Venezia 0-2 Inter: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Venezia 0–2 Inter (28 Ekim 2026). İlk yarı 0–0. Şut 12–16, isabetli şut 4–2, topa sahip olma %33–%67, korner 3–6.
Maç özeti
Venezia – Inter maçı 0-2 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Goller: Matias Moreno (kendi kalesine) 79', Redouane Halhal (kendi kalesine) 82' (Inter). xG: Venezia 1,5 – 2,1 Inter.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Venezia: D. Nicola · Inter: C. Chivu
Maç akışı
Venezia üstte · Inter altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 28' sarı kart: Alessandro Bastoni (Inter)
- 45' oyuncu değişikliği: Aleksandar Stankovic ↔ Hakan Çalhanoğlu (Inter)
- 45' oyuncu değişikliği: Petar Sučić ↔ Nicolò Barella (Inter)
- 45' oyuncu değişikliği: Yann Bisseck ↔ Manuel Akanji (Inter)
- 56' sarı kart: Nicolò Barella (Inter)
- 61' oyuncu değişikliği: Enrique Pérez Muñoz ↔ Gianluca Busio (Venezia)
- 65' oyuncu değişikliği: Ange-Yoan Bonny ↔ Pio Esposito (Inter)
- 68' oyuncu değişikliği: Thorir Johann Helgason ↔ Toma Bašić (Venezia)
- 68' oyuncu değişikliği: Lion Lauberbach ↔ John Yeboah (Venezia)
- 76' oyuncu değişikliği: Pasquale Mazzocchi ↔ Ridgeciano Haps (Venezia)
- 79' kendi kalesine gol: Matias Moreno (Inter)
- 82' kendi kalesine gol: Redouane Halhal (Inter)
- 86' oyuncu değişikliği: Marcus Thuram ↔ Djed Spence (Inter)
Maç olayları
- VeneziaInter
- 86'Marcus Thuram ↔ Djed SpenceOyuncu değişikliği
- 82'Kendi kalesine gol Redouane Halhal 0–2Kendi kalesine
- 79'Kendi kalesine gol Matias Moreno 0–1Kendi kalesine
- Pasquale Mazzocchi ↔ Ridgeciano HapsOyuncu değişikliği76'
- Thorir Johann Helgason ↔ Toma BašićOyuncu değişikliği68'
- Lion Lauberbach ↔ John YeboahOyuncu değişikliği68'
- 65'Ange-Yoan Bonny ↔ Pio EspositoOyuncu değişikliği
- Enrique Pérez Muñoz ↔ Gianluca BusioOyuncu değişikliği61'
- 56'Nicolò BarellaSarı kart
- 45'Aleksandar Stankovic ↔ Hakan ÇalhanoğluOyuncu değişikliği
- 45'Petar Sučić ↔ Nicolò BarellaOyuncu değişikliği
- 45'Yann Bisseck ↔ Manuel AkanjiOyuncu değişikliği
- Lion LauberbachVAR: gol iptal29'
- 28'Alessandro BastoniSarı kart
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %18 2/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Mağlubiyet | %82 9/11 | %67 4/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %80 8/10 | %60 3/5 |
| Beraberlik | %10 1/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %10 1/10 | %20 1/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,73 (8 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,85 düşük | 0,83 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,91 (21 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,34 yüksek | 1,83 (11 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,60 (26 gol)ligde 2. · lig ortalamasından 1,02 yüksek | 1,80 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,30 (13 gol)ligde 6.–8. · lig ortalamasından 0,27 düşük | 1,20 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 22 puan düşük | %33 2/6 |
| 1,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %36 4/11ligde 18.–19. · lig ortalamasından 24 puan düşük | %33 2/6 |
| 3,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %70 7/10ligde 5.–7. · lig ortalamasından 11 puan yüksek | %60 3/5 |
| 1,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %80 8/10ligde 3.–5. · lig ortalamasından 20 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %40 2/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,3 | 9,0 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 10,5 Üst | %27 3/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 9,5 | 10,4 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 10,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 3,2 |
| 2,5 Üst | %64 7/11 | %50 3/6 |
| 3,5 Üst | %36 4/11 | %33 2/6 |
| 4,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| 5,5 Üst | %18 2/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,3 | 4,2 |
| 2,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 4,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 10,3 |
| 6,5 Üst | %82 9/11 | %83 5/6 |
| 7,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 8,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 9,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,7 | 9,2 |
| 6,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 7,5 Üst | %80 8/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 9,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (11) | İç saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/11 | %0 0/6 |
| Berabere | %55 6/11 | %83 5/6 |
| Geride | %45 5/11 | %17 1/6 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %40 2/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Venezia (11 maç)
Inter (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Venezia (8 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 2 |
| 16-30 | 1 | 5 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 1 | 3 |
Inter (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 3 | 5 |
| 16-30 | 3 | 2 |
| 31-45 | 3 | 2 |
| 46-60 | 5 | 2 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 7 | 1 |
Kartlar
Venezia
Sarı 24 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,2)
Inter
Sarı 14 · Kırmızı 0 (10 maç · maç başı sarı 1,4)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 103 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Venezia: iç saha, 6 maç · Inter: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Venezia – Inter ilk 11'ler
Venezia · 3-5-2
- 1F. StankovićK
- 25R. HalhalD82' kendi kalesine 82. dk
- 2M. MorenoD79' kendi kalesine 79. dk
- 15Juan JesusD
- 18A. HainautO
- 71Kike PérezO61' oyundan çıktı 61. dk
- 19S. SohmO
- 21Þ. HelgasonO68' oyundan çıktı 68. dk
- 70P. MazzocchiO76' oyundan çıktı 76. dk
- 45A. AdamsF
- 29L. LauberbachF68' oyundan çıktı 68. dk
- 10J. YeboahF68' oyuna girdi 68. dk
- 17A. Bella-KotchapD
- 26T. BašićO68' oyuna girdi 68. dk
- 6G. BusioO61' oyuna girdi 61. dk
- 30M. DagassoO
- 32A. DuncanO
- 8Lamine DaboO
- 77Toni FernándezO
- 5R. HapsD76' oyuna girdi 76. dk
- 56K. LismanF
- 96L. MontipòK
- 7A. RrahmaniF
- 20R. SagradoD
- 3J. SchingtienneD
Teknik direktör: D. Nicola
Inter · 3-5-2
- 49I. ProvedelK
- 31Y. BisseckD45' oyundan çıktı 45. dk
- 95A. BastoniD28' sarı kart 28. dk
- 30Carlos AugustoD
- 17A. DioufO
- 8P. SučićO45' oyundan çıktı 45. dk
- 5A. StankovićO45' oyundan çıktı 45. dk
- 7P. ZielińskiO
- 32F. DimarcoO
- 9M. ThuramF86' oyundan çıktı 86. dk
- 14A. BonnyF65' oyundan çıktı 65. dk
- 99D. SpenceD86' oyuna girdi 86. dk
- 48M. MosconiF
- 22H. MkhitaryanO
- 1Josep MartínezK
- 53M. LavelliF
- 51L. JakirovićD
- 94F. EspositoF65' oyuna girdi 65. dk
- 12R. Di GennaroK
- 20H. ÇalhanoğluO45' oyuna girdi 45. dk
- 46L. BovioD
- 23N. BarellaO45' oyuna girdi 45. dk56' sarı kart 56. dk
- 25M. AkanjiD45' oyuna girdi 45. dk
Teknik direktör: C. Chivu
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İtalya · Serie A puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Venezia son 5 maçında 1 galibiyet, 0 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 4 gol attı, 10 gol yedi. Inter son 5 maçında 4 galibiyet, 0 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 12 gol attı, 6 gol yedi. Öne çıkan: son 3 maçını kazandı, 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 5 maçta galibiyetler Venezia 0 – Inter 5; 0 beraberlik var. Son 5 karşılaşmada maç başına 2,60 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 3 Aralık 2025, Inter 5-1 Venezia.
- Sıralama
- 20. (3 p) – 2. (22 p)
- Form (son 5)
- MGMMM – GGGMG
- H2H (G-B-M)
- 0-0-5 (5 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %88
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %75
- Korner ort. (maç)
- 8,9
- iddaa MS 1-0-2
- 6,60 – 5,14 – 1,25
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Venezia iç saha 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 2,00 gol yedi; Inter bu sezon 8 maçta 2,88 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %88. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Venezia %25, Inter %75. İlk yarıyı önde kapatma: Venezia 0/4, Inter 2/8.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Venezia 3,5, Inter 5,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,9. Maç başına kart: Venezia 2,8, Inter 1,4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 6,60, 0 – 5,14, 2 – 1,25. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,67, Üst 1,31. Karşılıklı Gol: Var 1,53, Yok 2,06.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %56; KG var ortalaması %50; maç başına toplam korner ortalaması 8,9; son 5 maçta toplam 16 gol attılar, 16 gol yediler.
Veri: 28 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İtalya · Serie A puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 10 | +16 | 28 |
| 2 | AS Roma | 11 | +21 | 27 |
| 3 | Inter | 10 | +13 | 25 |
| 4 | Como | 10 | +10 | 23 |
| 5 | AC Milan | 10 | +9 | 21 |
| 6 | Frosinone | 11 | +9 | 20 |
| 7 | Juventus | 10 | +3 | 17 |
| 8 | Bologna | 11 | +2 | 17 |
| 9 | Cagliari | 11 | -5 | 16 |
| 10 | Napoli | 10 | +4 | 14 |
| 11 | Torino | 11 | -2 | 14 |
| 12 | Genoa | 10 | -4 | 13 |
| 13 | Atalanta | 10 | -4 | 11 |
| 14 | Lecce | 11 | -10 | 10 |
| 15 | Fiorentina | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Parma | 11 | -8 | 8 |
| 17 | Sassuolo | 11 | -13 | 8 |
| 18 | Monza | 10 | -7 | 7 |
| 19 | Venezia | 11 | -13 | 6 |
| 20 | Udinese | 11 | -13 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AS Roma | 6 | +12 | 16 |
| 2 | Inter | 5 | +10 | 15 |
| 3 | Frosinone | 6 | +10 | 15 |
| 4 | Lazio | 5 | +5 | 13 |
| 5 | AC Milan | 5 | +6 | 12 |
| 6 | Como | 4 | +4 | 10 |
| 7 | Juventus | 5 | +3 | 10 |
| 8 | Atalanta | 6 | 0 | 10 |
| 9 | Genoa | 6 | -1 | 10 |
| 10 | Napoli | 4 | +3 | 7 |
| 11 | Cagliari | 5 | -1 | 7 |
| 12 | Torino | 6 | -3 | 7 |
| 13 | Sassuolo | 5 | -4 | 7 |
| 14 | Monza | 4 | +1 | 6 |
| 15 | Venezia | 6 | -6 | 6 |
| 16 | Bologna | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Parma | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Lecce | 5 | -7 | 3 |
| 19 | Fiorentina | 5 | -6 | 2 |
| 20 | Udinese | 6 | -10 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lazio | 5 | +11 | 15 |
| 2 | Como | 6 | +6 | 13 |
| 3 | Bologna | 6 | +4 | 12 |
| 4 | AS Roma | 5 | +9 | 11 |
| 5 | Inter | 5 | +3 | 10 |
| 6 | AC Milan | 5 | +3 | 9 |
| 7 | Cagliari | 6 | -4 | 9 |
| 8 | Napoli | 6 | +1 | 7 |
| 9 | Torino | 5 | +1 | 7 |
| 10 | Juventus | 5 | 0 | 7 |
| 11 | Lecce | 6 | -3 | 7 |
| 12 | Fiorentina | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Frosinone | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Udinese | 5 | -3 | 4 |
| 15 | Genoa | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Parma | 5 | -4 | 3 |
| 17 | Atalanta | 4 | -4 | 1 |
| 18 | Monza | 6 | -8 | 1 |
| 19 | Sassuolo | 6 | -9 | 1 |
| 20 | Venezia | 5 | -7 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar
- 20:30 AC Milan 2–4 Bologna
- 20:30 Parma 0–0 Udinese
- 22:45 AC Monza 1–4 Napoli
- 22:45 Genoa 2–0 Juventus
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
