Wolfsberg 1-1 Sturm Graz: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wolfsberg 1–1 Sturm Graz (1 Kasım 2026). İlk yarı 1–0. Şut 11–14, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %34–%66, korner 3–4.
Maç özeti
Wolfsberg – Sturm Graz maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Donis Avdijaj 45' (Wolfsberg); Oumar Diakité 90+5' (pen.) (Sturm Graz). xG: Wolfsberg 1,1 – 0,8 Sturm Graz.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Wolfsberg: M. Schmid · Sturm Graz: F. Ingolitsch
Maç akışı
Wolfsberg üstteSturm Graz altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Dep %60 · 0 şut · 0,0
- 16–30'Dep %68 · 3 şut · 0,6
- 31–45+'Ev %71 · 3 şut · 0,4
- 46–60'Dep %84 · 5 şut · 0,0
- 61–75'Ev %66 · 4 şut · 0,4
- 76–90+'Dep %67 · 4 şut · 0,0
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner, xG ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Wolfsberg, Dep = Sturm Graz.
Maç olayları
- WolfsbergSturm Graz
- 90+5'Penaltı golü Oumar Diakité 1–1Penaltı
- 90+4'Joshua QuarshieSarı kart
- 88'Luca Weinhandl ↔ Albert VallciOyuncu değişikliği
- 81'Jurgen Heil ↔ Axel KayomboOyuncu değişikliği
- 70'Belmin Beganovic ↔ Szymon WlodarczykOyuncu değişikliği
- Sankara William Karamoko ↔ Giacomo VrioniOyuncu değişikliği63'
- Donis Avdijaj ↔ Otar MamageishviliOyuncu değişikliği63'
- Simon Piesinger ↔ Thorsten SchrieblOyuncu değişikliği63'
- Matteo KitzSarı kart58'
- Raffael Behounek ↔ Cheick Mamadou DiabateOyuncu değişikliği54'
- Gol Donis Avdijaj 1–0Asist: Marco Alessandro Sulzner45'
- 45'Valmir Matoshi ↔ Oumar DiakitéOyuncu değişikliği
- 45'Jacob Peter Hödl ↔ Luis BalboOyuncu değişikliği
- Dominik FitzSarı kart40'
- 28'Belmin BeganovicVAR: gol iptal
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %8 1/12 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %67 8/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %36 4/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %18 2/11 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (8 gol)ligde 12. · lig ortalamasından 0,96 düşük | 1,00 (6 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,17 (26 gol)ligde 10. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 1,67 (10 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,73 (19 gol)ligde 6. · lig ortalamasında | 1,17 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,18 (13 gol)ligde 3. · lig ortalamasından 0,44 düşük | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %42 5/12ligde 11.–12. · lig ortalamasından 15 puan düşük | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %83 10/12 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %58 7/12ligde 10. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %17 2/12 | %17 1/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 3. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 2,5 Üst | %45 5/11ligde 12. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %27 3/11 | %33 2/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,1 | 10,3 |
| 7,5 Üst | %75 9/12 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 10,2 |
| 7,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 4,5 |
| 2,5 Üst | %83 10/12 | %83 5/6 |
| 3,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %67 4/6 |
| 5,5 Üst | %33 4/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %73 8/11 | %67 4/6 |
| 4,5 Üst | %45 5/11 | %33 2/6 |
| 5,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,9 | 8,3 |
| 6,5 Üst | %75 9/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %50 3/6 |
| 8,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %42 5/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,8 | 7,8 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 8,5 Üst | %55 6/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %17 1/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 3/12 | %50 3/6 |
| Berabere | %25 3/12 | %17 1/6 |
| Geride | %50 6/12 | %33 2/6 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %50 3/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wolfsberg (12 maç)
Sturm Graz (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wolfsberg (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 6 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 3 | 5 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 9 |
Sturm Graz (11 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 3 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 6 | 4 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 4 | 3 |
Kartlar
Wolfsberg
Sarı 25 · Kırmızı 3 (12 maç · maç başı sarı 2,1)
Sturm Graz
Sarı 24 · Kırmızı 3 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 69 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wolfsberg: iç saha, 6 maç · Sturm Graz: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wolfsberg – Sturm Graz ilk 11'ler
Wolfsberg · 3-5-2
- 12L. GliklichK
- 35Matteo KitzD58' sarı kart 58. dk
- 6R. BehounekD54' oyundan çıktı 54. dk
- 30M. SulznerD45' asist 45. dk
- 31F. WohlmuthO
- 10D. AvdijajO45' gol 45. dk63' oyundan çıktı 63. dk
- 8S. PiesingerO63' oyundan çıktı 63. dk
- 36D. FitzO40' sarı kart 40. dk
- 11A. SchwarzO
- 23P. VerhounigF
- 49S. KaramokoF63' oyundan çıktı 63. dk
- 9G. VrioniF63' oyuna girdi 63. dk
- 20T. SchrieblO63' oyuna girdi 63. dk
- 17Marco SchabauerO
- 32M. PinkF
- 19O. MamageishviliO63' oyuna girdi 63. dk
- 1L. GütlbauerK
- 15Cheikh Mamadou DiabatéD54' oyuna girdi 54. dk
- 34E. AgyemangO
- 70David ĐurićD
Teknik direktör: M. Schmid
Sturm Graz · 3-4-2-1
- 22A. HelacK
- 23A. MalicD
- 2J. QuarshieD90+4' sarı kart 90+4. dk
- 30P. KollerD
- 28J. HeilO81' oyundan çıktı 81. dk
- 4J. Gorenc StankovičO
- 39Luca WeinhandlO88' oyundan çıktı 88. dk
- 43Jacob Peter HödlO45' oyundan çıktı 45. dk
- 19S. SeidlO
- 78V. MatoshiO45' oyundan çıktı 45. dk
- 26B. BeganovićF70' oyundan çıktı 70. dk
- 17S. WłodarczykF70' oyuna girdi 70. dk
- 5A. VallciD88' oyuna girdi 88. dk
- 1Adam StejskalK
- 21P. PetrovićD
- 11A. KayomboF81' oyuna girdi 81. dk
- 40J. HalwachsO
- 14O. DiakitéF45' oyuna girdi 45. dk90+5' gol 90+5. dk
- 27L. BalboD45' oyuna girdi 45. dk
- 25M. GrgicO
Teknik direktör: F. Ingolitsch
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Avusturya · Bundesliga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Wolfsberg son 5 maçında 0 galibiyet, 0 beraberlik, 5 yenilgi aldı; 1 gol attı, 11 gol yedi. Öne çıkan: son 5 maçını kaybetti, 4 maçta gol atamadı. Sturm Graz için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 11, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 33 maçta galibiyetler Wolfsberg 15 – Sturm Graz 12; 6 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,00 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 1 Mart 2026, Wolfsberg 2-2 Sturm Graz.
- Sıralama
- 12. (5 p) – 4. (18 p)
- Form (son 5)
- MMMMM – MBGGM
- H2H (G-B-M)
- 15-6-12 (33 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %60 – %40
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %40
- Korner ort. (maç)
- 10,9
- iddaa MS 1-0-2
- 4,49 – 3,95 – 1,51
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Wolfsberg iç saha 5 maçta maç başına 1,00 gol attı, 1,80 gol yedi; Sturm Graz dış saha 5 maçta 1,20 attı, 1,40 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Wolfsberg %60, Sturm Graz %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wolfsberg %40, Sturm Graz %40. İlk yarıyı önde kapatma: Wolfsberg 2/5, Sturm Graz 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Wolfsberg 4,2, Sturm Graz 7,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,9. Maç başına kart: Wolfsberg 2,4, Sturm Graz 3,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 4,49, 0 – 3,95, 2 – 1,51. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,22, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,51, Yok 2,10.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %40; maç başına toplam korner ortalaması 10,9; son 5 maçta toplam 12 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 1 Kasım 2026 01:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avusturya · Bundesliga puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 12 | +30 | 33 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 11 | +23 | 27 |
| 3 | Lask Linz | 12 | +15 | 25 |
| 4 | Sturm Graz | 11 | +6 | 19 |
| 5 | TSV Hartberg | 11 | +1 | 17 |
| 6 | Ried | 12 | -1 | 16 |
| 7 | WSG Wattens | 11 | -3 | 12 |
| 8 | Austria Lustenau | 12 | -15 | 11 |
| 9 | SCR Altach | 11 | -6 | 10 |
| 10 | Grazer AK | 12 | -20 | 10 |
| 11 | Austria Vienna | 11 | -12 | 7 |
| 12 | Wolfsberger AC | 12 | -18 | 6 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rapid Vienna | 7 | +26 | 21 |
| 2 | Red Bull Salzburg | 6 | +18 | 18 |
| 3 | Lask Linz | 6 | +6 | 12 |
| 4 | Sturm Graz | 5 | +7 | 11 |
| 5 | SCR Altach | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Ried | 6 | +2 | 10 |
| 7 | TSV Hartberg | 6 | -1 | 10 |
| 8 | Austria Lustenau | 6 | -4 | 10 |
| 9 | Grazer AK | 5 | -3 | 6 |
| 10 | Wolfsberger AC | 6 | -4 | 5 |
| 11 | WSG Wattens | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Austria Vienna | 5 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lask Linz | 6 | +9 | 13 |
| 2 | Rapid Vienna | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Red Bull Salzburg | 5 | +5 | 9 |
| 4 | WSG Wattens | 6 | +1 | 9 |
| 5 | Sturm Graz | 6 | -1 | 8 |
| 6 | TSV Hartberg | 5 | +2 | 7 |
| 7 | Ried | 6 | -3 | 6 |
| 8 | Austria Vienna | 6 | -6 | 4 |
| 9 | Grazer AK | 7 | -17 | 4 |
| 10 | Austria Lustenau | 6 | -11 | 1 |
| 11 | Wolfsberger AC | 6 | -14 | 1 |
| 12 | SCR Altach | 5 | -10 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Bundesliga'da oynanan diğer maçlar
- 16:30 Salzburg 5–1 Aus Lustenau
- 19:00 Austria Wien 0–2 Rapid Wien
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
