İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Liga Profesional Argentina 2026

Arjantin

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Liga Profesional Argentina (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 493 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

10. sıra 20 puan averaj -2 form BMGGG Clausura - Group A

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 32 maç

8 galibiyet12 beraberlik12 mağlubiyet
28attığı gol
35yediği gol
0,88 – 1,09maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,1 9/32
  • KG Var %43,8 14/32
  • 2.5 Üst %31,2 10/32

İç saha 16 maç

3 galibiyet6 beraberlik7 mağlubiyet
11attığı gol
19yediği gol
0,69 – 1,19maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,8 3/16
  • KG Var %37,5 6/16
  • 2.5 Üst %18,8 3/16

Deplasman 16 maç

5 galibiyet6 beraberlik5 mağlubiyet
17attığı gol
16yediği gol
1,06 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 6/16
  • KG Var %50,0 8/16
  • 2.5 Üst %43,8 7/16

Sarı kart 64 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 32 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (31 m)İç saha (15 m)Dış saha (16 m)
Takımın
Topa sahip olma%51,4%54,1%48,9
Beklenen gol (xG)1,260,971,51
Toplam şut13,013,612,5
İsabetli şut4,14,33,9
Ceza sahası içi şut7,47,96,9
Korner5,06,14,0
Pas380401361
Pas isabeti%75%77%74
Kurtarış3,23,23,2
Faul11,811,711,8
Ofsayt1,82,11,5
Sarı kart2,032,002,06
Kırmızı kart0,060,070,06
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,201,051,34
Rakibin şutu11,29,213,0
Rakibin isabetli şutu4,24,34,1
Rakibin korneri3,73,24,3

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,77maçlarında toplam, maç başı · 31 maç
  • 8,5 üstü%4213/31
  • 9,5 üstü%3912/31
  • 10,5 üstü%3210/31
Kart4,39maçlarında toplam, maç başı · 31 maç
  • 3,5 üstü%7724/31
  • 4,5 üstü%4815/31
  • 5,5 üstü%237/31
İsabetli şut8,35maçlarında toplam, maç başı · 31 maç
  • 7,5 üstü%5818/31
  • 8,5 üstü%4815/31
  • 9,5 üstü%3912/31
Toplam şut24,19maçlarında toplam, maç başı · 31 maç
  • 20,5 üstü%6119/31
  • 22,5 üstü%6119/31
  • 24,5 üstü%5216/31
Faul24,10maçlarında toplam, maç başı · 31 maç
  • 22,5 üstü%6119/31
  • 24,5 üstü%5517/31
Ofsayt3,71maçlarında toplam, maç başı · 31 maç
  • 2,5 üstü%6821/31
  • 3,5 üstü%5216/31

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
F. Zapiola 43301
N. Retamar 43100
B. Merlini 32000
G. Mainero 31400
T. Nasif 21000
A. Lotti 20000
V. Cuesta 20800
J. Gauto 14000
B. Sepúlveda 10000
G. Lencina 10100
H. Bobadilla 10000
I. Vázquez 10401
L. Giménez 10000
A. Lagos 01200
F. Amarfil 01800
C. Ingenthron 00110
E. Raggio 00200
Felipe Bussio 00200
I. Gómez 00500
J. Saborido 00100
L. Heredia 00300
M. Barrios 00200
M. Borgogno 00100
M. Mendia 00500
N. López 00100
P. Ferreira 00210
S. Dalmasso 00200
T. Silva 00600

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Independ. Rivadavia ligin en golcü takımı: 33 maçta 51 gol.
  • Boca Juniors en az gol yiyen takım: 33 maçta 24 gol.
  • C. Tarragona (Union Santa Fe) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,17 gol ortalamasıyla oynanıyor (493 maçta 1069 gol).
Maç49330 takım
Maç başına gol2,171069 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,5 (n=493)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%37,9 (n=493)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,2 (n=493)Beraberlik %29,8 (n=493)Deplasman %28,0 (n=493)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Apertura - Group A (4 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Estudiantes L.P. 16+1231 BMMBB
2 Boca Juniors 16+1330 BGGGG
3 Velez Sarsfield 16+628 MGGBM
4 Talleres Cordoba 16+426 BMMGB
5 Independiente 16+424 BBMBG
13 Central Cordoba de Santiago 16-1016 BBMMM
14 Newells Old Boys 16-1215 BMGBB
15 Deportivo Riestra 16-711 MBMMM

Diğer (play-off vb.)

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 15 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Independ. Rivadavia 51 gol · 33 maç
  2. 2Rosario Central 50 gol · 35 maç
  3. 2Union Santa Fe 50 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Boca Juniors 24 gol · 33 maç
  2. 2Argentinos JRS 28 gol · 35 maç
  3. 2Barracas Central 28 gol · 32 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Boca Juniors %48,5 (n=33)
  2. 2San Lorenzo %45,5 (n=33)
  3. 3Belgrano Cordoba %44,4 (n=36)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Rosario Central

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Deportivo Riestra

son 5 maçta 1 puan MMMBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Boca Juniors

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Aldosivi

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %44,5Beraberlik %31,3Favori olmayan kazandı %24,2

2023–2026 · 1.202 maç

Bu sezon: favori kazandı %50,9 · beraberlik %25,5 · favori olmayan kazandı %23,6 · 55 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Tarragona Union Santa Fe 17
  2. 2A. Módica Gimnasia M. 14
  3. 2J. Caicedo Huracan 14

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1F. Lencioni Gimnasia M. 8
  2. 1J. Gutiérrez Defensa Y Justicia 8
  3. 1L. Passerini Belgrano Cordoba 8

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1C. Tarragona Union Santa Fe 19
  2. 1J. Marabel Sarmiento Junin 19
  3. 3G. Ávalos Independiente 16

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Ibáñez Huracan 15
  2. 2J. Caicedo Huracan 14
  3. 3T. Adoryán Banfield 13

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Martínez Racing Club 2
  2. 1A. Steimbach Gimnasia L.P. 2
  3. 1E. Coronel Rosario Central 2

+12 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 493/493 İlk yarı skoru 493/493 Gol, asist, kart 493/493 Oyuncu dakikaları 489/493

Maç istatistikleri

489 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,96maç başı · 489 maç
  • 8,5 üstü%54263/489
  • 9,5 üstü%41200/489
  • 10,5 üstü%32156/489
Kart5,07maç başı · 489 maç
  • 3,5 üstü%75365/489
  • 4,5 üstü%56275/489
  • 5,5 üstü%39189/489
İsabetli şut8,22maç başı · 489 maç
  • 7,5 üstü%60291/489
  • 8,5 üstü%43212/489
  • 9,5 üstü%31153/489
Toplam şut25,31maç başı · 489 maç
  • 20,5 üstü%78382/489
  • 22,5 üstü%67330/489
  • 24,5 üstü%54264/489
Faul24,39maç başı · 489 maç
  • 22,5 üstü%63310/489
  • 24,5 üstü%48236/489
Ofsayt3,47maç başı · 489 maç
  • 2,5 üstü%64312/489
  • 3,5 üstü%44216/489

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Argentinos JRS5,835 m
  2. Rosario Central5,635 m
  3. Independiente5,633 m
  4. River Plate5,636 m
  5. Boca Juniors5,432 m

En çok şut

  1. River Plate16,336 m
  2. Union Santa Fe15,434 m
  3. Boca Juniors14,332 m
  4. Estudiantes L.P.14,333 m
  5. Rosario Central14,135 m

En çok isabetli şut

  1. River Plate5,436 m
  2. Estudiantes L.P.5,133 m
  3. Rosario Central5,035 m
  4. Union Santa Fe4,934 m
  5. Independ. Rivadavia4,833 m

En yüksek xG

  1. Boca Juniors1,5732 m
  2. Gimnasia L.P.1,4634 m
  3. River Plate1,4536 m
  4. Estudiantes L.P.1,4433 m
  5. Defensa Y Justicia1,4232 m

Topa en çok sahip olan

  1. River Plate%64,036 m
  2. Argentinos JRS%61,035 m
  3. Boca Juniors%60,832 m
  4. Rosario Central%57,535 m
  5. Estudiantes L.P.%56,933 m

En çok faul

  1. Deportivo Riestra16,432 m
  2. Aldosivi13,832 m
  3. Sarmiento Junin13,732 m
  4. Racing Club13,434 m
  5. Huracan13,334 m

En çok kart

  1. Racing Club3,3534 m
  2. Huracan3,2634 m
  3. Deportivo Riestra3,1232 m
  4. Sarmiento Junin3,1232 m
  5. Gimnasia L.P.2,8834 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").