← Maçlar
İtalya · Serie B · 10. hafta31 Ekim 2026 · 19:15 TSİ

Catanzaro 1-1 Padova: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Catanzaro
1–1İY 1–0
Padova
Maç sonu

Catanzaro 1–1 Padova (31 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 25–5, isabetli şut 5–1, topa sahip olma %57–%43, korner 11–2.

Maç özeti

Catanzaro – Padova maçı 1-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Mehdi Dorval 27' (Catanzaro); Kevin Varas 66' (Padova). xG: Catanzaro 1,9 – 0,4 Padova.

Goller ve kartlar

Maç bilgileri

Diğer bilgiler
Teknik direktörler
Catanzaro: M. Mignani · Padova: N. Calabro

Maç akışı

Catanzaro üstte · Padova altta

01530İY607590 15' sarı kart: Antonio Candela (Catanzaro)27' gol: Mehdi Dorval (Catanzaro)27' sarı kart: Giovanni·Giunti (Padova)45' oyuncu değişikliği: Giovanni·Giunti ↔ Emanuele Zuelli (Padova)↔45' oyuncu değişikliği: Pietro Fusi ↔ Marco Pompetti (Padova)↔52' sarı kart: Alessandro Dellavalle (Padova)56' oyuncu değişikliği: Filippo Sgarbi ↔ Matteo Cocchi (Padova)↔65' oyuncu değişikliği: Antonio Candela ↔ Marco Ruggero (Catanzaro)↔66' gol: Kevin Varas (Padova)76' oyuncu değişikliği: Ruggero Frosinini ↔ Marco D'Alessandro (Catanzaro)↔76' oyuncu değişikliği: Jacopo Petriccione ↔ Nicola Mosti (Catanzaro)↔79' oyuncu değişikliği: Pietro Lemmello ↔ G. Arditi (Catanzaro)↔79' oyuncu değişikliği: N'Dri Koffi ↔ Nicolo Buso (Catanzaro)↔81' oyuncu değişikliği: Gabriele Artistico ↔ Mattia Bortolussi (Padova)↔82' sarı kart: G. Arditi (Catanzaro)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 15' sarı kart: Antonio Candela (Catanzaro)
  • 27' gol: Mehdi Dorval (Catanzaro)
  • 27' sarı kart: Giovanni·Giunti (Padova)
  • 45' oyuncu değişikliği: Giovanni·Giunti ↔ Emanuele Zuelli (Padova)
  • 45' oyuncu değişikliği: Pietro Fusi ↔ Marco Pompetti (Padova)
  • 52' sarı kart: Alessandro Dellavalle (Padova)
  • 56' oyuncu değişikliği: Filippo Sgarbi ↔ Matteo Cocchi (Padova)
  • 65' oyuncu değişikliği: Antonio Candela ↔ Marco Ruggero (Catanzaro)
  • 66' gol: Kevin Varas (Padova)
  • 76' oyuncu değişikliği: Ruggero Frosinini ↔ Marco D'Alessandro (Catanzaro)
  • 76' oyuncu değişikliği: Jacopo Petriccione ↔ Nicola Mosti (Catanzaro)
  • 79' oyuncu değişikliği: Pietro Lemmello ↔ G. Arditi (Catanzaro)
  • 79' oyuncu değişikliği: N'Dri Koffi ↔ Nicolo Buso (Catanzaro)
  • 81' oyuncu değişikliği: Gabriele Artistico ↔ Mattia Bortolussi (Padova)
  • 82' sarı kart: G. Arditi (Catanzaro)

Maç olayları

  1. CatanzaroPadova
  2. G. ArditiSarı kart82'
  3. 81'Gabriele Artistico ↔ Mattia BortolussiOyuncu değişikliği
  4. Pietro Lemmello ↔ G. ArditiOyuncu değişikliği79'
  5. N'Dri Koffi ↔ Nicolo BusoOyuncu değişikliği79'
  6. Ruggero Frosinini ↔ Marco D'AlessandroOyuncu değişikliği76'
  7. Jacopo Petriccione ↔ Nicola MostiOyuncu değişikliği76'
  8. 66'Gol Kevin Varas 1–1Asist: Alessandro Capelli
  9. Antonio Candela ↔ Marco RuggeroOyuncu değişikliği65'
  10. 56'Filippo Sgarbi ↔ Matteo CocchiOyuncu değişikliği
  11. 52'Alessandro DellavalleSarı kart
  12. 45'Giovanni·Giunti ↔ Emanuele ZuelliOyuncu değişikliği
  13. 45'Pietro Fusi ↔ Marco PompettiOyuncu değişikliği
  14. Gol Mehdi Dorval 1–027'
  15. 27'Giovanni·GiuntiSarı kart
  16. Antonio CandelaSarı kart15'

Maç istatistikleri

CatanzaroPadova
57%Topa sahip olma43%
1,88Beklenen gol (xG)0,39
25Toplam şut5
5İsabetli şut1
9İsabetsiz şut3
11Engellenen şut1
17Ceza sahası içi şut3
7Ceza sahası dışı şut2
11Korner2
0Ofsayt2
13Faul8
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
0Kurtarış3
514Pas396
440İsabetli pas328

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Catanzaro
Toplam (11)İç saha (4)
Galibiyet%9 1/11%25 1/4
Beraberlik%27 3/11%25 1/4
Mağlubiyet%64 7/11%50 2/4
Padova
Toplam (11)Dış saha (5)
Galibiyet%36 4/11%40 2/5
Beraberlik%27 3/11%20 1/5
Mağlubiyet%36 4/11%40 2/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Catanzaro
Toplam (11)İç saha (4)
Attığı gol / maç1,00 (11 gol)ligde 16.–18. · lig ortalamasından 0,30 düşük1,00 (4 gol)
Yediği gol / maç2,09 (23 gol)ligde 20. · lig ortalamasından 0,78 yüksek2,50 (10 gol)
Padova
Toplam (11)Dış saha (5)
Attığı gol / maç1,09 (12 gol)ligde 12.–15. · lig ortalamasından 0,21 düşük1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç1,18 (13 gol)ligde 9.–11. · lig ortalamasında1,20 (6 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Catanzaro
Toplam (11)İç saha (4)
KG Var%73 8/11ligde 2.–3. · lig ortalamasından 13 puan yüksek%75 3/4
1,5 Üst%82 9/11%75 3/4
2,5 Üst%55 6/11ligde 7.–8. · lig ortalamasından 6 puan yüksek%50 2/4
3,5 Üst%36 4/11%50 2/4
Gol yememe%9 1/11%25 1/4
Padova
Toplam (11)Dış saha (5)
KG Var%55 6/11ligde 12.–16. · lig ortalamasından 5 puan düşük%60 3/5
1,5 Üst%73 8/11%60 3/5
2,5 Üst%36 4/11ligde 13.–18. · lig ortalamasından 12 puan düşük%40 2/5
3,5 Üst%18 2/11%20 1/5
Gol yememe%36 4/11%40 2/5

Korner istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).

Catanzaro
Toplam (11)İç saha (4)
Maçta toplam korner (ort.)11,611,3
7,5 Üst%91 10/11%75 3/4
8,5 Üst%82 9/11%75 3/4
9,5 Üst%73 8/11%75 3/4
10,5 Üst%64 7/11%75 3/4
Padova
Toplam (11)Dış saha (5)
Maçta toplam korner (ort.)10,812,4
7,5 Üst%91 10/11%100 5/5
8,5 Üst%73 8/11%80 4/5
9,5 Üst%64 7/11%80 4/5
10,5 Üst%36 4/11%60 3/5

Kart istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Catanzaro
Toplam (11)İç saha (4)
Maç başı kart4,13,8
2,5 Üst%82 9/11%100 4/4
3,5 Üst%64 7/11%75 3/4
4,5 Üst%36 4/11%0 0/4
5,5 Üst%18 2/11%0 0/4
Padova
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı kart3,62,6
2,5 Üst%73 8/11%60 3/5
3,5 Üst%55 6/11%40 2/5
4,5 Üst%36 4/11%0 0/5
5,5 Üst%18 2/11%0 0/5

İsabetli şut istatistikleri
?

Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.

Catanzaro
Toplam (11)İç saha (4)
Maç başı isabetli şut9,69,8
6,5 Üst%64 7/11%50 2/4
7,5 Üst%55 6/11%50 2/4
8,5 Üst%45 5/11%50 2/4
9,5 Üst%45 5/11%50 2/4
Padova
Toplam (11)Dış saha (5)
Maç başı isabetli şut8,79,6
6,5 Üst%73 8/11%80 4/5
7,5 Üst%73 8/11%80 4/5
8,5 Üst%55 6/11%60 3/5
9,5 Üst%36 4/11%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Catanzaro
Toplam (11)İç saha (4)
Önde%18 2/11%25 1/4
Berabere%55 6/11%25 1/4
Geride%27 3/11%50 2/4
Padova
Toplam (11)Dış saha (5)
Önde%45 5/11%20 1/5
Berabere%27 3/11%40 2/5
Geride%27 3/11%40 2/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Catanzaro (11 maç)

1/101/X11/21X/11X/X2X/232/102/X02/23

Padova (11 maç)

1/121/X21/21X/12X/X0X/212/102/X12/22

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Catanzaro (10 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 0
16-30 4 4
31-45 0 6
46-60 1 3
61-75 1 2
76-90 3 6

Padova (9 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 2 3
16-30 2 2
31-45 2 1
46-60 0 2
61-75 3 1
76-90 1 1

Kartlar

Catanzaro

Sarı 22 · Kırmızı 0 (11 maç · maç başı sarı 2,0)

Padova

Sarı 23 · Kırmızı 1 (11 maç · maç başı sarı 2,1)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 107 maç. Lig istatistikleri →

Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)

Catanzaro: iç saha, 4 maç · Padova: dış saha, 5 maç

CatanzaroPadova
%54,5Topa sahip olma%41,8
1,78Beklenen gol (xG)0,99
19,0Toplam şut11,2
4,8İsabetli şut3,2
12,3Ceza sahası içi şut7,0
5,8Korner5,2
484Pas368
%90Pas isabeti%80
2,5Kurtarış5,0
11,8Faul11,6
0,8Ofsayt3,2
1,8Sarı kart1,4
0,00Kırmızı kart0,20

Rakiplerine izin verdikleri

1,92Rakibin xG'si2,11
14,3Rakibin şutu21,4
5,0Rakibin isabetli şutu6,4
5,5Rakibin korneri7,2

Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.

Catanzaro – Padova ilk 11'ler

Catanzaro · 3-5-2

  1. 22M. PigliacelliK
  2. 62R. FrosininiD76' oyundan çıktı 76. dk
  3. 4Matias AntoniniD
  4. 3M. ImperialeD
  5. 27A. CandelaO15' sarı kart 15. dk65' oyundan çıktı 65. dk
  6. 28F. TchaounaO
  7. 10J. PetriccioneO76' oyundan çıktı 76. dk
  8. 30G. AlesiO
  9. 93M. DorvalO27' gol 27. dk
  10. 19N. KoffiF79' oyundan çıktı 79. dk
  11. 9P. IemmelloF79' oyundan çıktı 79. dk
Yedekler
  • 7N. BusoF79' oyuna girdi 79. dk
  • 91G. ArditiF79' oyuna girdi 79. dk82' sarı kart 82. dk
  • 77M. D'AlessandroF76' oyuna girdi 76. dk
  • 18A. GarnicaF
  • 1C. MariettaK
  • 98N. MostiO76' oyuna girdi 76. dk
  • 20S. PafundiO
  • 8A. PogačarO
  • 6Niccolò PostiglioneD
  • 24M. RuggeroD65' oyuna girdi 65. dk
  • 26B. VerrengiaD

Teknik direktör: M. Mignani

Padova · 4-4-2

  1. 22A. SorrentinoK
  2. 27Alessandro DellavalleD52' sarı kart 52. dk
  3. 32F. SgarbiD56' oyundan çıktı 56. dk
  4. 5M. LovatoD
  5. 24L. CarissoniD
  6. 17A. CapelliO66' asist 66. dk
  7. 8P. FusiO45' oyundan çıktı 45. dk
  8. 6G. GiuntiO27' sarı kart 27. dk45' oyundan çıktı 45. dk
  9. 7K. VarasO66' gol 66. dk
  10. 90G. ArtisticoF81' oyundan çıktı 81. dk
  11. 9L. MoroF
Yedekler
  • 18E. SillettiD
  • 11A. SeghettiF
  • 14M. PompettiO45' oyuna girdi 45. dk
  • 58C. PastinaD
  • 1L. MouquetK
  • 74D. MarcoliniO
  • 25N. GalazziO
  • 72C. FaedoD
  • 23F. Di MarianoO
  • 34M. CocchiD56' oyuna girdi 56. dk
  • 20M. BortolussiF81' oyuna girdi 81. dk
  • 21E. ZuelliO45' oyuna girdi 45. dk

Teknik direktör: N. Calabro

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Catanzaro son 5 maçında 0 galibiyet, 2 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 14 gol yedi. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti. Son 5 maçta Padova 2 kez kazandı, 0 kez berabere kaldı, 3 kez kaybetti (gol: 5-6).

Aralarındaki maçlar

İki takım 2021 yılından bu yana 6 kez karşılaştı: Catanzaro 1, Padova 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 1,83 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 14 Mart 2026, Padova 1-3 Catanzaro.

Sıralama
20. (5 p) – 7. (13 p)
Form (son 5)
BMBMM – GGMMM
H2H (G-B-M)
1-2-3 (6 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%67 – %50
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%78 – %50
Korner ort. (maç)
11,8
iddaa MS 1-0-2
2,14 – 3,10 – 2,84
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Catanzaro bu sezon 9 maçta maç başına 1,11 gol attı, 2,33 gol yedi; Padova dış saha 4 maçta 1,00 attı, 1,25 yedi. Bu maçlarda 2,5 üst yüzdesi ev sahibinde %67, konukta %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Catanzaro %78, Padova %50. İlk yarıyı önde kapatma: Catanzaro 1/9, Padova 1/4.

Korner ve kart

Kendi korneri (maç başı): Catanzaro 4,6, Padova 6,0. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 11,8. Maç başına kart: Catanzaro 2,2, Padova 1,5.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,14, 0 – 3,10, 2 – 2,84. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,89, Üst 1,63. Karşılıklı Gol: Var 1,50, Yok 2,10.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %58; KG var ortalaması %64; maç başına toplam korner ortalaması 11,8; son 5 maçta toplam 11 gol attılar, 20 gol yediler.

Veri: 29 Ekim 2026 01:38 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İtalya · Serie B puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Palermo 11830 2513 +1227 GGBGB
2Ascoli 11551 177 +1020 BGGBB
3Modena 10622 1810 +820 GMGGB
4Mantova 11542 1511 +419 MGMBB
5Avellino 11443 1611 +516 BMBGB
6Benevento 11443 1511 +416 BGBMB
7Hellas Verona 11443 1913 +616 BBGGB
8Pisa 11443 2017 +316 GBBMB
9Padova 11434 1213 -115 MGGBB
10Cesena 11362 1214 -215 BMGBG
11Sudtirol 11362 1312 +115 MBMBB
12Juve Stabia 11443 1211 +112 GGMBG
13Cremonese 10334 1011 -112 BMMGG
14Arezzo 11326 920 -1111 GMMBM
15Virtus Entella 10244 1112 -110 BGMBM
16Carrarese 10316 913 -410 GGMGM
17Vicenza Virtus 10235 1320 -79 MBGMM
18Empoli 11236 1219 -79 BMMBB
19Sampdoria 10226 1018 -88 MMBMG
20Catanzaro 11137 1123 -126 BMBBM
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 5500 114 +715
2Ascoli 6330 94 +512
3Hellas Verona 6321 146 +811
4Avellino 6312 115 +610
5Modena 5311 95 +410
6Benevento 7241 118 +310
7Sudtirol 6240 63 +310
8Cesena 6240 86 +210
9Mantova 6222 77 08
10Padova 6222 77 08
11Pisa 6222 1112 -18
12Cremonese 5212 55 07
13Juve Stabia 5212 55 07
14Sampdoria 4202 65 +16
15Carrarese 5203 56 -16
16Vicenza Virtus 4112 58 -34
17Empoli 5113 59 -44
18Catanzaro 4112 410 -64
19Virtus Entella 5032 57 -23
20Arezzo 5023 310 -72
#TakımOGBMAYAVP
1Palermo 6330 149 +512
2Mantova 5320 84 +411
3Modena 5311 95 +410
4Juve Stabia 6231 76 +19
5Arezzo 6303 610 -49
6Ascoli 5221 83 +58
7Pisa 5221 95 +48
8Virtus Entella 5212 65 +17
9Padova 5212 56 -17
10Benevento 4202 43 +16
11Avellino 5131 56 -16
12Cremonese 5122 56 -15
13Sudtirol 5122 79 -25
14Hellas Verona 5122 57 -25
15Empoli 6123 710 -35
16Vicenza Virtus 6123 812 -45
17Cesena 5122 48 -45
18Carrarese 5113 47 -34
19Catanzaro 7025 713 -62
20Sampdoria 6024 413 -92

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,14X3,1022,84

Çifte şans

1X1,26121,23X21,47

Karşılıklı gol

Var1,50Yok2,10

1,5 Alt / Üst

Alt3,83Üst1,14

2,5 Alt / Üst

Alt1,89Üst1,63

3,5 Alt / Üst

Alt1,31Üst2,66

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Serie B'de oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.