İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Belarus Premier Lig 2026

Belarus

Premier Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 221 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 19:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

4. sıra 50 puan averaj +21 form GGBGG Premier League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 27 maç

15 galibiyet5 beraberlik7 mağlubiyet
48attığı gol
27yediği gol
1,78 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,7 11/27
  • KG Var %51,9 14/27
  • 2.5 Üst %59,3 16/27

İç saha 14 maç

7 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
28attığı gol
18yediği gol
2,00 – 1,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %35,7 5/14
  • KG Var %57,1 8/14
  • 2.5 Üst %78,6 11/14

Deplasman 13 maç

8 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
20attığı gol
9yediği gol
1,54 – 0,69maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %46,2 6/13
  • KG Var %46,2 6/13
  • 2.5 Üst %38,5 5/13

Sarı kart 37 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 27 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (24 m)İç saha (12 m)Dış saha (12 m)
Takımın
Topa sahip olma%46,3%51,5%40,3
Toplam şut9,311,37,3
İsabetli şut3,03,92,0
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner5,14,95,4
Kurtarış0,00,00,0
Faul13,313,213,5
Ofsayt0,80,90,6
Sarı kart1,251,171,33
Kırmızı kart0,040,000,08
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu8,28,38,0
Rakibin isabetli şutu2,72,82,5
Rakibin korneri4,04,53,4

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,13maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 8,5 üstü%609/15
  • 9,5 üstü%609/15
  • 10,5 üstü%335/15
Kart2,67maçlarında toplam, maç başı · 24 maç
  • 3,5 üstü%389/24
  • 4,5 üstü%133/24
  • 5,5 üstü%41/24
İsabetli şut5,62maçlarında toplam, maç başı · 24 maç
  • 7,5 üstü%5012/24
  • 8,5 üstü%4210/24
  • 9,5 üstü%338/24
Toplam şut17,50maçlarında toplam, maç başı · 6 maç
  • 20,5 üstü%332/6
  • 22,5 üstü%171/6
  • 24,5 üstü%00/6
Faul26,00maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 22,5 üstü%787/9
  • 24,5 üstü%676/9
Ofsayt0,96maçlarında toplam, maç başı · 24 maç
  • 2,5 üstü%215/24
  • 3,5 üstü%133/24

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
E. Kortsov 132201
D. Kovalevich 72100
D. Bakic 71301
V. Lozhkin 60100
R. Yuzepchuk 28100
A. Butarevich 22300
Z. Popovic 21200
N. Stepanov 20200
I. Zenkov 13300
V. Lyakh 13000
D. Levitskiy 12100
D. Grechikho 11400
E. Khralenkov 11000
A. Lavrik 10300
Guilherme Guedes 02100
K. Glushchenkov 02300
A. Rylach 01000
I. Malashchitskiy 01100
N. Burak 01000
A. Pavlovets 00200
M. Dziov 00310
M. Kovel 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • ML Vitebsk ligin en golcü takımı: 28 maçta 61 gol.
  • ML Vitebsk en az gol yiyen takım: 28 maçta 19 gol.
  • T. Simanenka (FC Gomel) 14 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,60 gol ortalamasıyla oynanıyor (221 maçta 574 gol).
Maç22116 takım
Maç başına gol2,60574 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,2 (n=221)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,6 (n=221)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,7 (n=221)Beraberlik %24,0 (n=221)Deplasman %35,3 (n=221)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 ML Vitebsk 28+4262 GGMGG
2 FC Isloch Minsk R. 28+3161 GGGGG
3 Dinamo Minsk 28+2861 GGGMG
4 Dinamo Brest 27+2150 GGBGG
5 Neman 27+846 GGMMG
14 Bate Borisov 28-1424 MMMMG
15 FC Dnepr Mogilev 27-1523 MMGBG
16 Naftan 28-4617 GMMMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1ML Vitebsk 61 gol · 28 maç
  2. 2FC Isloch Minsk R. 54 gol · 28 maç
  3. 3Dinamo Minsk 51 gol · 28 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1ML Vitebsk 19 gol · 28 maç
  2. 2Dinamo Minsk 23 gol · 28 maç
  3. 2FC Isloch Minsk R. 23 gol · 28 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1ML Vitebsk %46,4 (n=28)
  2. 2FC Isloch Minsk R. %42,9 (n=28)
  3. 2FC Vitebsk %42,9 (n=28)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

FC Isloch Minsk R.

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

FC Minsk

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FC Isloch Minsk R.

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Torpedo Zhodino

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1T. Simanenka FC Gomel 14
  2. 2E. Kortsov Dinamo Brest 13
  3. 3A. Kontsevoy ML Vitebsk 11

Asist

Tümü →
  1. 1M. Artyukh Baranovichi 10
  2. 2M. Kovalevich FC Isloch Minsk R. 8
  3. 2R. Yuzepchuk Dinamo Brest 8

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Simanenka FC Gomel 18
  2. 2A. Kontsevoy ML Vitebsk 15
  3. 2A. Solovey Slavia Mozyr 15

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1K. Adamovich Naftan 8
  2. 2A. Bruy Baranovichi 7
  3. 2I. Tikhomirov FC Isloch Minsk R. 7

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1I. Zayats FC Gomel 2
  2. 2A. Antilevskiy Slavia Mozyr 1
  3. 2A. Denisyuk FC Dnepr Mogilev 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 221/221 İlk yarı skoru 221/221 Gol, asist, kart 221/221 Oyuncu dakikaları 0/221

Maç istatistikleri

185 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,93maç başı · 114 maç
  • 8,5 üstü%6574/114
  • 9,5 üstü%5563/114
  • 10,5 üstü%4147/114
Kart3,24maç başı · 185 maç
  • 3,5 üstü%4481/185
  • 4,5 üstü%2240/185
  • 5,5 üstü%1121/185
İsabetli şut5,22maç başı · 185 maç
  • 7,5 üstü%3768/185
  • 8,5 üstü%3157/185
  • 9,5 üstü%2444/185
Toplam şut17,46maç başı · 46 maç
  • 20,5 üstü%3516/46
  • 22,5 üstü%2411/46
  • 24,5 üstü%136/46
Faul24,94maç başı · 68 maç
  • 22,5 üstü%6242/68
  • 24,5 üstü%5034/68
Ofsayt1,48maç başı · 185 maç
  • 2,5 üstü%2750/185
  • 3,5 üstü%2138/185

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. FC Isloch Minsk R.7,422 m
  2. ML Vitebsk7,122 m
  3. Bate Borisov5,524 m
  4. Dinamo Minsk5,425 m
  5. Neman5,123 m

En çok şut

  1. FC Isloch Minsk R.13,022 m
  2. ML Vitebsk11,622 m
  3. Dinamo Minsk9,625 m
  4. FC Dnepr Mogilev9,523 m
  5. Dinamo Brest9,324 m

En çok isabetli şut

  1. ML Vitebsk4,122 m
  2. FC Isloch Minsk R.3,722 m
  3. Dinamo Minsk3,525 m
  4. Dinamo Brest3,024 m
  5. Baranovichi2,719 m

Topa en çok sahip olan

  1. ML Vitebsk%61,322 m
  2. Neman%53,623 m
  3. Dinamo Minsk%52,125 m
  4. Bate Borisov%51,624 m
  5. Torpedo Zhodino%50,822 m

En çok faul

  1. FC Isloch Minsk R.17,322 m
  2. Torpedo Zhodino15,322 m
  3. FC Gomel13,723 m
  4. Baranovichi13,519 m
  5. Dinamo Brest13,324 m

En çok kart

  1. FC Dnepr Mogilev1,9123 m
  2. FC Gomel1,8723 m
  3. Slavia Mozyr1,8222 m
  4. Naftan1,7625 m
  5. Bate Borisov1,7524 m

En çok ofsayt

  1. Baranovichi1,419 m
  2. FC Minsk1,324 m
  3. Slavia Mozyr1,022 m
  4. FC Isloch Minsk R.0,922 m
  5. Belshina0,825 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").