Wellington P 2-1 Melbourne Victory: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Wellington P 2–1 Melbourne Victory (18 Ekim 2026). İlk yarı 1–1. Şut 8–4, isabetli şut 3–2, topa sahip olma %41–%59, korner 6–5.
Maç özeti
Wellington P – Melbourne Victory maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: C. Piper 14', R. Bidois 77' (Wellington P); C. Nduka 24' (Melbourne Victory).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Wellington P üstte · Melbourne Victory altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: C. Piper (Wellington P)
- 24' gol: C. Nduka (Melbourne Victory)
- 28' oyuncu değişikliği: R. Duran ↔ N. Walker (Wellington P)
- 45' sarı kart: P. Ziereis (Melbourne Victory)
- 62' oyuncu değişikliği: Clarismario ↔ K. Jelacic (Melbourne Victory)
- 62' oyuncu değişikliği: P. Ziereis ↔ T. Lockyer (Melbourne Victory)
- 62' oyuncu değişikliği: J. McGarry ↔ W. Scott (Wellington P)
- 71' sarı kart: D. Genreau (Melbourne Victory)
- 74' oyuncu değişikliği: G. May ↔ X. Stella (Melbourne Victory)
- 74' oyuncu değişikliği: M. Grimaldi ↔ M. Ghossaini (Melbourne Victory)
- 77' oyuncu değişikliği: L. Mitchell ↔ R. Bidois (Wellington P)
- 77' gol: R. Bidois (Wellington P)
- 87' oyuncu değişikliği: C. Nduka ↔ B. Hamill (Melbourne Victory)
Maç olayları
- Wellington PMelbourne Victory
- 87'C. Nduka ↔ B. HamillOyuncu değişikliği
- L. Mitchell ↔ R. BidoisOyuncu değişikliği77'
- Gol R. Bidois 2–1Asist: N. Walker77'
- 74'G. May ↔ X. StellaOyuncu değişikliği
- 74'M. Grimaldi ↔ M. GhossainiOyuncu değişikliği
- 71'D. GenreauSarı kart
- 62'Clarismario ↔ K. JelacicOyuncu değişikliği
- 62'P. Ziereis ↔ T. LockyerOyuncu değişikliği
- J. McGarry ↔ W. ScottOyuncu değişikliği62'
- 45'P. ZiereisSarı kart
- R. Duran ↔ N. WalkerOyuncu değişikliği28'
- 24'Gol C. Nduka 1–1
- Gol C. Piper 1–0Asist: M. Sheridan14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %75 3/4 | %100 2/2 |
| Beraberlik | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/3 | %0 0/1 |
| Beraberlik | %67 2/3 | %0 0/1 |
| Mağlubiyet | %33 1/3 | %100 1/1 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,75 (7 gol) | 2,00 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,25 (1 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (3 gol) | 1,00 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (4 gol) | 2,00 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Gol yememe | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| KG Var | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 1,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 2,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 3,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| Gol yememe | %0 0/3 | %0 0/1 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 8,0 |
| 7,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,0 | 13,0 |
| 7,5 Üst | %67 2/3 | %100 1/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
| 10,5 Üst | %33 1/3 | %100 1/1 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,3 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 4,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 2,0 |
| 2,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 3,5 Üst | %67 2/3 | %0 0/1 |
| 4,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
| 5,5 Üst | %0 0/3 | %0 0/1 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,0 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,3 | 7,0 |
| 6,5 Üst | %100 3/3 | %100 1/1 |
| 7,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 8,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
| 9,5 Üst | %33 1/3 | %0 0/1 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Berabere | %75 3/4 | %100 2/2 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (3) | Dış saha (1) | |
|---|---|---|
| Önde | %33 1/3 | %0 0/1 |
| Berabere | %67 2/3 | %100 1/1 |
| Geride | %0 0/3 | %0 0/1 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Wellington P (4 maç)
Melbourne Victory (3 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Wellington P (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 0 |
| 16-30 | 0 | 1 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 2 | 0 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Melbourne Victory (3 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 0 |
| 46-60 | 0 | 1 |
| 61-75 | 1 | 1 |
| 76-90 | 0 | 1 |
Kartlar
Wellington P
Sarı 3 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 0,8)
Melbourne Victory
Sarı 5 · Kırmızı 1 (3 maç · maç başı sarı 1,7)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla · ligde 21 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Wellington P: tüm maçlar, 4 maç · Melbourne Victory: tüm maçlar, 3 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Wellington P – Melbourne Victory ilk 11'ler
Wellington P · 4-3-3
- 13Henry GrayK
- 27Matthew SheridanD14' asist 14. dk
- 28Bill TuilomaD
- 18Lukas Kelly-HealdD
- 23James McGarryD62' oyundan çıktı 62. dk
- 8Max AndersonO
- 25Kazuki NagasawaO
- 35Luke MitchellO
- 7Bryce DukeF
- 99Corban PiperF14' gol 14. dk
- 9Rafael DuranF28' oyundan çıktı 28. dk
- 17Nathan WalkerF28' oyuna girdi 28. dk77' asist 77. dk
- 5Walter ScottD62' oyuna girdi 62. dk
- 30Alby Kelly-HealdK
- 34Dylan GardinerD
- 24Tze-xuan LokeF
- 37Anaru CassidyO
- 11Riley BidoisF
Melbourne Victory · 4-4-1-1
- 25Jack DuncanK
- 16Joshua InserraD
- 4Philipp ZiereisD45' sarı kart 45. dk62' oyundan çıktı 62. dk
- 3Jason DavidsonD
- 18Franco LinoD
- 11ClarismarioO62' oyundan çıktı 62. dk
- 8Jordi ValadonO
- 10Denis GenreauO71' sarı kart 71. dk
- 14Matthew GrimaldiO74' oyundan çıktı 74. dk
- 21Guillermo MayF74' oyundan çıktı 74. dk
- 44Charles NdukaF24' gol 24. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 15Tom LockyerD62' oyuna girdi 62. dk
- 23Keegan JelacicF62' oyuna girdi 62. dk
- 1Jack WarshawskyK
- 5Brendan HamillD87' oyuna girdi 87. dk
- 36Harrison ShillingtonD
- 22Xavier StellaD74' oyuna girdi 74. dk
- 29Michael GhossainiF
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıAralarındaki maçlar
İki takım 2016 yılından bu yana 31 kez karşılaştı: Wellington Phoenix 9, Melbourne Victory 14 galibiyet aldı, 8 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Nisan 2026, Melbourne Victory 0-1 Wellington Phoenix.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,88, 0 – 3,46, 2 – 1,98. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,18, Üst 1,46. Karşılıklı Gol: Var 1,41, Yok 2,32.
- H2H (G-B-M)
- 9-8-14 (31 maç)
- iddaa MS 1-0-2
- 2,88 – 3,46 – 1,98
Veri: 17 Ekim 2026 11:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Avustralya · A-League puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Western Sydney Wanderers | 2 | +3 | 4 |
| 3 | Macarthur | 2 | +1 | 4 |
| 4 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Auckland | 2 | -1 | 3 |
| 7 | Newcastle Jets | 2 | 0 | 2 |
| 8 | Melbourne Victory | 2 | -1 | 1 |
| 9 | Central Coast Mariners | 2 | -2 | 1 |
| 10 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 11 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Phoenix | 2 | +3 | 6 |
| 2 | Sydney | 2 | +1 | 4 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | +3 | 3 |
| 4 | Auckland | 1 | +2 | 3 |
| 5 | Brisbane Roar | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Macarthur | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Central Coast Mariners | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Melbourne Victory | 1 | 0 | 1 |
| 9 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Adelaide United | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Melbourne City | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Perth Glory | 0 | 0 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Newcastle Jets | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Macarthur | 1 | 0 | 1 |
| 3 | Western Sydney Wanderers | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Melbourne City | 2 | -2 | 1 |
| 5 | Brisbane Roar | 0 | 0 | 0 |
| 6 | Sydney | 0 | 0 | 0 |
| 7 | Wellington Phoenix | 0 | 0 | 0 |
| 8 | Adelaide United | 1 | -1 | 0 |
| 9 | Melbourne Victory | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Perth Glory | 2 | -2 | 0 |
| 11 | Central Coast Mariners | 1 | -2 | 0 |
| 12 | Auckland | 1 | -3 | 0 |
Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
