← Maçlar
Cezayir · Ligue 2 · 7. hafta23 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

WA Tlemcen 2-0 Jrb Taghit: Maç Sonucu ve İstatistikleri

WA Tlemcen
2–0İY 0–0
Jrb Taghit
Maç sonu

WA Tlemcen 2–0 Jrb Taghit (23 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

WA Tlemcen – Jrb Taghit maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

WA Tlemcen üstte · Jrb Taghit altta

01530İY607590 53' gol (WA Tlemcen)62' gol (WA Tlemcen)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 53' gol (WA Tlemcen)
  • 62' gol (WA Tlemcen)

Maç olayları

  1. WA TlemcenJrb Taghit
  2. Gol 2–062'
  3. Gol 1–053'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

WA Tlemcen
Toplam (8)İç saha (4)
Galibiyet%25 2/8%50 2/4
Beraberlik%25 2/8%25 1/4
Mağlubiyet%50 4/8%25 1/4
Jrb Taghit
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%0 0/9%0 0/5
Beraberlik%11 1/9%0 0/5
Mağlubiyet%89 8/9%100 5/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

WA Tlemcen
Toplam (8)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,88 (7 gol)1,25 (5 gol)
Yediği gol / maç1,38 (11 gol)1,00 (4 gol)
Jrb Taghit
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,22 (2 gol)0,20 (1 gol)
Yediği gol / maç3,11 (28 gol)3,40 (17 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

WA Tlemcen
Toplam (8)İç saha (4)
KG Var%38 3/8%50 2/4
1,5 Üst%88 7/8%100 4/4
2,5 Üst%25 2/8%25 1/4
3,5 Üst%13 1/8%0 0/4
Gol yememe%25 2/8%25 1/4
Jrb Taghit
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%22 2/9%20 1/5
1,5 Üst%78 7/9%80 4/5
2,5 Üst%56 5/9%60 3/5
3,5 Üst%44 4/9%60 3/5
Gol yememe%0 0/9%0 0/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

WA Tlemcen
Toplam (8)İç saha (4)
Önde%0 0/8%0 0/4
Berabere%38 3/8%50 2/4
Geride%63 5/8%50 2/4
Jrb Taghit
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%0 0/8%0 0/5
Berabere%38 3/8%20 1/5
Geride%63 5/8%80 4/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

WA Tlemcen (8 maç)

1/101/X01/20X/12X/X1X/202/102/X12/24

Jrb Taghit (8 maç)

1/101/X01/20X/10X/X0X/232/102/X02/25

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

WA Tlemcen (4 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 1 4
46-60 1 0
61-75 1 0
76-90 2 2

Jrb Taghit (2 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 0
16-30 0 0
31-45 0 1
46-60 0 1
61-75 0 3
76-90 0 1

Kartlar

WA Tlemcen

Sarı 0 · Kırmızı 1 (4 maç · maç başı sarı 0,0)

Jrb Taghit

Sarı 0 · Kırmızı 0 (2 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla · ligde 136 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Son 5 maçta WA Tlemcen 1 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 2-7). Öne çıkan: 4 maçta gol atamadı, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Jrb Taghit 0 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 4 kez kaybetti (gol: 2-18). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.

Gol istatistikleri

WA Tlemcen bu sezon 5 maçta maç başına 0,40 gol attı, 1,40 gol yedi; Jrb Taghit bu sezon 6 maçta 0,33 attı, 3,17 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: WA Tlemcen %20, Jrb Taghit %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: WA Tlemcen %20, Jrb Taghit %33. İlk yarıyı önde kapatma: WA Tlemcen 0/5, Jrb Taghit 0/5.

Sıralama
12. (4 p) – 16. (1 p)
Form (son 5)
MMBMG – MMBMM
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%20 – %33
iddaa MS 1-0-2
1,06 – 5,89 – 12,75
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,06, 0 – 5,89, 2 – 12,75. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,08, Üst 1,43. Karşılıklı Gol: Var 2,16, Yok 1,38.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %35; KG var ortalaması %27; son 5 maçta toplam 4 gol attılar, 25 gol yediler.

Veri: 19 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 2 puan durumu · West

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1GC Mascara 9630 185 +1321 GGGGB
2Blida 9630 133 +1021 GGBGB
3RC Kouba 9540 184 +1419 BBBGB
4Mostaganem 9432 107 +315 MGGBG
5MC Saida 8431 85 +315 GGBMB
6Usm El Harrach 9423 119 +214 GMBMG
7Sidi Benali 9423 1313 014 MGBGM
8ASM Oran 9342 115 +613 GBBBB
9Hussein Dey 9405 1115 -412 GMGMG
10WA Mostaganem 9243 910 -110 BMBMG
11WA Tlemcen 8224 711 -48 MMGMB
12Tiaret 9144 1312 +17 MMGBB
13RC Arba 6213 810 -27 MGMBG
14Koléa 8206 917 -86 MMMGM
15El Bayadh 9045 29 -74 MMBBM
16Taghit 9018 228 -261 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1GC Mascara 5410 122 +1013
2Usm El Harrach 5410 91 +813
3Sidi Benali 5410 127 +513
4Blida 4400 81 +712
5Hussein Dey 5401 83 +512
6RC Kouba 4310 100 +1010
7MC Saida 5230 53 +29
8Mostaganem 5302 53 +29
9ASM Oran 4220 92 +78
10WA Mostaganem 4220 41 +38
11WA Tlemcen 4211 54 +17
12Koléa 5203 711 -46
13RC Arba 2110 43 +14
14Tiaret 4031 34 -13
15El Bayadh 4031 23 -13
16Taghit 4013 111 -101
#TakımOGBMAYAVP
1RC Kouba 5230 84 +49
2Blida 5230 52 +39
3GC Mascara 4220 63 +38
4Mostaganem 4130 54 +16
5MC Saida 3201 32 +16
6ASM Oran 5122 23 -15
7Tiaret 5113 108 +24
8RC Arba 4103 47 -33
9WA Mostaganem 5023 59 -42
10WA Tlemcen 4013 27 -51
11Sidi Benali 4013 16 -51
12Usm El Harrach 4013 28 -61
13El Bayadh 5014 06 -61
14Koléa 3003 26 -40
15Hussein Dey 4004 312 -90
16Taghit 5005 117 -160

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,06X5,89212,75

Çifte şans

X23,41

Karşılıklı gol

Var2,16Yok1,38

2,5 Alt / Üst

Alt2,08Üst1,43

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 2'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.