Widzew Lodz 0-0 Wisla Kraków: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Widzew Lodz 0–0 Wisla Kraków (16 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 10–21, isabetli şut 3–4, topa sahip olma %46–%54, korner 4–7.
Maç özeti
Widzew Lodz – Wisla Kraków maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı. xG: Widzew Lodz 0,7 – 2,6 Wisla Kraków.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Widzew Lodz: M. Stolarski · Wisla Kraków: M. Jop
Maç akışı
Widzew Lodz üstte · Wisla Kraków altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 23' sarı kart: Giannis Papanikolaou (Widzew Lodz)
- 45' oyuncu değişikliği: Giannis Papanikolaou ↔ Lindon Selahi (Widzew Lodz)
- 45' oyuncu değişikliği: Fran Alvarez ↔ Juljan Shehu (Widzew Lodz)
- 48' sarı kart: mariusz fornalczyk (Widzew Lodz)
- 67' oyuncu değişikliği: Dani Silva ↔ Emil Kornvig (Widzew Lodz)
- 67' oyuncu değişikliği: mariusz fornalczyk ↔ Darian Males (Widzew Lodz)
- 72' oyuncu değişikliği: Julian Lelieveld ↔ Thody Elie Youan (Wisla Kraków)
- 73' oyuncu değişikliği: James Igbekeme ↔ Marc Carbo (Wisla Kraków)
- 76' oyuncu değişikliği: Karol Świderski ↔ Ioan Vermeșan (Widzew Lodz)
- 90' sarı kart: Lindon Selahi (Widzew Lodz)
- 90+3' sarı kart: Juljan Shehu (Widzew Lodz)
Maç olayları
- Widzew LodzWisla Kraków
- Juljan ShehuSarı kart90+3'
- Lindon SelahiSarı kart90'
- Karol Świderski ↔ Ioan VermeșanOyuncu değişikliği76'
- 73'James Igbekeme ↔ Marc CarboOyuncu değişikliği
- 72'Julian Lelieveld ↔ Thody Elie YouanOyuncu değişikliği
- Dani Silva ↔ Emil KornvigOyuncu değişikliği67'
- mariusz fornalczyk ↔ Darian MalesOyuncu değişikliği67'
- 66'Angel·RodadoKaçan penaltı
- 62'jakub krzyzanowskiVAR: penaltı onaylandı
- mariusz fornalczykSarı kart48'
- Giannis Papanikolaou ↔ Lindon SelahiOyuncu değişikliği45'
- Fran Alvarez ↔ Juljan ShehuOyuncu değişikliği45'
- Giannis PapanikolaouSarı kart23'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %14 2/14 | %13 1/8 |
| Beraberlik | %57 8/14 | %63 5/8 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %50 7/14 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Mağlubiyet | %29 4/14 | %57 4/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,43 (20 gol)ligde 10. · lig ortalamasında | 1,38 (11 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,25 (10 gol) |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,57 (22 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 1,14 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (19 gol)ligde 6.–7. · lig ortalamasında | 2,00 (14 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 9/14ligde 10. · lig ortalamasında | %63 5/8 |
| 1,5 Üst | %79 11/14 | %75 6/8 |
| 2,5 Üst | %57 8/14ligde 11.–13. · lig ortalamasından 4 puan düşük | %63 5/8 |
| 3,5 Üst | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Gol yememe | %36 5/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 10/14ligde 5.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %93 13/14 | %86 6/7 |
| 2,5 Üst | %64 9/14ligde 7.–9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %21 3/14 | %43 3/7 |
| Gol yememe | %21 3/14 | %14 1/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,5 | 12,3 |
| 7,5 Üst | %93 13/14 | %100 8/8 |
| 8,5 Üst | %79 11/14 | %88 7/8 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| 10,5 Üst | %64 9/14 | %75 6/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,6 | 9,9 |
| 7,5 Üst | %79 11/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %43 6/14 | %43 3/7 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %93 13/14 | %88 7/8 |
| 3,5 Üst | %64 9/14 | %38 3/8 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %25 2/8 |
| 5,5 Üst | %14 2/14 | %0 0/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,9 | 4,3 |
| 2,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %57 8/14 | %71 5/7 |
| 4,5 Üst | %43 6/14 | %57 4/7 |
| 5,5 Üst | %21 3/14 | %29 2/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,7 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %71 10/14 | %75 6/8 |
| 7,5 Üst | %64 9/14 | %63 5/8 |
| 8,5 Üst | %50 7/14 | %50 4/8 |
| 9,5 Üst | %43 6/14 | %38 3/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 11,7 |
| 6,5 Üst | %100 14/14 | %100 7/7 |
| 7,5 Üst | %86 12/14 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %64 9/14 | %71 5/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (14) | İç saha (8) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Berabere | %57 8/14 | %50 4/8 |
| Geride | %21 3/14 | %25 2/8 |
| Toplam (14) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 4/14 | %0 0/7 |
| Berabere | %43 6/14 | %43 3/7 |
| Geride | %29 4/14 | %57 4/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Widzew Lodz (14 maç)
Wisla Kraków (14 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Widzew Lodz (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 2 | 3 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Wisla Kraków (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 0 |
| 16-30 | 1 | 6 |
| 31-45 | 3 | 1 |
| 46-60 | 7 | 3 |
| 61-75 | 1 | 3 |
| 76-90 | 5 | 4 |
Kartlar
Widzew Lodz
Sarı 35 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 2,5)
Wisla Kraków
Sarı 21 · Kırmızı 0 (14 maç · maç başı sarı 1,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 01:38 TSİ itibarıyla · ligde 121 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Widzew Lodz: iç saha, 8 maç · Wisla Kraków: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Widzew Lodz – Wisla Kraków ilk 11'ler
Widzew Lodz · 4-1-4-1
- 1B. DrągowskiK
- 70J. GazibegovićD
- 25P. WiśniewskiD
- 14VisusD
- 3S. KapuadiD
- 5G. PapanikolaouO23' sarı kart 23. dk45' oyundan çıktı 45. dk
- 79S. BiukO
- 10Fran ÁlvarezO45' oyundan çıktı 45. dk
- 80Dani SilvaO67' oyundan çıktı 67. dk
- 7M. FornalczykO48' sarı kart 48. dk67' oyundan çıktı 67. dk
- 28K. ŚwiderskiF76' oyundan çıktı 76. dk
- 18L. SelahiO45' oyuna girdi 45. dk90' sarı kart 90. dk
- 8E. KornvigO67' oyuna girdi 67. dk
- 19D. MalesO67' oyuna girdi 67. dk
- 91M. KrajewskiD
- 20A. KlukowskiO
- 30V. IlićK
- 48Franciszek GolańskiK
- 17C. ChengD
- 6J. ShehuO45' oyuna girdi 45. dk90+3' sarı kart 90+3. dk
- 90Ioan VermeșanF76' oyuna girdi 76. dk
- 4M. ŻyroD
- 99S. BergierF
Teknik direktör: M. Stolarski
Wisla Kraków · 4-2-3-1
- 1M. ŁubikK
- 34R. GigerD
- 6A. UrygaD
- 29D. GrujčićD
- 52J. KrzyżanowskiD
- 41K. DudaO
- 12J. IgbekemeO73' oyundan çıktı 73. dk
- 10Frederico DuarteO
- 7J. ErtlthalerO
- 2J. LelieveldO72' oyundan çıktı 72. dk
- 9Ángel RodadoF
- 27É. YouanF72' oyuna girdi 72. dk
- 32Oliwier PlawinskiO
- 93B. NeugebauerK
- 4R. MikulecD
- 23Víctor MeseguerO
- 13M. MaisonneuveD
- 50M. KutwaD
- 8Marc CarbóO73' oyuna girdi 73. dk
- 97W. BiedrzyckiD
Teknik direktör: M. Jop
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Polonya · Ekstraklasa puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Widzew Lodz son 5 maçında 0 galibiyet, 4 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 7 gol yedi. Son 5 maçta Wisla Krakow 3 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 1 kez kaybetti (gol: 9-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 2 maçta galibiyetler Widzew Lodz 0 – Wisla Krakow 2; 0 beraberlik var. Son maç: 28 Şubat 2024, Wisla Krakow 2-1 Widzew Lodz.
- Sıralama
- 13. (9 p) – 6. (17 p)
- Form (son 5)
- MBBBB – MGGGB
- H2H (G-B-M)
- 0-0-2 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %80 – %80
- Korner ort. (maç)
- 11,6
- iddaa MS 1-0-2
- 2,08 – 3,13 – 2,58
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Widzew Lodz iç saha 5 maçta maç başına 1,40 gol attı, 1,80 gol yedi; Wisla Krakow dış saha 5 maçta 1,40 attı, 2,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Widzew Lodz %80, Wisla Krakow %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Widzew Lodz %80, Wisla Krakow %80. İlk yarıyı önde kapatma: Widzew Lodz 1/5, Wisla Krakow 0/5.
Korner ve kart
Maç başına korner: Widzew Lodz 8,0, Wisla Krakow 5,4. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,6. Maç başına kart: Widzew Lodz 2,2, Wisla Krakow 2,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,08, 0 – 3,13, 2 – 2,58. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,92, Üst 1,50. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,10.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %70; KG var ortalaması %80; maç başına toplam korner ortalaması 11,6; son 5 maçta toplam 15 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 13 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Polonya · Ekstraklasa puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lech Poznan | 12 | +21 | 31 |
| 2 | Gornik Zabrze | 14 | +11 | 31 |
| 3 | Legia Warszawa | 13 | +12 | 24 |
| 4 | Pogon Szczecin | 13 | +5 | 24 |
| 5 | Wisla Krakow | 14 | +3 | 24 |
| 6 | Piast Gliwice | 14 | +4 | 22 |
| 7 | Zaglebie Lubin | 13 | +1 | 22 |
| 8 | GKS Katowice | 13 | +6 | 21 |
| 9 | Motor Lublin | 14 | -2 | 19 |
| 10 | Jagiellonia | 12 | -1 | 18 |
| 11 | Korona Kielce | 14 | -7 | 18 |
| 12 | Wisla Plock | 13 | -7 | 15 |
| 13 | Widzew Łódź | 14 | +1 | 14 |
| 14 | Radomiak Radom | 14 | -12 | 14 |
| 15 | Cracovia Krakow | 14 | -7 | 12 |
| 16 | Slask Wroclaw | 14 | -8 | 10 |
| 17 | Raków Częstochowa | 13 | -10 | 9 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 14 | -10 | 8 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wisla Krakow | 7 | +9 | 21 |
| 2 | Lech Poznan | 7 | +16 | 19 |
| 3 | Zaglebie Lubin | 7 | +4 | 16 |
| 4 | GKS Katowice | 6 | +9 | 15 |
| 5 | Pogon Szczecin | 7 | +6 | 14 |
| 6 | Gornik Zabrze | 7 | +3 | 14 |
| 7 | Piast Gliwice | 7 | +5 | 13 |
| 8 | Legia Warszawa | 6 | +8 | 11 |
| 9 | Motor Lublin | 8 | -1 | 11 |
| 10 | Cracovia Krakow | 7 | 0 | 10 |
| 11 | Radomiak Radom | 7 | -1 | 10 |
| 12 | Slask Wroclaw | 7 | -1 | 9 |
| 13 | Korona Kielce | 7 | -2 | 9 |
| 14 | Jagiellonia | 6 | -3 | 9 |
| 15 | Widzew Łódź | 8 | +1 | 8 |
| 16 | Wisla Plock | 5 | +1 | 8 |
| 17 | Raków Częstochowa | 7 | -6 | 6 |
| 18 | Wieczysta Kraków | 5 | -1 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Gornik Zabrze | 7 | +8 | 17 |
| 2 | Legia Warszawa | 7 | +4 | 13 |
| 3 | Lech Poznan | 5 | +5 | 12 |
| 4 | Pogon Szczecin | 6 | -1 | 10 |
| 5 | Jagiellonia | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Piast Gliwice | 7 | -1 | 9 |
| 7 | Korona Kielce | 7 | -5 | 9 |
| 8 | Motor Lublin | 6 | -1 | 8 |
| 9 | Wisla Plock | 8 | -8 | 7 |
| 10 | Widzew Łódź | 6 | 0 | 6 |
| 11 | GKS Katowice | 7 | -3 | 6 |
| 12 | Zaglebie Lubin | 6 | -3 | 6 |
| 13 | Wieczysta Kraków | 9 | -9 | 4 |
| 14 | Radomiak Radom | 7 | -11 | 4 |
| 15 | Raków Częstochowa | 6 | -4 | 3 |
| 16 | Wisla Krakow | 7 | -6 | 3 |
| 17 | Cracovia Krakow | 7 | -7 | 2 |
| 18 | Slask Wroclaw | 7 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 01:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Ekstraklasa'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
