Ulsan Hora-I 2-1 Bucheon: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Ulsan Hora-I 2–1 Bucheon (17 Ekim 2026). İlk yarı 0–1. Şut 10–4, isabetli şut 4–3, topa sahip olma %62–%38, korner 8–1.
Maç özeti
Ulsan Hora-I – Bucheon maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: Lee Jin-Hyun 54', Yago Cariello Ribeiro 82' (Ulsan Hora-I); Park Jeong-in 15' (Bucheon).
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Ulsan Hora-I: Kim Hyun-Seok · Bucheon: Lee Young-Min
Bu maçta: olay ✓ · kadro ✓ · istatistik ✓ · xG —
Maç akışı
Ulsan Hora-I üstte · Bucheon altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 15' gol: Park Jeong-in (Bucheon)
- 45' oyuncu değişikliği: Lee Gyu-sung ↔ Erick Farias (Ulsan Hora-I)
- 48' sarı kart: Seung-bin Kim (Bucheon)
- 53' sarı kart: Kazuki Takahashi (Bucheon)
- 45+8' sarı kart: Thiago Nascimento dos Santos (Bucheon)
- 45+8' sarı kart: Cho Hyun-Taek (Ulsan Hora-I)
- 54' gol: Lee Jin-Hyun (Ulsan Hora-I)
- 60' kırmızı kart: Seung-bin Kim (Bucheon)
- 65' oyuncu değişikliği: Kim Min-Jun ↔ Jefferson Fernando Isidio (Bucheon)
- 65' oyuncu değişikliği: Park Jeong-in ↔ Kim Sang-jun (Bucheon)
- 77' sarı kart: Jung Seung-Hyun (Ulsan Hora-I)
- 77' oyuncu değişikliği: Thiago Nascimento dos Santos ↔ An Tae-hyun (Bucheon)
- 77' oyuncu değişikliği: Jo Seong-jun ↔ Lee Jae-Won (Bucheon)
- 82' gol: Yago Cariello Ribeiro (Ulsan Hora-I)
- 87' oyuncu değişikliği: Lee Jin-Hyun ↔ Kang Sang-Woo (Ulsan Hora-I)
- 87' oyuncu değişikliği: Darijan Bojanić ↔ Yong-Woo Park (Ulsan Hora-I)
- 89' oyuncu değişikliği: Kazuki Takahashi ↔ Gustavo (Bucheon)
- 90+2' oyuncu değişikliği: Choi Seok-hyeon ↔ Yoon Jong-Gyu (Ulsan Hora-I)
Maç olayları
- Ulsan Hora-IBucheon
- Choi Seok-hyeon ↔ Yoon Jong-GyuOyuncu değişikliği90+2'
- 89'Kazuki Takahashi ↔ GustavoOyuncu değişikliği
- Lee Jin-Hyun ↔ Kang Sang-WooOyuncu değişikliği87'
- Darijan Bojanić ↔ Yong-Woo ParkOyuncu değişikliği87'
- Gol Yago Cariello Ribeiro 2–182'
- Jung Seung-HyunSarı kart77'
- 77'Thiago Nascimento dos Santos ↔ An Tae-hyunOyuncu değişikliği
- 77'Jo Seong-jun ↔ Lee Jae-WonOyuncu değişikliği
- 65'Kim Min-Jun ↔ Jefferson Fernando IsidioOyuncu değişikliği
- 65'Park Jeong-in ↔ Kim Sang-junOyuncu değişikliği
- 60'Seung-bin KimKırmızı kart
- Gol Lee Jin-Hyun 1–1Asist: Lee Dong-gyeong54'
- 53'Kazuki TakahashiSarı kart
- 48'Seung-bin KimSarı kart
- 45+8'Thiago Nascimento dos SantosSarı kart
- Cho Hyun-TaekSarı kart45+8'
- Lee Gyu-sung ↔ Erick FariasOyuncu değişikliği45'
- 15'Gol Park Jeong-in 0–1
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %47 16/34 | %56 10/18 |
| Beraberlik | %18 6/34 | %11 2/18 |
| Mağlubiyet | %35 12/34 | %33 6/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %21 7/34 | %25 4/16 |
| Beraberlik | %32 11/34 | %25 4/16 |
| Mağlubiyet | %47 16/34 | %50 8/16 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,59 (54 gol) | 1,78 (32 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,41 (48 gol) | 1,50 (27 gol) |
| Toplam (34) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 0,97 (33 gol) | 0,94 (15 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,44 (49 gol) | 1,25 (20 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| KG Var | %71 24/34 | %78 14/18 |
| 1,5 Üst | %82 28/34 | %78 14/18 |
| 2,5 Üst | %65 22/34 | %78 14/18 |
| 3,5 Üst | %35 12/34 | %50 9/18 |
| Gol yememe | %18 6/34 | %17 3/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 15/34 | %44 7/16 |
| 1,5 Üst | %71 24/34 | %63 10/16 |
| 2,5 Üst | %47 16/34 | %44 7/16 |
| 3,5 Üst | %24 8/34 | %13 2/16 |
| Gol yememe | %26 9/34 | %25 4/16 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,9 |
| 7,5 Üst | %53 10/19 | %54 7/13 |
| 8,5 Üst | %47 9/19 | %54 7/13 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %38 5/13 |
| 10,5 Üst | %26 5/19 | %31 4/13 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,2 | 8,1 |
| 7,5 Üst | %61 11/18 | %60 6/10 |
| 8,5 Üst | %33 6/18 | %40 4/10 |
| 9,5 Üst | %28 5/18 | %30 3/10 |
| 10,5 Üst | %22 4/18 | %30 3/10 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,6 | 3,1 |
| 2,5 Üst | %68 13/19 | %62 8/13 |
| 3,5 Üst | %58 11/19 | %46 6/13 |
| 4,5 Üst | %42 8/19 | %31 4/13 |
| 5,5 Üst | %21 4/19 | %8 1/13 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 3,4 | 3,4 |
| 2,5 Üst | %78 14/18 | %70 7/10 |
| 3,5 Üst | %33 6/18 | %40 4/10 |
| 4,5 Üst | %22 4/18 | %30 3/10 |
| 5,5 Üst | %11 2/18 | %10 1/10 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (19) | İç saha (13) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 9,1 | 8,9 |
| 6,5 Üst | %74 14/19 | %62 8/13 |
| 7,5 Üst | %63 12/19 | %62 8/13 |
| 8,5 Üst | %58 11/19 | %62 8/13 |
| 9,5 Üst | %37 7/19 | %38 5/13 |
| Toplam (18) | Dış saha (10) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 8,4 | 7,3 |
| 6,5 Üst | %72 13/18 | %50 5/10 |
| 7,5 Üst | %72 13/18 | %50 5/10 |
| 8,5 Üst | %61 11/18 | %50 5/10 |
| 9,5 Üst | %33 6/18 | %10 1/10 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (34) | İç saha (18) | |
|---|---|---|
| Önde | %21 7/34 | %22 4/18 |
| Berabere | %44 15/34 | %39 7/18 |
| Geride | %35 12/34 | %39 7/18 |
| Toplam (34) | Dış saha (16) | |
|---|---|---|
| Önde | %18 6/34 | %25 4/16 |
| Berabere | %56 19/34 | %56 9/16 |
| Geride | %26 9/34 | %19 3/16 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Ulsan Hora-I (34 maç)
Bucheon (34 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Ulsan Hora-I (31 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 2 | 7 |
| 16-30 | 7 | 7 |
| 31-45 | 8 | 6 |
| 46-60 | 8 | 4 |
| 61-75 | 12 | 7 |
| 76-90 | 12 | 9 |
Bucheon (30 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 4 | 2 |
| 16-30 | 2 | 7 |
| 31-45 | 3 | 7 |
| 46-60 | 6 | 10 |
| 61-75 | 7 | 7 |
| 76-90 | 4 | 11 |
Kartlar
Ulsan Hora-I
Sarı 48 · Kırmızı 2 (34 maç · maç başı sarı 1,4)
Bucheon
Sarı 73 · Kırmızı 4 (34 maç · maç başı sarı 2,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla · ligde 206 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Ulsan Hora-I: iç saha, 13 maç · Bucheon: dış saha, 10 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Ulsan Hora-I – Bucheon ilk 11'ler
Ulsan Hora-I · 3-4-3
- 21Jo Hyeon-WooK
- 15Jung Seung-HyunD77' sarı kart 77. dk
- 55T. Oude KotteD
- 19Kim Young-GwonD
- 96Choi Seok-HyunO90+2' oyundan çıktı 90+2. dk
- 24Lee Gyu-SungO45' oyundan çıktı 45. dk
- 6D. BojanićO87' oyundan çıktı 87. dk
- 26Cho Hyun-TaekO45+8' sarı kart 45+8. dk
- 10Lee Dong-GyeongF54' asist 54. dk
- 99Yago CarielloF82' gol 82. dk
- 14Lee Jin-HyunF54' gol 54. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 72Back In-WooO
- 11Erick FariasF45' oyuna girdi 45. dk
- 33Jang Si-YoungF
- 17Kang Sang-WooD87' oyuna girdi 87. dk
- 8Lee Hui-GyunO
- 38Park Yong-WooO87' oyuna girdi 87. dk
- 13Ryu Seong-MinK
- 66M. TrojakD
- 2Yoon Jong-GyuD90+2' oyuna girdi 90+2. dk
Teknik direktör: Kim Hyun-Seok
Bucheon · 3-4-3
- 1Kim Hyung-GeunK
- 6Jeong Ho-JinD
- 29Baek Dong-GyuD
- 20Hong Sung-WookD
- 7ThiaguinhoO45+8' sarı kart 45+8. dk77' oyundan çıktı 77. dk
- 4S. Ye-GeonO
- 23K. TakahashiO53' sarı kart 53. dk89' oyundan çıktı 89. dk
- 83Jo Seong-JoonO77' oyundan çıktı 77. dk
- 13Kim Min-JunF65' oyundan çıktı 65. dk
- 9Park Jeong-InF15' gol 15. dk65' oyundan çıktı 65. dk
- 71Kim Seung-BinF48' sarı kart 48. dk60' kırmızı kart 60. dk
- 11Jefferson GalegoF65' oyuna girdi 65. dk
- 99Gustavo NescauF89' oyuna girdi 89. dk
- 24Kim Dong-HyunO
- 14Kim Jong-WooO
- 16Kim Sang-JunO65' oyuna girdi 65. dk
- 93J. LeeD77' oyuna girdi 77. dk
- 31Lee Sang-HyeonK
- 25Bong-Hun YeoO
- 26An Tae-HyunD77' oyuna girdi 77. dk
Teknik direktör: Lee Young-Min
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Güney Kore · K League 1 puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Ulsan Hora-I 2 kez kazandı, 1 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 7-7). Bucheon son 5 maçında 0 galibiyet, 1 beraberlik, 4 yenilgi aldı; 3 gol attı, 13 gol yedi. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 3 maçta galibiyetler Ulsan Hora-I 2 – Bucheon 0; 1 beraberlik var. Son 3 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 1 maç 2,5 üstü, 2 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 10 Mayıs 2026, Ulsan Hora-I 1-0 Bucheon.
- Sıralama
- 2. (47 p) – 11. (32 p)
- Form (son 5)
- MMGGB – MMBMM
- H2H (G-B-M)
- 2-1-0 (3 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %36
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %73 – %36
- Korner ort. (maç)
- 8,6
- iddaa MS 1-0-2
- 1,53 – 3,81 – 4,52
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Ulsan Hora-I iç saha 15 maçta maç başına 1,73 gol attı, 1,53 gol yedi; Bucheon dış saha 14 maçta 0,93 attı, 1,14 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Ulsan Hora-I %73, Bucheon %36. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Ulsan Hora-I %73, Bucheon %36. İlk yarıyı önde kapatma: Ulsan Hora-I 4/15, Bucheon 2/14.
Korner ve kart
Maç başına korner: Ulsan Hora-I 3,7, Bucheon 3,9. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 8,6. Maç başına kart: Ulsan Hora-I 1,2, Bucheon 1,8.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,53, 0 – 3,81, 2 – 4,52. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,03, Üst 1,54. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %54; KG var ortalaması %54; maç başına toplam korner ortalaması 8,6; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 20 gol yediler.
Veri: 11 Ekim 2026 12:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
Güney Kore · K League 1 puan durumu · K-League: Regular season
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 33 | +32 | 67 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 33 | +5 | 51 |
| 3 | Daejeon Citizen | 33 | +12 | 49 |
| 4 | Jeonbuk Motors | 33 | +10 | 48 |
| 5 | Gangwon FC | 33 | +10 | 48 |
| 6 | Incheon United | 33 | +8 | 46 |
| 7 | Jeju United FC | 33 | +2 | 46 |
| 8 | FC Anyang | 33 | -8 | 43 |
| 9 | Pohang Steelers | 33 | -9 | 42 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 33 | -8 | 34 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 33 | -15 | 32 |
| 12 | Gwangju FC | 33 | -39 | 21 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 16 | +13 | 31 |
| 2 | Ulsan Hyundai FC | 17 | +4 | 29 |
| 3 | Jeonbuk Motors | 16 | +7 | 27 |
| 4 | Incheon United | 17 | +6 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 17 | +6 | 24 |
| 6 | Daejeon Citizen | 17 | +2 | 24 |
| 7 | Jeju United FC | 17 | 0 | 22 |
| 8 | FC Anyang | 16 | -10 | 18 |
| 9 | Pohang Steelers | 14 | -5 | 16 |
| 10 | Bucheon FC 1995 | 18 | -11 | 16 |
| 11 | Gimcheon Sangmu FC | 16 | -8 | 13 |
| 12 | Gwangju FC | 17 | -18 | 11 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Seoul | 17 | +19 | 36 |
| 2 | Pohang Steelers | 19 | -4 | 26 |
| 3 | Daejeon Citizen | 16 | +10 | 25 |
| 4 | FC Anyang | 17 | +2 | 25 |
| 5 | Gangwon FC | 16 | +4 | 24 |
| 6 | Jeju United FC | 16 | +2 | 24 |
| 7 | Ulsan Hyundai FC | 16 | +1 | 22 |
| 8 | Jeonbuk Motors | 17 | +3 | 21 |
| 9 | Incheon United | 16 | +2 | 21 |
| 10 | Gimcheon Sangmu FC | 17 | 0 | 21 |
| 11 | Bucheon FC 1995 | 15 | -4 | 16 |
| 12 | Gwangju FC | 16 | -21 | 10 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
