← Maçlar
Hollanda · Eredivisie · 10. hafta24 Ekim 2026 · 19:45 TSİ

Willem II 1-6 SC Cambuur: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Willem II
1–6İY 0–3
SC Cambuur
Maç sonu

Willem II 1–6 SC Cambuur (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–3. Şut 11–19, isabetli şut 2–11, topa sahip olma %52–%48, korner 13–4.

Maç özeti

Willem II – SC Cambuur maçı 1-6 sona erdi; ilk yarı 0-3 tamamlandı. Goller: Anass Zarrouk 82' (Willem II); Nicolas Binder 9', 58', Ilyes Hamache 13', Ismaël Baouf 18', Rafik El Arguioui 62', Jason Ceka 89' (SC Cambuur). xG: Willem II 1,1 – 1,9 SC Cambuur.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Willem II: A. Koster · SC Cambuur: J. Plat

Maç akışı

Willem II üstte · SC Cambuur altta

01530İY607590 9' gol: Nicolas Binder (SC Cambuur)13' gol: Ilyes Hamache (SC Cambuur)18' gol: Ismaël Baouf (SC Cambuur)45' oyuncu değişikliği: Vito van Crooy ↔ Armin Culum (Willem II)↔45' oyuncu değişikliği: Maxim Dekker ↔ Thomas Verheydt (Willem II)↔45' oyuncu değişikliği: Tonny Vilhena ↔ Anass Zarrouk (Willem II)↔45+2' sarı kart: Jaden Slory (Willem II)53' sarı kart: Hidde ter Avest (Willem II)58' gol: Nicolas Binder (SC Cambuur)62' gol: Rafik El Arguioui (SC Cambuur)65' oyuncu değişikliği: Mathieu Maertens ↔ Iwan Henstra (SC Cambuur)↔65' oyuncu değişikliği: Morgan Costarelli ↔ Lucas Jetten (SC Cambuur)↔65' oyuncu değişikliği: Billy van Duijl ↔ Jorn Berkhout (SC Cambuur)↔68' oyuncu değişikliği: Jaden Slory ↔ Mats Lemmens (Willem II)↔72' oyuncu değişikliği: Rik Mulders ↔ Wiebe Kooistra (SC Cambuur)↔77' oyuncu değişikliği: Nicolas Binder ↔ Skye Vink (SC Cambuur)↔82' gol: Anass Zarrouk (Willem II)89' gol: Jason Ceka (SC Cambuur)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 9' gol: Nicolas Binder (SC Cambuur)
  • 13' gol: Ilyes Hamache (SC Cambuur)
  • 18' gol: Ismaël Baouf (SC Cambuur)
  • 45' oyuncu değişikliği: Vito van Crooy ↔ Armin Culum (Willem II)
  • 45' oyuncu değişikliği: Maxim Dekker ↔ Thomas Verheydt (Willem II)
  • 45' oyuncu değişikliği: Tonny Vilhena ↔ Anass Zarrouk (Willem II)
  • 45+2' sarı kart: Jaden Slory (Willem II)
  • 53' sarı kart: Hidde ter Avest (Willem II)
  • 58' gol: Nicolas Binder (SC Cambuur)
  • 62' gol: Rafik El Arguioui (SC Cambuur)
  • 65' oyuncu değişikliği: Mathieu Maertens ↔ Iwan Henstra (SC Cambuur)
  • 65' oyuncu değişikliği: Morgan Costarelli ↔ Lucas Jetten (SC Cambuur)
  • 65' oyuncu değişikliği: Billy van Duijl ↔ Jorn Berkhout (SC Cambuur)
  • 68' oyuncu değişikliği: Jaden Slory ↔ Mats Lemmens (Willem II)
  • 72' oyuncu değişikliği: Rik Mulders ↔ Wiebe Kooistra (SC Cambuur)
  • 77' oyuncu değişikliği: Nicolas Binder ↔ Skye Vink (SC Cambuur)
  • 82' gol: Anass Zarrouk (Willem II)
  • 89' gol: Jason Ceka (SC Cambuur)

Maç olayları

  1. Willem IISC Cambuur
  2. 89'Gol Jason Ceka 1–6Asist: Wiebe Kooistra
  3. Gol Anass Zarrouk 1–5Asist: Devin Haen82'
  4. 77'Nicolas Binder ↔ Skye VinkOyuncu değişikliği
  5. 72'Rik Mulders ↔ Wiebe KooistraOyuncu değişikliği
  6. Jaden Slory ↔ Mats LemmensOyuncu değişikliği68'
  7. 65'Mathieu Maertens ↔ Iwan HenstraOyuncu değişikliği
  8. 65'Morgan Costarelli ↔ Lucas JettenOyuncu değişikliği
  9. 65'Billy van Duijl ↔ Jorn BerkhoutOyuncu değişikliği
  10. 62'Gol Rafik El Arguioui 0–5
  11. 58'Gol Nicolas Binder 0–4Asist: Ilyes Hamache
  12. Hidde ter AvestSarı kart53'
  13. Jaden SlorySarı kart45+2'
  14. Vito van Crooy ↔ Armin CulumOyuncu değişikliği45'
  15. Maxim Dekker ↔ Thomas VerheydtOyuncu değişikliği45'
  16. Tonny Vilhena ↔ Anass ZarroukOyuncu değişikliği45'
  17. 19'Ismaël BaoufVAR: gol onaylandı
  18. 18'Gol Ismaël Baouf 0–3Asist: Rafik El Arguioui
  19. 13'Gol Ilyes Hamache 0–2Asist: Morgan Costarelli
  20. 9'Gol Nicolas Binder 0–1Asist: Morgan Costarelli

Maç istatistikleri

Willem IISC Cambuur
52%Topa sahip olma48%
1,08Beklenen gol (xG)1,94
11Toplam şut19
2İsabetli şut11
5İsabetsiz şut5
4Engellenen şut3
8Ceza sahası içi şut11
3Ceza sahası dışı şut8
13Korner4
17Faul10
2Sarı kart0
0Kırmızı kart0
5Kurtarış1
371Pas370
270İsabetli pas261

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Willem II
Toplam (12)İç saha (6)
Galibiyet%0 0/12%0 0/6
Beraberlik%25 3/12%33 2/6
Mağlubiyet%75 9/12%67 4/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%36 4/11%40 2/5
Beraberlik%27 3/11%40 2/5
Mağlubiyet%36 4/11%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Willem II
Toplam (12)İç saha (6)
Attığı gol / maç0,92 (11 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,99 düşük0,83 (5 gol)
Yediği gol / maç3,33 (40 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 1,46 yüksek2,83 (17 gol)
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç2,09 (23 gol)ligde 6. · lig ortalamasında2,20 (11 gol)
Yediği gol / maç2,00 (22 gol)ligde 9.–10. · lig ortalamasında1,40 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Willem II
Toplam (12)İç saha (6)
KG Var%75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%67 4/6
1,5 Üst%92 11/12%83 5/6
2,5 Üst%75 9/12ligde 7.–9. · lig ortalamasından 4 puan yüksek%67 4/6
3,5 Üst%67 8/12%50 3/6
Gol yememe%0 0/12%0 0/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%64 7/11ligde 12.–13. · lig ortalamasından 5 puan düşük%80 4/5
1,5 Üst%91 10/11%80 4/5
2,5 Üst%82 9/11ligde 5.–6. · lig ortalamasından 11 puan yüksek%60 3/5
3,5 Üst%73 8/11%60 3/5
Gol yememe%27 3/11%20 1/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Willem II
Toplam (12)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,011,0
7,5 Üst%83 10/12%83 5/6
8,5 Üst%67 8/12%67 4/6
9,5 Üst%58 7/12%50 3/6
10,5 Üst%50 6/12%50 3/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,211,0
7,5 Üst%82 9/11%80 4/5
8,5 Üst%82 9/11%80 4/5
9,5 Üst%45 5/11%60 3/5
10,5 Üst%36 4/11%40 2/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Willem II
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı kart2,31,8
2,5 Üst%33 4/12%33 2/6
3,5 Üst%17 2/12%17 1/6
4,5 Üst%8 1/12%0 0/6
5,5 Üst%8 1/12%0 0/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart3,64,6
2,5 Üst%55 6/11%60 3/5
3,5 Üst%45 5/11%60 3/5
4,5 Üst%36 4/11%60 3/5
5,5 Üst%27 3/11%40 2/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Willem II
Toplam (12)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut10,09,3
6,5 Üst%92 11/12%83 5/6
7,5 Üst%75 9/12%67 4/6
8,5 Üst%58 7/12%50 3/6
9,5 Üst%58 7/12%50 3/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut10,210,2
6,5 Üst%91 10/11%80 4/5
7,5 Üst%91 10/11%80 4/5
8,5 Üst%73 8/11%80 4/5
9,5 Üst%64 7/11%60 3/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Willem II
Toplam (12)İç saha (6)
Önde%0 0/12%0 0/6
Berabere%50 6/12%50 3/6
Geride%50 6/12%50 3/6
SC Cambuur
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%45 5/11%40 2/5
Berabere%18 2/11%40 2/5
Geride%36 4/11%20 1/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Willem II (12 maç)

1/101/X01/20X/10X/X2X/242/102/X12/25

SC Cambuur (11 maç)

1/131/X21/20X/11X/X1X/202/102/X02/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Willem II (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 4
16-30 1 3
31-45 0 7
46-60 1 7
61-75 2 11
76-90 5 8

SC Cambuur (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 2
16-30 3 4
31-45 3 2
46-60 4 1
61-75 1 3
76-90 5 5

Kartlar

Willem II

Sarı 17 · Kırmızı 0 (12 maç · maç başı sarı 1,4)

SC Cambuur

Sarı 19 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 1,7)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Willem II: iç saha, 6 maç · SC Cambuur: dış saha, 5 maç

Willem IISC Cambuur
%45,2Topa sahip olma%52,4
1,14Beklenen gol (xG)1,38
12,7Toplam şut13,4
3,2İsabetli şut5,6
8,3Ceza sahası içi şut10,2
6,2Korner4,2
390Pas408
%76Pas isabeti%79
3,3Kurtarış3,2
10,7Faul13,6
0,5Ofsayt1,8
1,5Sarı kart2,2
0,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,66Rakibin xG'si1,65
16,2Rakibin şutu14,4
6,2Rakibin isabetli şutu4,6
4,8Rakibin korneri6,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Willem II – SC Cambuur ilk 11'ler

Willem II · 4-2-3-1

  1. 1T. DidillonK
  2. 5H. ter AvestD53' sarı kart 53. dk
  3. 3F. StamD
  4. 23M. DekkerD45' oyundan çıktı 45. dk
  5. 24N. Tjoe-A-OnD
  6. 6C. TwigtO
  7. 52T. VilhenaO45' oyundan çıktı 45. dk
  8. 7J. SloryO45+2' sarı kart 45+2. dk68' oyundan çıktı 68. dk
  9. 19Uriel van AalstO
  10. 32V. van CrooijO45' oyundan çıktı 45. dk
  11. 9D. HaenF82' asist 82. dk
Yedekler

Teknik direktör: A. Koster

SC Cambuur · 4-2-3-1

  1. 1T. JansenK
  2. 16R. MuldersD72' oyundan çıktı 72. dk
  3. 4I. BaoufD18' gol 18. dk
  4. 14B. van DuijlD65' oyundan çıktı 65. dk
  5. 28M. CostarelliD9' asist 9. dk13' asist 13. dk65' oyundan çıktı 65. dk
  6. 33M. MaertensO65' oyundan çıktı 65. dk
  7. 8N. SourenO
  8. 30J. ÇekaO89' gol 89. dk
  9. 10R. El ArguiouiO18' asist 18. dk62' gol 62. dk
  10. 11I. HamacheO13' gol 13. dk58' asist 58. dk
  11. 13N. BinderF9' gol 9. dk58' gol 58. dk77' oyundan çıktı 77. dk
Yedekler

Teknik direktör: J. Plat

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta Willem II 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 5-13). Öne çıkan: son 4 maçını kaybetti. Cambuur için son 5 maçın dökümü: 2G 3B 0M, atılan 9, yenilen 5.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 6 maçta galibiyetler Willem II 0 – Cambuur 3; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 12 Aralık 2025, Willem II 0-1 Cambuur.

Sıralama
18. (2 p) – 14. (9 p)
Form (son 5)
MMMMB – BGBGB
H2H (G-B-M)
0-3-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%75 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %75
Korner ort. (maç)
9,8
iddaa MS 1-0-2
2,26 – 3,46 – 2,45
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Willem II iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,50 gol yedi; Cambuur dış saha 4 maçta 1,25 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Willem II %75, Cambuur %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Willem II %50, Cambuur %75. İlk yarıyı önde kapatma: Willem II 0/4, Cambuur 1/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Willem II 5,5, Cambuur 4,2. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 9,8. Maç başına kart: Willem II 1,5, Cambuur 2,8.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,26, 0 – 3,46, 2 – 2,45. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,24, Üst 1,44. Karşılıklı Gol: Var 1,38, Yok 2,39.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %62; KG var ortalaması %62; maç başına toplam korner ortalaması 9,8; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 18 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Hollanda · Eredivisie puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Feyenoord 11740 3312 +2125 GGGBB
2Ajax 11731 3013 +1724 BBGGG
3PSV Eindhoven 11722 3513 +2223 MGMBG
4Twente 11722 2810 +1823 GBMGG
5AZ Alkmaar 11623 2013 +720 GMBMM
6Fortuna Sittard 12552 2020 020 BBGBB
7Heerenveen 11533 1913 +618 GMGGG
8GO Ahead Eagles 12453 2427 -317 BMGMG
9Groningen 11434 2624 +215 GGMBM
10Cambuur 11434 2322 +115 BGBGG
11Utrecht 11335 1931 -1212 MGGBM
12Sparta Rotterdam 12336 2129 -812 BGMGM
13PEC Zwolle 12336 1324 -1112 MGBGB
14NEC Nijmegen 11254 1719 -211 BBBBM
15Excelsior 12327 1629 -1311 MMMMM
16Telstar 12246 1825 -710 BMMGB
17ADO Den Haag 12237 1625 -99 BGMMG
18Willem II 12039 1140 -293 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1PSV Eindhoven 6420 215 +1614
2Twente 5401 105 +512
3GO Ahead Eagles 5320 148 +611
4AZ Alkmaar 5311 95 +410
5Heerenveen 6312 85 +310
6Feyenoord 5230 125 +79
7Ajax 6231 129 +39
8Fortuna Sittard 6222 811 -38
9Groningen 6213 1314 -17
10ADO Den Haag 6213 1113 -27
11Cambuur 6213 1215 -37
12PEC Zwolle 6204 614 -86
13Telstar 6123 1217 -55
14Sparta Rotterdam 6123 914 -55
15Utrecht 5122 915 -65
16NEC Nijmegen 6042 912 -34
17Excelsior 6105 520 -153
18Willem II 6024 517 -122
#TakımOGBMAYAVP
1Feyenoord 6510 217 +1416
2Ajax 5500 184 +1415
3Fortuna Sittard 6330 129 +312
4Twente 6321 185 +1311
5AZ Alkmaar 6312 118 +310
6PSV Eindhoven 5302 148 +69
7Cambuur 5221 117 +48
8Groningen 5221 1310 +38
9Heerenveen 5221 118 +38
10Excelsior 6222 119 +28
11NEC Nijmegen 5212 87 +17
12Sparta Rotterdam 6213 1215 -37
13Utrecht 6213 1016 -67
14PEC Zwolle 6132 710 -36
15GO Ahead Eagles 7133 1019 -96
16Telstar 6123 68 -25
17ADO Den Haag 6024 512 -72
18Willem II 6015 623 -171

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,26X3,4622,45

Çifte şans

1X1,36121,18X21,43

Karşılıklı gol

Var1,38Yok2,39

1,5 Alt / Üst

Alt4,75Üst1,07

2,5 Alt / Üst

Alt2,24Üst1,44

3,5 Alt / Üst

Alt1,45Üst2,20

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Eredivisie'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.