Trevoh Chalobah
Trevoh Thomas Chalobah
Trevoh Chalobah 2026/27 Serie A'da Como formasıyla 6 maçta 464 dakika oynadı; gol atmadı, 0 asist, 0 sarı kart (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
2026/27 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Como | 6 | 6 | 464 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Uluslar Ligi | İngiltere | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
| UEFA Şampiyonlar Ligi | Como | 2 | 0 | 0 | 0/0 |
| Serie A | Como | 6 | 0 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Son 5 maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.10 | D | Fiorentina | Galibiyet3-1 | 14' | – | – | – | |
| 11.10 | İ | AS Roma | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – | |
| 20.09 | D | Frosinone | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 14.09 | İ | Parma | Galibiyet2-1 | Yedek | – | – | – | |
| 04.09 | D | Genoa | Galibiyet4-1 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (7)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08 | D | Napoli | Galibiyet2-1 | 90' | – | – | – | |
| 22.08 | D | Udinese | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,78
- İsabetli şut
- 0,19
- Kilit pas
- 0,19
- Top kapma
- 1,75
- Araya girme
- 1,16
- Başarılı çalım
- 0,39
- Pas isabeti
- %95,6
- İkili mücadele
- %71,0
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Trevoh Chalobah 2026/27 sezon özeti
Trevoh Chalobah 2026/27 Serie A sezonunda Como formasıyla 6 maçta 464 dakika oynadı, 6 maçta ilk 11'de başladı; 0 sarı, 0 kırmızı kart gördü. Geçen sezon (2025/26) 34 maçta 3 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Premier Lig | Chelsea | 34 | 31 | 2782 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 927,3 |
Premier Lig kırmızı kart sıralamasında ortak 3.
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Kupası | İngiltere | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
| UEFA Şampiyonlar Ligi | Chelsea | 8 | 0 | 0 | 1/0 |
| Premier Lig | Chelsea | 34 | 3 | 0 | 3/1 |
| Lig Kupası (İngiltere) | Chelsea | 3 | 0 | 0 | 0/0 |
| Lig Kupası (İngiltere) | Arsenal | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
| FA Cup | Chelsea | 1 | 0 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05 | D | Sunderland | Mağlubiyet1-2 | 25' (y) | – | – | – | |
| 19.05 | İ | Tottenham | Galibiyet2-1 | 16' (y) | – | – | – | |
| 09.05 | D | Liverpool | Beraberlik1-1 | Yedek | – | – | – | |
| 04.05 | İ | Nottingham Forest | Mağlubiyet1-3 | 90' | – | – | – | |
| 21.04 | D | Brighton | Mağlubiyet0-3 | 90' | – | – | – | |
| 18.04 | İ | Manchester United | Mağlubiyet0-1 | 9' (y) | – | – | – | |
| 14.03 | İ | Newcastle | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 04.03 | D | Aston Villa | Galibiyet4-1 | 90' | – | – | – | |
| 01.03 | D | Arsenal | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 21.02 | İ | Burnley | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – |
Tüm maçlar (35)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.02 | İ | Leeds | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 07.02 | D | Wolves | Galibiyet3-1 | 90' | – | – | – | |
| 31.01 | İ | West Ham | Galibiyet3-2 | 90' | – | – | – | |
| 25.01 | D | Crystal Palace | Galibiyet3-1 | 90' | – | – | – | |
| 17.01 | İ | Brentford | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – | |
| 07.01 | D | Fulham | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 04.01 | D | Manchester City | Beraberlik1-1 | 90' | – | – | – | |
| 30.12 | İ | Bournemouth | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 27.12 | İ | Aston Villa | Mağlubiyet1-2 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 20.12 | D | Newcastle | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 13.12 | İ | Everton | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – | |
| 06.12 | D | Bournemouth | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – | |
| 03.12 | D | Leeds | Mağlubiyet1-3 | 90' | – | – | – | |
| 30.11 | İ | Arsenal | Beraberlik1-1 | 90' | 1 | – | – | |
| 22.11 | D | Burnley | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – | |
| 08.11 | İ | Wolves | Galibiyet3-0 | 90' | – | – | – | |
| 01.11 | D | Tottenham | Galibiyet1-0 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 25.10 | İ | Sunderland | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 18.10 | D | Nottingham Forest | Galibiyet3-0 | 90' | – | – | – | |
| 27.09 | İ | Brighton | Mağlubiyet1-3 | 53' | –1 | – | 1 | |
| 20.09 | D | Manchester United | Mağlubiyet1-2 | 90' | 11 | – | 1 | |
| 13.09 | D | Brentford | Beraberlik2-2 | 90' | – | – | – | |
| 30.08 | İ | Fulham | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – | |
| 22.08 | D | West Ham | Galibiyet5-1 | 69' | 1 | – | – | |
| 17.08 | İ | Crystal Palace | Beraberlik0-0 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,42
- İsabetli şut
- 0,16
- Kilit pas
- 0,16
- Top kapma
- 1,13
- Araya girme
- 1,13
- Başarılı çalım
- 0,23
- Pas isabeti
- %93,0
- İkili mücadele
- %58,5
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
Trevoh Chalobah 2025/26 sezon özeti
Trevoh Chalobah 2025/26 Premier Lig sezonunda Chelsea formasıyla 34 maçta 3 gol attı ve asist yapmadı; 927,3 dakikada bir gol buldu. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
Sık sorulan sorular
Trevoh Chalobah bu sezon kaç gol attı?
Trevoh Chalobah 2026/27 Serie A sezonunda 6 maçta gol atmadı ve asist yapmadı.
Trevoh Chalobah hangi takımda oynuyor?
Trevoh Chalobah 2026/27 sezonunda Como formasıyla Serie A'da oynuyor. Mevkisi: defans.
Trevoh Chalobah kaç maça çıktı?
Trevoh Chalobah 2026/27 Serie A sezonunda 6 maça çıktı; 6 maçta ilk 11'de başladı ve toplam 464 dakika oynadı.
