Wydad 1-1 Union Sportif Amal Tiznit: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wydad 1–1 Union Sportif Amal Tiznit (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 20–8, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %66–%34, korner 10–2.
Maç özeti
Wydad – Union Sportif Amal Tiznit maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Silvère Ganvoula 62' (pen.) (Wydad); Z. Essalhi 53' (pen.) (Union Sportif Amal Tiznit).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktör
- Wydad: Paulo Sérgio
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Wydad üstte · Union Sportif Amal Tiznit altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 26' sarı kart: O. Houssni (Union Sportif Amal Tiznit)
- 53' gol: Z. Essalhi (Union Sportif Amal Tiznit)
- 62' gol: Silvère Ganvoula (Wydad)
- 69' oyuncu değişikliği: Hatim Bouhbouh ↔ Tarik Asstati (Union Sportif Amal Tiznit)
- 69' oyuncu değişikliği: S. P. Sodiq ↔ Mouad Goulous (Union Sportif Amal Tiznit)
- 75' oyuncu değişikliği: Mouad Aounzou ↔ Haitam Hamani (Wydad)
- 78' oyuncu değişikliği: A. Ouaarab ↔ hussan boulaabar (Union Sportif Amal Tiznit)
- 84' oyuncu değişikliği: ayoub adila ↔ K. Noureddine (Union Sportif Amal Tiznit)
- 85' oyuncu değişikliği: Yassine Zraa ↔ Youssef Anouar (Union Sportif Amal Tiznit)
- 86' oyuncu değişikliği: Aymane El Hassouni ↔ Hamza Hannouri (Wydad)
Maç olayları
- WydadUnion Sportif Amal Tiznit
- Aymane El Hassouni ↔ Hamza HannouriOyuncu değişikliği86'
- 85'Yassine Zraa ↔ Youssef AnouarOyuncu değişikliği
- 84'ayoub adila ↔ K. NoureddineOyuncu değişikliği
- 78'A. Ouaarab ↔ hussan boulaabarOyuncu değişikliği
- Mouad Aounzou ↔ Haitam HamaniOyuncu değişikliği75'
- 69'Hatim Bouhbouh ↔ Tarik AsstatiOyuncu değişikliği
- 69'S. P. Sodiq ↔ Mouad GoulousOyuncu değişikliği
- Penaltı golü Silvère Ganvoula 1–1Penaltı62'
- 53'Penaltı golü Z. Essalhi 0–1Penaltı
- 26'O. HoussniSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %14 1/7 | %33 1/3 |
| Mağlubiyet | %57 4/7 | %0 0/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (7 gol) | 0,75 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,14 (8 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,71 (12 gol) | 0,33 (1 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 1,5 Üst | %57 4/7 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %29 2/7 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %57 4/7 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %57 4/7 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %71 5/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %43 3/7 | %0 0/3 |
| 3,5 Üst | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %29 2/7 | %67 2/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,8 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 6,5 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,0 | 7,5 |
| 6,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 3/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %29 2/7 | %50 2/4 |
| Geride | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/7 | %0 0/3 |
| Berabere | %57 4/7 | %100 3/3 |
| Geride | %43 3/7 | %0 0/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wydad (7 maç)
Union Sportif Amal Tiznit (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wydad (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Union Sportif Amal Tiznit (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 3 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 2 | 2 |
Kartlar
Wydad
Sarı 15 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,1)
Union Sportif Amal Tiznit
Sarı 15 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wydad: tüm maçlar, 4 maç · Union Sportif Amal Tiznit: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wydad – Union Sportif Amal Tiznit ilk 11'ler
Wydad · 4-2-3-1
- 1R. GhanimiK
- 2M. MoufidD
- 13S. Moussaddaq KerboubD
- 25I. DayoD
- 14Y. Attiat-AllahD
- 33A. KhalloufiO
- 18Nizar Al RashdanO
- 23Oussama ZemraouiO
- 10Aymane El HassouniO
- 22M. AounzouF75' oyundan çıktı 75. dk
- 15S. GanvoulaF62' gol 62. dk
- 62M. SambouD
- 6N. ByarO
- 61Driss El MahdaouiD
- 12Abderrazak El WadiK
- 7Haitam HamaniO
- 19H. HannouriF86' oyuna girdi 86. dk
- 5Y. JabraneO
- 91Y. JabraneF
- 17R. MahtouO
Teknik direktör: Paulo Sérgio
Union Sportif Amal Tiznit · 4-4-2
- 22Y. FaqirK
- 6H. BouhbouhF69' oyundan çıktı 69. dk
- 13J. AssouabD
- 98O. HoussniO
- 25A. El MalkiD
- 92Y. ZraaF85' oyundan çıktı 85. dk
- 66M. TounkaraD
- 14Ayoub AdilaO84' oyundan çıktı 84. dk
- 10A. OuaarabO78' oyundan çıktı 78. dk
- 33Z. EssalhiF53' gol 53. dk
- 36S. P. SodiqO69' oyundan çıktı 69. dk
- 8K. Noureddine84' oyuna girdi 84. dk
- 4Koffi holeteD
- 99M. GoullousO69' oyuna girdi 69. dk
- 3A. El KouhilO
- 21S. El AzhariO
- 55Hassan BoulaabarO78' oyuna girdi 78. dk
- 40Tarik AsstatiO
- 16Y. AnouarO85' oyuna girdi 85. dk
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wydad için son 5 maçın dökümü: 1G 1B 3M, atılan 4, yenilen 7. Union Sportif Amal Tiznit son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 5 gol attı, 9 gol yedi.
Gol istatistikleri
Wydad bu sezon 3 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Union Sportif Amal Tiznit bu sezon 3 maçta 1,33 attı, 2,67 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wydad %33, Union Sportif Amal Tiznit %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wydad %33, Union Sportif Amal Tiznit %67. İlk yarıyı önde kapatma: Wydad 1/3, Union Sportif Amal Tiznit 0/3.
- Sıralama
- 10. (4 p) – 14. (3 p)
- Form (son 5)
- BGMMM – MGMBB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %67
- iddaa MS 1-0-2
- 1,40 – 3,38 – 5,66
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,40, 0 – 3,38, 2 – 5,66. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,43, Üst 2,04. Karşılıklı Gol: Var 2,12, Yok 1,40.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %50; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Botola Pro'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
