İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Primera C 2026

Arjantin

Primera C (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 468 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 02.11.2026 21:00 TSİ · veri 02.11.2026 21:00 TSİ itibarıyla

Deportivo Paraguayo

Takım seçimini kaldır
12. sıra 32 puan averaj -18 form MGBBM Group A

Güncel değil Puan durumu 22.10.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 32 maç

7 galibiyet11 beraberlik14 mağlubiyet
23attığı gol
41yediği gol
0,72 – 1,28maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %31,2 10/32
  • KG Var %34,4 11/32
  • 2.5 Üst %31,2 10/32

İç saha 16 maç

4 galibiyet5 beraberlik7 mağlubiyet
13attığı gol
18yediği gol
0,81 – 1,12maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,8 3/16
  • KG Var %43,8 7/16
  • 2.5 Üst %31,2 5/16

Deplasman 16 maç

3 galibiyet6 beraberlik7 mağlubiyet
10attığı gol
23yediği gol
0,62 – 1,44maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %43,8 7/16
  • KG Var %25,0 4/16
  • 2.5 Üst %31,2 5/16

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 4 (olay verisi olan 25 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
J. P. Mendoza 60000
R. Gonzalez Lopez 40013
R. Ortiz 40002
C. Cardona 20000
B. Rojas 10000
C. Gonzalez 10001
D. Hernandez 10000
F. Pellegrino 10000
I. Lynch 10000
M. Reinoso 10000
R. Avalos 10001
J. Sogos 00010
T. Barreto 00010

Genel bakış

Veri tarihi: 02.11.2026 21:00 TSİ
  • Lujan ligin en golcü takımı: 34 maçta 49 gol.
  • Defensores Glew en az gol yiyen takım: 2 maçta 3 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 12 golle eşit.
  • Lig maç başına 1,91 gol ortalamasıyla oynanıyor (468 maçta 893 gol).
Maç46829 takım
Maç başına gol1,91893 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%36,8 (n=468)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%28,2 (n=468)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %37,0 (n=468)Beraberlik %34,8 (n=468)Deplasman %28,2 (n=468)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Group A (2 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Berazategui 32+1651 GBGMG
2 Sacachispas 32+750 MMMBG
3 Estrella Del Sur 32+348 BBGBG
4 Centro Español 32+1347 BMGGM
5 Mercedes 32+747 BGGBG
12 Deportivo Paraguayo 32-1832 MGBBM
13 Leandro N. Alem 32-2831 BMGMM
14 Argentino Rosario 32-1227 MBMGM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 22.10.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 22.10.2026 13:40 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Lujan 49 gol · 34 maç
  2. 2Canuelas 46 gol · 35 maç
  3. 3Centro Español 45 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Defensores Glew 3 gol · 2 maç
  2. 2Deportivo Español 17 gol · 35 maç
  3. 3Victoriano Arenas 20 gol · 34 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Deportivo Español %62,9 (n=35)
  2. 2Central Ballester %53,1 (n=32)
  3. 3Lujan %52,9 (n=34)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Lujan

son 5 maçta 13 puan GBGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Atletico Atlas

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Canuelas

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Juventud Unida

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1E. Ramos Lujan 12
  2. 1J. Arias Canuelas 12
  3. 3A. Melono Yupanqui 11

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Ramos Lujan 12
  2. 1J. Arias Canuelas 12
  3. 3A. Melono Yupanqui 11

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1G. Alcaraz Atletico Atlas 1

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Maidana Estrella Del Sur 3
  2. 1J. Trentin Defensores de Cambaceres 3
  3. 1R. Soria Lugano 3
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 468/468 İlk yarı skoru 468/468 Gol, asist, kart 412/468 Oyuncu dakikaları 0/468

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").