İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Torneo Federal A 2026

Arjantin

Torneo Federal A (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 512 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:00 TSİ · veri 07.11.2026 22:00 TSİ itibarıyla

Deportivo Rincon

Takım seçimini kaldır
22. sıra 19 puan averaj -3 form MMMMG Regular Season

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 27 maç

9 galibiyet7 beraberlik11 mağlubiyet
25attığı gol
24yediği gol
0,93 – 0,89maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,7 11/27
  • KG Var %33,3 9/27
  • 2.5 Üst %29,6 8/27

İç saha 14 maç

7 galibiyet3 beraberlik4 mağlubiyet
14attığı gol
7yediği gol
1,00 – 0,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %57,1 8/14
  • KG Var %21,4 3/14
  • 2.5 Üst %21,4 3/14

Deplasman 13 maç

2 galibiyet4 beraberlik7 mağlubiyet
11attığı gol
17yediği gol
0,85 – 1,31maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %46,2 6/13
  • 2.5 Üst %38,5 5/13

Sarı kart 39 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 25 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (3 m)İç saha (1 m)Dış saha (2 m)
Takımın
Topa sahip olma%54,3%65,0%49,0
Toplam şut9,76,011,5
İsabetli şut4,01,05,5
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner3,73,04,0
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart2,003,001,50
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu11,35,014,5
Rakibin isabetli şutu3,01,04,0
Rakibin korneri4,00,06,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner7,67maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 8,5 üstü%331/3
  • 9,5 üstü%331/3
  • 10,5 üstü%331/3
Kart3,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 3,5 üstü%331/3
  • 4,5 üstü%331/3
  • 5,5 üstü%00/3
İsabetli şut7,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 7,5 üstü%672/3
  • 8,5 üstü%672/3
  • 9,5 üstü%331/3
Toplam şut21,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 20,5 üstü%672/3
  • 22,5 üstü%672/3
  • 24,5 üstü%331/3
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 2,5 üstü%00/3
  • 3,5 üstü%00/3

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
C. Avila 40100
C. Valvuena 30100
F. Cruz 30000
C. Canga 20100
J. Rossi 20000
C. Estigarribia 10000
D. Carrasco 10300
F. Miguel 10100
J. Albertinazzi 10000
M. Dominguez 10100
R. Herrera 10211
A. Sánchez 00100
C. Correa 00010
J. Fleita 00100
Juan Ignacio Achetoni 00100
L. Puñet 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 22:00 TSİ
  • San Martin Formosa ligin en golcü takımı: 29 maçta 46 gol.
  • Olimpo Bahia Blanca en az gol yiyen takım: 30 maçta 13 gol.
  • L. Troncoso (9 de Julio Rafaela) 14 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 1,91 gol ortalamasıyla oynanıyor (512 maçta 980 gol).
Maç51237 takım
Maç başına gol1,91980 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%33,6 (n=512)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%30,9 (n=512)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %49,6 (n=512)Beraberlik %32,0 (n=512)Deplasman %18,4 (n=512)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Olimpo Bahia Blanca 16+931 BBBGG
2 Douglas Haig 18+731 BGBMG
3 Sportivo Belgrano 18+1230 BBBBB
4 San Martin Formosa 16+630 GGBMG
5 Alvarado 16+1227 BGMGB
35 Sarmiento Resistencia 16-1115 GMGMG
36 Santamarina 16-813 BMMBM
37 Circulo Deportivo 16-813 MBMGB

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 17:25 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 37 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:25 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1San Martin Formosa 46 gol · 29 maç
  2. 29 de Julio Rafaela 39 gol · 28 maç
  3. 2Defensores de Vilelas 39 gol · 26 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Olimpo Bahia Blanca 13 gol · 30 maç
  2. 2Villa Mitre 16 gol · 28 maç
  3. 3Alvarado 17 gol · 30 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Olimpo Bahia Blanca %63,3 (n=30)
  2. 2Villa Mitre %60,7 (n=28)
  3. 3Alvarado %60,0 (n=30)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

San Martin Formosa

son 5 maçta 11 puan GGBBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Tucuman Central

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Sportivo Belgrano

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Atenas

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1L. Troncoso 9 de Julio Rafaela 14
  2. 2J. Palacio Douglas Haig 11
  3. 3A. Mainero Atenas 10

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1L. Troncoso 9 de Julio Rafaela 14
  2. 2J. Palacio Douglas Haig 11
  3. 3A. Mainero Atenas 10

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Gimenez Sportivo Belgrano 6
  2. 2J. Caviglia Sportivo Belgrano 5
  3. 2M. Esparza Juventud Antoniana 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1F. Estrada Tucuman Central 3
  2. 2A. Vanega 9 de Julio Rafaela 2
  3. 2rodrigo matias vicedo Juventud Antoniana 2
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 512/512 İlk yarı skoru 512/512 Gol, asist, kart 500/512 Oyuncu dakikaları 0/512

Maç istatistikleri

94 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,40maç başı · 94 maç
  • 8,5 üstü%4441/94
  • 9,5 üstü%3634/94
  • 10,5 üstü%2624/94
Kart4,07maç başı · 94 maç
  • 3,5 üstü%5955/94
  • 4,5 üstü%3937/94
  • 5,5 üstü%2221/94
İsabetli şut8,07maç başı · 94 maç
  • 7,5 üstü%5653/94
  • 8,5 üstü%4744/94
  • 9,5 üstü%3432/94
Toplam şut19,84maç başı · 94 maç
  • 20,5 üstü%4542/94
  • 22,5 üstü%3937/94
  • 24,5 üstü%3028/94
Ofsayt0,00maç başı · 94 maç
  • 2,5 üstü%00/94
  • 3,5 üstü%00/94

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").