İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Primera B Metropolitana 2026

Arjantin

Primera B Metropolitana (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 462 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 02.11.2026 21:00 TSİ · veri 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla

21. sıra 45 puan averaj -10 form GGBGG Prim B Metro: Regular season

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 42 maç

8 galibiyet21 beraberlik13 mağlubiyet
28attığı gol
38yediği gol
0,67 – 0,90maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %45,2 19/42
  • KG Var %31,0 13/42
  • 2.5 Üst %21,4 9/42

İç saha 21 maç

6 galibiyet8 beraberlik7 mağlubiyet
15attığı gol
16yediği gol
0,71 – 0,76maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %52,4 11/21
  • KG Var %19,0 4/21
  • 2.5 Üst %19,0 4/21

Deplasman 21 maç

2 galibiyet13 beraberlik6 mağlubiyet
13attığı gol
22yediği gol
0,62 – 1,05maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %38,1 8/21
  • KG Var %42,9 9/21
  • 2.5 Üst %23,8 5/21

Sarı kart 92 · Kırmızı kart 4 (olay verisi olan 42 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
E. Díaz 50710
F. Mesa 30200
S. Scacchi 30100
E. Ibáñez 20900
N. Rios 20800
T. Asprea 20400
V. Pesse 20300
F. Galli 10000
L. Arcuri 10100
M. Polizotto 10010
S. Monzón 10800
V. Albano 10400
V. Ciancio 10500
V. Rodríguez 10610
A. Caceres 00900
D. F. Prado 00100
D. Yavante Gaitan 00100
E. Zapata 00100
F. Postel 00310
F. Prado 00200
I. Viain 00200
J. Ferrara 00100
L. A. Forni 00100
R. Leiva 00100
R. Scarcella 00200
T. Rocha 00500

Genel bakış

Veri tarihi: 05.11.2026 13:40 TSİ
  • Excursionistas ligin en golcü takımı: 42 maçta 69 gol.
  • Talleres Remedios en az gol yiyen takım: 42 maçta 27 gol.
  • J. Heidenreich (Comunicaciones) 16 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 1,99 gol ortalamasıyla oynanıyor (462 maçta 919 gol).
Maç46222 takım
Maç başına gol1,99919 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%40,9 (n=462)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%32,3 (n=462)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %38,1 (n=462)Beraberlik %33,1 (n=462)Deplasman %28,8 (n=462)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Excursionistas 42+3681 MGBGM
2 Arsenal Sarandi 42+2877 MGBGB
3 Sportivo Italiano 42+1572 GGBMG
4 Talleres Remedios 42+1971 MBMGM
5 Deportivo Camioneros 42+1570 MBGMG
20 Brown DE Adrogue 42-1246 BGBMG
21 UAI Urquiza 42-1045 GGBGG
22 Ituzaingó 42-4117 MBBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 22 takım · puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Excursionistas 69 gol · 42 maç
  2. 2Arsenal Sarandi 56 gol · 42 maç
  3. 3Deportivo Laferrere 51 gol · 42 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Talleres Remedios 27 gol · 42 maç
  2. 2Arsenal Sarandi 28 gol · 42 maç
  3. 2Villa Dalmine 28 gol · 42 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Talleres Remedios %54,8 (n=42)
  2. 2Deportivo Camioneros %50,0 (n=42)
  3. 2Villa Dalmine %50,0 (n=42)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

UAI Urquiza

son 5 maçta 13 puan GGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Dock Sud

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Comunicaciones

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Excursionistas

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %52,9Beraberlik %29,4Favori olmayan kazandı %17,6

2023–2026 · 34 maç

Bu sezon: favori kazandı %52,9 · beraberlik %29,4 · favori olmayan kazandı %17,6 · 34 maç

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1J. Heidenreich Comunicaciones 16
  2. 2F. Romero Deportivo Laferrere 13
  3. 2M. Guzmán Sportivo Italiano 13

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1J. Heidenreich Comunicaciones 16
  2. 2F. Romero Deportivo Laferrere 13
  3. 2M. Guzmán Sportivo Italiano 13

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1E. Trejo Deportivo Laferrere 12
  2. 1F. Fabello Comunicaciones 12
  3. 3A. Lugones Villa San Carlos 11

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Portillo Deportivo Laferrere 3
  2. 2A. Politano Ituzaingó 2
  3. 2E. I. Cohen Argentino de Merlo 2

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 462/462 İlk yarı skoru 462/462 Gol, asist, kart 461/462 Oyuncu dakikaları 0/462

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").