İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Liga Profesional Argentina 2026

Arjantin

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Liga Profesional Argentina (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 493 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

Independ. Rivadavia

Takım seçimini kaldır
7. sıra 23 puan averaj -3 form MBMGB Clausura - Group B

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 33 maç

16 galibiyet9 beraberlik8 mağlubiyet
51attığı gol
41yediği gol
1,55 – 1,24maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %21,2 7/33
  • KG Var %66,7 22/33
  • 2.5 Üst %54,5 18/33

İç saha 17 maç

11 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
37attığı gol
22yediği gol
2,18 – 1,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %5,9 1/17
  • KG Var %88,2 15/17
  • 2.5 Üst %76,5 13/17

Deplasman 16 maç

5 galibiyet6 beraberlik5 mağlubiyet
14attığı gol
19yediği gol
0,88 – 1,19maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 6/16
  • KG Var %43,8 7/16
  • 2.5 Üst %31,2 5/16

Sarı kart 73 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 33 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (33 m)İç saha (17 m)Dış saha (16 m)
Takımın
Topa sahip olma%48,0%47,1%48,9
Beklenen gol (xG)1,361,960,89
Toplam şut14,015,911,9
İsabetli şut4,85,83,8
Ceza sahası içi şut8,510,16,8
Korner4,14,24,0
Pas337322352
Pas isabeti%74%74%75
Kurtarış2,92,82,9
Faul11,611,411,9
Ofsayt2,52,22,8
Sarı kart2,211,942,50
Kırmızı kart0,060,000,12
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,091,111,07
Rakibin şutu12,512,412,6
Rakibin isabetli şutu4,14,14,1
Rakibin korneri4,64,15,1

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,67maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 8,5 üstü%5217/33
  • 9,5 üstü%3311/33
  • 10,5 üstü%248/33
Kart4,85maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 3,5 üstü%6421/33
  • 4,5 üstü%5217/33
  • 5,5 üstü%3010/33
İsabetli şut8,91maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 7,5 üstü%6421/33
  • 8,5 üstü%4816/33
  • 9,5 üstü%3913/33
Toplam şut26,48maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 20,5 üstü%8829/33
  • 22,5 üstü%6722/33
  • 24,5 üstü%6421/33
Faul22,76maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 22,5 üstü%5217/33
  • 24,5 üstü%3010/33
Ofsayt3,64maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 2,5 üstü%7625/33
  • 3,5 üstü%4816/33

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Arce 91612
J. Florentín 91610
F. Sartori 80200
M. Fernández 461000
L. Bucca 41100
A. Osella 40200
G. Ríos 33300
J. Elordi 24500
S. Studer 20500
L. Gómez 13200
L. Costa 11200
L. Díaz 10000
S. Villa 05200
R. Atencio 04000
E. Bonifacio 01300
M. Salas 01200
A. Riep 00100
A. Vigo 00100
B. Dadín 00100
D. Crego 00200
Emmanuel Gómez 00100
I. Villalba 00900
L. Sabato 00200
Nicolás Bolcato 00100
S. Moreyra 00100
T. Bottari 00300

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Independ. Rivadavia ligin en golcü takımı: 33 maçta 51 gol.
  • Boca Juniors en az gol yiyen takım: 33 maçta 24 gol.
  • C. Tarragona (Union Santa Fe) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,17 gol ortalamasıyla oynanıyor (493 maçta 1069 gol).
Maç49330 takım
Maç başına gol2,171069 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,5 (n=493)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%37,9 (n=493)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,2 (n=493)Beraberlik %29,8 (n=493)Deplasman %28,0 (n=493)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Apertura - Group A (4 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Estudiantes L.P. 16+1231 BMMBB
2 Boca Juniors 16+1330 BGGGG
3 Velez Sarsfield 16+628 MGGBM
4 Talleres Cordoba 16+426 BMMGB
5 Independiente 16+424 BBMBG
13 Central Cordoba de Santiago 16-1016 BBMMM
14 Newells Old Boys 16-1215 BMGBB
15 Deportivo Riestra 16-711 MBMMM

Diğer (play-off vb.)

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 15 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Independ. Rivadavia 51 gol · 33 maç
  2. 2Rosario Central 50 gol · 35 maç
  3. 2Union Santa Fe 50 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Boca Juniors 24 gol · 33 maç
  2. 2Argentinos JRS 28 gol · 35 maç
  3. 2Barracas Central 28 gol · 32 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Boca Juniors %48,5 (n=33)
  2. 2San Lorenzo %45,5 (n=33)
  3. 3Belgrano Cordoba %44,4 (n=36)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Rosario Central

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Deportivo Riestra

son 5 maçta 1 puan MMMBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Boca Juniors

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Aldosivi

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %44,5Beraberlik %31,3Favori olmayan kazandı %24,2

2023–2026 · 1.202 maç

Bu sezon: favori kazandı %50,9 · beraberlik %25,5 · favori olmayan kazandı %23,6 · 55 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Tarragona Union Santa Fe 17
  2. 2A. Módica Gimnasia M. 14
  3. 2J. Caicedo Huracan 14

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1F. Lencioni Gimnasia M. 8
  2. 1J. Gutiérrez Defensa Y Justicia 8
  3. 1L. Passerini Belgrano Cordoba 8

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1C. Tarragona Union Santa Fe 19
  2. 1J. Marabel Sarmiento Junin 19
  3. 3G. Ávalos Independiente 16

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Ibáñez Huracan 15
  2. 2J. Caicedo Huracan 14
  3. 3T. Adoryán Banfield 13

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Martínez Racing Club 2
  2. 1A. Steimbach Gimnasia L.P. 2
  3. 1E. Coronel Rosario Central 2

+12 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 493/493 İlk yarı skoru 493/493 Gol, asist, kart 493/493 Oyuncu dakikaları 489/493

Maç istatistikleri

489 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,96maç başı · 489 maç
  • 8,5 üstü%54263/489
  • 9,5 üstü%41200/489
  • 10,5 üstü%32156/489
Kart5,07maç başı · 489 maç
  • 3,5 üstü%75365/489
  • 4,5 üstü%56275/489
  • 5,5 üstü%39189/489
İsabetli şut8,22maç başı · 489 maç
  • 7,5 üstü%60291/489
  • 8,5 üstü%43212/489
  • 9,5 üstü%31153/489
Toplam şut25,31maç başı · 489 maç
  • 20,5 üstü%78382/489
  • 22,5 üstü%67330/489
  • 24,5 üstü%54264/489
Faul24,39maç başı · 489 maç
  • 22,5 üstü%63310/489
  • 24,5 üstü%48236/489
Ofsayt3,47maç başı · 489 maç
  • 2,5 üstü%64312/489
  • 3,5 üstü%44216/489

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Argentinos JRS5,835 m
  2. Rosario Central5,635 m
  3. Independiente5,633 m
  4. River Plate5,636 m
  5. Boca Juniors5,432 m

En çok şut

  1. River Plate16,336 m
  2. Union Santa Fe15,434 m
  3. Boca Juniors14,332 m
  4. Estudiantes L.P.14,333 m
  5. Rosario Central14,135 m

En çok isabetli şut

  1. River Plate5,436 m
  2. Estudiantes L.P.5,133 m
  3. Rosario Central5,035 m
  4. Union Santa Fe4,934 m
  5. Independ. Rivadavia4,833 m

En yüksek xG

  1. Boca Juniors1,5732 m
  2. Gimnasia L.P.1,4634 m
  3. River Plate1,4536 m
  4. Estudiantes L.P.1,4433 m
  5. Defensa Y Justicia1,4232 m

Topa en çok sahip olan

  1. River Plate%64,036 m
  2. Argentinos JRS%61,035 m
  3. Boca Juniors%60,832 m
  4. Rosario Central%57,535 m
  5. Estudiantes L.P.%56,933 m

En çok faul

  1. Deportivo Riestra16,432 m
  2. Aldosivi13,832 m
  3. Sarmiento Junin13,732 m
  4. Racing Club13,434 m
  5. Huracan13,334 m

En çok kart

  1. Racing Club3,3534 m
  2. Huracan3,2634 m
  3. Deportivo Riestra3,1232 m
  4. Sarmiento Junin3,1232 m
  5. Gimnasia L.P.2,8834 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").