Viktoria Köln 5-3 1. FC Saarbrücken: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Viktoria Köln 5–3 1. FC Saarbrücken (6 Kasım 2026). İlk yarı 3–0. Şut 20–10, isabetli şut 9–3, topa sahip olma %54–%46, korner 4–4.
Maç özeti
Viktoria Köln – 1. FC Saarbrücken maçı 5-3 sona erdi; ilk yarı 3-0 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Viktoria Köln: M. Wilhelm · 1. FC Saarbrücken: Argirios Giannikis
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Viktoria Köln üstte1. FC Saarbrücken altta
⚽golsarı kartkırmızı kart↔değişiklikVAR
- 0–15'Ev %77 · 4 şut
- 16–30'Ev %91 · 5 şut
- 31–45+'Ev %69 · 2 şut
- 46–60'Ev %71 · 2 şut
- 61–75'Dengeli · 8 şut
- 76–90+'Ev %55 · 3 şut
Dalga: dakika dakika şut, isabetli şut, ceza sahası içi şut, korner ve top payından baskı (5 dakikalık ortalama). Ev = Viktoria Köln, Dep = 1. FC Saarbrücken.
Maç olayları
- Viktoria Köln1. FC Saarbrücken
- Meiko Sponsel ↔ Jason AmannOyuncu değişikliği90+2'
- Gol Niklas Swider 5–287'
- David Otto ↔ Jakob SachseOyuncu değişikliği85'
- Niklas Horst Castelle ↔ Noah MaboulouOyuncu değişikliği85'
- 83'Christian Kühlwetter ↔ Daniel GleiberOyuncu değişikliği
- 77'Gokdeniz GurpuzSarı kart
- 74'Niko Bretschneider ↔ Calogero RizzutoOyuncu değişikliği
- 74'Maurice Multhaup ↔ Seung-joon LeeOyuncu değişikliği
- 72'Kai BrünkerKırmızı kart
- Gol David Otto 4–269'
- 66'Nikola AracicSarı kart
- 65'Gol Gokdeniz Gurpuz 3–2Asist: Christian Kühlwetter
- 62'Gol Florian Pick 3–1Asist: Gokdeniz Gurpuz
- Lucas Wolf ↔ Niklas JahnOyuncu değişikliği60'
- Marian WilhelmSarı kart58'
- Meiko SponselSarı kart45+2'
- 45'Kaan Caliskaner ↔ Gokdeniz GurpuzOyuncu değişikliği
- 45'Siemen Voet ↔ Nikola AracicOyuncu değişikliği
- 45'Kai BrünkerSarı kart
- 43'Mladen CvjetinovicSarı kart
- Gol Lucas Wolf 3–0Asist: Verthomy Schilo Boboy35'
- Gol Niklas Horst Castelle 2–0Asist: David Otto19'
- Gol Taylan Duman 1–0Asist: David Otto15'
Sizce maçın oyuncusu kimdi?
Viktoria Köln
1. FC Saarbrücken
Taraftar oylamasıdır; ⚽ / 🅰 yalnız bilgi içindir.
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %69 9/13 | %71 5/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Mağlubiyet | %15 2/13 | %14 1/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %46 6/13 | %43 3/7 |
| Beraberlik | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %38 5/13 | %29 2/7 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,77 (36 gol) | 3,29 (23 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,38 (18 gol) | 1,71 (12 gol) |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,38 (31 gol) | 2,57 (18 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (26 gol) | 1,86 (13 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %69 9/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %85 11/13 | %100 7/7 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %69 9/13 | %86 6/7 |
| Gol yememe | %23 3/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 1,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| Gol yememe | %15 2/13 | %29 2/7 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,1 | 9,8 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 10,4 | 10,8 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %82 9/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| 10,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,9 | 5,2 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %92 11/12 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %25 3/12 | %33 2/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,6 |
| 2,5 Üst | %77 10/13 | %71 5/7 |
| 3,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 4,5 Üst | %54 7/13 | %43 3/7 |
| 5,5 Üst | %31 4/13 | %14 1/7 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %67 8/12 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %58 7/12 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %50 3/6 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,5 | 10,1 |
| 6,5 Üst | %85 11/13 | %86 6/7 |
| 7,5 Üst | %77 10/13 | %86 6/7 |
| 8,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
| 9,5 Üst | %62 8/13 | %71 5/7 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (13) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %62 8/13 | %57 4/7 |
| Berabere | %8 1/13 | %14 1/7 |
| Geride | %31 4/13 | %29 2/7 |
| Toplam (13) | Dış saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %15 2/13 | %29 2/7 |
| Berabere | %54 7/13 | %57 4/7 |
| Geride | %31 4/13 | %14 1/7 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Viktoria Köln (13 maç)
1. FC Saarbrücken (13 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Viktoria Köln (12 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 8 | 0 |
| 16-30 | 2 | 5 |
| 31-45 | 6 | 2 |
| 46-60 | 5 | 1 |
| 61-75 | 4 | 6 |
| 76-90 | 8 | 3 |
1. FC Saarbrücken (13 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 3 |
| 16-30 | 4 | 6 |
| 31-45 | 3 | 6 |
| 46-60 | 5 | 5 |
| 61-75 | 4 | 3 |
| 76-90 | 11 | 3 |
Kartlar
Viktoria Köln
Sarı 26 · Kırmızı 0 (13 maç · maç başı sarı 2,0)
1. FC Saarbrücken
Sarı 32 · Kırmızı 1 (13 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 127 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Viktoria Köln: iç saha, 6 maç · 1. FC Saarbrücken: dış saha, 7 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Viktoria Köln – 1. FC Saarbrücken ilk 11'ler
Viktoria Köln · 3-4-3
- 1A. SchulzK
- 19M. SponselD45+2' sarı kart 45+2. dk90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 6T. EisenhuthD
- 18Tim KlossD
- 8T. DumanO15' gol 15. dk
- 20Niklas SwiderO87' gol 87. dk
- 21L. WolfO35' gol 35. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 22V. BoboyO35' asist 35. dk
- 28P. FallmannF
- 10D. OttoF15' asist 15. dk19' asist 19. dk69' gol 69. dk+1
- 44N. CastelleF19' gol 19. dk85' oyundan çıktı 85. dk
- 39F. AlbersD
- 24J. AmannO90+2' oyuna girdi 90+2. dk
- 15C. GregerD
- 11E. GueyeO
- 16N. JahnO60' oyuna girdi 60. dk
- 37N. Le BretF85' oyuna girdi 85. dk
- 17M. PledlO
- 9J. SachseF85' oyuna girdi 85. dk
- 12D. WyciokK
Teknik direktör: M. Wilhelm
1. FC Saarbrücken · 4-4-2
- 1M. BignettiK
- 42P. FahrnerD
- 21M. CvjetinovićD43' sarı kart 43. dk
- 4S. VoetD45' oyundan çıktı 45. dk
- 28N. BretschneiderD74' oyundan çıktı 74. dk
- 11M. MulthaupO74' oyundan çıktı 74. dk
- 10C. KühlwetterO65' asist 65. dk83' oyundan çıktı 83. dk
- 6P. SontheimerO
- 20F. PickO62' gol 62. dk
- 9K. BrünkerF45' sarı kart 45. dk72' kırmızı kart 72. dk
- 22K. CaliskanerF45' oyundan çıktı 45. dk
- 8Gökdeniz GürpüzF45' oyuna girdi 45. dk62' asist 62. dk65' gol 65. dk+1
- 16Lee Seung-JoonO74' oyuna girdi 74. dk
- 7C. RizzutoD74' oyuna girdi 74. dk
- 26N. AracicD45' oyuna girdi 45. dk66' sarı kart 66. dk
- 33K. BrollK
- 3Anton BäuerleD
- 14Z. ShuaibO
- 5Daniel GleiberO83' oyuna girdi 83. dk
- 31K. MeiselF
Teknik direktör: Argirios Giannikis
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
FC Viktoria Köln için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 12, yenilen 6. Saarbrucken için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 9, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2020 yılından bu yana 12 kez karşılaştı: FC Viktoria Köln 4, Saarbrucken 7 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 3,17 gol atıldı; 4 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 23 Ocak 2026, FC Viktoria Köln 2-0 Saarbrucken.
- Sıralama
- 1. (26 p) – 4. (20 p)
- Form (son 5)
- GGBBG – GMGMB
- H2H (G-B-M)
- 4-1-7 (12 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %100 – %67
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %67 – %67
- Korner ort. (maç)
- 10,8
- iddaa MS 1-0-2
- 1,75 – 3,65 – 3,27
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
FC Viktoria Köln iç saha 6 maçta maç başına 3,00 gol attı, 1,50 gol yedi; Saarbrucken dış saha 6 maçta 2,50 attı, 1,33 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: FC Viktoria Köln %100, Saarbrucken %67. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: FC Viktoria Köln %67, Saarbrucken %67. İlk yarıyı önde kapatma: FC Viktoria Köln 3/6, Saarbrucken 2/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): FC Viktoria Köln 6,8, Saarbrucken 5,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,8. Maç başına kart: FC Viktoria Köln 1,8, Saarbrucken 2,3.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,65, 2 – 3,27. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,47, Üst 1,34. Karşılıklı Gol: Var 1,33, Yok 2,49.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %83; KG var ortalaması %67; maç başına toplam korner ortalaması 10,8; son 5 maçta toplam 21 gol attılar, 15 gol yediler.
Veri: 6 Kasım 2026 20:48 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Almanya · 3. Liga puan durumu · 3 Liga
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Viktoria Köln | 13 | +18 | 29 |
| 2 | MSV Duisburg | 13 | +15 | 29 |
| 3 | Rot-Weiß Essen | 13 | +8 | 27 |
| 4 | SV Wehen | 13 | +9 | 21 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 13 | 0 | 21 |
| 6 | FC Saarbrücken | 13 | +5 | 20 |
| 7 | Alemannia Aachen | 13 | 0 | 20 |
| 8 | Waldhof Mannheim | 13 | +3 | 19 |
| 9 | Hansa Rostock | 13 | 0 | 19 |
| 10 | Hoffenheim II | 12 | +1 | 16 |
| 11 | Fortuna Düsseldorf | 13 | -3 | 16 |
| 12 | SV Meppen | 12 | -1 | 15 |
| 13 | Stuttgart II | 12 | -2 | 15 |
| 14 | Preußen Münster | 13 | -4 | 15 |
| 15 | Würzburger Kickers | 12 | -7 | 14 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 12 | +1 | 13 |
| 17 | Verl | 12 | -9 | 12 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 13 | -16 | 12 |
| 19 | Fortuna Köln | 13 | -6 | 10 |
| 20 | Havelse | 13 | -12 | 10 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Rot-Weiß Essen | 7 | +10 | 19 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 7 | +11 | 16 |
| 3 | MSV Duisburg | 6 | +8 | 14 |
| 4 | Alemannia Aachen | 7 | +1 | 13 |
| 5 | Waldhof Mannheim | 7 | +2 | 12 |
| 6 | SV Wehen | 7 | +6 | 10 |
| 7 | Hoffenheim II | 6 | +4 | 10 |
| 8 | FC Ingolstadt 04 | 7 | -3 | 10 |
| 9 | SG Sonnenhof Grossaspach | 7 | -4 | 10 |
| 10 | Würzburger Kickers | 5 | +4 | 9 |
| 11 | Hansa Rostock | 6 | +2 | 9 |
| 12 | FC Saarbrücken | 6 | 0 | 9 |
| 13 | Preußen Münster | 7 | 0 | 9 |
| 14 | Havelse | 7 | -1 | 9 |
| 15 | SV Meppen | 6 | -1 | 8 |
| 16 | Fortuna Düsseldorf | 6 | -2 | 8 |
| 17 | SSV Jahn Regensburg | 6 | +3 | 7 |
| 18 | Verl | 6 | -4 | 7 |
| 19 | Stuttgart II | 5 | -3 | 4 |
| 20 | Fortuna Köln | 6 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 7 | +7 | 15 |
| 2 | FC Viktoria Köln | 6 | +7 | 13 |
| 3 | FC Saarbrücken | 7 | +5 | 11 |
| 4 | SV Wehen | 6 | +3 | 11 |
| 5 | FC Ingolstadt 04 | 6 | +3 | 11 |
| 6 | Stuttgart II | 7 | +1 | 11 |
| 7 | Hansa Rostock | 7 | -2 | 10 |
| 8 | Fortuna Düsseldorf | 7 | -1 | 8 |
| 9 | Rot-Weiß Essen | 6 | -2 | 8 |
| 10 | Waldhof Mannheim | 6 | +1 | 7 |
| 11 | SV Meppen | 6 | 0 | 7 |
| 12 | Alemannia Aachen | 6 | -1 | 7 |
| 13 | Fortuna Köln | 7 | -2 | 7 |
| 14 | SSV Jahn Regensburg | 6 | -2 | 6 |
| 15 | Hoffenheim II | 6 | -3 | 6 |
| 16 | Preußen Münster | 6 | -4 | 6 |
| 17 | Verl | 6 | -5 | 5 |
| 18 | Würzburger Kickers | 7 | -11 | 5 |
| 19 | SG Sonnenhof Grossaspach | 6 | -12 | 2 |
| 20 | Havelse | 6 | -11 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
