İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · J3 League 2026

Japonya

J3 League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 156 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 10:00 TSİ · veri 07.11.2026 14:08 TSİ itibarıyla

11. sıra 23 puan averaj 0 form GGGMM J3 League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 16 maç

7 galibiyet2 beraberlik7 mağlubiyet
24attığı gol
24yediği gol
1,50 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 4/16
  • KG Var %56,2 9/16
  • 2.5 Üst %62,5 10/16

İç saha 8 maç

5 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
15attığı gol
9yediği gol
1,88 – 1,12maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 3/8
  • KG Var %50,0 4/8
  • 2.5 Üst %50,0 4/8

Deplasman 8 maç

2 galibiyet1 beraberlik5 mağlubiyet
9attığı gol
15yediği gol
1,12 – 1,88maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %12,5 1/8
  • KG Var %62,5 5/8
  • 2.5 Üst %75,0 6/8

Sarı kart 15 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 16 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
T. Ishiura 50100
S. Iwamoto 33100
T. Teruuchi 30001
Y. Kato 24100
K. Sota 21100
H. Asakawa 20000
Y. Tomidokoro 13000
K. Ihori 12100
Y. Koki 11000
J. Suzuki 10100
N. Kawaguchi 10000
Y. Funabashi 10200
Y. Ueno 10000
R. Araki 02100
H. Horiuchi 01300
H. Fujiharu 00100
H. Yoshida 00100
R. Ikeda 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 14:08 TSİ
  • Nara Club ligin en golcü takımı: 16 maçta 33 gol.
  • Roasso Kumamoto en az gol yiyen takım: 15 maçta 10 gol.
  • Y. Okada (Fukushima United) 12 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,81 gol ortalamasıyla oynanıyor (156 maçta 439 gol).
Maç15620 takım
Maç başına gol2,81439 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,6 (n=156)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,5 (n=156)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %46,2 (n=156)Beraberlik %19,9 (n=156)Deplasman %34,0 (n=156)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Nara Club 16+1232 MMGGG
2 FC Gifu 16+1431 GMGGG
3 Kagoshima United 15+1131 GGMBB
4 Osaka 16+1129 GGMGG
5 Ehime FC 16+629 GMMMG
18 Thespakusatsu Gunma 16-1813 MGMMM
19 Kamatamare Sanuki 15-1111 MGMMG
20 Kochi United 16-269 MBMGM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 20 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 14:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Nara Club 33 gol · 16 maç
  2. 2Ehime FC 31 gol · 16 maç
  3. 2Fukushima United 31 gol · 16 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Roasso Kumamoto 10 gol · 15 maç
  2. 2Renofa Yamaguchi 12 gol · 15 maç
  3. 3FC Gifu 15 gol · 16 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Renofa Yamaguchi %53,3 (n=15)
  2. 1Roasso Kumamoto %53,3 (n=15)
  3. 3Tochigi SC %46,7 (n=15)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Osaka

son 5 maçta 12 puan GGMGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Gainare Tottori

son 5 maçta 2 puan MMBMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Nara Club

maç başına puan dalgalanması 1,20 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Ehime FC

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %56,9Beraberlik %11,8Favori olmayan kazandı %31,4

2023–2026 · 51 maç

Bu sezon: favori kazandı %58,3 · beraberlik %10,4 · favori olmayan kazandı %31,2 · 48 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Y. Okada Fukushima United 12
  2. 2S. Tamura Ehime FC 10
  3. 3R. Ando Nara Club 8

Asist

Tümü →
  1. 1S. Hino Ehime FC 6
  2. 1S. Kawanishi Nara Club 6
  3. 3K. Fujikawa Parceiro Nagano 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Y. Okada Fukushima United 15
  2. 2S. Hino Ehime FC 13
  3. 3Aura Takahashi Kagoshima United 10

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1K. Nasu Roasso Kumamoto 5
  2. 1K. Pytlik Sagamihara 5
  3. 3K. Sugiyama Ehime FC 4

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1H. Noda Matsumoto Yamaga 1
  2. 1K. Hosoya Ehime FC 1
  3. 1K. Kai FC Gifu 1

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 156/156 İlk yarı skoru 156/156 Gol, asist, kart 156/156 Oyuncu dakikaları 0/156

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").