← Maçlar
Belçika · Jupiler Pro League · 8. hafta10 Ekim 2026 · 21:45 TSİ

Zulte Waregem 0-2 KAA Gent: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Zulte Waregem
0–2İY 0–1
KAA Gent
Maç sonu

Zulte Waregem 0–2 KAA Gent (10 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Zulte Waregem – KAA Gent maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Galibiyet%30 3/10%40 2/5
Beraberlik%20 2/10%0 0/5
Mağlubiyet%50 5/10%60 3/5
KAA Gent
Toplam (10)Dış saha (5)
Galibiyet%80 8/10%60 3/5
Beraberlik%10 1/10%20 1/5
Mağlubiyet%10 1/10%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,20 (12 gol)ligde 13. · lig ortalamasından 0,42 düşük1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,60 (16 gol)ligde 10. · lig ortalamasında1,60 (8 gol)
KAA Gent
Toplam (10)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,90 (19 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,28 yüksek1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç0,60 (6 gol)ligde 1. · lig ortalamasından 1,00 düşük0,80 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
KG Var%30 3/10ligde 16.–18. · lig ortalamasından 18 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%80 8/10%80 4/5
2,5 Üst%60 6/10ligde 12.–14. · lig ortalamasından 5 puan düşük%60 3/5
3,5 Üst%30 3/10%40 2/5
Gol yememe%30 3/10%20 1/5
KAA Gent
Toplam (10)Dış saha (5)
KG Var%40 4/10ligde 12. · lig ortalamasından 8 puan düşük%40 2/5
1,5 Üst%90 9/10%100 5/5
2,5 Üst%50 5/10ligde 16. · lig ortalamasından 15 puan düşük%40 2/5
3,5 Üst%10 1/10%0 0/5
Gol yememe%50 5/10%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,310,2
7,5 Üst%80 8/10%60 3/5
8,5 Üst%70 7/10%60 3/5
9,5 Üst%50 5/10%40 2/5
10,5 Üst%50 5/10%40 2/5
KAA Gent
Toplam (10)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)8,59,0
7,5 Üst%60 6/10%80 4/5
8,5 Üst%40 4/10%40 2/5
9,5 Üst%30 3/10%20 1/5
10,5 Üst%30 3/10%20 1/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı kart3,83,8
2,5 Üst%70 7/10%80 4/5
3,5 Üst%50 5/10%60 3/5
4,5 Üst%30 3/10%40 2/5
5,5 Üst%10 1/10%0 0/5
KAA Gent
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı kart3,42,8
2,5 Üst%50 5/10%40 2/5
3,5 Üst%30 3/10%20 1/5
4,5 Üst%30 3/10%20 1/5
5,5 Üst%30 3/10%20 1/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Maç başı isabetli şut9,89,0
6,5 Üst%100 10/10%100 5/5
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%60 6/10%60 3/5
9,5 Üst%50 5/10%40 2/5
KAA Gent
Toplam (10)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut8,88,6
6,5 Üst%80 8/10%80 4/5
7,5 Üst%80 8/10%80 4/5
8,5 Üst%70 7/10%60 3/5
9,5 Üst%60 6/10%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Zulte Waregem
Toplam (10)İç saha (5)
Önde%10 1/10%20 1/5
Berabere%30 3/10%0 0/5
Geride%60 6/10%80 4/5
KAA Gent
Toplam (10)Dış saha (5)
Önde%50 5/10%60 3/5
Berabere%50 5/10%40 2/5
Geride%0 0/10%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Zulte Waregem (10 maç)

1/111/X01/20X/11X/X2X/202/112/X02/25

KAA Gent (10 maç)

1/141/X11/20X/14X/X0X/212/102/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Zulte Waregem (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 3
16-30 2 1
31-45 2 6
46-60 3 3
61-75 1 1
76-90 4 2

KAA Gent (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 1 0
31-45 4 2
46-60 2 1
61-75 1 0
76-90 5 2

Kartlar

Zulte Waregem

Sarı 12 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,2)

KAA Gent

Sarı 17 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Zulte Waregem: iç saha, 5 maç · KAA Gent: dış saha, 5 maç

Zulte WaregemKAA Gent
%39,0Topa sahip olma%47,0
1,29Beklenen gol (xG)1,16
12,6Toplam şut11,8
4,0İsabetli şut4,2
7,4Ceza sahası içi şut7,6
4,2Korner4,2
372Pas469
%81Pas isabeti%84
3,4Kurtarış3,6
10,4Faul9,4
1,2Ofsayt2,8
1,0Sarı kart1,8
0,20Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,10Rakibin xG'si0,80
12,6Rakibin şutu13,0
5,0Rakibin isabetli şutu4,4
6,0Rakibin korneri4,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Belçika · Jupiler Pro League puan durumu · Pro League

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Club Brugge KV 10901 268 +1827 GGGGG
2Charleroi 11902 2613 +1327 GGMGG
3Union St. Gilloise 10820 297 +2226 GGBGG
4Gent 10811 196 +1325 BGGGM
5Anderlecht 10613 1311 +219 GGGMG
6Lommel United 11443 1513 +216 BGBGB
7Genk 10433 1814 +415 BMGGM
8Standard Liege 11434 1816 +215 MMMBG
9KVC Westerlo 11425 2630 -414 GGBMM
10OH Leuven 11335 1217 -512 GBBGG
11KV Mechelen 11335 1320 -712 BGGGM
12Zulte Waregem 10325 1216 -411 MMMMM
13Antwerp 11326 1824 -611 MMGMB
14SK Beveren 11317 1323 -1010 MMBMM
15Cercle Brugge 11236 1422 -89 MMMGG
16St. Truiden 10226 1821 -38 MMMMM
17RAAL La Louvière 11218 1324 -117 MMGMM
18Kortrijk 10118 422 -184 MGMBM
#TakımOGBMAYAVP
1Club Brugge KV 5500 133 +1015
2Gent 5500 112 +915
3Genk 5410 134 +913
4Anderlecht 5410 102 +813
5Charleroi 5401 158 +712
6Union St. Gilloise 5320 143 +1111
7Standard Liege 6321 94 +511
8SK Beveren 5302 85 +39
9OH Leuven 6222 88 08
10Antwerp 6222 1213 -18
11KVC Westerlo 6222 1719 -28
12Lommel United 5212 62 +47
13RAAL La Louvière 6213 109 +17
14KV Mechelen 5212 811 -37
15Zulte Waregem 5203 88 06
16St. Truiden 5113 68 -24
17Cercle Brugge 5113 610 -44
18Kortrijk 5104 311 -83
#TakımOGBMAYAVP
1Union St. Gilloise 5500 154 +1115
2Charleroi 6501 115 +615
3Club Brugge KV 5401 135 +812
4Gent 5311 84 +410
5Lommel United 6231 911 -29
6KVC Westerlo 5203 911 -26
7Anderlecht 5203 39 -66
8Cercle Brugge 6123 812 -45
9KV Mechelen 6123 59 -45
10Zulte Waregem 5122 48 -45
11St. Truiden 5113 1213 -14
12Standard Liege 5113 912 -34
13OH Leuven 5113 49 -54
14Antwerp 5104 611 -53
15Genk 5023 510 -52
16Kortrijk 5014 111 -101
17SK Beveren 6015 518 -131
18RAAL La Louvière 5005 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,58X2,9922,44

Çifte şans

1X1,38121,26X21,34

Karşılıklı gol

Var1,77Yok1,77

1,5 Alt / Üst

Alt2,88Üst1,27

2,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst2,03

3,5 Alt / Üst

Alt1,16Üst3,72

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Jupiler Pro League'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.