İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Ekstraklasa 2026

Polonya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Ekstraklasa (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 121 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:15 TSİ · veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla

Raków Częstochowa

Takım seçimini kaldır
17. sıra 9 puan averaj -10 form MMGMG Ekstraklasa

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

3 galibiyet0 beraberlik10 mağlubiyet
19attığı gol
29yediği gol
1,46 – 2,23maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/13
  • KG Var %92,3 12/13
  • 2.5 Üst %92,3 12/13

İç saha 7 maç

2 galibiyet0 beraberlik5 mağlubiyet
12attığı gol
18yediği gol
1,71 – 2,57maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/7
  • KG Var %100,0 7/7
  • 2.5 Üst %100,0 7/7

Deplasman 6 maç

1 galibiyet0 beraberlik5 mağlubiyet
7attığı gol
11yediği gol
1,17 – 1,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/6
  • KG Var %83,3 5/6
  • 2.5 Üst %83,3 5/6

Sarı kart 26 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (7 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%54,9%57,9%51,3
Beklenen gol (xG)1,651,531,79
Toplam şut16,116,415,7
İsabetli şut4,95,04,7
Ceza sahası içi şut11,212,110,2
Korner5,06,03,8
Pas463482440
Pas isabeti%84%84%85
Kurtarış3,52,15,0
Faul10,510,710,3
Ofsayt1,00,91,2
Sarı kart2,002,002,00
Kırmızı kart0,150,290,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si2,081,982,20
Rakibin şutu14,712,117,7
Rakibin isabetli şutu5,84,96,8
Rakibin korneri4,64,05,3

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,62maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%699/13
  • 9,5 üstü%547/13
  • 10,5 üstü%385/13
Kart4,08maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%547/13
  • 4,5 üstü%385/13
  • 5,5 üstü%233/13
İsabetli şut10,62maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%7710/13
  • 8,5 üstü%628/13
  • 9,5 üstü%628/13
Toplam şut30,77maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%10013/13
  • 22,5 üstü%8511/13
  • 24,5 üstü%8511/13
Faul24,54maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%7710/13
  • 24,5 üstü%547/13
Ofsayt2,31maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%466/13
  • 3,5 üstü%152/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
P. Makuch 71002 1.092
L. Diaby-Fadiga 40212 383
M. Emreli 32100 1.010
M. Bulat 11100 452
B. Mircetic 10100 41
B. Racovitan 10200 1.080
J. Jendryka 10000 184
T. Pienko 10200 745
V. Kochergin 02100 489
E. Otieno 01000 436
Jean Carlos 01000 955
O. Repka 01100 1.035
A. Brorsson 00000 177
A. Molnar 00000 40
Adam Basse 00000 172
Adin Molnar 00000 194
Didi Gaucho 00200 237
F. Tudor 00610 819
I. Brusberg 00000 132
J. Napieraj 00200 246
K. Struski 00300 596
K. Trelowski 00000 990
M. Ameyaw 00000 181
M. Perovic 00000 140
N. Zätterström 00000 2
O. Abraham 00000 60
O. Kwiatkowski 00000 71
S. Svarnas 00200 775
T. Karic 00000 90
W. Zolneczko 00000 90

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 01:38 TSİ
  • Lech Poznan ligin en golcü takımı: 12 maçta 32 gol.
  • Lech Poznan ve 1 takım daha yalnız 11 gol yedi.
  • I. Shkurin (GKS Katowice) 8 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,97 gol ortalamasıyla oynanıyor (121 maçta 359 gol).
Maç12118 takım
Maç başına gol2,97359 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%65,3 (n=121)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,2 (n=121)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %49,6 (n=121)Beraberlik %22,3 (n=121)Deplasman %28,1 (n=121)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Lech Poznan 12+2131 GGGGG
2 Gornik Zabrze 14+1131 GBBBG
3 Legia Warszawa 13+1224 GGBMB
4 Pogon Szczecin 13+524 GGGMM
5 Wisla Krakow 14+324 MBGMG
16 Slask Wroclaw 14-810 MMGMB
17 Raków Częstochowa 13-109 MMGMG
18 Wieczysta Kraków 14-108 MMMMM

Diğer (play-off vb.)Küme düşme

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Lech Poznan 32 gol · 12 maç
  2. 2GKS Katowice 25 gol · 13 maç
  3. 3Piast Gliwice 24 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Lech Poznan 11 gol · 12 maç
  2. 1Legia Warszawa 11 gol · 13 maç
  3. 3Gornik Zabrze 12 gol · 14 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Pogon Szczecin %38,5 (n=13)
  2. 1Zaglebie Lubin %38,5 (n=13)
  3. 3Widzew Łódź %35,7 (n=14)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Lech Poznan

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Wieczysta Kraków

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Lech Poznan

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

GKS Katowice

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %46,0Beraberlik %28,2Favori olmayan kazandı %25,8

2023–2026 · 900 maç

Bu sezon: favori kazandı %53,3 · beraberlik %23,3 · favori olmayan kazandı %23,3 · 30 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1I. Shkurin GKS Katowice 8
  2. 2A. Hasic Cracovia Krakow 7
  3. 2B. Nowak GKS Katowice 7

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1B. Nowak GKS Katowice 8
  2. 2P. Samiec-Talar Slask Wroclaw 7
  3. 2Pablo Rodríguez Lech Poznan 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1B. Nowak GKS Katowice 15
  2. 2Pablo Rodríguez Lech Poznan 13
  3. 3P. Samiec-Talar Slask Wroclaw 11

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1A. Sayyadmanesh Lech Poznan 91 dk (5 gol · 454 dk)
  2. 2L. Diaby-Fadiga Raków Częstochowa 96 dk (4 gol · 383 dk)
  3. 3Jordi Sánchez Wisla Krakow 97 dk (6 gol · 581 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1F. Tudor Raków Częstochowa 6
  2. 1L. Klemenz GKS Katowice 6
  3. 3Q. Boisgard Piast Gliwice 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Baumgartner Cracovia Krakow 1
  2. 1F. Cuic Pogon Szczecin 1
  3. 1F. Tudor Raków Częstochowa 1

+11 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 121/121 İlk yarı skoru 121/121 Gol, asist, kart 121/121 Oyuncu dakikaları 121/121

Maç istatistikleri

121 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,19maç başı · 121 maç
  • 8,5 üstü%6478/121
  • 9,5 üstü%5060/121
  • 10,5 üstü%4352/121
Kart3,93maç başı · 121 maç
  • 3,5 üstü%5162/121
  • 4,5 üstü%3846/121
  • 5,5 üstü%2024/121
İsabetli şut9,36maç başı · 121 maç
  • 7,5 üstü%7085/121
  • 8,5 üstü%5567/121
  • 9,5 üstü%4959/121
Toplam şut30,04maç başı · 121 maç
  • 20,5 üstü%98118/121
  • 22,5 üstü%92111/121
  • 24,5 üstü%83101/121
Faul25,56maç başı · 121 maç
  • 22,5 üstü%7085/121
  • 24,5 üstü%6072/121
Ofsayt2,76maç başı · 121 maç
  • 2,5 üstü%5465/121
  • 3,5 üstü%2935/121

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Korona Kielce6,814 m
  2. Lech Poznan6,612 m
  3. Radomiak Radom6,014 m
  4. Widzew Łódź5,914 m
  5. Cracovia Krakow5,814 m

En çok şut

  1. Motor Lublin18,114 m
  2. Wisla Krakow17,914 m
  3. Lech Poznan17,612 m
  4. Gornik Zabrze16,414 m
  5. Raków Częstochowa16,113 m

En çok isabetli şut

  1. Lech Poznan6,312 m
  2. Motor Lublin5,814 m
  3. Wisla Krakow5,714 m
  4. Gornik Zabrze5,114 m
  5. Korona Kielce5,014 m

En yüksek xG

  1. Motor Lublin2,0214 m
  2. Lech Poznan2,0112 m
  3. Gornik Zabrze1,8414 m
  4. GKS Katowice1,7913 m
  5. Wisla Krakow1,7714 m

Topa en çok sahip olan

  1. Jagiellonia%56,312 m
  2. Piast Gliwice%55,914 m
  3. Wieczysta Kraków%54,914 m
  4. Raków Częstochowa%54,913 m
  5. Lech Poznan%53,512 m

En çok faul

  1. Pogon Szczecin15,213 m
  2. Cracovia Krakow13,914 m
  3. Legia Warszawa13,713 m
  4. Widzew Łódź13,514 m
  5. Zaglebie Lubin13,413 m

En çok kart

  1. Widzew Łódź2,5714 m
  2. Cracovia Krakow2,5014 m
  3. Zaglebie Lubin2,4613 m
  4. Gornik Zabrze2,4314 m
  5. GKS Katowice2,1513 m

En çok ofsayt

  1. Pogon Szczecin2,213 m
  2. Wisla Plock1,813 m
  3. Wisla Krakow1,714 m
  4. Korona Kielce1,614 m
  5. Jagiellonia1,612 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").