Xavier Mbuyamba
Xavier Tshimanga Kamaluba Ntite Muken
Xavier Mbuyamba 2026/27 Avusturya Ligi'nde Lask Linz formasıyla 11 maçta 925 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist, 4 sarı kart (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
- takımında dakika sayısında 2.
2026/27 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avusturya Ligi | Lask Linz | 11 | 10 | 925 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 925,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Şampiyonlar Ligi | Lask Linz | 6 | 0 | 0 | 0/0 |
| Avusturya Bundesliga | Lask Linz | 11 | 1 | 0 | 4/0 |
| Kupa (Avusturya)(1 maçın istatistiği eksik) | Lask Linz | 1 | 1 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Son 5 maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10 | İ | WSG Wattens | Galibiyet2-1 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 25.10 | İ | Red Bull Salzburg | Mağlubiyet1-3 | 90' | – | – | – | |
| 17.10 | D | Austria Lustenau | Galibiyet4-0 | 25' (y) | – | – | – | |
| 11.10 | İ | Rapid Vienna | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 20.09 | D | TSV Hartberg | Beraberlik3-3 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (11)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09 | D | Sturm Graz | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 01.09 | D | Wolfsberger AC | Galibiyet3-1 | 90' | 11 | – | 1 | |
| 29.08 | İ | SCR Altach | Galibiyet3-0 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 14.08 | İ | Ried | Galibiyet4-1 | 90' | – | – | – | |
| 09.08 | D | Austria Vienna | Galibiyet2-0 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 31.07 | İ | Grazer AK | Galibiyet3-0 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,78
- İsabetli şut
- 0,39
- Kilit pas
- 0,29
- Top kapma
- 1,65
- Araya girme
- 1,26
- Başarılı çalım
- 0,39
- Pas isabeti
- %86,2
- İkili mücadele
- %64,7
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Xavier Mbuyamba 2026/27 sezon özeti
Xavier Mbuyamba 2026/27 Avusturya Ligi sezonunda Lask Linz formasıyla 11 maçta 1 gol attı ve asist yapmadı; 925,0 dakikada bir gol buldu. Avusturya Ligi gol sıralamasında ortak 45. sırada. Geçen sezon (2025/26) 14 maçta 3 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Avusturya Ligi | Lask Linz | 14 | 6 | 687 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 229,0 |
Avusturya Ligi gol sıralamasında ortak 46.
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | FC Volendam | 16 | 1 | 0 | 2/0 |
| Avusturya Bundesliga | Lask Linz | 14 | 3 | 0 | 1/0 |
| Kupa (Avusturya)(3 maçın istatistiği eksik) | Lask Linz | 3 | 0 | 0 | 0/0 |
| KNVB Beker (Hollanda) | FC Volendam | 2 | 0 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05 | D | Austria Vienna | Galibiyet3-0 | 90' | 1 | – | – | |
| 10.05 | İ | Red Bull Salzburg | Galibiyet2-1 | 1' (y) | – | – | – | |
| 04.05 | İ | Rapid Vienna | Galibiyet3-1 | 8' (y) | – | – | – | |
| 26.04 | D | TSV Hartberg | Galibiyet5-1 | 90' | 1 | – | – | |
| 22.04 | D | Sturm Graz | Beraberlik1-1 | 45' (y) | – | – | – | |
| 19.04 | İ | Sturm Graz | Beraberlik1-1 | Yedek | – | – | – | |
| 10.04 | D | Red Bull Salzburg | Galibiyet3-2 | 7' (y) | 1 | – | – | |
| 05.04 | İ | Austria Vienna | Galibiyet4-1 | 3' (y) | – | – | – | |
| 22.03 | D | Rapid Vienna | Mağlubiyet2-4 | 90' | – | – | – | |
| 13.03 | İ | TSV Hartberg | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (15)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03 | İ | Wolfsberger AC | Galibiyet3-1 | 45' (y) | – | – | – | |
| 01.03 | D | Austria Vienna | Beraberlik2-2 | 14' (y) | – | – | – | |
| 22.02 | İ | Red Bull Salzburg | Mağlubiyet1-5 | 90' | – | – | – | |
| 14.02 | D | Ried | Beraberlik1-1 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 07.02 | İ | WSG Wattens | Galibiyet1-0 | 24' (y) | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 1,31
- İsabetli şut
- 0,66
- Kilit pas
- 0,26
- Top kapma
- 1,97
- Araya girme
- 1,70
- Başarılı çalım
- 0,00
- Pas isabeti
- %83,0
- İkili mücadele
- %58,0
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Xavier Mbuyamba 2025/26 sezon özeti
Xavier Mbuyamba 2025/26 Avusturya Ligi sezonunda Lask Linz formasıyla 14 maçta 3 gol attı ve asist yapmadı; 229,0 dakikada bir gol buldu. Avusturya Ligi gol sıralamasında ortak 46. sırada. Geçen sezon (2025/26) 16 maçta 1 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | FC Volendam | 16 | 6 | 755 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 755,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| Eredivisie | FC Volendam | 16 | 1 | 0 | 2/0 |
| Avusturya Bundesliga | Lask Linz | 14 | 3 | 0 | 1/0 |
| Kupa (Avusturya)(3 maçın istatistiği eksik) | Lask Linz | 3 | 0 | 0 | 0/0 |
| KNVB Beker (Hollanda) | FC Volendam | 2 | 0 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01 | D | AZ Alkmaar | Mağlubiyet0-1 | 84' | – | – | – | |
| 21.12 | İ | Sparta Rotterdam | Mağlubiyet0-1 | 27' (y) | – | – | – | |
| 13.12 | D | Groningen | Mağlubiyet0-3 | 59' (y) | – | – | – | |
| 07.12 | İ | NEC Nijmegen | Mağlubiyet2-3 | 16' (y) | – | – | – | |
| 30.11 | D | PSV Eindhoven | Mağlubiyet0-3 | 18' (y) | – | – | – | |
| 22.11 | İ | Twente | Beraberlik1-1 | 11' (y) | – | – | – | |
| 08.11 | İ | NAC Breda | Galibiyet2-1 | 14' (y) | – | – | – | |
| 01.11 | D | Feyenoord | Mağlubiyet1-3 | 9' (y) | – | – | – | |
| 04.10 | D | Fortuna Sittard | Mağlubiyet0-1 | 15' (y) | – | – | – | |
| 27.09 | İ | PEC Zwolle | Galibiyet2-1 | 8' (y) | – | – | – |
Tüm maçlar (16)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09 | İ | Excelsior | Mağlubiyet1-2 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 13.09 | D | GO Ahead Eagles | Mağlubiyet0-3 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 30.08 | İ | Ajax | Beraberlik1-1 | 45' (y) | – | – | – | |
| 23.08 | D | Telstar | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 17.08 | İ | AZ Alkmaar | Beraberlik2-2 | 89' | 1 | – | – | |
| 09.08 | D | Heerenveen | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 1,19
- İsabetli şut
- 0,36
- Kilit pas
- 0,36
- Top kapma
- 2,03
- Araya girme
- 0,83
- Başarılı çalım
- 0,24
- Pas isabeti
- %81,8
- İkili mücadele
- %56,8
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Xavier Mbuyamba 2025/26 sezon özeti
Xavier Mbuyamba 2025/26 Eredivisie sezonunda FC Volendam formasıyla 16 maçta 1 gol attı ve asist yapmadı; 755,0 dakikada bir gol buldu. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
Sık sorulan sorular
Xavier Mbuyamba bu sezon kaç gol attı?
Xavier Mbuyamba 2026/27 Avusturya Ligi sezonunda 11 maçta 1 gol attı ve asist yapmadı.
Xavier Mbuyamba hangi takımda oynuyor?
Xavier Mbuyamba 2026/27 sezonunda Lask Linz formasıyla Avusturya Ligi'nde oynuyor. Mevkisi: defans.
Xavier Mbuyamba kaç maça çıktı?
Xavier Mbuyamba 2026/27 Avusturya Ligi sezonunda 11 maça çıktı; 10 maçta ilk 11'de başladı ve toplam 925 dakika oynadı.
