Valencia 1-2 Villarreal: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Valencia 1–2 Villarreal (24 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 9–19, isabetli şut 5–3, topa sahip olma %38–%62, korner 6–9.
Maç özeti
Valencia – Villarreal maçı 1-2 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: José Luis García Vayá 38' (pen.) (Valencia); Alex Freeman 69', Georges Mikautadze 90+6' (Villarreal). xG: Valencia 1,2 – 1,2 Villarreal.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Valencia: J. Aguirre · Villarreal: Iñigo Pérez
Maç akışı
Valencia üstte · Villarreal altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' oyuncu değişikliği: David Otorbi Ejededawe ↔ Daniel Raba Antolín (Valencia)
- 34' sarı kart: Daniel Raba Antolín (Valencia)
- 37' sarı kart: Renato Veiga (Villarreal)
- 38' gol: José Luis García Vayá (Valencia)
- 43' sarı kart: Ayoze Pérez (Villarreal)
- 59' sarı kart: Tajon Buchanan (Villarreal)
- 60' sarı kart: Pablo Maffeo (Valencia)
- 62' sarı kart: Guido Rodríguez (Valencia)
- 65' oyuncu değişikliği: Juan Foyth ↔ Sergi Cardona Bermúdez (Villarreal)
- 65' oyuncu değişikliği: Ilias Akhomach Chakkour ↔ Alberto Moleiro (Villarreal)
- 66' oyuncu değişikliği: Ayoze Pérez ↔ Georges Mikautadze (Villarreal)
- 69' gol: Alex Freeman (Villarreal)
- 70' oyuncu değişikliği: Daniel Raba Antolín ↔ Arnau Martínez López (Valencia)
- 70' oyuncu değişikliği: Javi Guerra ↔ Harvey Elliott (Valencia)
- 77' oyuncu değişikliği: Pablo Maffeo ↔ Filip Ugrinic (Valencia)
- 77' oyuncu değişikliği: Justin De Haas ↔ Hugo Duro (Valencia)
- 79' kırmızı kart: Pape Gueye (Villarreal)
- 82' oyuncu değişikliği: Gerard Moreno ↔ Santi Comesaña (Villarreal)
- 87' oyuncu değişikliği: Tajon Buchanan ↔ Pau Navarro (Villarreal)
- 89' sarı kart: Harvey Elliott (Valencia)
- 89' kırmızı kart: Harvey Elliott (Valencia)
- 90+6' gol: Georges Mikautadze (Villarreal)
Maç olayları
- ValenciaVillarreal
- 90+6'Gol Georges Mikautadze 1–2Asist: Alberto Moleiro
- Harvey ElliottSarı kart89'
- Harvey ElliottKırmızı kart89'
- 87'Tajon Buchanan ↔ Pau NavarroOyuncu değişikliği
- 82'Gerard Moreno ↔ Santi ComesañaOyuncu değişikliği
- 79'Pape GueyeKırmızı kart
- 78'Pape GueyeVAR: inceleme
- Pablo Maffeo ↔ Filip UgrinicOyuncu değişikliği77'
- Justin De Haas ↔ Hugo DuroOyuncu değişikliği77'
- Daniel Raba Antolín ↔ Arnau Martínez LópezOyuncu değişikliği70'
- Javi Guerra ↔ Harvey ElliottOyuncu değişikliği70'
- 69'Gol Alex Freeman 1–1Asist: Sergi Cardona Bermúdez
- 66'Ayoze Pérez ↔ Georges MikautadzeOyuncu değişikliği
- 65'Juan Foyth ↔ Sergi Cardona BermúdezOyuncu değişikliği
- 65'Ilias Akhomach Chakkour ↔ Alberto MoleiroOyuncu değişikliği
- Guido RodríguezSarı kart62'
- Pablo MaffeoSarı kart60'
- 59'Tajon BuchananSarı kart
- 43'Ayoze PérezSarı kart
- Penaltı golü José Luis García Vayá 1–0Penaltı38'
- 37'Renato VeigaSarı kart
- Daniel Raba AntolínVAR: penaltı onaylandı36'
- Daniel Raba AntolínSarı kart34'
- David Otorbi Ejededawe ↔ Daniel Raba AntolínOyuncu değişikliği14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %17 2/12 | %0 0/7 |
| Beraberlik | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Mağlubiyet | %58 7/12 | %71 5/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Beraberlik | %27 3/11 | %33 2/6 |
| Mağlubiyet | %45 5/11 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,67 (8 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,81 düşük | 0,43 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,67 (20 gol)ligde 14. · lig ortalamasından 0,20 yüksek | 2,00 (14 gol) |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 10.–11. · lig ortalamasında | 1,50 (9 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,36 (15 gol)ligde 8.–9. · lig ortalamasında | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| KG Var | %33 4/12ligde 20. · lig ortalamasından 24 puan düşük | %29 2/7 |
| 1,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 2,5 Üst | %50 6/12ligde 11.–13. · lig ortalamasından 7 puan düşük | %57 4/7 |
| 3,5 Üst | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Gol yememe | %33 4/12 | %29 2/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %64 7/11ligde 7.–9. · lig ortalamasından 7 puan yüksek | %67 4/6 |
| 1,5 Üst | %64 7/11 | %67 4/6 |
| 2,5 Üst | %64 7/11ligde 6.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %45 5/11 | %50 3/6 |
| Gol yememe | %9 1/11 | %0 0/6 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,8 | 8,6 |
| 7,5 Üst | %67 8/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %50 6/12 | %43 3/7 |
| 10,5 Üst | %25 3/12 | %29 2/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,7 | 12,8 |
| 7,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 9,5 Üst | %73 8/11 | %83 5/6 |
| 10,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %100 12/12 | %100 7/7 |
| 3,5 Üst | %83 10/12 | %86 6/7 |
| 4,5 Üst | %67 8/12 | %71 5/7 |
| 5,5 Üst | %42 5/12 | %57 4/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,4 | 6,7 |
| 2,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 3,5 Üst | %82 9/11 | %100 6/6 |
| 4,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
| 5,5 Üst | %64 7/11 | %83 5/6 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,1 | 8,6 |
| 6,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 7,5 Üst | %50 6/12 | %57 4/7 |
| 8,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| 9,5 Üst | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,4 | 8,7 |
| 6,5 Üst | %100 11/11 | %100 6/6 |
| 7,5 Üst | %91 10/11 | %100 6/6 |
| 8,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
| 9,5 Üst | %27 3/11 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (12) | İç saha (7) | |
|---|---|---|
| Önde | %8 1/12 | %14 1/7 |
| Berabere | %58 7/12 | %43 3/7 |
| Geride | %33 4/12 | %43 3/7 |
| Toplam (11) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %9 1/11 | %17 1/6 |
| Berabere | %64 7/11 | %50 3/6 |
| Geride | %27 3/11 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Valencia (12 maç)
Villarreal (11 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Valencia (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 0 | 2 |
| 31-45 | 1 | 2 |
| 46-60 | 0 | 2 |
| 61-75 | 2 | 2 |
| 76-90 | 1 | 5 |
Villarreal (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 5 | 6 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 2 | 1 |
| 76-90 | 4 | 1 |
Kartlar
Valencia
Sarı 32 · Kırmızı 2 (12 maç · maç başı sarı 2,7)
Villarreal
Sarı 22 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 04:08 TSİ itibarıyla · ligde 114 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Valencia: iç saha, 7 maç · Villarreal: dış saha, 6 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Valencia – Villarreal ilk 11'ler
Valencia · 4-4-2
- 1S. DimitrievskiK
- 24Pablo MaffeoD60' sarı kart 60. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 5César TárregaD
- 12J. de HaasD77' oyundan çıktı 77. dk
- 14José GayàD
- 27David OtorbiO14' oyundan çıktı 14. dk
- 2G. RodríguezO62' sarı kart 62. dk
- 18PepeluO38' gol 38. dk
- 11Luis RiojaO
- 8Javi GuerraF70' oyundan çıktı 70. dk
- 7A. DanjumaF
- 21Jesús VázquezD
- 25K. van OevelenK
- 23F. UgrinicO77' oyuna girdi 77. dk
- 39R. SatoO
- 19Dani RabaF14' oyuna girdi 14. dk34' sarı kart 34. dk70' oyundan çıktı 70. dk
- 33Aaron MayolO
- 22Arnau MartínezD70' oyuna girdi 70. dk
- 10H. ElliottO70' oyuna girdi 70. dk89' kırmızı kart 89. dk89' sarı kart 89. dk
- 9Hugo DuroF77' oyuna girdi 77. dk
- 15A. DiengO
- 4M. DiakhabyD
- 37Aimar BlázquezF
Teknik direktör: J. Aguirre
Villarreal · 4-4-2
- 25P. GulácsiK
- 15S. MouriñoD
- 8J. FoythD65' oyundan çıktı 65. dk
- 12Renato VeigaD37' sarı kart 37. dk
- 3A. FreemanD69' gol 69. dk
- 11Ilias AkhomachO65' oyundan çıktı 65. dk
- 16C. MaciaO
- 18P. GueyeO79' kırmızı kart 79. dk
- 17T. BuchananO59' sarı kart 59. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 7Gerard MorenoF82' oyundan çıktı 82. dk
- 22Ayoze PérezF43' sarı kart 43. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 23Sergi CardonaD65' oyuna girdi 65. dk69' asist 69. dk
- 2Logan CostaD
- 14Santi ComesañaO82' oyuna girdi 82. dk
- 5A. DiattaO
- 27N. El JmiliF
- 13Rubén GómezK
- 1Luíz JúniorK
- 9G. MikautadzeF66' oyuna girdi 66. dk90+6' gol 90+6. dk
- 10Alberto MoleiroO65' oyuna girdi 65. dk90+6' asist 90+6. dk
- 6Pau NavarroD87' oyuna girdi 87. dk
- 21T. OluwaseyiF
- 28Joselillo GaitánF
Teknik direktör: Iñigo Pérez
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İspanya · La Liga puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Valencia 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6). Son 5 maçta Villarreal 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 9-7).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 24 maçta galibiyetler Valencia 10 – Villarreal 10; 4 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,33 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 22 Şubat 2026, Villarreal 2-1 Valencia.
- Sıralama
- 19. (6 p) – 12. (9 p)
- Form (son 5)
- BBMGM – MBGMG
- H2H (G-B-M)
- 10-4-10 (24 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %40 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %20 – %60
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 3,13 – 3,29 – 1,92
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Valencia iç saha 5 maçta maç başına 0,40 gol attı, 1,80 gol yedi; Villarreal dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,40 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %40, konukta %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Valencia %20, Villarreal %60. İlk yarıyı önde kapatma: Valencia 0/5, Villarreal 1/5.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Valencia 3,8, Villarreal 6,6. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Valencia 2,0, Villarreal 2,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,13, 0 – 3,29, 2 – 1,92. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,98, Üst 1,58. Karşılıklı Gol: Var 1,49, Yok 2,13.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %50; KG var ortalaması %40; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 13 gol yediler.
Veri: 24 Ekim 2026 06:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · La Liga puan durumu · Primera División
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 11 | +34 | 30 |
| 2 | Real Madrid | 12 | +21 | 30 |
| 3 | Atletico Madrid | 11 | +14 | 28 |
| 4 | Real Betis | 11 | +3 | 23 |
| 5 | Real Sociedad | 11 | 0 | 19 |
| 6 | Sevilla | 12 | -2 | 18 |
| 7 | Athletic Club | 11 | +4 | 16 |
| 8 | Deportivo La Coruna | 12 | +1 | 15 |
| 9 | Racing Santander | 12 | -13 | 14 |
| 10 | Alaves | 12 | -2 | 13 |
| 11 | Villarreal | 11 | 0 | 12 |
| 12 | Celta Vigo | 11 | 0 | 12 |
| 13 | Espanyol | 12 | -1 | 12 |
| 14 | Rayo Vallecano | 10 | -5 | 12 |
| 15 | Getafe | 11 | -8 | 12 |
| 16 | Osasuna | 12 | -11 | 12 |
| 17 | Elche | 11 | -4 | 10 |
| 18 | Levante | 11 | -5 | 10 |
| 19 | Valencia | 12 | -12 | 9 |
| 20 | Malaga | 12 | -14 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 6 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 5 | +14 | 15 |
| 3 | Real Betis | 6 | +4 | 15 |
| 4 | Atletico Madrid | 5 | +8 | 13 |
| 5 | Getafe | 6 | +4 | 12 |
| 6 | Athletic Club | 6 | +6 | 11 |
| 7 | Racing Santander | 6 | 0 | 11 |
| 8 | Alaves | 6 | +5 | 10 |
| 9 | Rayo Vallecano | 5 | +2 | 10 |
| 10 | Real Sociedad | 5 | 0 | 10 |
| 11 | Sevilla | 6 | 0 | 10 |
| 12 | Deportivo La Coruna | 6 | +2 | 9 |
| 13 | Osasuna | 6 | +1 | 9 |
| 14 | Celta Vigo | 6 | +3 | 8 |
| 15 | Levante | 5 | +1 | 7 |
| 16 | Espanyol | 6 | -1 | 5 |
| 17 | Villarreal | 5 | -1 | 4 |
| 18 | Malaga | 6 | -6 | 3 |
| 19 | Valencia | 7 | -11 | 2 |
| 20 | Elche | 5 | -8 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Barcelona | 5 | +17 | 15 |
| 2 | Real Madrid | 7 | +7 | 15 |
| 3 | Atletico Madrid | 6 | +6 | 15 |
| 4 | Elche | 6 | +4 | 9 |
| 5 | Real Sociedad | 6 | 0 | 9 |
| 6 | Villarreal | 6 | +1 | 8 |
| 7 | Real Betis | 5 | -1 | 8 |
| 8 | Sevilla | 6 | -2 | 8 |
| 9 | Espanyol | 6 | 0 | 7 |
| 10 | Valencia | 5 | -1 | 7 |
| 11 | Deportivo La Coruna | 6 | -1 | 6 |
| 12 | Athletic Club | 5 | -2 | 5 |
| 13 | Celta Vigo | 5 | -3 | 4 |
| 14 | Levante | 6 | -6 | 3 |
| 15 | Alaves | 6 | -7 | 3 |
| 16 | Osasuna | 6 | -12 | 3 |
| 17 | Racing Santander | 6 | -13 | 3 |
| 18 | Rayo Vallecano | 5 | -7 | 2 |
| 19 | Malaga | 6 | -8 | 2 |
| 20 | Getafe | 5 | -12 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 04:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün La Liga'da oynanan diğer maçlar
- 15:00 Vallecano 0–3 Elche
- 17:15 Santander 2–1 Espanyol
- 22:00 Atletico Madrid 1–0 Deportivo La Coruna
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
