İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Liga Profesional Argentina 2026

Arjantin

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Liga Profesional Argentina (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 493 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

11. sıra 19 puan averaj -7 form GGBBM Clausura - Group A

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 33 maç

10 galibiyet12 beraberlik11 mağlubiyet
24attığı gol
31yediği gol
0,73 – 0,94maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %45,5 15/33
  • KG Var %30,3 10/33
  • 2.5 Üst %18,2 6/33

İç saha 16 maç

7 galibiyet3 beraberlik6 mağlubiyet
14attığı gol
17yediği gol
0,88 – 1,06maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %56,2 9/16
  • KG Var %25,0 4/16
  • 2.5 Üst %18,8 3/16

Deplasman 17 maç

3 galibiyet9 beraberlik5 mağlubiyet
10attığı gol
14yediği gol
0,59 – 0,82maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %35,3 6/17
  • KG Var %35,3 6/17
  • 2.5 Üst %17,6 3/17

Sarı kart 83 · Kırmızı kart 6 (olay verisi olan 33 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (33 m)İç saha (16 m)Dış saha (17 m)
Takımın
Topa sahip olma%48,1%50,8%45,7
Beklenen gol (xG)0,810,960,67
Toplam şut10,913,08,9
İsabetli şut3,74,43,1
Ceza sahası içi şut6,27,65,0
Korner3,84,43,2
Pas348371327
Pas isabeti%74%78%71
Kurtarış3,63,43,8
Faul12,611,913,4
Ofsayt1,21,70,8
Sarı kart2,481,883,06
Kırmızı kart0,180,310,06
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,251,191,30
Rakibin şutu13,711,515,7
Rakibin isabetli şutu4,64,54,8
Rakibin korneri4,74,15,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,48maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 8,5 üstü%5217/33
  • 9,5 üstü%4816/33
  • 10,5 üstü%3311/33
Kart5,52maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 3,5 üstü%8528/33
  • 4,5 üstü%6421/33
  • 5,5 üstü%4515/33
İsabetli şut8,36maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 7,5 üstü%7023/33
  • 8,5 üstü%5217/33
  • 9,5 üstü%3010/33
Toplam şut24,58maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 20,5 üstü%7324/33
  • 22,5 üstü%6120/33
  • 24,5 üstü%3913/33
Faul26,70maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 22,5 üstü%8227/33
  • 24,5 üstü%7324/33
Ofsayt3,36maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 2,5 üstü%6421/33
  • 3,5 üstü%3913/33

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
R. Auzmendi 72600
A. Cuello 631111
G. Rodríguez 21000
L. Vietto 20300
Facundo Gulli 13400
D. Herazo 11000
E. Herrera 10500
F. Farías 10100
F. López 10100
G. Corujo 10210
M. Insaurralde 10110
T. Rodríguez 10100
M. de Ritis 02700
N. Barrios 02100
A. Ladstatter 01010
D. Arboleda 01100
M. Reali 01210
E. Amor 00200
E. Cerutti 00100
E. Salas 00100
F. Lorenzón 00200
G. Abrego 00100
G. Hernández 00200
G. del Prete 00100
I. Perruzzi 00500
J. Devecchi 00400
J. Romaña 00400
J. Álvarez 00100
L. Montenegro 00200
M. Río 00200
N. Tripichio 00800
O. Gill 00110

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Independ. Rivadavia ligin en golcü takımı: 33 maçta 51 gol.
  • Boca Juniors en az gol yiyen takım: 33 maçta 24 gol.
  • C. Tarragona (Union Santa Fe) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,17 gol ortalamasıyla oynanıyor (493 maçta 1069 gol).
Maç49330 takım
Maç başına gol2,171069 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,5 (n=493)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%37,9 (n=493)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,2 (n=493)Beraberlik %29,8 (n=493)Deplasman %28,0 (n=493)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Apertura - Group A (4 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Estudiantes L.P. 16+1231 BMMBB
2 Boca Juniors 16+1330 BGGGG
3 Velez Sarsfield 16+628 MGGBM
4 Talleres Cordoba 16+426 BMMGB
5 Independiente 16+424 BBMBG
13 Central Cordoba de Santiago 16-1016 BBMMM
14 Newells Old Boys 16-1215 BMGBB
15 Deportivo Riestra 16-711 MBMMM

Diğer (play-off vb.)

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 15 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Independ. Rivadavia 51 gol · 33 maç
  2. 2Rosario Central 50 gol · 35 maç
  3. 2Union Santa Fe 50 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Boca Juniors 24 gol · 33 maç
  2. 2Argentinos JRS 28 gol · 35 maç
  3. 2Barracas Central 28 gol · 32 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Boca Juniors %48,5 (n=33)
  2. 2San Lorenzo %45,5 (n=33)
  3. 3Belgrano Cordoba %44,4 (n=36)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Rosario Central

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Deportivo Riestra

son 5 maçta 1 puan MMMBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Boca Juniors

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Aldosivi

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %44,5Beraberlik %31,3Favori olmayan kazandı %24,2

2023–2026 · 1.202 maç

Bu sezon: favori kazandı %50,9 · beraberlik %25,5 · favori olmayan kazandı %23,6 · 55 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Tarragona Union Santa Fe 17
  2. 2A. Módica Gimnasia M. 14
  3. 2J. Caicedo Huracan 14

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1F. Lencioni Gimnasia M. 8
  2. 1J. Gutiérrez Defensa Y Justicia 8
  3. 1L. Passerini Belgrano Cordoba 8

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1C. Tarragona Union Santa Fe 19
  2. 1J. Marabel Sarmiento Junin 19
  3. 3G. Ávalos Independiente 16

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Ibáñez Huracan 15
  2. 2J. Caicedo Huracan 14
  3. 3T. Adoryán Banfield 13

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Martínez Racing Club 2
  2. 1A. Steimbach Gimnasia L.P. 2
  3. 1E. Coronel Rosario Central 2

+12 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 493/493 İlk yarı skoru 493/493 Gol, asist, kart 493/493 Oyuncu dakikaları 489/493

Maç istatistikleri

489 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,96maç başı · 489 maç
  • 8,5 üstü%54263/489
  • 9,5 üstü%41200/489
  • 10,5 üstü%32156/489
Kart5,07maç başı · 489 maç
  • 3,5 üstü%75365/489
  • 4,5 üstü%56275/489
  • 5,5 üstü%39189/489
İsabetli şut8,22maç başı · 489 maç
  • 7,5 üstü%60291/489
  • 8,5 üstü%43212/489
  • 9,5 üstü%31153/489
Toplam şut25,31maç başı · 489 maç
  • 20,5 üstü%78382/489
  • 22,5 üstü%67330/489
  • 24,5 üstü%54264/489
Faul24,39maç başı · 489 maç
  • 22,5 üstü%63310/489
  • 24,5 üstü%48236/489
Ofsayt3,47maç başı · 489 maç
  • 2,5 üstü%64312/489
  • 3,5 üstü%44216/489

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Argentinos JRS5,835 m
  2. Rosario Central5,635 m
  3. Independiente5,633 m
  4. River Plate5,636 m
  5. Boca Juniors5,432 m

En çok şut

  1. River Plate16,336 m
  2. Union Santa Fe15,434 m
  3. Boca Juniors14,332 m
  4. Estudiantes L.P.14,333 m
  5. Rosario Central14,135 m

En çok isabetli şut

  1. River Plate5,436 m
  2. Estudiantes L.P.5,133 m
  3. Rosario Central5,035 m
  4. Union Santa Fe4,934 m
  5. Independ. Rivadavia4,833 m

En yüksek xG

  1. Boca Juniors1,5732 m
  2. Gimnasia L.P.1,4634 m
  3. River Plate1,4536 m
  4. Estudiantes L.P.1,4433 m
  5. Defensa Y Justicia1,4232 m

Topa en çok sahip olan

  1. River Plate%64,036 m
  2. Argentinos JRS%61,035 m
  3. Boca Juniors%60,832 m
  4. Rosario Central%57,535 m
  5. Estudiantes L.P.%56,933 m

En çok faul

  1. Deportivo Riestra16,432 m
  2. Aldosivi13,832 m
  3. Sarmiento Junin13,732 m
  4. Racing Club13,434 m
  5. Huracan13,334 m

En çok kart

  1. Racing Club3,3534 m
  2. Huracan3,2634 m
  3. Deportivo Riestra3,1232 m
  4. Sarmiento Junin3,1232 m
  5. Gimnasia L.P.2,8834 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").