İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Torneo Federal A 2026

Arjantin

Torneo Federal A (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 512 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:00 TSİ · veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla

Kimberley Mar del Plata

Takım seçimini kaldır
8. sıra 26 puan averaj +6 form BBGGB Regular Season

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 28 maç

11 galibiyet12 beraberlik5 mağlubiyet
27attığı gol
17yediği gol
0,96 – 0,61maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %57,1 16/28
  • KG Var %28,6 8/28
  • 2.5 Üst %28,6 8/28

İç saha 14 maç

6 galibiyet6 beraberlik2 mağlubiyet
15attığı gol
9yediği gol
1,07 – 0,64maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 7/14
  • KG Var %35,7 5/14
  • 2.5 Üst %28,6 4/14

Deplasman 14 maç

5 galibiyet6 beraberlik3 mağlubiyet
12attığı gol
8yediği gol
0,86 – 0,57maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %64,3 9/14
  • KG Var %21,4 3/14
  • 2.5 Üst %28,6 4/14

Sarı kart 51 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 28 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (5 m)İç saha (3 m)Dış saha (2 m)
Takımın
Topa sahip olma%58,4%63,3%51,0
Toplam şut16,017,713,5
İsabetli şut7,46,78,5
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner7,210,32,5
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart1,000,671,50
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu9,67,712,5
Rakibin isabetli şutu2,83,02,5
Rakibin korneri2,83,02,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,00maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 8,5 üstü%603/5
  • 9,5 üstü%603/5
  • 10,5 üstü%603/5
Kart3,40maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 3,5 üstü%402/5
  • 4,5 üstü%201/5
  • 5,5 üstü%00/5
İsabetli şut10,20maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 7,5 üstü%603/5
  • 8,5 üstü%603/5
  • 9,5 üstü%402/5
Toplam şut25,60maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 20,5 üstü%804/5
  • 22,5 üstü%804/5
  • 24,5 üstü%603/5
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 2,5 üstü%00/5
  • 3,5 üstü%00/5

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
S. Castillo 90201
F. Russo 40000
R. Rios 30100
E. Ullua 20200
L. Iriarte 20000
M. Miori 20100
T. Loscalso 20000
A. Aquino 10400
F. Manas 10101
H. Sosa 10000
A. De Gaetani 00200
J. Zarate 00200
M. Masino 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 22:00 TSİ
  • San Martin Formosa ligin en golcü takımı: 29 maçta 46 gol.
  • Olimpo Bahia Blanca en az gol yiyen takım: 30 maçta 13 gol.
  • L. Troncoso (9 de Julio Rafaela) 14 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 1,91 gol ortalamasıyla oynanıyor (512 maçta 980 gol).
Maç51237 takım
Maç başına gol1,91980 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%33,6 (n=512)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%30,9 (n=512)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %49,6 (n=512)Beraberlik %32,0 (n=512)Deplasman %18,4 (n=512)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Olimpo Bahia Blanca 16+931 BBBGG
2 Douglas Haig 18+731 BGBMG
3 Sportivo Belgrano 18+1230 BBBBB
4 San Martin Formosa 16+630 GGBMG
5 Alvarado 16+1227 BGMGB
35 Sarmiento Resistencia 16-1115 GMGMG
36 Santamarina 16-813 BMMBM
37 Circulo Deportivo 16-813 MBMGB

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 37 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:25 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1San Martin Formosa 46 gol · 29 maç
  2. 29 de Julio Rafaela 39 gol · 28 maç
  3. 2Defensores de Vilelas 39 gol · 26 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Olimpo Bahia Blanca 13 gol · 30 maç
  2. 2Villa Mitre 16 gol · 28 maç
  3. 3Alvarado 17 gol · 30 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Olimpo Bahia Blanca %63,3 (n=30)
  2. 2Villa Mitre %60,7 (n=28)
  3. 3Alvarado %60,0 (n=30)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

San Martin Formosa

son 5 maçta 11 puan GGBBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Tucuman Central

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Sportivo Belgrano

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Atenas

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1L. Troncoso 9 de Julio Rafaela 14
  2. 2J. Palacio Douglas Haig 11
  3. 3A. Mainero Atenas 10

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1L. Troncoso 9 de Julio Rafaela 14
  2. 2J. Palacio Douglas Haig 11
  3. 3A. Mainero Atenas 10

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Gimenez Sportivo Belgrano 6
  2. 2J. Caviglia Sportivo Belgrano 5
  3. 2M. Esparza Juventud Antoniana 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1F. Estrada Tucuman Central 3
  2. 2A. Vanega 9 de Julio Rafaela 2
  3. 2rodrigo matias vicedo Juventud Antoniana 2
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 512/512 İlk yarı skoru 512/512 Gol, asist, kart 500/512 Oyuncu dakikaları 0/512

Maç istatistikleri

94 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,40maç başı · 94 maç
  • 8,5 üstü%4441/94
  • 9,5 üstü%3634/94
  • 10,5 üstü%2624/94
Kart4,07maç başı · 94 maç
  • 3,5 üstü%5955/94
  • 4,5 üstü%3937/94
  • 5,5 üstü%2221/94
İsabetli şut8,07maç başı · 94 maç
  • 7,5 üstü%5653/94
  • 8,5 üstü%4744/94
  • 9,5 üstü%3432/94
Toplam şut19,84maç başı · 94 maç
  • 20,5 üstü%4542/94
  • 22,5 üstü%3937/94
  • 24,5 üstü%3028/94
Ofsayt0,00maç başı · 94 maç
  • 2,5 üstü%00/94
  • 3,5 üstü%00/94

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").