← Maçlar
İsviçre · Challenge League · 12. hafta1 Kasım 2026 · 16:00 TSİ

Wil 1900 0-3 Winterthur: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Wil 1900
0–3İY 0–2
Winterthur
Maç sonu

Wil 1900 0–3 Winterthur (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–2.

Maç özeti

Wil 1900 – Winterthur maçı 0-3 sona erdi; ilk yarı 0-2 tamamlandı. Goller: A. Marchesano 11', 19', 55' (Winterthur).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

Wil 1900 üstte · Winterthur altta

01530İY607590 11' gol: A. Marchesano (Winterthur)19' gol: A. Marchesano (Winterthur)38' sarı kart: Y. Schmid (Wil 1900)55' gol: A. Marchesano (Winterthur)57' oyuncu değişikliği: O. Bunjaku ↔ A. Rexhaj (Wil 1900)↔57' oyuncu değişikliği: M. Diarra ↔ L. Breedijk (Wil 1900)↔65' sarı kart: A. Rexhaj (Wil 1900)67' oyuncu değişikliği: D. Kaiba ↔ D. Jacovic (Wil 1900)↔72' oyuncu değişikliği: B. Beyer ↔ E. Maluvunu (Winterthur)↔72' oyuncu değişikliği: E. Kehrer ↔ S. Diaby (Winterthur)↔75' oyuncu değişikliği: Y. Allou ↔ B. Keita (Wil 1900)↔76' oyuncu değişikliği: N. Rupp ↔ B. Stillhart (Wil 1900)↔79' oyuncu değişikliği: A. Marchesano ↔ A. Jankewitz (Winterthur)↔79' oyuncu değişikliği: Y. Odin ↔ L. Zuffi (Winterthur)↔84' sarı kart: D. Jacovic (Wil 1900)86' oyuncu değişikliği: A. Turkes ↔ N. Cavka (Winterthur)↔89' sarı kart: I. Okafor (Wil 1900)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 11' gol: A. Marchesano (Winterthur)
  • 19' gol: A. Marchesano (Winterthur)
  • 38' sarı kart: Y. Schmid (Wil 1900)
  • 55' gol: A. Marchesano (Winterthur)
  • 57' oyuncu değişikliği: O. Bunjaku ↔ A. Rexhaj (Wil 1900)
  • 57' oyuncu değişikliği: M. Diarra ↔ L. Breedijk (Wil 1900)
  • 65' sarı kart: A. Rexhaj (Wil 1900)
  • 67' oyuncu değişikliği: D. Kaiba ↔ D. Jacovic (Wil 1900)
  • 72' oyuncu değişikliği: B. Beyer ↔ E. Maluvunu (Winterthur)
  • 72' oyuncu değişikliği: E. Kehrer ↔ S. Diaby (Winterthur)
  • 75' oyuncu değişikliği: Y. Allou ↔ B. Keita (Wil 1900)
  • 76' oyuncu değişikliği: N. Rupp ↔ B. Stillhart (Wil 1900)
  • 79' oyuncu değişikliği: A. Marchesano ↔ A. Jankewitz (Winterthur)
  • 79' oyuncu değişikliği: Y. Odin ↔ L. Zuffi (Winterthur)
  • 84' sarı kart: D. Jacovic (Wil 1900)
  • 86' oyuncu değişikliği: A. Turkes ↔ N. Cavka (Winterthur)
  • 89' sarı kart: I. Okafor (Wil 1900)

Maç olayları

  1. Wil 1900Winterthur
  2. I. OkaforSarı kart89'
  3. 86'A. Turkes ↔ N. CavkaOyuncu değişikliği
  4. D. JacovicSarı kart84'
  5. 79'A. Marchesano ↔ A. JankewitzOyuncu değişikliği
  6. 79'Y. Odin ↔ L. ZuffiOyuncu değişikliği
  7. N. Rupp ↔ B. StillhartOyuncu değişikliği76'
  8. Y. Allou ↔ B. KeitaOyuncu değişikliği75'
  9. 72'B. Beyer ↔ E. MaluvunuOyuncu değişikliği
  10. 72'E. Kehrer ↔ S. DiabyOyuncu değişikliği
  11. D. Kaiba ↔ D. JacovicOyuncu değişikliği67'
  12. A. RexhajSarı kart65'
  13. O. Bunjaku ↔ A. RexhajOyuncu değişikliği57'
  14. M. Diarra ↔ L. BreedijkOyuncu değişikliği57'
  15. 55'Gol A. Marchesano 0–3Asist: B. Beyer
  16. Y. SchmidSarı kart38'
  17. 19'Gol A. Marchesano 0–2Asist: A. Turkes
  18. 11'Gol A. Marchesano 0–1Asist: S. Ottiger

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Wil 1900
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%23 3/13%17 1/6
Beraberlik%38 5/13%33 2/6
Mağlubiyet%38 5/13%50 3/6
Winterthur
Toplam (13)Dış saha (6)
Galibiyet%54 7/13%50 3/6
Beraberlik%31 4/13%17 1/6
Mağlubiyet%15 2/13%33 2/6

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Wil 1900
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç2,08 (27 gol)1,83 (11 gol)
Winterthur
Toplam (13)Dış saha (6)
Attığı gol / maç2,15 (28 gol)1,33 (8 gol)
Yediği gol / maç1,00 (13 gol)1,17 (7 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Wil 1900
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%54 7/13%50 3/6
1,5 Üst%100 13/13%100 6/6
2,5 Üst%69 9/13%83 5/6
3,5 Üst%46 6/13%50 3/6
Gol yememe%15 2/13%17 1/6
Winterthur
Toplam (13)Dış saha (6)
KG Var%38 5/13%17 1/6
1,5 Üst%92 12/13%83 5/6
2,5 Üst%69 9/13%50 3/6
3,5 Üst%46 6/13%17 1/6
Gol yememe%46 6/13%50 3/6

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Wil 1900
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%23 3/13%17 1/6
Berabere%31 4/13%33 2/6
Geride%46 6/13%50 3/6
Winterthur
Toplam (13)Dış saha (6)
Önde%54 7/13%50 3/6
Berabere%23 3/13%17 1/6
Geride%23 3/13%33 2/6

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Wil 1900 (13 maç)

1/131/X01/20X/10X/X3X/212/102/X22/24

Winterthur (13 maç)

1/151/X21/20X/12X/X1X/202/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Wil 1900 (11 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 5
16-30 4 3
31-45 0 3
46-60 4 2
61-75 3 2
76-90 4 3

Winterthur (12 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 4 1
16-30 5 2
31-45 5 3
46-60 3 2
61-75 3 3
76-90 3 2

Kartlar

Wil 1900

Sarı 29 · Kırmızı 4 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Winterthur

Sarı 21 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla · ligde 64 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Wil 1900 son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Winterthur 3 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-5).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2017 yılından bu yana 25 kez karşılaştı: Wil 1900 8, Winterthur 10 galibiyet aldı, 7 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,50 gol atıldı; 5 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 7 Ağustos 2026, Winterthur 5-0 Wil 1900.

Sıralama
8. (11 p) – 3. (21 p)
Form (son 5)
BGBGM – GMMGG
H2H (G-B-M)
8-7-10 (25 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%80 – %40
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%60 – %20
iddaa MS 1-0-2
2,88 – 3,37 – 1,85
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Wil 1900 iç saha 5 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,60 gol yedi; Winterthur dış saha 5 maçta 1,00 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %80, konukta %40. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Wil 1900 %60, Winterthur %20. İlk yarıyı önde kapatma: Wil 1900 1/5, Winterthur 2/5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,88, 0 – 3,37, 2 – 1,85. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,23, Üst 1,35. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,32.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %60; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 31 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İsviçre · Challenge League puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Stade Lausanne-Ouchy 13940 286 +2231 BGBGG
2FC Winterthur 13742 2813 +1525 GMGGB
3Yverdon Sport 12642 2314 +922 MBGGM
4SC Kriens 13544 2219 +319 GBMBG
5Neuchatel Xamax FC 12516 1620 -416 GMGBM
6FC Aarau 13436 1924 -515 MMMGM
7Étoile Carouge 13355 1419 -514 MMGBB
8FC Wil 1900 13355 2127 -614 GBBMG
9Rapperswil 13328 1826 -811 GMBMM
10Stade Nyonnais 13229 1334 -218 MGMGM
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 6510 142 +1216
2FC Winterthur 7430 206 +1415
3SC Kriens 7412 116 +513
4Yverdon Sport 6330 136 +712
5FC Aarau 7322 1112 -111
6Étoile Carouge 7223 88 08
7Neuchatel Xamax FC 6204 912 -36
8FC Wil 1900 6123 1011 -15
9Stade Nyonnais 6123 713 -65
10Rapperswil 6114 815 -74
#TakımOGBMAYAVP
1Stade Lausanne-Ouchy 7430 144 +1015
2Yverdon Sport 6312 108 +210
3FC Winterthur 6312 87 +110
4Neuchatel Xamax FC 6312 78 -110
5FC Wil 1900 7232 1116 -59
6Rapperswil 7214 1011 -17
7SC Kriens 6132 1113 -26
8Étoile Carouge 6132 611 -56
9FC Aarau 6114 812 -44
10Stade Nyonnais 7106 621 -153

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 22:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,88X3,3721,85

Çifte şans

1X1,52121,15X21,20

Karşılıklı gol

Var1,33Yok2,32

2,5 Alt / Üst

Alt2,23Üst1,35

3,5 Alt / Üst

Alt1,46Üst1,99

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.