Union Saint Gilloise 4-0 Hapoel Beer Sheva: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Union Saint Gilloise 4–0 Hapoel Beer Sheva (22 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 29–6, isabetli şut 15–4, topa sahip olma %69–%31, korner 4–0.
Maç özeti
Union Saint Gilloise – Hapoel Beer Sheva maçı 4-0 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: Raul Florucz 45+1' (pen.), Guilherme Smith 60', 81', Dylan Aquino 77' (Union Saint Gilloise). xG: Union Saint Gilloise 2,6 – 0,7 Hapoel Beer Sheva.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Union Saint Gilloise: D. Hubert · Hapoel Beer Sheva: R. Kojok
Maç akışı
Union Saint Gilloise üstte · Hapoel Beer Sheva altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' oyuncu değişikliği: Mateo Biondic ↔ Raul Florucz (Union Saint Gilloise)
- 20' sarı kart: Nohim Chibani (Union Saint Gilloise)
- 25' sarı kart: Niv·Yehoshua (Hapoel Beer Sheva)
- 30' oyuncu değişikliği: Darius Olaru ↔ Dylan Aquino (Union Saint Gilloise)
- 45+1' gol: Raul Florucz (Union Saint Gilloise)
- 45+6' sarı kart: zahi ahmed (Hapoel Beer Sheva)
- 54' oyuncu değişikliği: Eilel Peretz ↔ João Victor (Hapoel Beer Sheva)
- 58' sarı kart: Miguel Vitor (Hapoel Beer Sheva)
- 60' gol: Guilherme Smith (Union Saint Gilloise)
- 66' oyuncu değişikliği: Forson Amankwah ↔ Hamode Kanaan (Hapoel Beer Sheva)
- 66' oyuncu değişikliği: Igor Zlatanović ↔ Adrián Ugarriza (Hapoel Beer Sheva)
- 66' oyuncu değişikliği: Miguel Vitor ↔ Matan Baltaksa (Hapoel Beer Sheva)
- 72' sarı kart: Kamiel Van De Perre (Union Saint Gilloise)
- 76' oyuncu değişikliği: guy mizrahi ↔ Amir Chaim·Ganah (Hapoel Beer Sheva)
- 77' gol: Dylan Aquino (Union Saint Gilloise)
- 79' oyuncu değişikliği: Nohim Chibani ↔ Denzel De Roeve (Union Saint Gilloise)
- 79' oyuncu değişikliği: Relebohile Mofokeng ↔ Kevin Rodriguez (Union Saint Gilloise)
- 79' oyuncu değişikliği: Massire Sylla ↔ Daniel Tshilanda Kabongo (Union Saint Gilloise)
- 81' gol: Guilherme Smith (Union Saint Gilloise)
Maç olayları
- Union Saint GilloiseHapoel Beer Sheva
- Gol Guilherme Smith 4–0Asist: Denzel De Roeve81'
- Nohim Chibani ↔ Denzel De RoeveOyuncu değişikliği79'
- Relebohile Mofokeng ↔ Kevin RodriguezOyuncu değişikliği79'
- Massire Sylla ↔ Daniel Tshilanda KabongoOyuncu değişikliği79'
- Gol Dylan Aquino 3–077'
- 76'guy mizrahi ↔ Amir Chaim·GanahOyuncu değişikliği
- Kamiel Van De PerreSarı kart72'
- 66'Forson Amankwah ↔ Hamode KanaanOyuncu değişikliği
- 66'Igor Zlatanović ↔ Adrián UgarrizaOyuncu değişikliği
- 66'Miguel Vitor ↔ Matan BaltaksaOyuncu değişikliği
- Gol Guilherme Smith 2–0Asist: Relebohile Mofokeng60'
- 58'Miguel VitorSarı kart
- 54'Eilel Peretz ↔ João VictorOyuncu değişikliği
- 45+6'zahi ahmedSarı kart
- Penaltı golü Raul Florucz 1–0Penaltı45+1'
- Darius Olaru ↔ Dylan AquinoOyuncu değişikliği30'
- 25'Niv·YehoshuaSarı kart
- Nohim ChibaniSarı kart20'
- Mateo Biondic ↔ Raul FloruczOyuncu değişikliği14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %75 3/4 | %50 1/2 |
| Beraberlik | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Mağlubiyet | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Beraberlik | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Mağlubiyet | %75 3/4 | %100 2/2 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 2,50 (10 gol) | 2,50 (5 gol) |
| Yediği gol / maç | 0,50 (2 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,25 (1 gol) | 0,50 (1 gol) |
| Yediği gol / maç | 2,00 (8 gol) | 3,00 (6 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %100 4/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| KG Var | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 1,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 2,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| Gol yememe | %25 1/4 | %0 0/2 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 7,0 | 5,0 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 6,0 | 5,0 |
| 7,5 Üst | %25 1/4 | %0 0/2 |
| 8,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| 9,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| 10,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,5 | 4,0 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 4,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
| 5,5 Üst | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,3 | 6,5 |
| 2,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 3,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 4,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
| 5,5 Üst | %25 1/4 | %50 1/2 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 12,5 | 12,5 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %50 1/2 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 10,0 | 15,0 |
| 6,5 Üst | %75 3/4 | %100 2/2 |
| 7,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
| 8,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
| 9,5 Üst | %50 2/4 | %100 2/2 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (4) | İç saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Berabere | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Geride | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Toplam (4) | Dış saha (2) | |
|---|---|---|
| Önde | %0 0/4 | %0 0/2 |
| Berabere | %50 2/4 | %50 1/2 |
| Geride | %50 2/4 | %50 1/2 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Union Saint Gilloise (4 maç)
Hapoel Beer Sheva (4 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Union Saint Gilloise (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 3 | 0 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 3 | 0 |
Hapoel Beer Sheva (4 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 0 | 0 |
| 16-30 | 0 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 3 |
| 61-75 | 0 | 0 |
| 76-90 | 0 | 3 |
Kartlar
Union Saint Gilloise
Sarı 8 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 2,0)
Hapoel Beer Sheva
Sarı 10 · Kırmızı 0 (4 maç · maç başı sarı 2,5)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 06.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla · ligde 72 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Union Saint Gilloise: tüm maçlar, 4 maç · Hapoel Beer Sheva: tüm maçlar, 4 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Union Saint Gilloise – Hapoel Beer Sheva ilk 11'ler
Union Saint Gilloise · 3-1-4-2
- 12H. KoffiK
- 4N. ChibaniD20' sarı kart 20. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 29M. SyllaD79' oyundan çıktı 79. dk
- 55N. HavenaarD
- 6K. Van de PerreO72' sarı kart 72. dk
- 27L. PatrisO
- 28D. OlaruO30' oyundan çıktı 30. dk
- 23B. ZeneliO
- 11Guilherme Henriques da Silva CarvalhoO60' gol 60. dk81' gol 81. dk
- 9M. BiondicF14' oyundan çıktı 14. dk
- 38R. MofokengF60' asist 60. dk79' oyundan çıktı 79. dk
- 20D. AquinoF30' oyuna girdi 30. dk77' gol 77. dk
- 1V. ChambaereK
- 21D. De RoeveD79' oyuna girdi 79. dk81' asist 81. dk
- 30R. FloruczF14' oyuna girdi 14. dk45+1' gol 45+1. dk
- 39youssef hamoutaharF
- 18G. KavelashviliK
- 13K. RodríguezF79' oyuna girdi 79. dk
- 26R. SykesD
- 43Daniel Tshilanda KabongoD
- 32S. KeitaF
Teknik direktör: D. Hubert
Hapoel Beer Sheva · 4-3-3
- 1O. MarcianoK
- 2G. MizrahiD76' oyundan çıktı 76. dk
- 4M. VítorD58' sarı kart 58. dk66' oyundan çıktı 66. dk
- 12I. RotmanD
- 5Pedro AmadorD
- 17A. ForsonO66' oyundan çıktı 66. dk
- 28N. YehoshuaO25' sarı kart 25. dk
- 7E. PeretzO54' oyundan çıktı 54. dk
- 20J. EastF
- 66I. ZlatanovićF66' oyundan çıktı 66. dk
- 9Z. AhmedF45+6' sarı kart 45+6. dk
- 13O. DavidzadaD
- 44D. DiopD
- 11A. GanahF76' oyuna girdi 76. dk
- 70João VictorF54' oyuna girdi 54. dk
- 14Y. MaledeF
- 36Y. ShaniK
- 90A. UgarrizaF66' oyuna girdi 66. dk
- 3M. BaltaxaD66' oyuna girdi 66. dk
- 45M. Abu RumiF
- 8M. Kna'anF66' oyuna girdi 66. dk
- 34M. WolffK
Teknik direktör: R. Kojok
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Dünya · Avrupa Ligi puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Union Saint Gilloise için son 5 maçın dökümü: 3G 2B 0M, atılan 10, yenilen 2. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi. Hapoel Beer Sheva için son 5 maçın dökümü: 3G 1B 1M, atılan 6, yenilen 3. Öne çıkan: 3 maçta gol yemedi.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,28, 0 – 4,77, 2 – 6,48. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,29, Üst 1,42. Karşılıklı Gol: Var 1,64, Yok 1,89.
- Sıralama
- 12. (4 p) – 25. (1 p)
- Form (son 5)
- GBBGG – GMGGB
- iddaa MS 1-0-2
- 1,28 – 4,77 – 6,48
Veri: 16 Ekim 2026 02:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Dünya · Avrupa Ligi puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Benfica | 4 | +10 | 12 |
| 2 | Bournemouth | 4 | +9 | 12 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 4 | +8 | 12 |
| 4 | Union St. Gilloise | 4 | +8 | 10 |
| 5 | Juventus | 4 | +7 | 10 |
| 6 | Olympiakos Piraeus | 4 | +3 | 10 |
| 7 | Bayer Leverkusen | 4 | +7 | 9 |
| 8 | Beşiktaş | 4 | +3 | 7 |
| 9 | Dinamo Zagreb | 4 | +1 | 7 |
| 10 | Levski Sofia | 4 | +1 | 7 |
| 11 | Sunderland | 4 | 0 | 7 |
| 12 | NEC Nijmegen | 4 | -1 | 7 |
| 13 | Lyon | 4 | -1 | 7 |
| 14 | AZ Alkmaar | 4 | +3 | 6 |
| 15 | Anderlecht | 4 | +3 | 6 |
| 16 | OFI | 4 | +1 | 6 |
| 17 | Rennes | 4 | +1 | 6 |
| 18 | Omonia Nicosia | 4 | -1 | 6 |
| 19 | Torreense | 4 | -2 | 6 |
| 20 | Real Sociedad | 4 | +5 | 5 |
| 21 | Crystal Palace | 4 | +3 | 5 |
| 22 | Sparta Praha | 4 | 0 | 4 |
| 23 | 1899 Hoffenheim | 4 | 0 | 4 |
| 24 | Sturm Graz | 4 | -3 | 4 |
| 25 | Celje | 4 | -4 | 4 |
| 26 | Red Bull Salzburg | 4 | -5 | 4 |
| 27 | Celta Vigo | 4 | -2 | 3 |
| 28 | AC Milan | 4 | -3 | 3 |
| 29 | Jagiellonia | 4 | -3 | 3 |
| 30 | Plzen | 4 | -4 | 3 |
| 31 | Marseille | 4 | -4 | 3 |
| 32 | Celtic | 4 | -5 | 3 |
| 33 | Hapoel Beer Sheva | 4 | -7 | 1 |
| 34 | Lillestrom | 4 | -8 | 1 |
| 35 | Lech Poznan | 4 | -10 | 1 |
| 36 | Ararat-Armenia | 4 | -10 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bournemouth | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Benfica | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Olympiakos Piraeus | 2 | +2 | 6 |
| 5 | Juventus | 2 | +5 | 4 |
| 6 | Crystal Palace | 2 | +4 | 4 |
| 7 | Union St. Gilloise | 2 | +4 | 4 |
| 8 | Beşiktaş | 2 | +3 | 4 |
| 9 | NEC Nijmegen | 2 | +2 | 4 |
| 10 | Rennes | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Sturm Graz | 3 | 0 | 4 |
| 12 | 1899 Hoffenheim | 2 | +2 | 3 |
| 13 | Anderlecht | 2 | +1 | 3 |
| 14 | Lyon | 1 | +1 | 3 |
| 15 | Bayer Leverkusen | 2 | +1 | 3 |
| 16 | Torreense | 2 | 0 | 3 |
| 17 | AZ Alkmaar | 2 | 0 | 3 |
| 18 | OFI | 2 | 0 | 3 |
| 19 | Levski Sofia | 2 | 0 | 3 |
| 20 | Dinamo Zagreb | 2 | -1 | 3 |
| 21 | Jagiellonia | 2 | -1 | 3 |
| 22 | Sunderland | 2 | -1 | 3 |
| 23 | Celtic | 3 | -2 | 3 |
| 24 | Omonia Nicosia | 2 | -2 | 3 |
| 25 | Real Sociedad | 2 | -1 | 1 |
| 26 | Sparta Praha | 2 | -2 | 1 |
| 27 | Hapoel Beer Sheva | 2 | -2 | 1 |
| 28 | Celje | 2 | -3 | 1 |
| 29 | Lech Poznan | 2 | -4 | 1 |
| 30 | Marseille | 1 | -1 | 0 |
| 31 | Celta Vigo | 2 | -2 | 0 |
| 32 | Plzen | 2 | -4 | 0 |
| 33 | AC Milan | 2 | -4 | 0 |
| 34 | Red Bull Salzburg | 1 | -4 | 0 |
| 35 | Ararat-Armenia | 2 | -7 | 0 |
| 36 | Lillestrom | 3 | -8 | 0 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bayer Leverkusen | 2 | +6 | 6 |
| 2 | Benfica | 2 | +5 | 6 |
| 3 | Ferencvarosi TC | 2 | +4 | 6 |
| 4 | Union St. Gilloise | 2 | +4 | 6 |
| 5 | Bournemouth | 2 | +3 | 6 |
| 6 | Juventus | 2 | +2 | 6 |
| 7 | Real Sociedad | 2 | +6 | 4 |
| 8 | Dinamo Zagreb | 2 | +2 | 4 |
| 9 | Levski Sofia | 2 | +1 | 4 |
| 10 | Sunderland | 2 | +1 | 4 |
| 11 | Olympiakos Piraeus | 2 | +1 | 4 |
| 12 | Red Bull Salzburg | 3 | -1 | 4 |
| 13 | Lyon | 3 | -2 | 4 |
| 14 | AZ Alkmaar | 2 | +3 | 3 |
| 15 | Sparta Praha | 2 | +2 | 3 |
| 16 | Anderlecht | 2 | +2 | 3 |
| 17 | AC Milan | 2 | +1 | 3 |
| 18 | Omonia Nicosia | 2 | +1 | 3 |
| 19 | OFI | 2 | +1 | 3 |
| 20 | Beşiktaş | 2 | 0 | 3 |
| 21 | Celta Vigo | 2 | 0 | 3 |
| 22 | Plzen | 2 | 0 | 3 |
| 23 | Celje | 2 | -1 | 3 |
| 24 | Torreense | 2 | -2 | 3 |
| 25 | NEC Nijmegen | 2 | -3 | 3 |
| 26 | Marseille | 3 | -3 | 3 |
| 27 | Rennes | 2 | 0 | 2 |
| 28 | Lillestrom | 1 | 0 | 1 |
| 29 | Crystal Palace | 2 | -1 | 1 |
| 30 | 1899 Hoffenheim | 2 | -2 | 1 |
| 31 | Jagiellonia | 2 | -2 | 0 |
| 32 | Ararat-Armenia | 2 | -3 | 0 |
| 33 | Celtic | 1 | -3 | 0 |
| 34 | Sturm Graz | 1 | -3 | 0 |
| 35 | Hapoel Beer Sheva | 2 | -5 | 0 |
| 36 | Lech Poznan | 2 | -6 | 0 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:08 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Aynı gün Avrupa Ligi'de oynanan diğer maçlar
- 19:45 Ararat 0–4 AZ Alkmaar
- 19:45 Dinamo Zagreb 2–4 NEC Nijmegen
- 19:45 Ferencvaros 4–1 Torreense
- 19:45 Juventus 2–2 Rennes
- 19:45 Lech Poznan 1–1 Sunderland
- 19:45 Ofi Crete 0–2 B. Leverkusen
- 19:45 Sturm Graz 1–0 Marsilya
- 22:00 Beşiktaş 2–2 Crystal Palace
- 22:00 Bournemouth 3–0 AC Milan
- 22:00 Celtic 1–2 Celta Vigo
- 22:00 Hoffenheim 3–0 Lyon
- 22:00 Jagiellonia Bialystok 0–3 Anderlecht
- 22:00 Lillestrom 0–6 Real Sociedad
- 22:00 NK Celje 2–2 Salzburg
- 22:00 Olympiacos 1–0 Sparta Prag
- 22:00 Omonia 1–4 Benfica
- 22:00 Viktoria Plzen 1–2 Levski Sofya
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
