Villanovense 0-0 CF Jaraiz: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Villanovense 0–0 CF Jaraiz (1 Kasım 2026). İlk yarı 0–0.
Maç özeti
Villanovense – CF Jaraiz maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay — · kadro — · istatistik — · xG —
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Beraberlik | %33 3/9 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %44 4/9 | %75 3/4 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,56 (14 gol) | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,56 (5 gol) | 0,40 (2 gol) |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,33 (12 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,33 (12 gol) | 1,50 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 3/9 | %20 1/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %22 2/9 | %20 1/5 |
| 3,5 Üst | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Gol yememe | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %56 5/9 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %44 4/9 | %25 1/4 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %25 1/4 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Berabere | %44 4/9 | %40 2/5 |
| Geride | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Toplam (9) | Dış saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %22 2/9 | %0 0/4 |
| Berabere | %44 4/9 | %50 2/4 |
| Geride | %33 3/9 | %50 2/4 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Villanovense (9 maç)
CF Jaraiz (9 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Villanovense (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
CF Jaraiz (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 3 |
| 31-45 | 3 | 3 |
| 46-60 | 2 | 3 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 3 | 1 |
Kartlar
Villanovense
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
CF Jaraiz
Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Villanovense için son 5 maçın dökümü: 4G 1B 0M, atılan 12, yenilen 2. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 3 maçta gol yemedi, yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. Jaraíz son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik, 2 yenilgi aldı; 8 gol attı, 6 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2026 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: Villanovense 0, Jaraíz 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Villanovense 0-1 Jaraíz.
- Sıralama
- 4. (16 p) – 13. (8 p)
- Form (son 5)
- GGGBG – GMBMG
- H2H (G-B-M)
- 0-1-1 (2 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %62
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 1,43 – 3,52 – 4,86
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Villanovense iç saha 4 maçta maç başına 2,25 gol attı, 0,50 gol yedi; Jaraíz bu sezon 8 maçta 1,50 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Villanovense %25, Jaraíz %62. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Villanovense %25, Jaraíz %50. İlk yarıyı önde kapatma: Villanovense 2/4, Jaraíz 2/8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,43, 0 – 3,52, 2 – 4,86. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,64, Üst 1,73. Karşılıklı Gol: Var 1,78, Yok 1,61.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %44; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 20 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 26 Ekim 2026 00:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 14 puan durumu · Group 14
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Azuaga | 9 | +12 | 22 |
| 2 | Llerenense | 9 | +8 | 21 |
| 3 | Moralo | 9 | +5 | 18 |
| 4 | Castuera | 9 | +10 | 17 |
| 5 | Villanovense | 9 | +9 | 17 |
| 6 | Puebla Calzada | 9 | +5 | 14 |
| 7 | Cabeza Buey | 9 | +2 | 13 |
| 8 | CD Zafra | 9 | +4 | 12 |
| 9 | Quintana | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Jerez | 9 | -2 | 12 |
| 11 | Gévora | 9 | -2 | 11 |
| 12 | Villafranca | 9 | -2 | 10 |
| 13 | Jaraíz | 9 | 0 | 9 |
| 14 | Santa Amalia | 9 | -2 | 9 |
| 15 | Plasencia | 9 | -5 | 8 |
| 16 | Montijo | 9 | -7 | 8 |
| 17 | Atlético Pueblonuevo | 9 | -14 | 4 |
| 18 | Guadiana | 9 | -22 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Azuaga | 5 | +9 | 13 |
| 2 | Llerenense | 5 | +6 | 13 |
| 3 | Castuera | 4 | +11 | 10 |
| 4 | Villanovense | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Moralo | 5 | +2 | 10 |
| 6 | Gévora | 4 | +5 | 9 |
| 7 | Jaraíz | 5 | +4 | 8 |
| 8 | Cabeza Buey | 5 | 0 | 7 |
| 9 | Montijo | 5 | -1 | 7 |
| 10 | Santa Amalia | 5 | +1 | 6 |
| 11 | Puebla Calzada | 4 | 0 | 6 |
| 12 | Jerez | 5 | 0 | 6 |
| 13 | CD Zafra | 4 | +2 | 5 |
| 14 | Quintana | 4 | +2 | 5 |
| 15 | Villafranca | 5 | -4 | 4 |
| 16 | Plasencia | 4 | -3 | 3 |
| 17 | Atlético Pueblonuevo | 2 | -1 | 1 |
| 18 | Guadiana | 5 | -11 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Azuaga | 4 | +3 | 9 |
| 2 | Puebla Calzada | 5 | +5 | 8 |
| 3 | Moralo | 4 | +3 | 8 |
| 4 | Llerenense | 4 | +2 | 8 |
| 5 | CD Zafra | 5 | +2 | 7 |
| 6 | Villanovense | 4 | +2 | 7 |
| 7 | Castuera | 5 | -1 | 7 |
| 8 | Quintana | 5 | -1 | 7 |
| 9 | Cabeza Buey | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Villafranca | 4 | +2 | 6 |
| 11 | Jerez | 4 | -2 | 6 |
| 12 | Plasencia | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Santa Amalia | 4 | -3 | 3 |
| 14 | Atlético Pueblonuevo | 7 | -13 | 3 |
| 15 | Gévora | 5 | -7 | 2 |
| 16 | Jaraíz | 4 | -4 | 1 |
| 17 | Montijo | 4 | -6 | 1 |
| 18 | Guadiana | 4 | -11 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 14'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
