Worthing 3-3 Southend: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Worthing 3–3 Southend (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–2.
Maç özeti
Worthing – Southend maçı 3-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: D. Johnson-Fisher 57', C. Adjetey-Brew 63', J. Young 76' (Worthing); O. Coker 16', P. Omochere 24', T. Simpson 66' (Southend).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Worthing üstte · Southend altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 16' gol: O. Coker (Southend)
- 24' gol: P. Omochere (Southend)
- 38' sarı kart: C. Waller (Worthing)
- 46' oyuncu değişikliği: R. Aguiar ↔ J. Young (Worthing)
- 46' oyuncu değişikliği: A. Nathaniel-George ↔ C. Kendall (Worthing)
- 46' oyuncu değişikliği: H. Griffiths ↔ J. Wadham (Worthing)
- 57' gol: D. Johnson-Fisher (Worthing)
- 62' oyuncu değişikliği: P. Omochere ↔ T. Simpson (Southend)
- 62' oyuncu değişikliği: L. Chambers-Parillon ↔ J. Popoola (Southend)
- 62' oyuncu değişikliği: O. Patrick ↔ R. Colclough (Southend)
- 63' gol: C. Adjetey-Brew (Worthing)
- 66' gol: T. Simpson (Southend)
- 76' gol: J. Young (Worthing)
- 77' oyuncu değişikliği: O. Coker ↔ S. Austin (Southend)
- 82' oyuncu değişikliği: D. Johnson-Fisher ↔ E. Sutton (Worthing)
- 89' sarı kart: J. Young (Worthing)
- 89' oyuncu değişikliği: D. Oldaker ↔ S. Kamara (Southend)
Maç olayları
- WorthingSouthend
- J. YoungSarı kart89'
- 89'D. Oldaker ↔ S. KamaraOyuncu değişikliği
- D. Johnson-Fisher ↔ E. SuttonOyuncu değişikliği82'
- 77'O. Coker ↔ S. AustinOyuncu değişikliği
- Gol J. Young 3–3Asist: R. Coleman De-Graft76'
- 66'Gol T. Simpson 2–3
- Gol C. Adjetey-Brew 2–2Asist: D. Johnson-Fisher63'
- 62'P. Omochere ↔ T. SimpsonOyuncu değişikliği
- 62'L. Chambers-Parillon ↔ J. PopoolaOyuncu değişikliği
- 62'O. Patrick ↔ R. ColcloughOyuncu değişikliği
- Gol D. Johnson-Fisher 1–257'
- R. Aguiar ↔ J. YoungOyuncu değişikliği46'
- A. Nathaniel-George ↔ C. KendallOyuncu değişikliği46'
- H. Griffiths ↔ J. WadhamOyuncu değişikliği46'
- C. WallerSarı kart38'
- 24'Gol P. Omochere 0–2Asist: K. McAdam
- 16'Gol O. Coker 0–1Asist: K. McAdam
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Beraberlik | %25 4/16 | %22 2/9 |
| Mağlubiyet | %25 4/16 | %33 3/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Beraberlik | %31 5/16 | %44 4/9 |
| Mağlubiyet | %19 3/16 | %11 1/9 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,00 (32 gol) | 1,89 (17 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,56 (25 gol) | 1,56 (14 gol) |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,38 (38 gol) | 2,56 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,69 (27 gol) | 1,56 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %75 12/16 | %56 5/9 |
| 1,5 Üst | %88 14/16 | %78 7/9 |
| 2,5 Üst | %81 13/16 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %50 8/16 | %44 4/9 |
| Gol yememe | %19 3/16 | %33 3/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| KG Var | %94 15/16 | %100 9/9 |
| 1,5 Üst | %94 15/16 | %100 9/9 |
| 2,5 Üst | %81 13/16 | %78 7/9 |
| 3,5 Üst | %75 12/16 | %67 6/9 |
| Gol yememe | %6 1/16 | %0 0/9 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (16) | İç saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %63 10/16 | %67 6/9 |
| Berabere | %6 1/16 | %0 0/9 |
| Geride | %31 5/16 | %33 3/9 |
| Toplam (16) | Dış saha (9) | |
|---|---|---|
| Önde | %56 9/16 | %67 6/9 |
| Berabere | %31 5/16 | %22 2/9 |
| Geride | %13 2/16 | %11 1/9 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Worthing (16 maç)
Southend (16 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Worthing (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 3 | 3 |
| 31-45 | 5 | 3 |
| 46-60 | 4 | 3 |
| 61-75 | 6 | 3 |
| 76-90 | 7 | 7 |
Southend (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 4 |
| 16-30 | 7 | 2 |
| 31-45 | 7 | 0 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 3 | 5 |
| 76-90 | 8 | 6 |
Kartlar
Worthing
Sarı 23 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 1,4)
Southend
Sarı 33 · Kırmızı 0 (16 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 01.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 189 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Worthing 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 10-7). Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti. Southend son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Gol istatistikleri
Worthing iç saha 7 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,14 gol yedi; Southend dış saha 7 maçta 2,57 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Worthing %71, Southend %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Worthing %57, Southend %100. İlk yarıyı önde kapatma: Worthing 6/7, Southend 4/7.
- Sıralama
- 4. (27 p) – 3. (28 p)
- Form (son 5)
- GMMGG – BMGGB
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %71 – %71
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %57 – %100
- iddaa MS 1-0-2
- 2,45 – 3,49 – 2,04
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,45, 0 – 3,49, 2 – 2,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,58, Üst 1,25. Karşılıklı Gol: Var 1,24, Yok 2,64.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %78; son 5 maçta toplam 19 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 22:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · National League puan durumu · Conference
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boreham Wood | 16 | +27 | 44 |
| 2 | Harrogate Town | 16 | +11 | 32 |
| 3 | Southend | 16 | +11 | 29 |
| 4 | AFC Fylde | 16 | +6 | 29 |
| 5 | Yeovil Town | 16 | +15 | 28 |
| 6 | Worthing | 16 | +7 | 28 |
| 7 | Altrincham | 16 | 0 | 28 |
| 8 | Carlisle | 16 | +9 | 26 |
| 9 | Barrow | 15 | +7 | 25 |
| 10 | FC Halifax Town | 16 | +8 | 24 |
| 11 | Sutton Utd | 16 | -1 | 24 |
| 12 | Woking | 16 | +1 | 21 |
| 13 | Kidderminster Harriers | 16 | +1 | 21 |
| 14 | Aldershot Town | 16 | 0 | 21 |
| 15 | AFC Hornchurch | 16 | -8 | 21 |
| 16 | Forest Green | 14 | -1 | 19 |
| 17 | Eastleigh | 16 | -6 | 19 |
| 18 | Wealdstone | 16 | -6 | 18 |
| 19 | Boston United | 16 | -8 | 18 |
| 20 | Tamworth | 15 | -7 | 17 |
| 21 | Hartlepool | 16 | -9 | 15 |
| 22 | Solihull Moors | 16 | -21 | 13 |
| 23 | Scunthorpe | 15 | -11 | 10 |
| 24 | Gateshead | 15 | -25 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boreham Wood | 8 | +14 | 22 |
| 2 | Harrogate Town | 8 | +13 | 19 |
| 3 | FC Halifax Town | 9 | +9 | 17 |
| 4 | Altrincham | 8 | +4 | 16 |
| 5 | AFC Hornchurch | 7 | +6 | 15 |
| 6 | Eastleigh | 8 | +3 | 15 |
| 7 | Yeovil Town | 8 | +9 | 14 |
| 8 | AFC Fylde | 8 | +5 | 14 |
| 9 | Worthing | 9 | +3 | 14 |
| 10 | Barrow | 7 | +6 | 13 |
| 11 | Tamworth | 8 | +4 | 13 |
| 12 | Aldershot Town | 8 | +4 | 13 |
| 13 | Southend | 7 | +2 | 13 |
| 14 | Sutton Utd | 8 | -1 | 13 |
| 15 | Carlisle | 8 | +4 | 12 |
| 16 | Kidderminster Harriers | 8 | +2 | 12 |
| 17 | Forest Green | 9 | -1 | 11 |
| 18 | Boston United | 9 | -3 | 10 |
| 19 | Hartlepool | 7 | -1 | 9 |
| 20 | Woking | 8 | -2 | 8 |
| 21 | Scunthorpe | 6 | +1 | 7 |
| 22 | Wealdstone | 8 | -8 | 7 |
| 23 | Solihull Moors | 9 | -11 | 6 |
| 24 | Gateshead | 6 | -6 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Boreham Wood | 8 | +13 | 22 |
| 2 | Southend | 9 | +9 | 16 |
| 3 | AFC Fylde | 8 | +1 | 15 |
| 4 | Yeovil Town | 8 | +6 | 14 |
| 5 | Carlisle | 8 | +5 | 14 |
| 6 | Worthing | 7 | +4 | 14 |
| 7 | Woking | 8 | +3 | 13 |
| 8 | Harrogate Town | 8 | -2 | 13 |
| 9 | Barrow | 8 | +1 | 12 |
| 10 | Altrincham | 8 | -4 | 12 |
| 11 | Wealdstone | 8 | +2 | 11 |
| 12 | Sutton Utd | 8 | 0 | 11 |
| 13 | Kidderminster Harriers | 8 | -1 | 9 |
| 14 | Forest Green | 5 | 0 | 8 |
| 15 | Aldershot Town | 8 | -4 | 8 |
| 16 | Boston United | 7 | -5 | 8 |
| 17 | FC Halifax Town | 7 | -1 | 7 |
| 18 | Solihull Moors | 7 | -10 | 7 |
| 19 | Hartlepool | 9 | -8 | 6 |
| 20 | AFC Hornchurch | 9 | -14 | 6 |
| 21 | Eastleigh | 8 | -9 | 4 |
| 22 | Tamworth | 7 | -11 | 4 |
| 23 | Scunthorpe | 9 | -12 | 3 |
| 24 | Gateshead | 9 | -19 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün National League'de oynanan diğer maçlar
- 22:45 AFC Fylde 3–1 Hartlepool
- 22:45 Altrincham 0–0 Kidderminster Harriers
- 22:45 Boston United 2–1 Gateshead
- 22:45 Halifax Town 2–3 Barrow
- 22:45 Hornchurch 1–2 Yeovil Town
- 22:45 Tamworth 4–1 Scunthorpe
- 22:45 Wealdstone 2–3 Solihull Moors
- 22:45 Woking 1–2 Boreham Wood
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
