Udc Chantrea 2-1 CD Beti Onak: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Udc Chantrea 2–1 CD Beti Onak (31 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.
Maç özeti
Udc Chantrea – CD Beti Onak maçı 2-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı.
Goller ve kartlar
Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —
Maç akışı
Udc Chantrea üstte · CD Beti Onak altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 27' gol (CD Beti Onak)
- 56' gol: I. Martinez (Udc Chantrea)
- 67' gol: Y. Vilches (Udc Chantrea)
Maç olayları
- Udc ChantreaCD Beti Onak
- Gol Y. Vilches 2–167'
- Gol I. Martinez 1–156'
- 27'Gol 0–1
- 20'Kaçan penaltı
Takımların bu sezonki istatistikleri
Maç sonucu
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %44 4/9 | %60 3/5 |
| Mağlubiyet | %22 2/9 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Beraberlik | %50 5/10 | %50 3/6 |
| Mağlubiyet | %30 3/10 | %33 2/6 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,22 (11 gol) | 2,00 (10 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,22 (11 gol) | 1,00 (5 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,20 (12 gol) | 1,33 (8 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,40 (14 gol) | 1,33 (8 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %44 4/9 | %80 4/5 |
| 1,5 Üst | %67 6/9 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %44 4/9 | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %33 3/9 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| KG Var | %60 6/10 | %50 3/6 |
| 1,5 Üst | %80 8/10 | %83 5/6 |
| 2,5 Üst | %50 5/10 | %67 4/6 |
| 3,5 Üst | %30 3/10 | %33 2/6 |
| Gol yememe | %30 3/10 | %33 2/6 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (9) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %11 1/9 | %20 1/5 |
| Berabere | %56 5/9 | %60 3/5 |
| Geride | %33 3/9 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (6) | |
|---|---|---|
| Önde | %40 4/10 | %50 3/6 |
| Berabere | %20 2/10 | %17 1/6 |
| Geride | %40 4/10 | %33 2/6 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Udc Chantrea (9 maç)
CD Beti Onak (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Udc Chantrea (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 2 | 2 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 4 | 1 |
| 61-75 | 3 | 1 |
| 76-90 | 1 | 1 |
CD Beti Onak (7 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 0 |
| 16-30 | 1 | 1 |
| 31-45 | 2 | 3 |
| 46-60 | 3 | 1 |
| 61-75 | 1 | 2 |
| 76-90 | 1 | 4 |
Kartlar
Udc Chantrea
Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
CD Beti Onak
Sarı 0 · Kırmızı 2 (7 maç · maç başı sarı 0,0)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla · ligde 86 maç. Lig istatistikleri →
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Udc Chantrea için son 5 maçın dökümü: 1G 3B 1M, atılan 7, yenilen 5. Öne çıkan: 3 maçta gol atamadı. Beti Onak için son 5 maçın dökümü: 1G 2B 2M, atılan 7, yenilen 9.
Aralarındaki maçlar
İki takım 2019 yılından bu yana 13 kez karşılaştı: Udc Chantrea 4, Beti Onak 6 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 2,00 gol atıldı; 2 maç 2,5 üstü, 3 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 18 Mart 2026, Beti Onak 2-1 Udc Chantrea.
- Sıralama
- 11. (10 p) – 12. (8 p)
- Form (son 5)
- GBBMB – MGMBB
- H2H (G-B-M)
- 4-3-6 (13 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %50 – %60
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %75 – %40
- iddaa MS 1-0-2
- 2,33 – 3,09 – 2,31
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Udc Chantrea iç saha 4 maçta maç başına 2,00 gol attı, 1,00 gol yedi; Beti Onak dış saha 5 maçta 1,40 attı, 1,20 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Udc Chantrea %50, Beti Onak %60. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Udc Chantrea %75, Beti Onak %40. İlk yarıyı önde kapatma: Udc Chantrea 1/4, Beti Onak 2/5.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,33, 0 – 3,09, 2 – 2,31. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,83, Üst 1,56. Karşılıklı Gol: Var 1,44, Yok 2,02.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %55; KG var ortalaması %58; son 5 maçta toplam 14 gol attılar, 14 gol yediler.
Veri: 31 Ekim 2026 04:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 15 puan durumu · Tercera: Group 15
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izarra | 10 | +22 | 26 |
| 2 | Mutilvera | 10 | +12 | 22 |
| 3 | Valle Egüés | 10 | +3 | 16 |
| 4 | Beti Kozkor | 10 | -1 | 16 |
| 5 | San Juan | 10 | +7 | 15 |
| 6 | Avance Ezcabarte | 10 | +4 | 14 |
| 7 | Aoiz | 10 | +3 | 14 |
| 8 | Gazte Berriak | 9 | +2 | 14 |
| 9 | Subiza | 9 | +3 | 13 |
| 10 | Txantrea | 9 | 0 | 13 |
| 11 | Doneztebe FT | 9 | +4 | 12 |
| 12 | Beti Onak | 10 | -2 | 11 |
| 13 | Cirbonero | 9 | -4 | 11 |
| 14 | Cantolagua | 9 | -15 | 9 |
| 15 | Huarte | 10 | -8 | 8 |
| 16 | Pamplona | 10 | -8 | 7 |
| 17 | Cortes | 9 | -12 | 6 |
| 18 | Bidezarra | 9 | -10 | 4 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Beti Kozkor | 6 | +7 | 15 |
| 2 | Izarra | 5 | +9 | 13 |
| 3 | Mutilvera | 5 | +6 | 13 |
| 4 | San Juan | 5 | +11 | 12 |
| 5 | Subiza | 4 | +8 | 12 |
| 6 | Avance Ezcabarte | 5 | +6 | 10 |
| 7 | Gazte Berriak | 4 | +3 | 10 |
| 8 | Txantrea | 5 | +5 | 9 |
| 9 | Valle Egüés | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Aoiz | 5 | +3 | 8 |
| 11 | Doneztebe FT | 3 | +7 | 7 |
| 12 | Cirbonero | 5 | -2 | 7 |
| 13 | Pamplona | 5 | -1 | 6 |
| 14 | Huarte | 5 | -1 | 6 |
| 15 | Cantolagua | 4 | -2 | 6 |
| 16 | Beti Onak | 4 | -2 | 5 |
| 17 | Cortes | 5 | -4 | 5 |
| 18 | Bidezarra | 5 | -6 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Izarra | 5 | +13 | 13 |
| 2 | Mutilvera | 5 | +6 | 9 |
| 3 | Valle Egüés | 4 | +2 | 7 |
| 4 | Beti Onak | 6 | 0 | 6 |
| 5 | Aoiz | 5 | 0 | 6 |
| 6 | Doneztebe FT | 6 | -3 | 5 |
| 7 | Gazte Berriak | 5 | -1 | 4 |
| 8 | Avance Ezcabarte | 5 | -2 | 4 |
| 9 | Cirbonero | 4 | -2 | 4 |
| 10 | Txantrea | 4 | -5 | 4 |
| 11 | San Juan | 5 | -4 | 3 |
| 12 | Cantolagua | 5 | -13 | 3 |
| 13 | Huarte | 5 | -7 | 2 |
| 14 | Bidezarra | 4 | -4 | 1 |
| 15 | Subiza | 5 | -5 | 1 |
| 16 | Pamplona | 5 | -7 | 1 |
| 17 | Beti Kozkor | 4 | -8 | 1 |
| 18 | Cortes | 4 | -8 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
2,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
