← Maçlar
Brezilya · Serie A · 30. hafta11 Ekim 2026 · 00:00 TSİ

Vasco Da Gama 0-0 Clube do Remo: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Vasco Da Gama
0–0İY 0–0
Clube do Remo
Maç sonu

Vasco Da Gama 0–0 Clube do Remo (11 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

Vasco Da Gama – Clube do Remo maçı 0-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı. Maçta gol olmadı.

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Vasco Da Gama
Toplam (33)İç saha (17)
Galibiyet%33 11/33%47 8/17
Beraberlik%24 8/33%18 3/17
Mağlubiyet%42 14/33%35 6/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Galibiyet%18 6/34%12 2/17
Beraberlik%32 11/34%24 4/17
Mağlubiyet%50 17/34%65 11/17

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Vasco Da Gama
Toplam (33)İç saha (17)
Attığı gol / maç1,30 (43 gol)ligde 9. · lig ortalamasında1,47 (25 gol)
Yediği gol / maç1,52 (50 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,18 yüksek1,41 (24 gol)
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Attığı gol / maç1,09 (37 gol)ligde 17. · lig ortalamasından 0,25 düşük0,88 (15 gol)
Yediği gol / maç1,68 (57 gol)ligde 19. · lig ortalamasından 0,34 yüksek2,06 (35 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Vasco Da Gama
Toplam (33)İç saha (17)
KG Var%64 21/33ligde 7.–8. · lig ortalamasından 5 puan yüksek%59 10/17
1,5 Üst%73 24/33%76 13/17
2,5 Üst%61 20/33ligde 5.–6. · lig ortalamasından 9 puan yüksek%65 11/17
3,5 Üst%30 10/33%29 5/17
Gol yememe%12 4/33%18 3/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
KG Var%62 21/34ligde 9. · lig ortalamasından 3 puan yüksek%53 9/17
1,5 Üst%79 27/34%76 13/17
2,5 Üst%50 17/34ligde 9.–10. · lig ortalamasında%59 10/17
3,5 Üst%24 8/34%24 4/17
Gol yememe%12 4/34%12 2/17

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Vasco Da Gama
Toplam (33)İç saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)9,69,9
7,5 Üst%64 21/33%65 11/17
8,5 Üst%58 19/33%65 11/17
9,5 Üst%52 17/33%65 11/17
10,5 Üst%39 13/33%53 9/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Maçta toplam korner (ort.)11,39,9
7,5 Üst%85 29/34%82 14/17
8,5 Üst%79 27/34%76 13/17
9,5 Üst%65 22/34%59 10/17
10,5 Üst%59 20/34%53 9/17

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vasco Da Gama
Toplam (33)İç saha (17)
Maç başı kart3,73,5
2,5 Üst%70 23/33%65 11/17
3,5 Üst%52 17/33%47 8/17
4,5 Üst%27 9/33%18 3/17
5,5 Üst%18 6/33%12 2/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı kart4,03,9
2,5 Üst%82 28/34%76 13/17
3,5 Üst%59 20/34%59 10/17
4,5 Üst%29 10/34%29 5/17
5,5 Üst%21 7/34%18 3/17

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Vasco Da Gama
Toplam (33)İç saha (17)
Maç başı isabetli şut9,510,5
6,5 Üst%85 28/33%100 17/17
7,5 Üst%76 25/33%88 15/17
8,5 Üst%61 20/33%65 11/17
9,5 Üst%42 14/33%47 8/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Maç başı isabetli şut9,28,9
6,5 Üst%71 24/34%71 12/17
7,5 Üst%59 20/34%53 9/17
8,5 Üst%50 17/34%41 7/17
9,5 Üst%47 16/34%41 7/17

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Vasco Da Gama
Toplam (33)İç saha (17)
Önde%21 7/33%29 5/17
Berabere%36 12/33%24 4/17
Geride%42 14/33%47 8/17
Clube do Remo
Toplam (34)Dış saha (17)
Önde%12 4/34%6 1/17
Berabere%47 16/34%41 7/17
Geride%41 14/34%53 9/17

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Vasco Da Gama (33 maç)

1/161/X11/20X/10X/X4X/282/152/X32/26

Clube do Remo (34 maç)

1/121/X11/21X/13X/X6X/272/112/X42/29

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Vasco Da Gama (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 5
16-30 2 5
31-45 6 7
46-60 8 10
61-75 6 9
76-90 14 10

Clube do Remo (29 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 6 4
16-30 0 7
31-45 5 10
46-60 5 5
61-75 2 4
76-90 10 10

Kartlar

Vasco Da Gama

Sarı 61 · Kırmızı 2 (33 maç · maç başı sarı 1,8)

Clube do Remo

Sarı 71 · Kırmızı 5 (34 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 07:38 TSİ itibarıyla · ligde 339 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Vasco Da Gama: iç saha, 17 maç · Clube do Remo: dış saha, 17 maç

Vasco Da GamaClube do Remo
%57,2Topa sahip olma%44,5
1,98Beklenen gol (xG)0,85
19,9Toplam şut11,0
6,2İsabetli şut3,1
12,8Ceza sahası içi şut5,4
6,4Korner4,2
471Pas374
%85Pas isabeti%81
2,8Kurtarış3,9
12,4Faul11,8
0,7Ofsayt1,7
1,8Sarı kart2,3
0,00Kırmızı kart0,06

Rakiplerine izin verdikleri

1,00Rakibin xG'si1,67
10,9Rakibin şutu14,7
4,2Rakibin isabetli şutu5,8
3,5Rakibin korneri5,8

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Karşılaştırma

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Brezilya · Serie A puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Flamengo 342374 7129 +4276 GGGGG
2Palmeiras 3421103 6223 +3973 GGGBG
3Cruzeiro 3418610 5548 +760 MGGGG
4Fluminense 341699 5542 +1357 MMMGG
5Atletico Paranaense 3415910 5143 +854 GMBMM
6Bahia 3414119 5045 +553 GMBGM
7Atletico-MG 3414812 4440 +450 GGMMM
8RB Bragantino 3413813 4439 +547 GBMGG
9Santos 34121111 5049 +147 MGBBM
10Sao Paulo 3412814 3939 044 GGBMB
11Botafogo 3411914 4653 -742 BGMMG
12Coritiba 3411914 4051 -1142 BMMGM
13Vasco DA Gama 3311814 4350 -741 BMGMG
14Mirassol 34101014 3948 -940 MGBMG
15Vitoria 3410816 3551 -1638 MBBMM
16Internacional 3491114 3842 -438 BMGMG
17Corinthians 3491015 3642 -637 MBMGB
18Gremio 3491015 3847 -937 BMGGM
19Remo 3461117 3757 -2029 BBMGM
20Chapecoense-sc 334920 3368 -3521 MMGMM
#TakımOGBMAYAVP
1Palmeiras 171331 3611 +2542
2Flamengo 171331 3513 +2242
3Fluminense 171232 3117 +1439
4Atletico-MG 171052 2718 +935
5Cruzeiro 171043 3018 +1234
6Sao Paulo 171043 2513 +1234
7Atletico Paranaense 17953 2818 +1032
8Vitoria 171025 2316 +732
9RB Bragantino 17935 2918 +1130
10Bahia 17863 2619 +730
11Gremio 17854 2721 +629
12Botafogo 17764 2722 +527
13Mirassol 17764 2422 +227
14Vasco DA Gama 17836 2524 +127
15Santos 17674 2321 +225
16Internacional 17656 2217 +523
17Coritiba 17656 2221 +123
18Corinthians 17647 1817 +122
19Remo 17476 2222 019
20Chapecoense-sc 16358 2236 -1414
#TakımOGBMAYAVP
1Flamengo 171043 3616 +2034
2Palmeiras 17872 2612 +1431
3Cruzeiro 17827 2530 -526
4Bahia 17656 2426 -223
5Santos 17647 2728 -122
6Atletico Paranaense 17647 2325 -222
7Coritiba 17548 1830 -1219
8Fluminense 17467 2425 -118
9RB Bragantino 17458 1521 -617
10Atletico-MG 174310 1722 -515
11Corinthians 17368 1825 -715
12Internacional 17368 1625 -915
13Botafogo 174310 1931 -1215
14Vasco DA Gama 16358 1826 -814
15Mirassol 173410 1526 -1113
16Sao Paulo 172411 1426 -1210
17Remo 172411 1535 -2010
18Gremio 171511 1126 -158
19Chapecoense-sc 171412 1132 -217
20Vitoria 170611 1235 -236

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 07:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,22X5,2228,42

Çifte şans

121,06X23,06

Karşılıklı gol

Var1,80Yok1,74

1,5 Alt / Üst

Alt4,76Üst1,08

2,5 Alt / Üst

Alt2,28Üst1,45

3,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst2,23

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie A'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.