← Maçlar
Meksika · Liga de Expansión MX11 Ekim 2026 · 02:00 TSİ

Venados 1-1 Leones Negros Udeg: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Venados
1–1İY 0–0
Leones Negros Udeg
Maç sonu

Venados 1–1 Leones Negros Udeg (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Venados – Leones Negros Udeg maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Venados
Toplam (16)İç saha (8)
Galibiyet%44 7/16%75 6/8
Beraberlik%25 4/16%13 1/8
Mağlubiyet%31 5/16%13 1/8
Leones Negros Udeg
Toplam (16)Dış saha (9)
Galibiyet%56 9/16%67 6/9
Beraberlik%19 3/16%11 1/9
Mağlubiyet%25 4/16%22 2/9

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Venados
Toplam (16)İç saha (8)
Attığı gol / maç2,00 (32 gol)2,75 (22 gol)
Yediği gol / maç1,69 (27 gol)1,25 (10 gol)
Leones Negros Udeg
Toplam (16)Dış saha (9)
Attığı gol / maç2,12 (34 gol)1,78 (16 gol)
Yediği gol / maç1,31 (21 gol)1,00 (9 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Venados
Toplam (16)İç saha (8)
KG Var%81 13/16%75 6/8
1,5 Üst%94 15/16%100 8/8
2,5 Üst%75 12/16%88 7/8
3,5 Üst%44 7/16%50 4/8
Gol yememe%19 3/16%25 2/8
Leones Negros Udeg
Toplam (16)Dış saha (9)
KG Var%69 11/16%56 5/9
1,5 Üst%94 15/16%89 8/9
2,5 Üst%63 10/16%44 4/9
3,5 Üst%44 7/16%22 2/9
Gol yememe%19 3/16%22 2/9

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Venados
Toplam (1)İç saha (1)
Maçta toplam korner (ort.)12,012,0
7,5 Üst%100 1/1%100 1/1
8,5 Üst%100 1/1%100 1/1
9,5 Üst%100 1/1%100 1/1
10,5 Üst%100 1/1%100 1/1
Leones Negros Udeg
Toplam (1)Dış saha (1)
Maçta toplam korner (ort.)9,09,0
7,5 Üst%100 1/1%100 1/1
8,5 Üst%100 1/1%100 1/1
9,5 Üst%0 0/1%0 0/1
10,5 Üst%0 0/1%0 0/1

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Venados
Toplam (1)İç saha (1)
Maç başı kart7,07,0
2,5 Üst%100 1/1%100 1/1
3,5 Üst%100 1/1%100 1/1
4,5 Üst%100 1/1%100 1/1
5,5 Üst%100 1/1%100 1/1
Leones Negros Udeg
Toplam (1)Dış saha (1)
Maç başı kart8,08,0
2,5 Üst%100 1/1%100 1/1
3,5 Üst%100 1/1%100 1/1
4,5 Üst%100 1/1%100 1/1
5,5 Üst%100 1/1%100 1/1

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Venados
Toplam (1)İç saha (1)
Maç başı isabetli şut8,08,0
6,5 Üst%100 1/1%100 1/1
7,5 Üst%100 1/1%100 1/1
8,5 Üst%0 0/1%0 0/1
9,5 Üst%0 0/1%0 0/1
Leones Negros Udeg
Toplam (1)Dış saha (1)
Maç başı isabetli şut6,06,0
6,5 Üst%0 0/1%0 0/1
7,5 Üst%0 0/1%0 0/1
8,5 Üst%0 0/1%0 0/1
9,5 Üst%0 0/1%0 0/1

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Venados
Toplam (16)İç saha (8)
Önde%25 4/16%38 3/8
Berabere%38 6/16%50 4/8
Geride%38 6/16%13 1/8
Leones Negros Udeg
Toplam (16)Dış saha (9)
Önde%56 9/16%56 5/9
Berabere%25 4/16%22 2/9
Geride%19 3/16%22 2/9

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Venados (16 maç)

1/141/X01/20X/12X/X3X/212/112/X12/24

Leones Negros Udeg (16 maç)

1/181/X11/20X/10X/X2X/222/112/X02/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Venados (15 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 3 2
31-45 5 8
46-60 4 5
61-75 9 2
76-90 8 5

Leones Negros Udeg (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 9 0
16-30 4 5
31-45 5 2
46-60 2 3
61-75 3 2
76-90 8 6

Kartlar

Venados

Sarı 45 · Kırmızı 3 (16 maç · maç başı sarı 2,8)

Leones Negros Udeg

Sarı 45 · Kırmızı 4 (16 maç · maç başı sarı 2,8)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 06:05 TSİ itibarıyla · ligde 124 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Venados: tüm maçlar, 1 maç · Leones Negros Udeg: tüm maçlar, 1 maç

VenadosLeones Negros Udeg
%42,0Topa sahip olma%49,0
0,70Beklenen gol (xG)1,12
14,0Toplam şut10,0
2,0İsabetli şut2,0
8,0Ceza sahası içi şut10,0
4,0Korner4,0
420Pas346
4,0Kurtarış3,0
14,0Faul10,0
1,0Ofsayt0,0
4,0Sarı kart3,0
1,00Kırmızı kart0,00

Rakiplerine izin verdikleri

1,63Rakibin xG'si0,86
17,0Rakibin şutu14,0
6,0Rakibin isabetli şutu4,0
8,0Rakibin korneri5,0

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Meksika · Liga de Expansión MX puan durumu · Primera A: Apertura

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1CA La Paz 15933 3618 +1830 MGBGG
2Leones Negros UDG 15933 3420 +1430 GBMGG
3Monarcas 15825 2619 +726 BBMGM
4Piratas 15744 2715 +1225 GMGGB
5Cancún 15744 2818 +1025 GBBGG
6Venados FC 15744 3125 +625 GBBGB
7Durango 15735 2115 +624 GBGMG
8Tlaxcala 15645 2927 +222 BGBGG
9Alebrijes de Oaxaca 15717 1525 -1022 MGGGG
10Mineros de Zacatecas 15537 2626 018 MBMMM
11Tapatío 15537 2528 -318 MGMMB
12Correcaminos Uat 15456 2124 -317 BMMMB
13Dorados 15447 2332 -916 MMGMM
14CDS Tampico Madero 15438 1525 -1015 MBGMM
15Cruz Azul Hidalgo 15357 1724 -714 BGGMM
16Tepatitlán 152112 1144 -337 BMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Venados FC 7610 218 +1319
2Cancún 8512 165 +1116
3Piratas 7511 154 +1116
4Alebrijes de Oaxaca 8512 98 +116
5Tlaxcala 7502 1811 +715
6Mineros de Zacatecas 8422 1810 +814
7CA La Paz 8422 157 +814
8Monarcas 7412 1710 +713
9Durango 7412 169 +713
10Tapatío 8413 1712 +513
11CDS Tampico Madero 7331 118 +312
12Leones Negros UDG 7322 1812 +611
13Correcaminos Uat 8242 98 +110
14Cruz Azul Hidalgo 7223 129 +38
15Tepatitlán 8215 819 -117
16Dorados 8134 916 -76
#TakımOGBMAYAVP
1Leones Negros UDG 8611 168 +819
2CA La Paz 7511 2111 +1016
3Monarcas 8413 99 013
4Durango 8323 56 -111
5Dorados 7313 1416 -210
6Piratas 8233 1211 +19
7Cancún 7232 1213 -19
8Correcaminos Uat 7214 1216 -47
9Tlaxcala 8143 1116 -57
10Venados FC 8134 1017 -76
11Cruz Azul Hidalgo 8134 515 -106
12Alebrijes de Oaxaca 7205 617 -116
13Tapatío 7124 816 -85
14Mineros de Zacatecas 7115 816 -84
15CDS Tampico Madero 8107 417 -133
16Tepatitlán 7007 325 -220

Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

Aynı gün Liga de Expansión MX'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.