Villa San Carlos 1-1 Real Pilar FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Villa San Carlos 1–1 Real Pilar FC (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–1.
Maç özeti
Villa San Carlos – Real Pilar FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-1 tamamlandı. Goller: F. Farias 3' (Villa San Carlos); D. Vergara 11' (Real Pilar FC).
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Villa San Carlos üstte · Real Pilar FC altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 3' gol: F. Farias (Villa San Carlos)
- 11' gol: D. Vergara (Real Pilar FC)
- 16' sarı kart: Z. Zegarra (Villa San Carlos)
- 52' sarı kart: N. Basualdo (Real Pilar FC)
- 64' oyuncu değişikliği: F. Pansardi ↔ N. Rios (Real Pilar FC)
- 64' oyuncu değişikliği: B. Martin ↔ I. Smith (Real Pilar FC)
- 64' oyuncu değişikliği: M. Crocco ↔ M. Rojas (Real Pilar FC)
- 64' oyuncu değişikliği: F. Cairo ↔ A. Ponton (Villa San Carlos)
- 70' sarı kart: N. Rios (Real Pilar FC)
- 75' oyuncu değişikliği: A. Martinez ↔ R. Alvarez (Villa San Carlos)
- 75' oyuncu değişikliği: F. Farias ↔ S. Fabi (Villa San Carlos)
- 75' oyuncu değişikliği: Z. Zegarra ↔ S. Canete (Villa San Carlos)
- 77' sarı kart (Villa San Carlos)
- 78' kırmızı kart: N. Rios (Real Pilar FC)
- 80' oyuncu değişikliği: F. Abre ↔ D. Achucarro (Real Pilar FC)
- 90+1' oyuncu değişikliği: R. Salinas ↔ B. Alvarez (Villa San Carlos)
Maç olayları
- Villa San CarlosReal Pilar FC
- R. Salinas ↔ B. AlvarezOyuncu değişikliği90+1'
- 80'F. Abre ↔ D. AchucarroOyuncu değişikliği
- 78'N. RiosKırmızı kart
- Sarı kart77'
- A. Martinez ↔ R. AlvarezOyuncu değişikliği75'
- F. Farias ↔ S. FabiOyuncu değişikliği75'
- Z. Zegarra ↔ S. CaneteOyuncu değişikliği75'
- 70'N. RiosSarı kart
- 64'F. Pansardi ↔ N. RiosOyuncu değişikliği
- 64'B. Martin ↔ I. SmithOyuncu değişikliği
- 64'M. Crocco ↔ M. RojasOyuncu değişikliği
- F. Cairo ↔ A. PontonOyuncu değişikliği64'
- 52'N. BasualdoSarı kart
- Z. ZegarraSarı kart16'
- 11'Gol D. Vergara 1–1
- Gol F. Farias 1–03'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 12/42 | %29 6/21 |
| Beraberlik | %36 15/42 | %43 9/21 |
| Mağlubiyet | %36 15/42 | %29 6/21 |
| Toplam (42) | Dış saha (21) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 18/42 | %38 8/21 |
| Beraberlik | %29 12/42 | %33 7/21 |
| Mağlubiyet | %29 12/42 | %29 6/21 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,98 (41 gol) | 0,90 (19 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (46 gol) | 0,81 (17 gol) |
| Toplam (42) | Dış saha (21) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,07 (45 gol) | 1,00 (21 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,98 (41 gol) | 1,05 (22 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| KG Var | %38 16/42 | %33 7/21 |
| 1,5 Üst | %62 26/42 | %52 11/21 |
| 2,5 Üst | %29 12/42 | %19 4/21 |
| 3,5 Üst | %19 8/42 | %14 3/21 |
| Gol yememe | %29 12/42 | %38 8/21 |
| Toplam (42) | Dış saha (21) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 21/42 | %52 11/21 |
| 1,5 Üst | %67 28/42 | %67 14/21 |
| 2,5 Üst | %36 15/42 | %33 7/21 |
| 3,5 Üst | %10 4/42 | %10 2/21 |
| Gol yememe | %31 13/42 | %29 6/21 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (42) | İç saha (21) | |
|---|---|---|
| Önde | %12 5/42 | %19 4/21 |
| Berabere | %62 26/42 | %71 15/21 |
| Geride | %26 11/42 | %10 2/21 |
| Toplam (42) | Dış saha (21) | |
|---|---|---|
| Önde | %38 16/42 | %29 6/21 |
| Berabere | %40 17/42 | %48 10/21 |
| Geride | %21 9/42 | %24 5/21 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Villa San Carlos (42 maç)
Real Pilar FC (42 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Villa San Carlos (38 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 4 | 9 |
| 31-45 | 2 | 5 |
| 46-60 | 4 | 5 |
| 61-75 | 6 | 7 |
| 76-90 | 15 | 13 |
Real Pilar FC (39 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 3 |
| 16-30 | 6 | 5 |
| 31-45 | 8 | 7 |
| 46-60 | 4 | 7 |
| 61-75 | 7 | 4 |
| 76-90 | 8 | 12 |
Kartlar
Villa San Carlos
Sarı 120 · Kırmızı 3 (42 maç · maç başı sarı 2,9)
Real Pilar FC
Sarı 84 · Kırmızı 7 (42 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla · ligde 462 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Villa San Carlos için son 5 maçın dökümü: 3G 0B 2M, atılan 5, yenilen 6. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Real Pilar 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-5). Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Villa San Carlos 0 – Real Pilar 2; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 20 Haziran 2026, Real Pilar 1-1 Villa San Carlos.
- Sıralama
- 12. (50 p) – 7. (65 p)
- Form (son 5)
- MGMGG – GBMGM
- H2H (G-B-M)
- 0-1-2 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %35
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %30 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 2,61 – 2,60 – 2,39
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Villa San Carlos iç saha 20 maçta maç başına 0,90 gol attı, 0,80 gol yedi; Real Pilar dış saha 20 maçta 1,00 attı, 1,05 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Villa San Carlos %20, Real Pilar %35. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Villa San Carlos %30, Real Pilar %50. İlk yarıyı önde kapatma: Villa San Carlos 4/20, Real Pilar 6/20.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,61, 0 – 2,60, 2 – 2,39. Karşılıklı Gol: Var 1,97, Yok 1,48.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %28; KG var ortalaması %40; son 5 maçta toplam 9 gol attılar, 11 gol yediler.
Veri: 27 Ekim 2026 08:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Arjantin · Primera B Metropolitana puan durumu · Prim B Metro: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Excursionistas | 42 | +36 | 81 |
| 2 | Arsenal Sarandi | 42 | +28 | 77 |
| 3 | Sportivo Italiano | 42 | +15 | 72 |
| 4 | Talleres Remedios | 42 | +19 | 71 |
| 5 | Deportivo Camioneros | 42 | +15 | 70 |
| 6 | Villa Dalmine | 42 | +12 | 68 |
| 7 | Real Pilar | 42 | +4 | 66 |
| 8 | Deportivo Armenio | 42 | +3 | 63 |
| 9 | Comunicaciones | 42 | +5 | 60 |
| 10 | Deportivo Laferrere | 42 | -2 | 59 |
| 11 | Villa San Carlos | 42 | -5 | 51 |
| 12 | San Martín Burzaco | 42 | -6 | 51 |
| 13 | Argentino de Merlo | 42 | -6 | 50 |
| 14 | Flandria | 42 | -10 | 49 |
| 15 | Deportivo Merlo | 42 | -15 | 49 |
| 16 | Liniers | 42 | -7 | 48 |
| 17 | Argentino Quilmes | 42 | -8 | 47 |
| 18 | Dock Sud | 42 | -9 | 47 |
| 19 | Defensores Unidos | 42 | -6 | 46 |
| 20 | Brown DE Adrogue | 42 | -12 | 46 |
| 21 | UAI Urquiza | 42 | -10 | 45 |
| 22 | Ituzaingó | 42 | -41 | 17 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Excursionistas | 21 | +33 | 49 |
| 2 | Arsenal Sarandi | 21 | +23 | 46 |
| 3 | Deportivo Camioneros | 21 | +10 | 39 |
| 4 | Deportivo Armenio | 21 | +7 | 38 |
| 5 | Villa Dalmine | 21 | +8 | 36 |
| 6 | Sportivo Italiano | 21 | +8 | 35 |
| 7 | Talleres Remedios | 21 | +7 | 35 |
| 8 | Real Pilar | 21 | +5 | 35 |
| 9 | Comunicaciones | 21 | +8 | 33 |
| 10 | Defensores Unidos | 21 | +8 | 32 |
| 11 | Flandria | 21 | +2 | 32 |
| 12 | Deportivo Merlo | 21 | -3 | 31 |
| 13 | Villa San Carlos | 21 | +2 | 27 |
| 14 | Dock Sud | 21 | +4 | 26 |
| 15 | Liniers | 21 | 0 | 26 |
| 16 | UAI Urquiza | 21 | -1 | 26 |
| 17 | Deportivo Laferrere | 21 | -5 | 26 |
| 18 | San Martín Burzaco | 21 | 0 | 25 |
| 19 | Argentino de Merlo | 21 | 0 | 25 |
| 20 | Brown DE Adrogue | 21 | -7 | 24 |
| 21 | Argentino Quilmes | 21 | -5 | 23 |
| 22 | Ituzaingó | 21 | -15 | 12 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Sportivo Italiano | 21 | +7 | 37 |
| 2 | Talleres Remedios | 21 | +12 | 36 |
| 3 | Deportivo Laferrere | 21 | +3 | 33 |
| 4 | Villa Dalmine | 21 | +4 | 32 |
| 5 | Excursionistas | 21 | +3 | 32 |
| 6 | Deportivo Camioneros | 21 | +5 | 31 |
| 7 | Arsenal Sarandi | 21 | +5 | 31 |
| 8 | Real Pilar | 21 | -1 | 31 |
| 9 | Comunicaciones | 21 | -3 | 27 |
| 10 | San Martín Burzaco | 21 | -6 | 26 |
| 11 | Deportivo Armenio | 21 | -4 | 25 |
| 12 | Argentino de Merlo | 21 | -6 | 25 |
| 13 | Argentino Quilmes | 21 | -3 | 24 |
| 14 | Villa San Carlos | 21 | -7 | 24 |
| 15 | Brown DE Adrogue | 21 | -5 | 22 |
| 16 | Liniers | 21 | -7 | 22 |
| 17 | Dock Sud | 21 | -13 | 21 |
| 18 | UAI Urquiza | 21 | -9 | 19 |
| 19 | Deportivo Merlo | 21 | -12 | 18 |
| 20 | Flandria | 21 | -12 | 17 |
| 21 | Defensores Unidos | 21 | -14 | 14 |
| 22 | Ituzaingó | 21 | -26 | 5 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Primera B Metropolitana'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
