İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Allsvenskan 2026

İsveç

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Allsvenskan (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 219 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 19:30 TSİ · veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla

10. sıra 38 puan averaj -10 form GBBBM Allsvenskan

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 27 maç

10 galibiyet8 beraberlik9 mağlubiyet
36attığı gol
46yediği gol
1,33 – 1,70maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,8 4/27
  • KG Var %59,3 16/27
  • 2.5 Üst %48,1 13/27

İç saha 13 maç

6 galibiyet4 beraberlik3 mağlubiyet
17attığı gol
14yediği gol
1,31 – 1,08maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %61,5 8/13
  • 2.5 Üst %38,5 5/13

Deplasman 14 maç

4 galibiyet4 beraberlik6 mağlubiyet
19attığı gol
32yediği gol
1,36 – 2,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %7,1 1/14
  • KG Var %57,1 8/14
  • 2.5 Üst %57,1 8/14

Sarı kart 53 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 27 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (27 m)İç saha (13 m)Dış saha (14 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,6%49,7%51,4
Beklenen gol (xG)1,591,711,50
Toplam şut16,216,615,9
İsabetli şut4,95,44,5
Ceza sahası içi şut10,210,310,0
Korner6,77,36,1
Pas441428452
Pas isabeti%80%79%81
Kurtarış2,72,52,9
Faul13,013,312,8
Ofsayt1,21,11,3
Sarı kart1,961,922,00
Kırmızı kart0,040,080,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,461,051,80
Rakibin şutu12,310,813,8
Rakibin isabetli şutu4,33,55,1
Rakibin korneri5,34,95,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,93maçlarında toplam, maç başı · 27 maç
  • 8,5 üstü%7821/27
  • 9,5 üstü%7420/27
  • 10,5 üstü%6718/27
Kart3,74maçlarında toplam, maç başı · 27 maç
  • 3,5 üstü%4412/27
  • 4,5 üstü%339/27
  • 5,5 üstü%113/27
İsabetli şut9,26maçlarında toplam, maç başı · 27 maç
  • 7,5 üstü%7019/27
  • 8,5 üstü%6718/27
  • 9,5 üstü%5615/27
Toplam şut28,56maçlarında toplam, maç başı · 27 maç
  • 20,5 üstü%9325/27
  • 22,5 üstü%9325/27
  • 24,5 üstü%7821/27
Faul25,19maçlarında toplam, maç başı · 27 maç
  • 22,5 üstü%6317/27
  • 24,5 üstü%5214/27
Ofsayt2,37maçlarında toplam, maç başı · 27 maç
  • 2,5 üstü%4412/27
  • 3,5 üstü%195/27

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
S. Larsson 83104 1.134
T. Heintz 65500 2.191
S. Clemmensen 33100 988
Alexander Illum Simmelhack 31000 696
N. Žugelj 30000 492
F. Eriksson 22400 1.855
D. Kruse 21400 2.268
R. Yeboah 21210 1.196
A. Wiberg 13300 1.549
Noah Tolf 12100 1.474
A. Borén 10100 187
A. Erlingmark 10400 1.554
B. Brantlind 10100 367
F. Ottosson 10200 769
H. Hermannsson 10300 1.016
O. Mansson 02200 1.263
M. Fenger 01200 535
S. Alioum 01200 621
A. Jallow 00100 950
E. Bishesari 00000 1.170
E. Fasth 00000 112
I. Jagne 00100 113
I. Seidu 00000 184
J. Bager 00500 1.408
K. Ackermann 00100 376
K. Þórðarson 00500 707
L. Radakovic 00100 22
R. Lundqvist 00000 161
R. Nåfors Dahlin 00000 21
T. Coimbra 00100 151
V. Andersson 00000 1.260

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 22:38 TSİ
  • Hammarby FF ligin en golcü takımı: 28 maçta 60 gol.
  • Hammarby FF en az gol yiyen takım: 28 maçta 23 gol.
  • P. Abraham (Hammarby FF) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,86 gol ortalamasıyla oynanıyor (219 maçta 626 gol).
Maç21916 takım
Maç başına gol2,86626 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,1 (n=219)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,4 (n=219)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,2 (n=219)Beraberlik %23,7 (n=219)Deplasman %36,1 (n=219)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Hammarby FF 28+3758 GGGGG
2 Sirius 27+2458 GBMMG
3 Djurgardens IF 27+3052 GGBBG
4 BK Hacken 27+1849 GGGBG
5 IF Elfsborg 28+1146 BBBGM
14 Degerfors IF 28-2520 MMMMM
15 Orgryte IS 28-2720 GBMMB
16 Halmstad 27-3317 MMGMM

Diğer (play-off vb.)Küme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Hammarby FF 60 gol · 28 maç
  2. 2Sirius 58 gol · 27 maç
  3. 3Djurgardens IF 55 gol · 27 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Hammarby FF 23 gol · 28 maç
  2. 2Djurgardens IF 25 gol · 27 maç
  3. 3Gais 28 gol · 28 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1BK Hacken %48,1 (n=27)
  2. 1Djurgardens IF %48,1 (n=27)
  3. 3Hammarby FF %42,9 (n=28)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Hammarby FF

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Degerfors IF

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Djurgardens IF

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Sirius

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %52,9Beraberlik %20,9Favori olmayan kazandı %26,2

2023–2026 · 736 maç

Bu sezon: favori kazandı %60,0 · beraberlik %25,7 · favori olmayan kazandı %14,3 · 35 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1P. Abraham Hammarby FF 17
  2. 2K. Lien Djurgardens IF 16
  3. 3I. Bjerkebo Sirius 15

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1Bo Åsulv Hegland Djurgardens IF 16
  2. 2V. Lind Hammarby FF 13
  3. 3A. Svanbäck BK Hacken 8

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Bo Åsulv Hegland Djurgardens IF 27
  2. 2V. Lind Hammarby FF 23
  3. 3I. Bjerkebo Sirius 22

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1R. Ure Sirius 90 dk (15 gol · 1344 dk)
  2. 2J. Persson Sirius 99 dk (4 gol · 394 dk)
  3. 3Sixten Gustafsson AIK Stockholm 107 dk (5 gol · 533 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1W. Milovanovic Gais 10
  2. 2R. Kaib Halmstad 8
  3. 2T. Miettinen Mjallby AIF 8

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1M. Hansen IF Brommapojkarna 2
  2. 2A. Boman Halmstad 1
  3. 2A. Djuric Malmo FF 1

+14 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 219/219 İlk yarı skoru 219/219 Gol, asist, kart 219/219 Oyuncu dakikaları 219/219

Maç istatistikleri

219 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,37maç başı · 219 maç
  • 8,5 üstü%68150/219
  • 9,5 üstü%57124/219
  • 10,5 üstü%49107/219
Kart3,37maç başı · 219 maç
  • 3,5 üstü%4598/219
  • 4,5 üstü%2656/219
  • 5,5 üstü%920/219
İsabetli şut9,32maç başı · 219 maç
  • 7,5 üstü%67146/219
  • 8,5 üstü%56123/219
  • 9,5 üstü%4599/219
Toplam şut27,61maç başı · 219 maç
  • 20,5 üstü%87191/219
  • 22,5 üstü%81178/219
  • 24,5 üstü%68149/219
Faul24,48maç başı · 219 maç
  • 22,5 üstü%59130/219
  • 24,5 üstü%47104/219
Ofsayt2,77maç başı · 219 maç
  • 2,5 üstü%52113/219
  • 3,5 üstü%3270/219

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Hammarby FF6,728 m
  2. IFK Goteborg6,727 m
  3. Sirius6,027 m
  4. BK Hacken5,927 m
  5. Djurgardens IF5,827 m

En çok şut

  1. Hammarby FF20,628 m
  2. IFK Goteborg16,227 m
  3. BK Hacken15,727 m
  4. Malmo FF14,827 m
  5. Sirius14,627 m

En çok isabetli şut

  1. Hammarby FF7,428 m
  2. Djurgardens IF5,727 m
  3. Sirius5,427 m
  4. BK Hacken5,327 m
  5. IFK Goteborg4,927 m

En yüksek xG

  1. Hammarby FF2,4328 m
  2. Sirius2,0227 m
  3. BK Hacken1,9827 m
  4. Malmo FF1,8427 m
  5. Djurgardens IF1,7527 m

Topa en çok sahip olan

  1. Hammarby FF%61,428 m
  2. Malmo FF%56,627 m
  3. Djurgardens IF%54,627 m
  4. AIK Stockholm%53,727 m
  5. BK Hacken%52,427 m

En çok faul

  1. Gais14,428 m
  2. Malmo FF14,327 m
  3. Degerfors IF13,628 m
  4. Mjallby AIF13,627 m
  5. Vasteras SK FK13,328 m

En çok kart

  1. AIK Stockholm2,3027 m
  2. Gais2,2528 m
  3. Malmo FF2,2227 m
  4. Mjallby AIF2,0727 m
  5. IFK Goteborg2,0027 m

En çok ofsayt

  1. Sirius1,927 m
  2. Vasteras SK FK1,728 m
  3. Djurgardens IF1,727 m
  4. IF Brommapojkarna1,627 m
  5. Kalmar FF1,627 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").