← Maçlar
İngiltere · Non League Premier - Northern · 15. hafta27 Ekim 2026 · 22:45 TSİ

UtdOfManch 1-1 Quorn FC: Maç Sonucu ve İstatistikleri

UtdOfManch
1–1İY 1–0
Quorn FC
Maç sonu

UtdOfManch 1–1 Quorn FC (27 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

UtdOfManch – Quorn FC maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Le Fondre 16' (UtdOfManch); J. Friend 51' (Quorn FC).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

UtdOfManch üstte · Quorn FC altta

01530İY607590 16' gol: A. Le Fondre (UtdOfManch)51' gol: J. Friend (Quorn FC)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 16' gol: A. Le Fondre (UtdOfManch)
  • 51' gol: J. Friend (Quorn FC)

Maç olayları

  1. UtdOfManchQuorn FC
  2. 51'Gol J. Friend 1–1
  3. Gol A. Le Fondre 1–016'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

UtdOfManch
Toplam (16)İç saha (9)
Galibiyet%13 2/16%22 2/9
Beraberlik%38 6/16%44 4/9
Mağlubiyet%50 8/16%33 3/9
Quorn FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Galibiyet%31 5/16%25 2/8
Beraberlik%38 6/16%38 3/8
Mağlubiyet%31 5/16%38 3/8

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

UtdOfManch
Toplam (16)İç saha (9)
Attığı gol / maç1,25 (20 gol)1,67 (15 gol)
Yediği gol / maç1,69 (27 gol)1,67 (15 gol)
Quorn FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Attığı gol / maç1,94 (31 gol)1,62 (13 gol)
Yediği gol / maç2,00 (32 gol)1,75 (14 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

UtdOfManch
Toplam (16)İç saha (9)
KG Var%63 10/16%78 7/9
1,5 Üst%75 12/16%89 8/9
2,5 Üst%50 8/16%56 5/9
3,5 Üst%31 5/16%33 3/9
Gol yememe%6 1/16%11 1/9
Quorn FC
Toplam (16)Dış saha (8)
KG Var%69 11/16%75 6/8
1,5 Üst%94 15/16%88 7/8
2,5 Üst%75 12/16%63 5/8
3,5 Üst%63 10/16%50 4/8
Gol yememe%19 3/16%13 1/8

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

UtdOfManch
Toplam (16)İç saha (9)
Önde%31 5/16%33 3/9
Berabere%38 6/16%33 3/9
Geride%31 5/16%33 3/9
Quorn FC
Toplam (16)Dış saha (8)
Önde%31 5/16%25 2/8
Berabere%38 6/16%38 3/8
Geride%31 5/16%38 3/8

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

UtdOfManch (16 maç)

1/121/X31/20X/10X/X1X/252/102/X22/23

Quorn FC (16 maç)

1/141/X01/21X/11X/X4X/212/102/X22/23

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

UtdOfManch (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 2
16-30 3 3
31-45 3 4
46-60 3 4
61-75 1 3
76-90 7 9

Quorn FC (14 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 1
16-30 3 2
31-45 3 5
46-60 5 5
61-75 6 6
76-90 4 5

Kartlar

UtdOfManch

Sarı 1 · Kırmızı 1 (15 maç · maç başı sarı 0,1)

Quorn FC

Sarı 1 · Kırmızı 2 (16 maç · maç başı sarı 0,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 184 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

UtdOfManch son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik, 1 yenilgi aldı; 9 gol attı, 11 gol yedi. Quorn için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 13, yenilen 12. Öne çıkan: 5 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Gol istatistikleri

UtdOfManch iç saha 7 maçta maç başına 2,00 gol attı, 2,00 gol yedi; Quorn dış saha 7 maçta 1,71 attı, 1,86 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: UtdOfManch %71, Quorn %71. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: UtdOfManch %86, Quorn %71. İlk yarıyı önde kapatma: UtdOfManch 2/7, Quorn 2/7.

Sıralama
20. (10 p) – 18. (14 p)
Form (son 5)
GMBBB – MBGBG
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%71 – %71
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%86 – %71
iddaa MS 1-0-2
1,75 – 3,42 – 3,10
Devamını oku · iddaa oranları, Veriler ne diyor?

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,75, 0 – 3,42, 2 – 3,10. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,94, Üst 1,49. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,02.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %71; KG var ortalaması %79; son 5 maçta toplam 22 gol attılar, 23 gol yediler.

Veri: 24 Ekim 2026 19:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İngiltere · Non League Premier - Northern puan durumu · Regular Season

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Cleethorpes Town 161132 349 +2536 GGMGG
2Redcar Athletic 171052 3719 +1835 GGGBM
3Curzon Ashton 171115 3118 +1334 MGGGG
4Guiseley AFC 151023 3315 +1832 GGGBG
5Gainsborough Trinity 17926 3324 +929 GGMBM
6Warrington Town 17854 3124 +729 BMMGG
7Rylands 16925 3023 +729 BMGGG
8Avro 17926 3933 +629 MGMBM
9Workington 17836 2827 +127 MMGGM
10Bury 15825 3118 +1326 GGMBG
11Alfreton Town 17728 2322 +123 MBBGM
12AFC Emley 18657 2129 -823 GGMGG
13Quorn 16565 3132 -121 GBBGG
14Lancaster City 18639 2031 -1121 GMMBM
15Whitby Town 176110 2344 -2119 GGMMM
16Hyde United 17539 1932 -1318 MBMMG
17Ashton United 17458 1921 -217 MMMMG
18Leek Town 17458 3439 -517 GMMMG
19Stockton Town 174310 2329 -615 BMMGM
20Ilkeston Town 174112 1337 -2413 MMGGM
21United of Manchester 16268 2027 -712 BGBBM
22Bamber Bridge 172510 1838 -2011 MMBMM
#TakımOGBMAYAVP
1Cleethorpes Town 8611 175 +1219
2Rylands 8611 2010 +1019
3Alfreton Town 9612 178 +919
4Curzon Ashton 8611 146 +819
5Redcar Athletic 8530 179 +818
6Bury 8512 2310 +1316
7Avro 8512 2318 +516
8Guiseley AFC 7502 189 +915
9Hyde United 8422 1210 +214
10Gainsborough Trinity 9414 1412 +213
11AFC Emley 9414 1114 -313
12Quorn 8332 1818 012
13Leek Town 8323 1715 +211
14Workington 8323 1312 +111
15Stockton Town 9324 1212 011
16United of Manchester 9243 1515 010
17Lancaster City 9315 814 -610
18Ilkeston Town 9306 515 -109
19Ashton United 9225 1010 08
20Bamber Bridge 9225 1119 -88
21Warrington Town 7142 1113 -27
22Whitby Town 9216 724 -177
#TakımOGBMAYAVP
1Warrington Town 10712 2011 +922
2Cleethorpes Town 8521 174 +1317
3Redcar Athletic 9522 2010 +1017
4Guiseley AFC 8521 156 +917
5Gainsborough Trinity 8512 1912 +716
6Workington 9513 1515 016
7Curzon Ashton 9504 1712 +515
8Avro 9414 1615 +113
9Whitby Town 8404 1620 -412
10Lancaster City 9324 1217 -511
11Bury 7313 88 010
12Rylands 8314 1013 -310
13AFC Emley 9243 1015 -510
14Quorn 8233 1314 -19
15Ashton United 8233 911 -29
16Leek Town 9135 1724 -76
17Stockton Town 8116 1117 -64
18Alfreton Town 8116 614 -84
19Ilkeston Town 8116 822 -144
20Hyde United 9117 722 -154
21Bamber Bridge 8035 719 -123
22United of Manchester 7025 512 -72

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

11,75X3,4223,10

Çifte şans

1X1,16121,14X21,58

Karşılıklı gol

Var1,44Yok2,02

2,5 Alt / Üst

Alt1,94Üst1,49

3,5 Alt / Üst

Alt1,42Üst2,08

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Non League Premier - Northern'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.