yeboah 10000 766
Kike Pérez 10300 876
T. Basic 10100 510
G. Busio 02100 398
P. Mazzocchi 01100 274
R. Haps 01100 433
S. Sohm 01300 738
A. Bella-Kotchap 00000 196
A. Rrahmani 00000 134
B. Franjic 00000 134
F. Stankovic 00000 990
J. Schingtienne 00300 475
Juan Jesus 00300 651
L. Lauberbach 00000 179
Lamine Dabo 00000 25
M. Dagasso 00100 39
M. Moreno 00300 689
R. Halhal 00100 676
Thierry Correia 00100 193
Toni Fernández 00100 58
Þ. Helgason 00000 296

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • AS Roma ligin en golcü takımı: 11 maçta 31 gol.
  • Como ve 1 takım daha yalnız 8 gol yedi.
  • Gustavo Varela (Monza) 9 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,14 gol ortalamasıyla oynanıyor (105 maçta 330 gol).
Maç10520 takım
Maç başına gol3,14330 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,1 (n=105)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,0 (n=105)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,6 (n=105)Beraberlik %16,2 (n=105)Deplasman %36,2 (n=105)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Lazio 10+1628 GGGGG
2 AS Roma 11+2127 GBGGG
3 Inter 10+1325 GGGGM
4 Como 10+1023 BGGGG
5 AC Milan 10+921 BGGMG
18 Monza 10-77 MGMMM
19 Venezia 11-136 GMMMG
20 Udinese 11-135 MMBMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1AS Roma 31 gol · 11 maç
  2. 2Inter 26 gol · 10 maç
  3. 3Frosinone 24 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Como 8 gol · 10 maç
  2. 1Lazio 8 gol · 10 maç
  3. 3AS Roma 10 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1AS Roma %54,5 (n=11)
  2. 2Juventus %50,0 (n=10)
  3. 3Lazio %40,0 (n=10)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Lazio

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Sassuolo

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Lazio

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Cagliari

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %54,2Beraberlik %26,9Favori olmayan kazandı %19,0

2023–2026 · 1.108 maç

Bu sezon: favori kazandı %78,0 · beraberlik %4,9 · favori olmayan kazandı %17,1 · 41 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Gustavo Varela Monza 9
  2. 2A. Raimondo Frosinone 8
  3. 2D. Malen AS Roma 8

Asist

Tümü →
  1. 1Juan Miranda Bologna 5
  2. 1M. Zaccagni Lazio 5
  3. 3A. Diouf Inter 4

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1D. Malen AS Roma 10
  2. 1Gustavo Varela Monza 10
  3. 3A. Rabiot AC Milan 8

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1D. Malen AS Roma 82 dk (8 gol · 652 dk)
  2. 2Gustavo Varela Monza 84 dk (9 gol · 760 dk)
  3. 3A. Cissè AC Milan 87 dk (4 gol · 346 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1G. Bracaglia Frosinone 5
  2. 2A. Deiola Cagliari 4
  3. 2J. Karlström Udinese 4

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. N'Diaye Parma 1
  2. 1A. Obert Cagliari 1
  3. 1D. Malen AS Roma 1

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 105/105 İlk yarı skoru 105/105 Gol, asist, kart 105/105 Oyuncu dakikaları 105/105

Maç istatistikleri

105 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,78maç başı · 105 maç
  • 8,5 üstü%6164/105
  • 9,5 üstü%4648/105
  • 10,5 üstü%3739/105
Kart3,27maç başı · 105 maç
  • 3,5 üstü%4244/105
  • 4,5 üstü%2829/105
  • 5,5 üstü%1314/105
İsabetli şut9,82maç başı · 105 maç
  • 7,5 üstü%7175/105
  • 8,5 üstü%6366/105
  • 9,5 üstü%5053/105
Toplam şut29,14maç başı · 105 maç
  • 20,5 üstü%9094/105
  • 22,5 üstü%8387/105
  • 24,5 üstü%7377/105
Faul21,86maç başı · 105 maç
  • 22,5 üstü%4143/105
  • 24,5 üstü%2728/105
Ofsayt4,09maç başı · 105 maç
  • 2,5 üstü%7276/105
  • 3,5 üstü%6467/105

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Juventus8,210 m
  2. Como7,110 m
  3. Frosinone7,011 m
  4. Inter6,410 m
  5. AS Roma6,411 m

En çok şut

  1. Inter22,010 m
  2. Como20,310 m
  3. Frosinone20,111 m
  4. AS Roma19,411 m
  5. Fiorentina16,410 m

En çok isabetli şut

  1. Inter7,210 m
  2. Frosinone6,811 m
  3. AS Roma6,611 m
  4. Como6,310 m
  5. Napoli5,610 m

En yüksek xG

  1. Inter2,7610 m
  2. AS Roma2,4111 m
  3. Como1,8710 m
  4. Frosinone1,8411 m
  5. AC Milan1,7810 m

Topa en çok sahip olan

  1. Inter%62,510 m
  2. Como%62,210 m
  3. AC Milan%58,710 m
  4. Juventus%58,010 m
  5. AS Roma%57,211 m

En çok faul

  1. Frosinone14,611 m
  2. Lecce13,911 m
  3. Bologna13,111 m
  4. Cagliari12,611 m
  5. Monza12,210 m

En çok kart

  1. Fiorentina2,3010 m
  2. Genoa2,3010 m
  3. Bologna2,0911 m
  4. Venezia2,0911 m
  5. Lecce2,0011 m

En çok ofsayt

  1. Juventus3,010 m
  2. Frosinone2,811 m
  3. Monza2,810 m
  4. Napoli2,710 m
  5. AS Roma2,611 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").