← Maçlar
İspanya · Tercera División RFEF · Grup 918 Ekim 2026 · 13:00 TSİ

UD San Pedro 2-0 FC Marbelli: Maç Sonucu ve İstatistikleri

UD San Pedro
2–0İY 0–0
FC Marbelli
Maç sonu

UD San Pedro 2–0 FC Marbelli (18 Ekim 2026). İlk yarı 0–0.

Maç özeti

UD San Pedro – FC Marbelli maçı 2-0 sona erdi; ilk yarı 0-0 tamamlandı.

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik — · xG —

Maç akışı

UD San Pedro üstte · FC Marbelli altta

01530İY607590 72' gol (UD San Pedro)90+6' gol (UD San Pedro)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 72' gol (UD San Pedro)
  • 90+6' gol (UD San Pedro)

Maç olayları

  1. UD San PedroFC Marbelli
  2. Gol 2–090+6'
  3. Gol 1–072'

Takımların bu sezonki istatistikleri

Sezon istatistikleri Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

UD San Pedro
Toplam (9)İç saha (5)
Galibiyet%56 5/9%80 4/5
Beraberlik%0 0/9%0 0/5
Mağlubiyet%44 4/9%20 1/5
FC Marbelli
Toplam (9)Dış saha (5)
Galibiyet%44 4/9%40 2/5
Beraberlik%33 3/9%40 2/5
Mağlubiyet%22 2/9%20 1/5

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

UD San Pedro
Toplam (9)İç saha (5)
Attığı gol / maç1,22 (11 gol)1,60 (8 gol)
Yediği gol / maç1,22 (11 gol)0,60 (3 gol)
FC Marbelli
Toplam (9)Dış saha (5)
Attığı gol / maç0,89 (8 gol)1,00 (5 gol)
Yediği gol / maç0,78 (7 gol)0,80 (4 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

UD San Pedro
Toplam (9)İç saha (5)
KG Var%22 2/9%20 1/5
1,5 Üst%67 6/9%60 3/5
2,5 Üst%33 3/9%20 1/5
3,5 Üst%33 3/9%20 1/5
Gol yememe%44 4/9%80 4/5
FC Marbelli
Toplam (9)Dış saha (5)
KG Var%33 3/9%40 2/5
1,5 Üst%56 5/9%60 3/5
2,5 Üst%22 2/9%20 1/5
3,5 Üst%11 1/9%20 1/5
Gol yememe%44 4/9%40 2/5

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

UD San Pedro
Toplam (9)İç saha (5)
Önde%44 4/9%60 3/5
Berabere%33 3/9%40 2/5
Geride%22 2/9%0 0/5
FC Marbelli
Toplam (9)Dış saha (5)
Önde%22 2/9%40 2/5
Berabere%67 6/9%60 3/5
Geride%11 1/9%0 0/5

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

UD San Pedro (9 maç)

1/131/X01/21X/12X/X0X/212/102/X02/22

FC Marbelli (9 maç)

1/121/X01/20X/11X/X3X/222/112/X02/20

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

UD San Pedro (8 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 0 2
16-30 1 2
31-45 2 1
46-60 1 1
61-75 1 0
76-90 4 2

FC Marbelli (7 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 1 2
16-30 1 0
31-45 2 0
46-60 1 0
61-75 1 1
76-90 2 4

Kartlar

UD San Pedro

Sarı 0 · Kırmızı 0 (8 maç · maç başı sarı 0,0)

FC Marbelli

Sarı 0 · Kırmızı 0 (7 maç · maç başı sarı 0,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 02.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla · ligde 81 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

UD San Pedro son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi. Marbelli için son 5 maçın dökümü: 4G 0B 1M, atılan 7, yenilen 4.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2025 yılından bu yana 2 kez karşılaştı: UD San Pedro 1, Marbelli 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son maç: 25 Ocak 2026, UD San Pedro 1-0 Marbelli.

Sıralama
10. (9 p) – 4. (13 p)
Form (son 5)
MMGGM – MGGGG
H2H (G-B-M)
1-0-1 (2 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%50 – %33
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%33 – %50
iddaa MS 1-0-2
2,15 – 2,92 – 2,64
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

UD San Pedro bu sezon 6 maçta maç başına 1,17 gol attı, 1,67 gol yedi; Marbelli bu sezon 6 maçta 1,33 attı, 0,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: UD San Pedro %50, Marbelli %33. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: UD San Pedro %33, Marbelli %50. İlk yarıyı önde kapatma: UD San Pedro 3/6, Marbelli 2/6.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 2,15, 0 – 2,92, 2 – 2,64. 2,5 Alt/Üst: Alt 1,47, Üst 1,99.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %42; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 14 gol yediler.

Veri: 17 Ekim 2026 22:52 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

İspanya · Tercera División RFEF · Grup 9 puan durumu · Tercera: Group 9

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1Melilla 9711 177 +1022 GGMGB
2Arenas Armilla 9540 167 +919 GGBGB
3Almería II 9531 146 +818 BGGBB
4Ciudad de Torredonjimeno 9522 1710 +717 GGGGG
5Motril 9441 1410 +416 GBGMB
6Málaga II 9432 1911 +815 GMBGB
7Marbelli 9432 87 +115 GMMBB
8UD San Pedro 9504 1111 015 MMGMG
9Churriana Vega 9333 1310 +312 GGBBB
10Granada II 9333 107 +312 MGMBB
11Atlético Porcuna 9333 915 -612 MBGBB
12Huétor Vega 9243 1114 -310 GMBBG
13Torre del Mar 9234 68 -29 MGMBB
14Alhaurino 9234 912 -39 MGBBM
15Atletico de Marbella 9144 711 -47 MMBBB
16Mancha Real 9135 513 -86 MMGBM
17Cantoria 9045 414 -104 BMMMB
18Malaga City 9009 623 -170 MMMMM
#TakımOGBMAYAVP
1Melilla 4400 90 +912
2UD San Pedro 5401 83 +512
3Málaga II 5320 124 +811
4Almería II 5320 103 +711
5Arenas Armilla 4310 104 +610
6Granada II 5311 93 +610
7Atlético Porcuna 5311 74 +310
8Ciudad de Torredonjimeno 4211 95 +47
9Churriana Vega 4211 84 +47
10Marbelli 4211 33 07
11Huétor Vega 4121 43 +15
12Motril 4121 66 05
13Alhaurino 5122 78 -15
14Atletico de Marbella 5122 35 -25
15Cantoria 5041 46 -24
16Mancha Real 4031 35 -23
17Torre del Mar 4103 25 -33
18Malaga City 5005 38 -50
#TakımOGBMAYAVP
1Motril 5320 84 +411
2Ciudad de Torredonjimeno 5311 85 +310
3Melilla 5311 87 +110
4Arenas Armilla 5230 63 +39
5Marbelli 5221 54 +18
6Almería II 4211 43 +17
7Torre del Mar 5131 43 +16
8Churriana Vega 5122 56 -15
9Huétor Vega 5122 711 -45
10Málaga II 4112 77 04
11Alhaurino 4112 24 -24
12UD San Pedro 4103 38 -53
13Mancha Real 5104 28 -63
14Atletico de Marbella 4022 46 -22
15Granada II 4022 14 -32
16Atlético Porcuna 4022 211 -92
17Cantoria 4004 08 -80
18Malaga City 4004 315 -120

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 02.11.2026 00:09 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

12,15X2,9222,64

2,5 Alt / Üst

Alt1,47Üst1,99

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Tercera División RFEF · Grup 9'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.