← Maçlar
İngiltere · League Two · 13. hafta26 Ekim 2026 · 23:00 TSİ

Walsall 2-4 Salford City: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Walsall
2–4İY 0–1
Salford City
Maç sonu

Walsall 2–4 Salford City (26 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 8–21, isabetli şut 4–8, topa sahip olma %53–%47, korner 5–6.

Maç özeti

Walsall – Salford City maçı 2-4 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Aaron Pressley 58', Lewis Simper 66' (Walsall); Macaulay Langstaff 45', Jorge Grant 54', Kallum Cesay 67', adebola oluwo 82' (Salford City). xG: Walsall 1,8 – 2,4 Salford City.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Walsall: Lee Grant · Salford City: P. Cklamovski

Maç akışı

Walsall üstte · Salford City altta

01530İY607590 45' gol: Macaulay Langstaff (Salford City)54' gol: Jorge Grant (Salford City)58' gol: Aaron Pressley (Walsall)58' oyuncu değişikliği: Courtney Alphonso Clarke ↔ Lewis Simper (Walsall)↔58' oyuncu değişikliği: Sven Sprangler ↔ Charlie Crew (Walsall)↔60' oyuncu değişikliği: Jorge Grant ↔ Nathan Asiimwe (Salford City)↔60' oyuncu değişikliği: Kelly N'Mai ↔ Kallum Cesay (Salford City)↔66' gol: Lewis Simper (Walsall)67' gol: Kallum Cesay (Salford City)70' sarı kart: Isaac Moore (Walsall)71' oyuncu değişikliği: Ryan Leak ↔ James Furlong (Walsall)↔71' oyuncu değişikliği: Taione Richard Evumena Sodje ↔ Andrew Dallas (Walsall)↔73' oyuncu değişikliği: Abraham Odoh ↔ Matt·Butcher (Salford City)↔73' oyuncu değişikliği: Brendan Sarpeng-Wiredu ↔ adebola oluwo (Salford City)↔82' gol: adebola oluwo (Salford City)89' oyuncu değişikliği: Macaulay Langstaff ↔ Daniel Udoh (Salford City)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 45' gol: Macaulay Langstaff (Salford City)
  • 54' gol: Jorge Grant (Salford City)
  • 58' gol: Aaron Pressley (Walsall)
  • 58' oyuncu değişikliği: Courtney Alphonso Clarke ↔ Lewis Simper (Walsall)
  • 58' oyuncu değişikliği: Sven Sprangler ↔ Charlie Crew (Walsall)
  • 60' oyuncu değişikliği: Jorge Grant ↔ Nathan Asiimwe (Salford City)
  • 60' oyuncu değişikliği: Kelly N'Mai ↔ Kallum Cesay (Salford City)
  • 66' gol: Lewis Simper (Walsall)
  • 67' gol: Kallum Cesay (Salford City)
  • 70' sarı kart: Isaac Moore (Walsall)
  • 71' oyuncu değişikliği: Ryan Leak ↔ James Furlong (Walsall)
  • 71' oyuncu değişikliği: Taione Richard Evumena Sodje ↔ Andrew Dallas (Walsall)
  • 73' oyuncu değişikliği: Abraham Odoh ↔ Matt·Butcher (Salford City)
  • 73' oyuncu değişikliği: Brendan Sarpeng-Wiredu ↔ adebola oluwo (Salford City)
  • 82' gol: adebola oluwo (Salford City)
  • 89' oyuncu değişikliği: Macaulay Langstaff ↔ Daniel Udoh (Salford City)

Maç olayları

  1. WalsallSalford City
  2. 89'Macaulay Langstaff ↔ Daniel UdohOyuncu değişikliği
  3. 82'Gol adebola oluwo 2–4Asist: Luke Molyneux
  4. 73'Abraham Odoh ↔ Matt·ButcherOyuncu değişikliği
  5. 73'Brendan Sarpeng-Wiredu ↔ adebola oluwoOyuncu değişikliği
  6. Ryan Leak ↔ James FurlongOyuncu değişikliği71'
  7. Taione Richard Evumena Sodje ↔ Andrew DallasOyuncu değişikliği71'
  8. Isaac MooreSarı kart70'
  9. 67'Gol Kallum Cesay 2–3Asist: Macaulay Langstaff
  10. Gol Lewis Simper 2–2Asist: Mason·Hancock66'
  11. 60'Jorge Grant ↔ Nathan AsiimweOyuncu değişikliği
  12. 60'Kelly N'Mai ↔ Kallum CesayOyuncu değişikliği
  13. Gol Aaron Pressley 1–2Asist: Taione Richard Evumena Sodje58'
  14. Courtney Alphonso Clarke ↔ Lewis SimperOyuncu değişikliği58'
  15. Sven Sprangler ↔ Charlie CrewOyuncu değişikliği58'
  16. 54'Gol Jorge Grant 0–2Asist: Brendan Sarpeng-Wiredu
  17. 45'Gol Macaulay Langstaff 0–1Asist: Luke Molyneux

Maç istatistikleri

WalsallSalford City
53%Topa sahip olma47%
1,76Beklenen gol (xG)2,37
8Toplam şut21
4İsabetli şut8
3İsabetsiz şut8
1Engellenen şut5
7Ceza sahası içi şut12
1Ceza sahası dışı şut9
5Korner6
2Ofsayt1
14Faul8
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0
4Kurtarış2
428Pas374
333İsabetli pas290

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Walsall
Toplam (13)İç saha (6)
Galibiyet%38 5/13%50 3/6
Beraberlik%54 7/13%33 2/6
Mağlubiyet%8 1/13%17 1/6
Salford City
Toplam (14)Dış saha (7)
Galibiyet%71 10/14%57 4/7
Beraberlik%7 1/14%14 1/7
Mağlubiyet%21 3/14%29 2/7

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Walsall
Toplam (13)İç saha (6)
Attığı gol / maç1,62 (21 gol)1,67 (10 gol)
Yediği gol / maç0,92 (12 gol)1,00 (6 gol)
Salford City
Toplam (14)Dış saha (7)
Attığı gol / maç1,79 (25 gol)2,29 (16 gol)
Yediği gol / maç1,07 (15 gol)1,57 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Walsall
Toplam (13)İç saha (6)
KG Var%54 7/13%33 2/6
1,5 Üst%77 10/13%67 4/6
2,5 Üst%46 6/13%50 3/6
3,5 Üst%31 4/13%33 2/6
Gol yememe%46 6/13%67 4/6
Salford City
Toplam (14)Dış saha (7)
KG Var%57 8/14%71 5/7
1,5 Üst%64 9/14%86 6/7
2,5 Üst%57 8/14%71 5/7
3,5 Üst%29 4/14%57 4/7
Gol yememe%29 4/14%14 1/7

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Walsall
Toplam (13)İç saha (6)
Maçta toplam korner (ort.)11,811,0
7,5 Üst%100 13/13%100 6/6
8,5 Üst%85 11/13%83 5/6
9,5 Üst%77 10/13%67 4/6
10,5 Üst%77 10/13%67 4/6
Salford City
Toplam (14)Dış saha (7)
Maçta toplam korner (ort.)10,710,3
7,5 Üst%86 12/14%86 6/7
8,5 Üst%64 9/14%57 4/7
9,5 Üst%57 8/14%57 4/7
10,5 Üst%43 6/14%43 3/7

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Walsall
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı kart3,94,5
2,5 Üst%62 8/13%67 4/6
3,5 Üst%54 7/13%67 4/6
4,5 Üst%38 5/13%50 3/6
5,5 Üst%38 5/13%50 3/6
Salford City
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı kart3,94,7
2,5 Üst%64 9/14%57 4/7
3,5 Üst%50 7/14%57 4/7
4,5 Üst%36 5/14%57 4/7
5,5 Üst%21 3/14%43 3/7

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Walsall
Toplam (13)İç saha (6)
Maç başı isabetli şut9,78,3
6,5 Üst%77 10/13%67 4/6
7,5 Üst%77 10/13%67 4/6
8,5 Üst%69 9/13%50 3/6
9,5 Üst%54 7/13%50 3/6
Salford City
Toplam (14)Dış saha (7)
Maç başı isabetli şut7,99,0
6,5 Üst%57 8/14%71 5/7
7,5 Üst%50 7/14%71 5/7
8,5 Üst%50 7/14%71 5/7
9,5 Üst%36 5/14%71 5/7

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Walsall
Toplam (13)İç saha (6)
Önde%31 4/13%50 3/6
Berabere%54 7/13%33 2/6
Geride%15 2/13%17 1/6
Salford City
Toplam (14)Dış saha (7)
Önde%29 4/14%43 3/7
Berabere%50 7/14%43 3/7
Geride%21 3/14%14 1/7

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Walsall (13 maç)

1/131/X11/20X/12X/X5X/202/102/X12/21

Salford City (14 maç)

1/141/X01/20X/15X/X1X/212/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Walsall (13 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 2 0
31-45 3 2
46-60 5 3
61-75 1 3
76-90 8 2

Salford City (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 1
16-30 3 2
31-45 2 4
46-60 4 4
61-75 4 3
76-90 9 1

Kartlar

Walsall

Sarı 28 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,2)

Salford City

Sarı 23 · Kırmızı 1 (14 maç · maç başı sarı 1,6)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 04.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 164 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Walsall: iç saha, 6 maç · Salford City: dış saha, 7 maç

WalsallSalford City
%59,3Topa sahip olma%52,3
2,26Beklenen gol (xG)1,40
17,0Toplam şut14,0
4,7İsabetli şut4,6
11,3Ceza sahası içi şut8,7
6,7Korner4,1
468Pas391
%79Pas isabeti%75
2,5Kurtarış3,0
11,8Faul11,0
1,3Ofsayt1,9
2,2Sarı kart2,1
0,17Kırmızı kart0,14

Rakiplerine izin verdikleri

1,60Rakibin xG'si1,98
14,8Rakibin şutu13,4
3,7Rakibin isabetli şutu4,4
4,3Rakibin korneri6,1

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Walsall – Salford City ilk 11'ler

Walsall · 4-2-3-1

  1. 1J. WardK
  2. 25D. SkuraD
  3. 4J. ConnollyD
  4. 26R. LeakD71' oyundan çıktı 71. dk
  5. 3M. HancockD66' asist 66. dk
  6. 15Isaac MooreO70' sarı kart 70. dk
  7. 6S. SpranglerO58' oyundan çıktı 58. dk
  8. 17Courtney ClarkeO58' oyundan çıktı 58. dk
  9. 7Taione Richard Evumena SodjeO58' asist 58. dk71' oyundan çıktı 71. dk
  10. 11R. SmithO
  11. 19A. PressleyF58' gol 58. dk
Yedekler
  • 37A. AdomahF
  • 5H. BurkeD
  • 8C. CrewO58' oyuna girdi 58. dk
  • 9A. DallasF71' oyuna girdi 71. dk
  • 29J. FurlongD71' oyuna girdi 71. dk
  • 10L. SimperO58' oyuna girdi 58. dk66' gol 66. dk
  • 31Tom WoosterK

Teknik direktör: Lee Grant

Salford City · 3-4-2-1

  1. 1W. NorrisK
  2. 4W. AimsonD
  3. 17D. ScarrD
  4. 24T. AllenD
  5. 43L. MolyneuxO45' asist 45. dk82' asist 82. dk
  6. 16E. BondsO
  7. 44B. Sarpong-WireduO54' asist 54. dk73' oyundan çıktı 73. dk
  8. 14A. OdohO73' oyundan çıktı 73. dk
  9. 8J. GrantO54' gol 54. dk60' oyundan çıktı 60. dk
  10. 10K. N’MaiO60' oyundan çıktı 60. dk
  11. 9M. LangstaffF45' gol 45. dk67' asist 67. dk89' oyundan çıktı 89. dk
Yedekler
  • 26L. BurgeK
  • 18M. ButcherO73' oyuna girdi 73. dk
  • 21K. CesayO60' oyuna girdi 60. dk67' gol 67. dk
  • 29L. GarbuttD
  • 22A. OluwoD73' oyuna girdi 73. dk82' gol 82. dk
  • 23D. UdohF89' oyuna girdi 89. dk
  • 2N. AsiimweD60' oyuna girdi 60. dk

Teknik direktör: P. Cklamovski

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Walsall son 5 maçında 2 galibiyet, 3 beraberlik, 0 yenilgi aldı; 9 gol attı, 5 gol yedi. Son 5 maçta Salford City 4 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 0 kez kaybetti (gol: 8-3). Öne çıkan: son 3 maçını kazandı.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2019 yılından bu yana 14 kez karşılaştı: Walsall 6, Salford City 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mart 2026, Salford City 1-0 Walsall.

Sıralama
6. (19 p) – 1. (25 p)
Form (son 5)
GBGBB – GGGBG
H2H (G-B-M)
6-1-7 (14 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%40 – %67
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %67
Korner ort. (maç)
10,4
iddaa MS 1-0-2
2,78 – 3,10 – 1,99
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Walsall iç saha 5 maçta maç başına 1,60 gol attı, 0,40 gol yedi; Salford City dış saha 6 maçta 2,00 attı, 1,50 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Walsall %20, Salford City %67. İlk yarıyı önde kapatma: Walsall 3/5, Salford City 2/6.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Walsall 6,8, Salford City 3,8. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,4. Maç başına kart: Walsall 2,6, Salford City 2,7.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,78, 0 – 3,10, 2 – 1,99. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,85, Üst 1,55. Karşılıklı Gol: Var 1,45, Yok 2,01.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %53; KG var ortalaması %43; maç başına toplam korner ortalaması 10,4; son 5 maçta toplam 17 gol attılar, 8 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · League Two puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Salford City 141013 2515 +1031 GGGGG
2Barnet 13751 2818 +1026 GMBGB
3Walsall 13571 2112 +922 BBGMG
4Crewe 14572 1717 022 GGMMB
5Cheltenham 14635 2325 -221 MMGGM
6Grimsby 14554 2418 +620 MMBGG
7York 14554 2421 +320 BBGMM
8Gillingham 14554 2019 +120 GMBMG
9Accrington ST 14473 2317 +619 BGBGB
10Chesterfield 14545 2421 +319 BMBGM
11Tranmere 14473 1917 +219 BMGBG
12Exeter City 14545 119 +219 GBGGM
13Swindon Town 14545 1517 -219 MBGBG
14Newport County 14464 2017 +318 GBBMG
15Shrewsbury 14536 1722 -518 MGGBM
16Fleetwood Town 14455 1818 017 BGMMG
17Bristol Rovers 14518 1723 -616 MMMBM
18Oldham 14437 1519 -415 GMBMG
19Port Vale 12435 1014 -415 GGBMG
20Rochdale 14437 1726 -915 BMBMM
21Northampton 13355 910 -114 GMGBM
22Rotherham 14266 1825 -712 MMBBM
23Colchester 13265 1219 -712 MBBMM
24Crawley Town 12237 1321 -89 BMMBG
#TakımOGBMAYAVP
1Salford City 7601 94 +518
2York 7520 165 +1117
3Cheltenham 7511 1410 +416
4Newport County 7430 146 +815
5Exeter City 7430 82 +615
6Barnet 7421 1510 +514
7Swindon Town 7421 127 +514
8Port Vale 6420 83 +514
9Accrington ST 7340 138 +513
10Grimsby 7412 138 +513
11Crewe 7340 128 +413
12Bristol Rovers 7412 118 +313
13Chesterfield 7331 169 +712
14Tranmere 7331 127 +512
15Fleetwood Town 7331 105 +512
16Walsall 6321 106 +411
17Oldham 7313 118 +310
18Shrewsbury 7313 88 010
19Rochdale 7313 1013 -310
20Colchester 6231 66 09
21Gillingham 7232 89 -19
22Northampton 7223 44 08
23Rotherham 7151 1315 -28
24Crawley Town 6024 612 -62
#TakımOGBMAYAVP
1Salford City 7412 1611 +513
2Barnet 6330 138 +512
3Walsall 7250 116 +511
4Gillingham 7322 1210 +211
5Crewe 7232 59 -49
6Shrewsbury 7223 914 -58
7Grimsby 7142 1110 +17
8Crawley Town 6213 79 -27
9Tranmere 7142 710 -37
10Chesterfield 7214 812 -47
11Accrington ST 7133 109 +16
12Northampton 6132 56 -16
13Fleetwood Town 7124 813 -55
14Cheltenham 7124 915 -65
15Rochdale 7124 713 -65
16Oldham 7124 411 -75
17Swindon Town 7124 310 -75
18Exeter City 7115 37 -44
19Rotherham 7115 510 -54
20Newport County 7034 611 -53
21Colchester 7034 613 -73
22York 7034 816 -83
23Bristol Rovers 7106 615 -93
24Port Vale 6015 211 -91

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 04.11.2026 02:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,78X3,1021,99

Çifte şans

1X1,44121,17X21,22

Karşılıklı gol

Var1,45Yok2,01

1,5 Alt / Üst

Alt3,57Üst1,10

2,5 Alt / Üst

Alt1,85Üst1,55

3,5 Alt / Üst

Alt1,28Üst2,46

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.