← Maçlar
Cezayir · Ligue 1 · 5. hafta12 Ekim 2026 · 17:00 TSİ

USM Khenchela 2-0 CS Constantine: Maç Sonucu ve İstatistikleri

USM Khenchela
2–0İY 1–0
CS Constantine
Maç sonu

USM Khenchela 2–0 CS Constantine (12 Ekim 2026). İlk yarı 1–0.

Maç özeti

USM Khenchela – CS Constantine maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: A. Mathew Fall 44', N. Benzid 57' (USM Khenchela).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

USM Khenchela üstte · CS Constantine altta

01530İY607590 44' gol: A. Mathew Fall (USM Khenchela)46' oyuncu değişikliği: D. Bizimana ↔ Y. Agbagno (CS Constantine)↔53' sarı kart: H. Chekal Affari (CS Constantine)57' gol: N. Benzid (USM Khenchela)59' sarı kart: A. Camara (USM Khenchela)65' oyuncu değişikliği: H. Chekal Affari ↔ J. Atibu (CS Constantine)↔75' oyuncu değişikliği: A. Chaibi ↔ F. Amrane (USM Khenchela)↔87' oyuncu değişikliği: N. L'Ghoul ↔ M. Bouzekri (CS Constantine)↔87' oyuncu değişikliği: A. Mathew Fall ↔ I. Hachoud (USM Khenchela)↔

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 44' gol: A. Mathew Fall (USM Khenchela)
  • 46' oyuncu değişikliği: D. Bizimana ↔ Y. Agbagno (CS Constantine)
  • 53' sarı kart: H. Chekal Affari (CS Constantine)
  • 57' gol: N. Benzid (USM Khenchela)
  • 59' sarı kart: A. Camara (USM Khenchela)
  • 65' oyuncu değişikliği: H. Chekal Affari ↔ J. Atibu (CS Constantine)
  • 75' oyuncu değişikliği: A. Chaibi ↔ F. Amrane (USM Khenchela)
  • 87' oyuncu değişikliği: N. L'Ghoul ↔ M. Bouzekri (CS Constantine)
  • 87' oyuncu değişikliği: A. Mathew Fall ↔ I. Hachoud (USM Khenchela)

Maç olayları

  1. USM KhenchelaCS Constantine
  2. 87'N. L'Ghoul ↔ M. BouzekriOyuncu değişikliği
  3. A. Mathew Fall ↔ I. HachoudOyuncu değişikliği87'
  4. A. Chaibi ↔ F. AmraneOyuncu değişikliği75'
  5. 65'H. Chekal Affari ↔ J. AtibuOyuncu değişikliği
  6. A. CamaraSarı kart59'
  7. Gol N. Benzid 2–057'
  8. 53'H. Chekal AffariSarı kart
  9. 46'D. Bizimana ↔ Y. AgbagnoOyuncu değişikliği
  10. Gol A. Mathew Fall 1–044'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

USM Khenchela
Toplam (7)İç saha (4)
Galibiyet%14 1/7%25 1/4
Beraberlik%29 2/7%50 2/4
Mağlubiyet%57 4/7%25 1/4
CS Constantine
Toplam (8)Dış saha (4)
Galibiyet%25 2/8%0 0/4
Beraberlik%13 1/8%25 1/4
Mağlubiyet%63 5/8%75 3/4

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

USM Khenchela
Toplam (7)İç saha (4)
Attığı gol / maç0,43 (3 gol)0,75 (3 gol)
Yediği gol / maç1,14 (8 gol)1,00 (4 gol)
CS Constantine
Toplam (8)Dış saha (4)
Attığı gol / maç1,38 (11 gol)0,50 (2 gol)
Yediği gol / maç2,12 (17 gol)2,75 (11 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

USM Khenchela
Toplam (7)İç saha (4)
KG Var%14 1/7%25 1/4
1,5 Üst%57 4/7%75 3/4
2,5 Üst%14 1/7%25 1/4
3,5 Üst%0 0/7%0 0/4
Gol yememe%29 2/7%50 2/4
CS Constantine
Toplam (8)Dış saha (4)
KG Var%38 3/8%50 2/4
1,5 Üst%100 8/8%100 4/4
2,5 Üst%63 5/8%50 2/4
3,5 Üst%38 3/8%25 1/4
Gol yememe%25 2/8%0 0/4

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

USM Khenchela
Toplam (7)İç saha (4)
Önde%14 1/7%25 1/4
Berabere%71 5/7%75 3/4
Geride%14 1/7%0 0/4
CS Constantine
Toplam (8)Dış saha (4)
Önde%25 2/8%0 0/4
Berabere%13 1/8%25 1/4
Geride%63 5/8%75 3/4

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

USM Khenchela (7 maç)

1/111/X01/20X/10X/X2X/232/102/X02/21

CS Constantine (8 maç)

1/121/X01/20X/10X/X0X/212/102/X12/24

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

USM Khenchela (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 1
16-30 0 0
31-45 1 0
46-60 1 2
61-75 1 3
76-90 0 2

CS Constantine (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 4
16-30 0 1
31-45 2 5
46-60 2 3
61-75 1 1
76-90 1 3

Kartlar

USM Khenchela

Sarı 10 · Kırmızı 1 (7 maç · maç başı sarı 1,4)

CS Constantine

Sarı 11 · Kırmızı 1 (8 maç · maç başı sarı 1,4)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 61 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

USM Khenchela için son 5 maçın dökümü: 2G 2B 1M, atılan 4, yenilen 3. Öne çıkan: yalnız 1 maçı 2,5 gol üstü bitti. CS Constantine için son 5 maçın dökümü: 2G 1B 2M, atılan 10, yenilen 9. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

Aralarındaki 10 maçta galibiyetler USM Khenchela 1 – CS Constantine 6; 3 beraberlik var. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,17 gol atıldı; 3 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 19 Mayıs 2026, CS Constantine 2-2 USM Khenchela.

Sıralama
13. (2 p) – 2. (7 p)
Form (son 5)
MBBGG – GMGBM
H2H (G-B-M)
1-3-6 (10 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%0 – %75
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,03 – 2,82 – 3,04
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

USM Khenchela bu sezon 3 maçta maç başına 0,33 gol attı, 0,67 gol yedi; CS Constantine bu sezon 4 maçta 2,25 attı, 1,50 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: USM Khenchela %0, CS Constantine %75. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: USM Khenchela %33, CS Constantine %50. İlk yarıyı önde kapatma: USM Khenchela 0/3, CS Constantine 2/4.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,03, 0 – 2,82, 2 – 3,04. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,37, Üst 2,25. Karşılıklı Gol: Var 1,93, Yok 1,52.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %38; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 12 gol yediler.

Veri: 10 Ekim 2026 13:40 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Cezayir · Ligue 1 puan durumu · Division-1

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1JS Kabylie 8521 113 +817 BGGGB
2CR Belouizdad 7520 127 +517 GGGBG
3MC Alger 6510 91 +816 GBGGG
4MB Rouisset 9432 96 +315 GGBBB
5MC Oran 8431 52 +315 GGBBM
6USM Alger 7421 105 +514 GMGBG
7Olympique Akbou 8332 96 +312 BGGBB
8ES Setif 8233 108 +29 BBMGB
9Témouchent 8233 69 -39 MMBGB
10JS El Biar 8224 1212 08 BMGBM
11Ben Aknoun 7151 88 08 BBMBB
12CS Constantine 8215 1117 -67 GMMMM
13Khenchela 7124 38 -55 MGMMM
14ASO Chlef 8044 713 -64 MBBBM
15JS Saoura 7034 07 -73 BMMBM
16US Biskra 8035 414 -103 MMMMB
#TakımOGBMAYAVP
1MC Alger 4400 70 +712
2JS Kabylie 4400 71 +612
3MB Rouisset 4310 51 +410
4CR Belouizdad 3300 30 +39
5MC Oran 4220 30 +38
6Olympique Akbou 4211 74 +37
7USM Alger 3210 52 +37
8CS Constantine 4202 96 +36
9Témouchent 5131 45 -16
10ES Setif 5122 86 +25
11Khenchela 4121 34 -15
12JS El Biar 4112 65 +14
13ASO Chlef 5032 68 -23
14Ben Aknoun 2020 44 02
15JS Saoura 2020 00 02
16US Biskra 4013 03 -31
#TakımOGBMAYAVP
1CR Belouizdad 4220 97 +28
2USM Alger 4211 53 +27
3MC Oran 4211 22 07
4Ben Aknoun 5131 44 06
5JS Kabylie 4121 42 +25
6Olympique Akbou 4121 22 05
7MB Rouisset 5122 45 -15
8MC Alger 2110 21 +14
9ES Setif 3111 22 04
10JS El Biar 4112 67 -14
11Témouchent 3102 24 -23
12US Biskra 4022 411 -72
13ASO Chlef 3012 15 -41
14JS Saoura 5014 07 -71
15CS Constantine 4013 211 -91
16Khenchela 3003 04 -40

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,03X2,8223,04

Çifte şans

1X1,19121,23X21,44

Karşılıklı gol

Var1,93Yok1,52

1,5 Alt / Üst

Alt2,30Üst1,35

2,5 Alt / Üst

Alt1,37Üst2,25

3,5 Alt / Üst

Alt1,06Üst4,23

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Ligue 1'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.