İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Gürcistan Liga 3 2026

Gürcistan

Liga 3 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 210 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 06.11.2026 13:00 TSİ · veri 06.11.2026 13:00 TSİ itibarıyla

15. sıra 16 puan averaj -51 form MGGMM Liga 3

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 23:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 26 maç

4 galibiyet4 beraberlik18 mağlubiyet
16attığı gol
76yediği gol
0,62 – 2,92maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %11,5 3/26
  • KG Var %34,6 9/26
  • 2.5 Üst %65,4 17/26

İç saha 13 maç

2 galibiyet3 beraberlik8 mağlubiyet
7attığı gol
28yediği gol
0,54 – 2,15maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %7,7 1/13
  • KG Var %30,8 4/13
  • 2.5 Üst %46,2 6/13

Deplasman 13 maç

2 galibiyet1 beraberlik10 mağlubiyet
9attığı gol
48yediği gol
0,69 – 3,69maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %15,4 2/13
  • KG Var %38,5 5/13
  • 2.5 Üst %84,6 11/13

Sarı kart 3 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 24 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (3 m)İç saha (1 m)Dış saha (2 m)
Takımın
Topa sahip olma%30,7%40,0%26,0
Toplam şut6,39,05,0
İsabetli şut2,03,01,5
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner1,75,00,0
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart0,671,000,50
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu18,015,019,5
Rakibin isabetli şutu11,39,012,5
Rakibin korneri6,77,06,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,33maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 8,5 üstü%672/3
  • 9,5 üstü%672/3
  • 10,5 üstü%331/3
Kart1,67maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 3,5 üstü%00/3
  • 4,5 üstü%00/3
  • 5,5 üstü%00/3
İsabetli şut13,33maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 7,5 üstü%1003/3
  • 8,5 üstü%1003/3
  • 9,5 üstü%1003/3
Toplam şut24,33maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 20,5 üstü%1003/3
  • 22,5 üstü%672/3
  • 24,5 üstü%331/3
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 2,5 üstü%00/3
  • 3,5 üstü%00/3

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Stetsyuk 30000
G. Kakhiani 30002
S. Ashba 30001
A. Gugushvili 10000
B. Khimshiashvili 10000
J. Verulidze 10010
A. Suladze 00110

Genel bakış

Veri tarihi: 06.11.2026 13:00 TSİ
  • Guria ligin en golcü takımı: 27 maçta 77 gol.
  • Guria en az gol yiyen takım: 27 maçta 13 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 18 golle eşit.
  • Lig maç başına 3,02 gol ortalamasıyla oynanıyor (210 maçta 635 gol).
Maç21016 takım
Maç başına gol3,02635 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,7 (n=210)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%56,2 (n=210)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %43,3 (n=210)Beraberlik %23,8 (n=210)Deplasman %32,9 (n=210)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Guria 25+5656 GGGBB
2 Tbilisi 2025 25+4456 BMGBG
3 FC Iberia 1999 II 25+2246 BGBBG
4 Gonio 25+1044 MGMGG
5 Merani Tbilisi 25+743 GBBGM
14 Gardabani 25-4216 MMMMM
15 Betlemi 25-5116 MGGMM
16 Iberia 2010 25-3714 GBMGM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 23:14 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 23:14 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Guria 77 gol · 27 maç
  2. 2Tbilisi 2025 61 gol · 26 maç
  3. 3FC Iberia 1999 II 57 gol · 27 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Guria 13 gol · 27 maç
  2. 2Tbilisi 2025 16 gol · 26 maç
  3. 3FC Iberia 1999 II 24 gol · 27 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Guria %63,0 (n=27)
  2. 2Gonio %53,8 (n=26)
  3. 3Tbilisi 2025 %46,2 (n=26)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Lokomotivi Tbilisi

son 5 maçta 12 puan GGMGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Gardabani

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Guria

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Gonio

maç başına puan dalgalanması 1,36 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1D. Sitchinava Guria 18
  2. 1G. Lukava Tbilisi 2025 18
  3. 3T. Kereselidze Irao 13

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1D. Sitchinava Guria 18
  2. 1G. Lukava Tbilisi 2025 18
  3. 3T. Kereselidze Irao 13

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Aladashvili Gonio 1
  2. 1A. Suladze Betlemi 1
  3. 1B. Beridze Irao 1

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Aladashvili Gonio 1
  2. 1A. Suladze Betlemi 1
  3. 1B. Beridze Irao 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 210/210 İlk yarı skoru 209/210 Gol, asist, kart 193/210 Oyuncu dakikaları 0/210

Maç istatistikleri

32 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,69maç başı · 32 maç
  • 8,5 üstü%4715/32
  • 9,5 üstü%3812/32
  • 10,5 üstü%3411/32
Kart3,72maç başı · 32 maç
  • 3,5 üstü%4715/32
  • 4,5 üstü%3411/32
  • 5,5 üstü%196/32
İsabetli şut8,50maç başı · 32 maç
  • 7,5 üstü%6320/32
  • 8,5 üstü%5317/32
  • 9,5 üstü%4113/32
Toplam şut18,88maç başı · 32 maç
  • 20,5 üstü%5016/32
  • 22,5 üstü%289/32
  • 24,5 üstü%227/32
Ofsayt0,00maç başı · 32 maç
  • 2,5 üstü%00/32
  • 3,5 üstü%00/32

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Guria6,26 m
  2. Merani Tbilisi6,26 m
  3. Lokomotivi Tbilisi5,54 m
  4. Didube 20145,33 m
  5. FC Iberia 1999 II5,06 m

En çok şut

  1. Guria12,76 m
  2. Margveti 200612,26 m
  3. Dinamo Tbilisi II10,73 m
  4. FC Iberia 1999 II10,56 m
  5. Lokomotivi Tbilisi10,34 m

En çok isabetli şut

  1. Guria6,36 m
  2. FC Iberia 1999 II6,26 m
  3. Dinamo Tbilisi II5,33 m
  4. Margveti 20065,36 m
  5. Iveria Khashuri5,03 m

Topa en çok sahip olan

  1. FC Iberia 1999 II%61,36 m
  2. Gonio%58,73 m
  3. Guria%58,56 m
  4. Margveti 2006%53,56 m
  5. Dinamo Tbilisi II%51,73 m

En çok kart

  1. Didube 20142,673 m
  2. Irao2,605 m
  3. Lokomotivi Tbilisi2,504 m
  4. Dinamo Tbilisi II2,333 m
  5. Gonio2,333 m

En çok ofsayt

  1. Betlemi0,03 m
  2. Didube 20140,03 m
  3. Dinamo Tbilisi II0,03 m
  4. FC Iberia 1999 II0,06 m
  5. Gonio0,03 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").