İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · USL League One Cup 2026

ABD

USL League One Cup (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 91 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 04.10.2026 22:00 TSİ · veri 28.10.2026 23:13 TSİ itibarıyla

Hartford Athletic

Takım seçimini kaldır
9. sıra 9 puan averaj +5 form MGGG Group Stage

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 23:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 7 maç

5 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
14attığı gol
6yediği gol
2,00 – 0,86maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %57,1 4/7
  • 2.5 Üst %57,1 4/7

İç saha 4 maç

2 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
4attığı gol
3yediği gol
1,00 – 0,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %50,0 2/4

Deplasman 3 maç

3 galibiyet0 beraberlik0 mağlubiyet
10attığı gol
3yediği gol
3,33 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 1/3
  • KG Var %66,7 2/3
  • 2.5 Üst %66,7 2/3

Sarı kart 17 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 7 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Williams 32000
B. Coffey 31210
S. Anaku 20210
E. Samadia 12000
A. Diz 11300
A. Hernandez 10000
A. Obalola 10000
M. Ngalina 10000
S. Careaga 10100
J. Scarlett 01000
Junior Moreira 01100
M. Adedokun 01000
S. Anderson 01200
A. Siaha 00410
B. Fischer 00100
B. Njie 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 28.10.2026 23:13 TSİ
  • Hartford Athletic ligin en golcü takımı: 7 maçta 14 gol.
  • Pittsburgh Riverhounds ve 1 takım daha yalnız 1 gol yedi.
  • Jansen Wilson (Louisville City) 5 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,79 gol ortalamasıyla oynanıyor (91 maçta 254 gol).
Maç9142 takım
Maç başına gol2,79254 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,9 (n=91)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,6 (n=91)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %39,6 (n=91)Beraberlik %25,3 (n=91)Deplasman %35,2 (n=91)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Louisville City 4+912 GGGG
2 Colorado Springs 4+912 GGGG
3 Tampa Bay Rowdies 4+912 GGGG
4 San Antonio 4+512 GGGG
5 Charlotte Independence 4+412 GGGG
40 Chattanooga Red Wolves 4-50 MMMM
41 Fort Wayne 4-60 MMMM
42 Orange County SC 4-60 MMMM

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 23:13 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 42 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 23:13 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Hartford Athletic 14 gol · 7 maç
  2. 2Louisville City 13 gol · 7 maç
  3. 3Colorado Springs 12 gol · 6 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Pittsburgh Riverhounds 1 gol · 4 maç
  2. 1Tampa Bay Rowdies 1 gol · 5 maç
  3. 3Birmingham Legion 2 gol · 4 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Tampa Bay Rowdies %80,0 (n=5)
  2. 2Pittsburgh Riverhounds %75,0 (n=4)
  3. 3San Antonio %66,7 (n=6)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Tampa Bay Rowdies

son 5 maçta 13 puan BGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Charlotte Independence

son 5 maçta 8 puan MBGBG

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Tampa Bay Rowdies

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 5 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Miami FC

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 5 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Jansen Wilson Louisville City 5
  2. 2A. Rocha Miami FC 4
  3. 2J. Fjeldberg Colorado Springs 4

Asist

Tümü →
  1. 1A. Gavilanes Union Omaha 3
  2. 1A. Spengler NY Cosmos 3
  3. 1M. Epps Lexington 3

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Jansen Wilson Louisville City 6
  2. 2A. Rocha Miami FC 5
  3. 2A. Williams Hartford Athletic 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Siaha Hartford Athletic 4
  2. 1L. Batista FC Tulsa 4
  3. 3A. Diz Hartford Athletic 3

+10 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Marinch Orange County SC 1
  2. 1A. Puentes NY Cosmos 1
  3. 1A. Siaha Hartford Athletic 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 91/91 İlk yarı skoru 91/91 Gol, asist, kart 91/91 Oyuncu dakikaları 0/91

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").