İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · J2/J3 League 2026

Japonya

J2/J3 League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 400 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.06.2026 10:00 TSİ · veri 29.10.2026 00:04 TSİ itibarıyla

Albirex Niigata

Takım seçimini kaldır
2. sıra 35 puan averaj +4 form MGGMG West A

Güncel değil Puan durumu 29.10.2026 00:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 20 maç

9 galibiyet7 beraberlik4 mağlubiyet
21attığı gol
17yediği gol
1,05 – 0,85maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %55,0 11/20
  • KG Var %35,0 7/20
  • 2.5 Üst %40,0 8/20

İç saha 11 maç

6 galibiyet4 beraberlik1 mağlubiyet
13attığı gol
8yediği gol
1,18 – 0,73maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %54,5 6/11
  • KG Var %45,5 5/11
  • 2.5 Üst %45,5 5/11

Deplasman 9 maç

3 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
8attığı gol
9yediği gol
0,89 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %55,6 5/9
  • KG Var %22,2 2/9
  • 2.5 Üst %33,3 3/9

Sarı kart 19 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 20 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Moraes 51200
K. Shimabuku 32000
Keisuke Kasai 31100
Y. Wakatsuki 31100
S. Fujiwara 22101
J. Geria 11300
T. Arai 11000
J. Okumura 10300
T. Kato 10000
Y. Ono 10000
M. Sato 01000
R. Mori 01000
R. Ochiai 01000
T. Shimamura 01100
E. Shirai 00100
M. Fitzgerald 00100
N. Baumann 00100
Y. Onishi 00300

Genel bakış

Veri tarihi: 29.10.2026 00:04 TSİ
  • Omiya Ardija ve 1 takım daha 41 golle ligin en golcüleri.
  • Tegevajaro Miyazaki en az gol yiyen takım: 20 maçta 13 gol.
  • S. Tamura (Nara Club) 15 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,53 gol ortalamasıyla oynanıyor (400 maçta 1012 gol).
Maç40040 takım
Maç başına gol2,531012 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,0 (n=400)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,3 (n=400)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %37,8 (n=400)Beraberlik %26,0 (n=400)Deplasman %36,3 (n=400)

Zirve ve form

Tümünü gör →

East A (4 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Vegalta Sendai 18+1743 GGMGG
2 Blaublitz Akita 18+935 MGGGM
3 Shonan Bellmare 18+631 MMMMM
4 Yokohama FC 18+729 GGGGG
5 Sagamihara 18-228 GMMGG
8 Tochigi City 18-1321 GGMGG
9 Vanraure Hachinohe 18-420 MGBMB
10 Tochigi SC 18-518 GMBMG

Diğer (play-off vb.)

Güncel değil Puan durumu 29.10.2026 00:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 10 takım · puan durumu kaynağı 29.10.2026 00:04 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Omiya Ardija 41 gol · 20 maç
  2. 1Tokushima Vortis 41 gol · 20 maç
  3. 3Kataller Toyama 39 gol · 20 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Tegevajaro Miyazaki 13 gol · 20 maç
  2. 2Kagoshima United 15 gol · 20 maç
  3. 3Vegalta Sendai 16 gol · 20 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Albirex Niigata %55,0 (n=20)
  2. 2Oita Trinita %50,0 (n=20)
  3. 2Tegevajaro Miyazaki %50,0 (n=20)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Yokohama FC

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Shonan Bellmare

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Iwaki

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Ehime FC

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1S. Tamura Nara Club 15
  2. 2Lucas Barcelos Tokushima Vortis 10
  3. 2O. Yamamoto Omiya Ardija 10

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1K. Okumura Tegevajaro Miyazaki 8
  2. 2A. Tanahashi Sagamihara 7
  3. 2A. Yamanaka Iwaki 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1S. Tamura Nara Club 15
  2. 2O. Yamamoto Omiya Ardija 13
  3. 2T. Izumi Omiya Ardija 13

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Gabriel Gomes Imabari 8
  2. 2Mun In-Ju FC Gifu 7
  3. 3K. Watanabe Shonan Bellmare 6

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Gabriel Gomes Imabari 2
  2. 1K. Watahiki Sagamihara 2
  3. 3A. Bakayoko Consadole Sapporo 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 400/400 İlk yarı skoru 400/400 Gol, asist, kart 400/400 Oyuncu dakikaları 0/400

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").