Yokohama Marinos 4-2 Kawasaki Frontale: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Yokohama Marinos 4–2 Kawasaki Frontale (1 Kasım 2026). İlk yarı 3–1. Şut 17–13, isabetli şut 8–4, topa sahip olma %46–%54, korner 7–4.
Maç özeti
Yokohama Marinos – Kawasaki Frontale maçı 4-2 sona erdi; ilk yarı 3-1 tamamlandı. Goller: Daiya Tono 12', Tomoki Kondo 28', Kaina Tanimura 41', Jeison Quiñónes 56' (Yokohama Marinos); Filip Uremović 33', Yuto Ozeki 90+2' (Kawasaki Frontale). xG: Yokohama Marinos 2,1 – 1,3 Kawasaki Frontale.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Yokohama Marinos: S. Corica · Kawasaki Frontale: S. Hasebe
Maç akışı
Yokohama Marinos üstteKawasaki Frontale altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %74 · 3 şut · 0,1
- 16–30'Ev %80 · 2 şut · 0,1
- 31–45+'Ev %66 · 5 şut · 1,1
- 46–60'Ev %57 · 2 şut · 0,1
- 61–75'Ev %64 · 3 şut · 0,6
- 76–90+'Dep %78 · 7 şut · 0,6
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Yokohama Marinos, Dep = Kawasaki Frontale.
Maç olayları
- Yokohama MarinosKawasaki Frontale
- 90+2'Gol Yuto Ozeki 4–2Asist: Yu Kobayashi
- 84'Filip Uremović ↔ So KawaharaOyuncu değişikliği
- 84'Kento Tachibanada ↔ Yuichi MaruyamaOyuncu değişikliği
- Riku Yamane ↔ Yuta TanakaOyuncu değişikliği80'
- Ryo Miyaichi ↔ Rio NittaOyuncu değişikliği80'
- 79'Marcio Augusto da Silva Barbosa ↔ Yu KobayashiOyuncu değişikliği
- 78'Sota Miura ↔ Reon YamaharaOyuncu değişikliği
- 76'Filip UremovićSarı kart
- Taisei InoueSarı kart72'
- Jun Amano ↔ Shin MiideraOyuncu değişikliği70'
- Ryo MiyaichiSarı kart69'
- 64'Tatsuya Ito ↔ Shuto YamaichiOyuncu değişikliği
- 64'Yuki Yamamoto ↔ Yuto OzekiOyuncu değişikliği
- Daiya Tono ↔ Jun AmanoOyuncu değişikliği57'
- Toichi Suzuki ↔ Taisei InoueOyuncu değişikliği56'
- Gol Jeison Quiñónes 4–1Asist: Kosuke Matsumura56'
- Gol Kaina Tanimura 3–1Asist: Ryo Miyaichi41'
- 33'Gol Filip Uremović 2–1Asist: Yasuto Wakizaka
- Gol Tomoki Kondo 2–0Asist: Riku Yamane28'
- Hiroki IlkuraSarı kart16'
- Gol Daiya Tono 1–012'
- Jordy Croux ↔ Tomoki KondoOyuncu değişikliği8'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %36 5/14 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %50 7/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %14 2/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Beraberlik | %29 4/14 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %43 3/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,50 (21 gol)ligde 9. · lig ortalamasında | 2,00 (14 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,07 (15 gol)ligde 5. · lig ortalamasından 0,41 düşük | 1,43 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (28 gol)ligde 6. · lig ortalamasından 0,52 yüksek | 1,57 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (24 gol)ligde 14.–15. · lig ortalamasından 0,23 yüksek | 1,71 (12 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 8/14ligde 8.–10. · lig ortalamasında | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %71 10/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %29 4/14ligde 20. · lig ortalamasından 29 puan düşük | %43 3/7 |
| 3,5 Üst | %29 4/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %93 13/14ligde 1. · lig ortalamasından 38 puan yüksek | %86 6/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %79 11/14ligde 1. · lig ortalamasından 21 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %7 1/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,8 | 9,6 |
| 7,5 Üst | %71 10/14 | %71 5/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 7,6 |
| 7,5 Üst | %57 8/14 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %43 6/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 10,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %50 7/14 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,1 | 2,4 |
| 2,5 Üst | %71 10/14 | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %29 2/7 |
| 4,5 Üst | %29 4/14 | %14 1/7 |
| 5,5 Üst | %7 1/14 | %0 0/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,6 | 7,1 |
| 6,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 7,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 8,5 Üst | %29 4/14 | %29 2/7 |
| 9,5 Üst | %21 3/14 | %14 1/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,9 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %93 13/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %100 7/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %57 4/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %57 8/14 | %71 5/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %29 2/7 |
| Geride | %0 0/14 | %0 0/7 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %36 5/14 | %14 1/7 |
| Berabere | %50 7/14 | %57 4/7 |
| Geride | %14 2/14 | %29 2/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Yokohama Marinos (14 maç)
Kawasaki Frontale (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Yokohama Marinos (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 6 | 1 |
| 16-30 | 4 | 0 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 5 | 0 |
| 61-75 | 1 | 5 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kawasaki Frontale (14 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 5 | 2 |
| 16-30 | 0 | 3 |
| 31-45 | 8 | 5 |
| 46-60 | 5 | 6 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 6 | 2 |
Kartlar
Yokohama Marinos
Sarı 21 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Kawasaki Frontale
Sarı 19 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 10:00 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Yokohama Marinos: iç saha, 7 maç · Kawasaki Frontale: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Yokohama Marinos – Kawasaki Frontale ilk 11'ler
Yokohama Marinos · 4-2-3-1
- 21H. IikuraK16' sarı kart 16. dk
- 34T. KimuraD
- 17J. QuiñónesD56' gol 56. dk
- 33K. SuwamaD
- 25T. SuzukiD56' oyundan çıktı 56. dk
- 41K. MatsumuraO56' asist 56. dk
- 28R. YamaneO28' asist 28. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 23R. MiyaichiO41' asist 41. dk69' sarı kart 69. dk80' oyundan çıktı 80. dk
- 7D. TonoO12' gol 12. dk57' oyundan çıktı 57. dk
- 11J. CrouxO8' oyundan çıktı 8. dk
- 9K. TanimuraF41' gol 41. dk
- 40J. AmanoO57' oyuna girdi 57. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 44T. DengD
- 13T. InoueD56' oyuna girdi 56. dk72' sarı kart 72. dk
- 8T. KidaO
- 47S. MiideraO70' oyuna girdi 70. dk
- 43R. NittaF80' oyuna girdi 80. dk
- 1Park Il-GyuK
- 32Y. TanakaO80' oyuna girdi 80. dk
- 24T. KondoF8' oyuna girdi 8. dk28' gol 28. dk
Teknik direktör: S. Corica
Kawasaki Frontale · 4-2-3-1
- 49S. BrodersenK
- 5A. SasakiD
- 4Pedro RomanoD
- 22F. UremovićD33' gol 33. dk76' sarı kart 76. dk84' oyundan çıktı 84. dk
- 13S. MiuraD78' oyundan çıktı 78. dk
- 8K. TachibanadaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 6Y. YamamotoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 17T. ItoO64' oyundan çıktı 64. dk
- 14Y. WakizakaO33' asist 33. dk
- 23MarcinhoO79' oyundan çıktı 79. dk
- 97Derik LacerdaF
- 2Y. MatsunaganeD
- 19S. KawaharaO84' oyuna girdi 84. dk
- 11Y. KobayashiF79' oyuna girdi 79. dk90+2' asist 90+2. dk
- 28Y. MaruyamaD84' oyuna girdi 84. dk
- 20K. MochiyamaF
- 16Y. OzekiO64' oyuna girdi 64. dk90+2' gol 90+2. dk
- 1L. YamaguchiK
- 29R. YamaharaD78' oyuna girdi 78. dk
- 25Shuto YamaichiO64' oyuna girdi 64. dk
Teknik direktör: S. Hasebe
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Japonya · J1 League puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Yokohama Marinos son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Kawasaki Frontale için son 5 maçın dökümü: 5G 0B 0M, atılan 14, yenilen 4. Öne çıkan: son 5 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 20 maçta galibiyetler Yokohama Marinos 6 – Kawasaki Frontale 9; 5 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Nisan 2026, Yokohama Marinos 1-2 Kawasaki Frontale.
- Sıralama
- 9. (18 p) – 6. (22 p)
- Form (son 5)
- GBBBG – GGGGG
- H2H (G-B-M)
- 6-5-9 (20 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %80
- Korner ort. (maç)
- 7,8
- iddaa MS 1-0-2
- 2,78 – 3,40 – 2,05
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Yokohama Marinos iç saha 5 maçta maç başına 1,80 gol attı, 1,40 gol yedi; Kawasaki Frontale dış saha 5 maçta 1,60 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Yokohama Marinos %40, Kawasaki Frontale %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Yokohama Marinos %60, Kawasaki Frontale %80. İlk yarıyı önde kapatma: Yokohama Marinos 4/5, Kawasaki Frontale 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Yokohama Marinos 3,2, Kawasaki Frontale 3,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 7,8. Maç başına kart: Yokohama Marinos 1,6, Kawasaki Frontale 1,2.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,78, 0 – 3,40, 2 – 2,05. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,25, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,40.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %40; KG var ortalaması %70; maç başına toplam korner ortalaması 7,8; son 5 maçta toplam 23 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 10:00 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Japonya · J1 League puan durumu · J-League
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 12 | +20 | 27 |
| 2 | FC Tokyo | 12 | +19 | 27 |
| 3 | Sanfrecce Hiroshima | 12 | +19 | 26 |
| 4 | Kashiwa Reysol | 12 | +6 | 25 |
| 5 | Vissel Kobe | 12 | +7 | 23 |
| 6 | Kawasaki Frontale | 12 | +7 | 22 |
| 7 | Urawa | 12 | -2 | 21 |
| 8 | Kashima | 12 | +4 | 20 |
| 9 | Yokohama F. Marinos | 12 | +4 | 18 |
| 10 | Fagiano Okayama | 12 | -2 | 16 |
| 11 | Nagoya Grampus | 12 | -4 | 14 |
| 12 | Cerezo Osaka | 12 | -7 | 14 |
| 13 | Shimizu S-pulse | 12 | -10 | 14 |
| 14 | V-varen Nagasaki | 12 | -4 | 12 |
| 15 | Gamba Osaka | 12 | -7 | 11 |
| 16 | Kyoto Sanga | 12 | -8 | 10 |
| 17 | Mito Hollyhock | 12 | -10 | 9 |
| 18 | Tokyo Verdy | 12 | -12 | 8 |
| 19 | Avispa Fukuoka | 12 | -8 | 7 |
| 20 | JEF United Chiba | 12 | -12 | 7 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +18 | 16 |
| 2 | FC Tokyo | 7 | +10 | 16 |
| 3 | Kawasaki Frontale | 7 | +5 | 14 |
| 4 | Kashima | 6 | +4 | 12 |
| 5 | Cerezo Osaka | 7 | +2 | 12 |
| 6 | Urawa | 6 | +1 | 12 |
| 7 | V-varen Nagasaki | 6 | +4 | 11 |
| 8 | Vissel Kobe | 5 | +4 | 11 |
| 9 | Machida Zelvia | 5 | +4 | 10 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | 0 | 10 |
| 11 | Kashiwa Reysol | 5 | +1 | 9 |
| 12 | Yokohama F. Marinos | 5 | +2 | 8 |
| 13 | Nagoya Grampus | 6 | 0 | 8 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 7 | -5 | 8 |
| 15 | Avispa Fukuoka | 7 | 0 | 7 |
| 16 | Mito Hollyhock | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Gamba Osaka | 5 | -2 | 5 |
| 18 | JEF United Chiba | 5 | -3 | 5 |
| 19 | Tokyo Verdy | 8 | -10 | 5 |
| 20 | Kyoto Sanga | 5 | -3 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Machida Zelvia | 7 | +16 | 17 |
| 2 | Kashiwa Reysol | 7 | +5 | 16 |
| 3 | Vissel Kobe | 7 | +3 | 12 |
| 4 | FC Tokyo | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Yokohama F. Marinos | 7 | +2 | 10 |
| 6 | Sanfrecce Hiroshima | 6 | +1 | 10 |
| 7 | Urawa | 6 | -3 | 9 |
| 8 | Kawasaki Frontale | 5 | +2 | 8 |
| 9 | Kashima | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Fagiano Okayama | 6 | -2 | 6 |
| 11 | Nagoya Grampus | 6 | -4 | 6 |
| 12 | Gamba Osaka | 7 | -5 | 6 |
| 13 | Kyoto Sanga | 7 | -5 | 6 |
| 14 | Shimizu S-pulse | 5 | -5 | 6 |
| 15 | Mito Hollyhock | 6 | -9 | 4 |
| 16 | Tokyo Verdy | 4 | -2 | 3 |
| 17 | JEF United Chiba | 7 | -9 | 2 |
| 18 | Cerezo Osaka | 5 | -9 | 2 |
| 19 | V-varen Nagasaki | 6 | -8 | 1 |
| 20 | Avispa Fukuoka | 5 | -8 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 16:33 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 16:33 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün J1 League'de oynanan diğer maçlar
- 08:00 JEF United 3–0 Fukuoka
- 08:00 V-Varen 1–2 Tokyo Verdy
- 10:00 FC Machida Zelvia 0–0 Gamba Osaka
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
