İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Primera B Metropolitana 2026

Arjantin

Primera B Metropolitana (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 462 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 02.11.2026 21:00 TSİ · veri 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla

Deportivo Merlo

Takım seçimini kaldır
15. sıra 49 puan averaj -15 form BBGMB Prim B Metro: Regular season

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 42 maç

11 galibiyet16 beraberlik15 mağlubiyet
40attığı gol
55yediği gol
0,95 – 1,31maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %26,2 11/42
  • KG Var %52,4 22/42
  • 2.5 Üst %40,5 17/42

İç saha 21 maç

8 galibiyet7 beraberlik6 mağlubiyet
26attığı gol
29yediği gol
1,24 – 1,38maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 6/21
  • KG Var %61,9 13/21
  • 2.5 Üst %61,9 13/21

Deplasman 21 maç

3 galibiyet9 beraberlik9 mağlubiyet
14attığı gol
26yediği gol
0,67 – 1,24maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,8 5/21
  • KG Var %42,9 9/21
  • 2.5 Üst %19,0 4/21

Sarı kart 115 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 42 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
I. Sandoval 120805
R. Hernandez 70300
F. Aguerre 40900
D. Aguirre 30310
L. Vallejo 30900
C. Cuenca 20000
D. Maguicha 20300
E. Quinteros 20200
F. Benítez 20600
J. Da Rosa 20400
L. Figueredo 10700
A. M. Paez 00300
A. Minnicelli 001100
A. Velasco 00310
C. Gugenheim 00400
C. Sineiro 00100
D. Cabrera 00200
F. Tursi 00100
G. Ojeda 00100
J. Busto 00410
L. Alfieri 00400
L. Barrientos 00500
L. Míguez 00500
T. Figueroa 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 05.11.2026 13:40 TSİ
  • Excursionistas ligin en golcü takımı: 42 maçta 69 gol.
  • Talleres Remedios en az gol yiyen takım: 42 maçta 27 gol.
  • J. Heidenreich (Comunicaciones) 16 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 1,99 gol ortalamasıyla oynanıyor (462 maçta 919 gol).
Maç46222 takım
Maç başına gol1,99919 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%40,9 (n=462)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%32,3 (n=462)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %38,1 (n=462)Beraberlik %33,1 (n=462)Deplasman %28,8 (n=462)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Excursionistas 42+3681 MGBGM
2 Arsenal Sarandi 42+2877 MGBGB
3 Sportivo Italiano 42+1572 GGBMG
4 Talleres Remedios 42+1971 MBMGM
5 Deportivo Camioneros 42+1570 MBGMG
20 Brown DE Adrogue 42-1246 BGBMG
21 UAI Urquiza 42-1045 GGBGG
22 Ituzaingó 42-4117 MBBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 22 takım · puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Excursionistas 69 gol · 42 maç
  2. 2Arsenal Sarandi 56 gol · 42 maç
  3. 3Deportivo Laferrere 51 gol · 42 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Talleres Remedios 27 gol · 42 maç
  2. 2Arsenal Sarandi 28 gol · 42 maç
  3. 2Villa Dalmine 28 gol · 42 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Talleres Remedios %54,8 (n=42)
  2. 2Deportivo Camioneros %50,0 (n=42)
  3. 2Villa Dalmine %50,0 (n=42)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

UAI Urquiza

son 5 maçta 13 puan GGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Dock Sud

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Comunicaciones

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Excursionistas

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %52,9Beraberlik %29,4Favori olmayan kazandı %17,6

2023–2026 · 34 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,9 · beraberlik %29,4 · favori olmayan kazandı %17,6 · 34 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1J. Heidenreich Comunicaciones 16
  2. 2F. Romero Deportivo Laferrere 13
  3. 2M. Guzmán Sportivo Italiano 13

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1J. Heidenreich Comunicaciones 16
  2. 2F. Romero Deportivo Laferrere 13
  3. 2M. Guzmán Sportivo Italiano 13

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1E. Trejo Deportivo Laferrere 12
  2. 1F. Fabello Comunicaciones 12
  3. 3A. Lugones Villa San Carlos 11

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Portillo Deportivo Laferrere 3
  2. 2A. Politano Ituzaingó 2
  3. 2E. I. Cohen Argentino de Merlo 2

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 462/462 İlk yarı skoru 462/462 Gol, asist, kart 461/462 Oyuncu dakikaları 0/462

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").