← Maçlar
Estonya · Meistriliiga · 34. hafta27 Ekim 2026 · 19:00 TSİ

Trans Narva 0-1 FC Nomme United: Maç Sonucu ve İstatistikleri

Trans Narva
0–1İY 0–1
FC Nomme United
Maç sonu

Trans Narva 0–1 FC Nomme United (27 Ekim 2026). İlk yarı 0–1.

Maç özeti

Trans Narva – FC Nomme United maçı 0-1 sona erdi; ilk yarı 0-1 tamamlandı. Goller: E. Ounapuu 39' (FC Nomme United).

Goller ve kartlar

Bu maçta: olay ✓ · kadro — · istatistik ✓ · xG —

Maç akışı

Trans Narva üstte · FC Nomme United altta

01530İY607590 4' sarı kart: T. Berardozzi (Trans Narva)39' gol: E. Ounapuu (FC Nomme United)50' sarı kart: M. Miil (FC Nomme United)57' oyuncu değişikliği: M. Miil ↔ K. Laanelaid (FC Nomme United)↔57' sarı kart: S. Kondrattsev (Trans Narva)63' oyuncu değişikliği: B. Irie ↔ A. Skinjov (Trans Narva)↔63' oyuncu değişikliği: A. Gero ↔ G. Slein (Trans Narva)↔63' oyuncu değişikliği: S. Agaptsev ↔ N. Baljabkin (Trans Narva)↔63' oyuncu değişikliği: A. Ivanyushin ↔ K. Miranda da Silva (Trans Narva)↔68' oyuncu değişikliği: A. Alteberg ↔ M. Marmei (FC Nomme United)↔68' sarı kart: A. Torres (FC Nomme United)69' oyuncu değişikliği: K. Oostenbrink ↔ B. Chisala (FC Nomme United)↔71' sarı kart: M. Marmei (FC Nomme United)79' oyuncu değişikliği: E. Ounapuu ↔ K. Matas (FC Nomme United)↔83' oyuncu değişikliği: A. Filatov ↔ M. Velijev (Trans Narva)↔87' kırmızı kart: S. Kondrattsev (Trans Narva)87' sarı kart: S. Kondrattsev (Trans Narva)90' sarı kart: K. Miranda da Silva (Trans Narva)

golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği

  • 4' sarı kart: T. Berardozzi (Trans Narva)
  • 39' gol: E. Ounapuu (FC Nomme United)
  • 50' sarı kart: M. Miil (FC Nomme United)
  • 57' oyuncu değişikliği: M. Miil ↔ K. Laanelaid (FC Nomme United)
  • 57' sarı kart: S. Kondrattsev (Trans Narva)
  • 63' oyuncu değişikliği: B. Irie ↔ A. Skinjov (Trans Narva)
  • 63' oyuncu değişikliği: A. Gero ↔ G. Slein (Trans Narva)
  • 63' oyuncu değişikliği: S. Agaptsev ↔ N. Baljabkin (Trans Narva)
  • 63' oyuncu değişikliği: A. Ivanyushin ↔ K. Miranda da Silva (Trans Narva)
  • 68' oyuncu değişikliği: A. Alteberg ↔ M. Marmei (FC Nomme United)
  • 68' sarı kart: A. Torres (FC Nomme United)
  • 69' oyuncu değişikliği: K. Oostenbrink ↔ B. Chisala (FC Nomme United)
  • 71' sarı kart: M. Marmei (FC Nomme United)
  • 79' oyuncu değişikliği: E. Ounapuu ↔ K. Matas (FC Nomme United)
  • 83' oyuncu değişikliği: A. Filatov ↔ M. Velijev (Trans Narva)
  • 87' kırmızı kart: S. Kondrattsev (Trans Narva)
  • 87' sarı kart: S. Kondrattsev (Trans Narva)
  • 90' sarı kart: K. Miranda da Silva (Trans Narva)

Maç olayları

  1. Trans NarvaFC Nomme United
  2. K. Miranda da SilvaSarı kart90'
  3. S. KondrattsevKırmızı kart87'
  4. S. KondrattsevSarı kart87'
  5. A. Filatov ↔ M. VelijevOyuncu değişikliği83'
  6. 79'E. Ounapuu ↔ K. MatasOyuncu değişikliği
  7. 71'M. MarmeiSarı kart
  8. 69'K. Oostenbrink ↔ B. ChisalaOyuncu değişikliği
  9. 68'A. Alteberg ↔ M. MarmeiOyuncu değişikliği
  10. Y. BetancorKaçan penaltı68'
  11. 68'A. TorresSarı kart
  12. B. Irie ↔ A. SkinjovOyuncu değişikliği63'
  13. A. Gero ↔ G. SleinOyuncu değişikliği63'
  14. S. Agaptsev ↔ N. BaljabkinOyuncu değişikliği63'
  15. A. Ivanyushin ↔ K. Miranda da SilvaOyuncu değişikliği63'
  16. 57'M. Miil ↔ K. LaanelaidOyuncu değişikliği
  17. S. KondrattsevSarı kart57'
  18. 50'M. MiilSarı kart
  19. 39'Gol E. Ounapuu 0–1
  20. T. BerardozziSarı kart4'

Maç istatistikleri

Trans NarvaFC Nomme United
1Kırmızı kart0

Sezon istatistikleri

Bu lig, bu sezon

Maç sonucu

Trans Narva
Toplam (36)İç saha (18)
Galibiyet%17 6/36%28 5/18
Beraberlik%14 5/36%17 3/18
Mağlubiyet%69 25/36%56 10/18
FC Nomme United
Toplam (36)Dış saha (18)
Galibiyet%33 12/36%33 6/18
Beraberlik%6 2/36%11 2/18
Mağlubiyet%61 22/36%56 10/18

Goller
?

Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).

Trans Narva
Toplam (36)İç saha (18)
Attığı gol / maç0,81 (29 gol)1,11 (20 gol)
Yediği gol / maç2,19 (79 gol)1,56 (28 gol)
FC Nomme United
Toplam (36)Dış saha (18)
Attığı gol / maç1,64 (59 gol)1,11 (20 gol)
Yediği gol / maç2,25 (81 gol)2,33 (42 gol)

Gol istatistikleri
?

KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.

Trans Narva
Toplam (36)İç saha (18)
KG Var%47 17/36%56 10/18
1,5 Üst%83 30/36%83 15/18
2,5 Üst%64 23/36%61 11/18
3,5 Üst%31 11/36%22 4/18
Gol yememe%8 3/36%11 2/18
FC Nomme United
Toplam (36)Dış saha (18)
KG Var%75 27/36%67 12/18
1,5 Üst%92 33/36%89 16/18
2,5 Üst%83 30/36%72 13/18
3,5 Üst%53 19/36%44 8/18
Gol yememe%6 2/36%6 1/18

İlk yarı
?

İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).

Trans Narva
Toplam (36)İç saha (18)
Önde%19 7/36%22 4/18
Berabere%28 10/36%28 5/18
Geride%53 19/36%50 9/18
FC Nomme United
Toplam (36)Dış saha (18)
Önde%25 9/36%22 4/18
Berabere%28 10/36%33 6/18
Geride%47 17/36%44 8/18

İY / MS
?

İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.

Trans Narva (36 maç)

1/141/X21/21X/12X/X2X/262/102/X12/218

FC Nomme United (36 maç)

1/181/X01/21X/12X/X2X/262/122/X02/215

Gol dakikaları
?

Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.

Trans Narva (32 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 3 5
16-30 6 7
31-45 6 17
46-60 1 8
61-75 5 10
76-90 5 19

FC Nomme United (30 maç)

DakikaAttığıYediği
1-15 5 10
16-30 6 13
31-45 8 10
46-60 11 9
61-75 9 10
76-90 9 15

Kartlar

Trans Narva

Sarı 87 · Kırmızı 8 (36 maç · maç başı sarı 2,4)

FC Nomme United

Sarı 72 · Kırmızı 4 (36 maç · maç başı sarı 2,0)

Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 07.11.2026 16:38 TSİ itibarıyla · ligde 180 maç. Lig istatistikleri →

Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar

Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı

Maç öncesi analiz

Maç başlamadan yazıldı

Form (son 5 maç)

Trans Narva için son 5 maçın dökümü: 0G 2B 3M, atılan 5, yenilen 11. Öne çıkan: son 3 maçını kaybetti. Nõmme United için son 5 maçın dökümü: 2G 0B 3M, atılan 8, yenilen 11. Öne çıkan: 4 maçı 2,5 gol üstü bitti.

Aralarındaki maçlar

İki takım 2024 yılından bu yana 8 kez karşılaştı: Trans Narva 5, Nõmme United 3 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Son 6 karşılaşmada maç başına 4,33 gol atıldı; 6 maç 2,5 üstü, 5 maç karşılıklı gollü bitti. Son maç: 31 Temmuz 2026, Nõmme United 1-2 Trans Narva.

Sıralama
10. (20 p) – 9. (34 p)
Form (son 5)
MMMBB – GGMMM
H2H (G-B-M)
5-0-3 (8 maç)
2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
%62 – %81
KG var (bu sezon, tüm maçlar)
%56 – %69
iddaa MS 1-0-2
3,46 – 3,70 – 1,60
Devamını oku · Gol istatistikleri, iddaa oranları, Veriler ne diyor?

Gol istatistikleri

Trans Narva iç saha 16 maçta maç başına 1,06 gol attı, 1,62 gol yedi; Nõmme United dış saha 16 maçta 1,12 attı, 2,56 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Trans Narva %62, Nõmme United %81. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Trans Narva %56, Nõmme United %69. İlk yarıyı önde kapatma: Trans Narva 3/16, Nõmme United 3/16.

iddaa oranları

iddaa Maç Sonucu: 1 – 3,46, 0 – 3,70, 2 – 1,60. Karşılıklı Gol: Var 1,30, Yok 2,39.

Veriler ne diyor?

Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %72; KG var ortalaması %62; son 5 maçta toplam 13 gol attılar, 22 gol yediler.

Veri: 25 Ekim 2026 20:09 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun

Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)

Puan durumu Maç öncesi

Estonya · Meistriliiga puan durumu

#TakımOGBMAYAVPForm (yeni solda)
1FC Levadia Tallinn 362871 9729 +6891 GGGGB
2Paide 3619710 5643 +1364 GGMGB
3Flora Tallinn 3620214 6851 +1762 GMMGB
4Kalju Nomme 3618711 6136 +2561 MGGGB
5Tammeka 3617217 5060 -1053 MGMGM
6Laagri 3615219 5155 -447 GGMMM
7Vaprus 3611718 5169 -1840 MMBMG
8Nõmme United 3612222 5981 -2238 GGGMB
9Kuressaare 3610719 3655 -1937 MMBMB
10Trans Narva 366525 2979 -5023 MMMMG
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181341 5311 +4243
2Flora Tallinn 181107 3822 +1633
3Paide 181026 2620 +632
4Tammeka 181017 2824 +431
5Kalju Nomme 18936 3519 +1630
6Laagri 18927 3022 +829
7Vaprus 18756 2928 +126
8Kuressaare 18648 2126 -522
9Nõmme United 186012 3939 018
10Trans Narva 185310 2028 -818
#TakımOGBMAYAVP
1FC Levadia Tallinn 181530 4418 +2648
2Paide 18954 3023 +732
3Kalju Nomme 18945 2617 +931
4Flora Tallinn 18927 3029 +129
5Tammeka 187110 2236 -1422
6Nõmme United 186210 2042 -2220
7Laagri 186012 2133 -1218
8Kuressaare 184311 1529 -1415
9Vaprus 184212 2241 -1914
10Trans Narva 181215 951 -425

İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 07.11.2026 16:38 TSİ.

Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).

iddaa oranları

Maç sonucu

13,46X3,7021,60

Karşılıklı gol

Var1,30Yok2,39

3,5 Alt / Üst

Alt1,57Üst1,82

Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.

Aynı gün Meistriliiga'da oynanan diğer maçlar

Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.