UTS Union Touarga 0-1 Wydad: Maç Sonucu ve İstatistikleri
UTS Union Touarga 0–1 Wydad (24 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 8–4, isabetli şut 6–1, topa sahip olma %51–%49, korner 7–4.
Maç özeti
UTS Union Touarga – Wydad maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Aymane El Hassouni 9' (pen.) (Wydad).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- UTS Union Touarga: Gugliermo Arena · Wydad: N. Nabi
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
UTS Union Touarga üstte · Wydad altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 9' oyuncu değişikliği: Hamza Regragui ↔ danny (UTS Union Touarga)
- 9' gol: Aymane El Hassouni (Wydad)
- 49' sarı kart: Mohammed Moufid (Wydad)
- 45+4' sarı kart: Oussama Zemraoui (Wydad)
- 50' sarı kart: Aymane El Hassouni (Wydad)
- 58' oyuncu değişikliği: Omar Arjoune ↔ Ayoub Ajerrar (UTS Union Touarga)
- 66' sarı kart: Issoufou Dayo (Wydad)
- 71' oyuncu değişikliği: Aymane El Hassouni ↔ Hamza Hannouri (Wydad)
- 71' oyuncu değişikliği: Silvère Ganvoula ↔ Yassine Jabrane (Wydad)
- 72' oyuncu değişikliği: Anas Nanah ↔ Youssef Mbarek Ait (UTS Union Touarga)
- 72' oyuncu değişikliği: Saad Lotfi ↔ Youness Akharraz (UTS Union Touarga)
- 75' sarı kart: Youssef Kajai (UTS Union Touarga)
- 90+3' oyuncu değişikliği: Nizar Al-Rashdan ↔ Yahya Jabrane (Wydad)
- 90+4' oyuncu değişikliği: Oussama Zemraoui ↔ Haitam Hamani (Wydad)
Maç olayları
- UTS Union TouargaWydad
- 90+4'Oussama Zemraoui ↔ Haitam HamaniOyuncu değişikliği
- 90+3'Nizar Al-Rashdan ↔ Yahya JabraneOyuncu değişikliği
- Youssef KajaiSarı kart75'
- Anas Nanah ↔ Youssef Mbarek AitOyuncu değişikliği72'
- Saad Lotfi ↔ Youness AkharrazOyuncu değişikliği72'
- 71'Aymane El Hassouni ↔ Hamza HannouriOyuncu değişikliği
- 71'Silvère Ganvoula ↔ Yassine JabraneOyuncu değişikliği
- 66'Issoufou DayoSarı kart
- Omar Arjoune ↔ Ayoub AjerrarOyuncu değişikliği58'
- 50'Aymane El HassouniSarı kart
- 49'Mohammed MoufidSarı kart
- 45+4'Oussama ZemraouiSarı kart
- Redouane Ait LemkademVAR45+1'
- Hamza Regragui ↔ dannyOyuncu değişikliği9'
- 9'Penaltı golü Aymane El Hassouni 0–1Penaltı
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Mağlubiyet | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Beraberlik | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Mağlubiyet | %29 2/7 | %33 1/3 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,57 (4 gol) | 0,50 (2 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 1,00 (4 gol) |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (7 gol) | 1,33 (4 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,86 (6 gol) | 0,67 (2 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| KG Var | %29 2/7 | %25 1/4 |
| 1,5 Üst | %43 3/7 | %50 2/4 |
| 2,5 Üst | %14 1/7 | %25 1/4 |
| 3,5 Üst | %0 0/7 | %0 0/4 |
| Gol yememe | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| KG Var | %43 3/7 | %33 1/3 |
| 1,5 Üst | %57 4/7 | %67 2/3 |
| 2,5 Üst | %29 2/7 | %33 1/3 |
| 3,5 Üst | %14 1/7 | %0 0/3 |
| Gol yememe | %57 4/7 | %67 2/3 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,3 | 8,5 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,3 | 7,5 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 10,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 5,6 | 4,7 |
| 2,5 Üst | %100 5/5 | %100 3/3 |
| 3,5 Üst | %100 5/5 | %100 3/3 |
| 4,5 Üst | %80 4/5 | %67 2/3 |
| 5,5 Üst | %40 2/5 | %0 0/3 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,5 | 6,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (5) | İç saha (3) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 5,6 | 5,0 |
| 6,5 Üst | %60 3/5 | %67 2/3 |
| 7,5 Üst | %20 1/5 | %33 1/3 |
| 8,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/3 |
| 9,5 Üst | %0 0/5 | %0 0/3 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 9,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (7) | İç saha (4) | |
|---|---|---|
| Önde | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Berabere | %43 3/7 | %50 2/4 |
| Geride | %29 2/7 | %25 1/4 |
| Toplam (7) | Dış saha (3) | |
|---|---|---|
| Önde | %43 3/7 | %67 2/3 |
| Berabere | %29 2/7 | %0 0/3 |
| Geride | %29 2/7 | %33 1/3 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
UTS Union Touarga (7 maç)
Wydad (7 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
UTS Union Touarga (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 1 | 1 |
| 61-75 | 0 | 3 |
| 76-90 | 0 | 0 |
Wydad (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 2 | 2 |
| 61-75 | 1 | 0 |
| 76-90 | 1 | 1 |
Kartlar
UTS Union Touarga
Sarı 14 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,0)
Wydad
Sarı 15 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla · ligde 52 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
UTS Union Touarga: iç saha, 3 maç · Wydad: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
UTS Union Touarga – Wydad ilk 11'ler
UTS Union Touarga · 4-3-3
- 1M. AsmamaK
- 25M. Eshabi
- 15H. RegraguiD9' oyundan çıktı 9. dk
- 13Y. KajaiD75' sarı kart 75. dk
- 3M. AssahabiD
- 32A. ChakirO
- 18O. ArjouneO58' oyundan çıktı 58. dk
- 31W. RhailoufO
- 20S. LotfiF72' oyundan çıktı 72. dk
- 22M. DahakF
- 21R. Ait LemkademF
- 8Youssef Mbarek AitO
- 27Ayoub AjerrarF
- 2Y. AkharrazD72' oyuna girdi 72. dk
- 16Houssam BouelainineK
- 29Abdeljalil ChaynaneF
- 26I. DouiebD
- 30O. JalfateO
- 35Wassim MelloukF
- 6dannyO
Teknik direktör: Gugliermo Arena
Wydad · 4-2-3-1
- 1R. GhanimiK
- 2M. MoufidD49' sarı kart 49. dk
- 25I. DayoD66' sarı kart 66. dk
- 13S. Moussaddaq KerboubD
- 14Y. Attiat-AllahD
- 18Nizar Al RashdanO90+3' oyundan çıktı 90+3. dk
- 27J. BakasuO
- 23Oussama ZemraouiO
- 10Aymane El HassouniO
- 33A. KhalloufiO
- 15S. GanvoulaF71' oyundan çıktı 71. dk
- 12Abderrazak El WadiK
- 7Haitam HamaniO
- 19H. HannouriF71' oyuna girdi 71. dk
- 5Y. JabraneO90+3' oyuna girdi 90+3. dk
- 91Y. JabraneF71' oyuna girdi 71. dk
- 3H. Janan AllahO
- 6N. ByarO
- 20W. AtikD
- 32S. CofiO
Teknik direktör: N. Nabi
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
UTS Union Touarga son 5 maçında 3 galibiyet, 1 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 6 gol attı, 2 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Son 5 maçta Wydad 1 kez kazandı, 2 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 5-6).
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 8 maçta galibiyetler UTS Union Touarga 1 – Wydad 4; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,67 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 4 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 5 Temmuz 2026, Wydad 1-2 UTS Union Touarga.
- Sıralama
- 6. (7 p) – 9. (5 p)
- Form (son 5)
- MBGGG – BBGMM
- H2H (G-B-M)
- 1-3-4 (8 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %25
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %25 – %50
- iddaa MS 1-0-2
- 3,05 – 2,61 – 2,11
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
UTS Union Touarga bu sezon 4 maçta maç başına 0,75 gol attı, 0,50 gol yedi; Wydad bu sezon 4 maçta 1,00 attı, 1,00 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %25, konukta %25. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: UTS Union Touarga %25, Wydad %50. İlk yarıyı önde kapatma: UTS Union Touarga 2/4, Wydad 1/4.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,05, 0 – 2,61, 2 – 2,11. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,33, Üst 2,32. Karşılıklı Gol: Var 1,92, Yok 1,50.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %25; KG var ortalaması %38; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 8 gol yediler.
Veri: 19 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Fas · Botola Pro puan durumu · GNEF 1
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Kawkab Marrakech | 7 | +4 | 16 |
| 2 | CODM Meknès | 7 | +6 | 14 |
| 3 | Wydad AC | 7 | +1 | 11 |
| 4 | Maghreb Fès | 7 | +1 | 11 |
| 5 | Ittihad Tanger | 6 | +1 | 10 |
| 6 | Widad Témara | 6 | +3 | 9 |
| 7 | Hassania Agadir | 7 | +2 | 9 |
| 8 | Raja Casablanca | 6 | 0 | 9 |
| 9 | FAR Rabat | 5 | +2 | 8 |
| 10 | Renaissance Berkane | 6 | +2 | 8 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 6 | 0 | 8 |
| 12 | FUS Rabat | 7 | -1 | 8 |
| 13 | UTS Rabat | 7 | -2 | 8 |
| 14 | Amal Tiznit | 7 | -4 | 7 |
| 15 | Moghreb Tetouan | 7 | -8 | 3 |
| 16 | CR Khemis Zemamra | 6 | -7 | 1 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Maghreb Fès | 4 | +2 | 8 |
| 2 | Ittihad Tanger | 3 | +2 | 7 |
| 3 | Kawkab Marrakech | 4 | +1 | 7 |
| 4 | FAR Rabat | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Wydad AC | 4 | -1 | 5 |
| 6 | Renaissance Berkane | 2 | +2 | 4 |
| 7 | Raja Casablanca | 2 | +1 | 4 |
| 8 | FUS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 9 | CODM Meknès | 3 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 4 | -2 | 4 |
| 11 | Difaa EL Jadida | 4 | -3 | 4 |
| 12 | Widad Témara | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Hassania Agadir | 3 | -1 | 2 |
| 14 | Moghreb Tetouan | 4 | -4 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 2 | -4 | 0 |
| 16 | Amal Tiznit | 4 | -7 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CODM Meknès | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Kawkab Marrakech | 3 | +3 | 9 |
| 3 | Hassania Agadir | 4 | +3 | 7 |
| 4 | Amal Tiznit | 3 | +3 | 7 |
| 5 | Widad Témara | 3 | +4 | 6 |
| 6 | Wydad AC | 3 | +2 | 6 |
| 7 | Raja Casablanca | 4 | -1 | 5 |
| 8 | Difaa EL Jadida | 2 | +3 | 4 |
| 9 | Renaissance Berkane | 4 | 0 | 4 |
| 10 | UTS Rabat | 3 | 0 | 4 |
| 11 | FUS Rabat | 4 | -1 | 4 |
| 12 | Ittihad Tanger | 3 | -1 | 3 |
| 13 | Maghreb Fès | 3 | -1 | 3 |
| 14 | FAR Rabat | 2 | 0 | 2 |
| 15 | CR Khemis Zemamra | 4 | -3 | 1 |
| 16 | Moghreb Tetouan | 3 | -4 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Botola Pro'da oynanan diğer maçlar
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
