André-Frank Zambo Anguissa
André-Frank Zambo Anguissa 2026/27 Serie A'da Napoli formasıyla 7 maçta 470 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist, 0 sarı kart (veri: 8 Kasım 2026).
Paylaş
2026/27 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Napoli | 7 | 6 | 470 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 470,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| UEFA Şampiyonlar Ligi | Napoli | 2 | 0 | 0 | 2/0 |
| Serie A | Napoli | 7 | 1 | 0 | 0/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Son 5 maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11 | D | Juventus | Mağlubiyet0-2 | 79' | – | – | – | |
| 28.10 | D | Monza | Galibiyet4-1 | 63' | – | – | – | |
| 24.10 | İ | AS Roma | Beraberlik3-3 | 90' | 1 | – | – | |
| 17.10 | D | Venezia | Mağlubiyet0-1 | Yedek | – | – | – | |
| 20.09 | D | Fiorentina | Beraberlik1-1 | 1' (y) | – | – | – |
Tüm maçlar (8)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09 | D | Inter | Mağlubiyet2-3 | 90' | – | – | – | |
| 30.08 | İ | Como | Mağlubiyet1-2 | 80' | – | – | – | |
| 22.08 | D | Genoa | Galibiyet2-0 | 67' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 0,96
- İsabetli şut
- 0,38
- Kilit pas
- 0,77
- Top kapma
- 0,57
- Araya girme
- 0,57
- Başarılı çalım
- 0,96
- Pas isabeti
- %88,2
- İkili mücadele
- %48,9
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
André-Frank Zambo Anguissa 2026/27 sezon özeti
André-Frank Zambo Anguissa 2026/27 Serie A sezonunda Napoli formasıyla 7 maçta 1 gol attı ve asist yapmadı; 470,0 dakikada bir gol buldu. Geçen sezon (2025/26) 18 maçta 4 gol atmıştı. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
2025/26 sezonu
| Lig | Takım | Maç | İlk 11 | Dk | Gol | Asist | Pen. | Sarı | Kırm. | Dk/Gol |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Serie A | Napoli | 18 | 14 | 1256 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 314,0 |
Turnuvalara göre
| Turnuva | Takım | Maç | Gol | Asist | Kart |
|---|---|---|---|---|---|
| Dünya Kupası Elemeleri(4 maçın istatistiği eksik) | Kamerun | 4 | 0 | 0 | 0/0 |
| UEFA Şampiyonlar Ligi | Napoli | 4 | 0 | 0 | 0/0 |
| Serie A | Napoli | 18 | 4 | 1 | 1/0 |
Kart: sarı/kırmızı. Kulüp hazırlık maçları dahil değildir.
Maç maç
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.05 | İ | Udinese | Galibiyet1-0 | Yedek | – | – | – | |
| 17.05 | D | Pisa | Galibiyet3-0 | Yedek | – | – | – | |
| 11.05 | İ | Bologna | Mağlubiyet2-3 | Yedek | – | – | – | |
| 02.05 | D | Como | Beraberlik0-0 | 30' (y) | – | – | – | |
| 24.04 | İ | Cremonese | Galibiyet4-0 | Yedek | – | – | – | |
| 18.04 | İ | Lazio | Mağlubiyet0-2 | 45' | – | – | – | |
| 12.04 | D | Parma | Beraberlik1-1 | 56' | – | – | – | |
| 06.04 | İ | AC Milan | Galibiyet1-0 | 90' | – | – | – | |
| 20.03 | D | Cagliari | Galibiyet1-0 | 13' (y) | – | – | – | |
| 14.03 | İ | Lecce | Galibiyet2-1 | 45' | – | – | – |
Tüm maçlar (22)
| Tarih | İ/D | Rakip | Skor | Dk | Gol | Asist | Kart | Maç sayfası |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.03 | İ | Torino | Galibiyet2-1 | 45' (y) | – | – | – | |
| 09.11 | D | Bologna | Mağlubiyet0-2 | 90' | – | – | – | |
| 01.11 | İ | Como | Beraberlik0-0 | 90' | –1 | – | 1 | |
| 28.10 | D | Lecce | Galibiyet1-0 | 90' | 1 | – | – | |
| 25.10 | İ | Inter | Galibiyet3-1 | 90' | 1 | – | – | |
| 18.10 | D | Torino | Mağlubiyet0-1 | 90' | – | – | – | |
| 05.10 | İ | Genoa | Galibiyet2-1 | 90' | 1 | – | – | |
| 28.09 | D | AC Milan | Mağlubiyet1-2 | 90' | – | – | – | |
| 22.09 | İ | Pisa | Galibiyet3-2 | 32' (y) | – | – | – | |
| 13.09 | D | Fiorentina | Galibiyet3-1 | 90' | – | 1 | – | |
| 30.08 | İ | Cagliari | Galibiyet1-0 | 90' | 1 | – | – | |
| 23.08 | D | Sassuolo | Galibiyet2-0 | 90' | – | – | – |
90 dakikada
- Şut
- 1,43
- İsabetli şut
- 0,64
- Kilit pas
- 0,93
- Top kapma
- 1,29
- Araya girme
- 0,86
- Başarılı çalım
- 0,64
- Pas isabeti
- %86,6
- İkili mücadele
- %48,7
90 dakika başına; en az 450 dakika oynayan oyuncular için.
André-Frank Zambo Anguissa 2025/26 sezon özeti
André-Frank Zambo Anguissa 2025/26 Serie A sezonunda Napoli formasıyla 18 maçta 4 gol attı ve 1 asist yaptı; 314,0 dakikada bir gol buldu. Bu paragraftaki sayılar yalnız lig maçlarıdır; kupa, Avrupa ve milli takım maçları 'Turnuvalara göre' bölümündedir.
Sık sorulan sorular
André-Frank Zambo Anguissa bu sezon kaç gol attı?
André-Frank Zambo Anguissa 2026/27 Serie A sezonunda 7 maçta 1 gol attı ve asist yapmadı.
André-Frank Zambo Anguissa hangi takımda oynuyor?
André-Frank Zambo Anguissa 2026/27 sezonunda Napoli formasıyla Serie A'da oynuyor. Mevkisi: orta saha.
André-Frank Zambo Anguissa kaç maça çıktı?
André-Frank Zambo Anguissa 2026/27 Serie A sezonunda 7 maça çıktı; 6 maçta ilk 11'de başladı ve toplam 470 dakika oynadı.
