Tottenham 3-1 Coventry: Maç Sonucu ve İstatistikleri
Tottenham 3–1 Coventry (19 Ekim 2026). İlk yarı 1–0. Şut 16–12, isabetli şut 5–1, topa sahip olma %66–%34, korner 4–4.
Maç özeti
Tottenham – Coventry maçı 3-1 sona erdi; ilk yarı 1-0 tamamlandı. Goller: James Maddison 14', Omar Marmoush 58', Ben Davies 90+6' (Tottenham); Jack Rudoni 49' (Coventry). xG: Tottenham 0,9 – 0,8 Coventry.
Goller ve kartlar
Maç bilgileri
Diğer bilgiler
- Teknik direktörler
- Tottenham: R. De Zerbi · Coventry: F. Lampard
Maç akışı
Tottenham üstte · Coventry altta
golsarı kartkırmızı kart↔oyuncu değişikliği
- 14' gol: James Maddison (Tottenham)
- 20' sarı kart: Caleb Yirenkyi (Coventry)
- 22' sarı kart: Dominic Solanke (Tottenham)
- 45' sarı kart: Jay Dasilva (Coventry)
- 49' gol: Jack Rudoni (Coventry)
- 58' gol: Omar Marmoush (Tottenham)
- 60' oyuncu değişikliği: Sidiki Cherif ↔ Taiwo Awoniyi (Coventry)
- 60' oyuncu değişikliği: Caleb Yirenkyi ↔ Frank Onyeka (Coventry)
- 64' sarı kart: Jack Rudoni (Coventry)
- 69' oyuncu değişikliği: James Maddison ↔ Conor Gallagher (Tottenham)
- 69' oyuncu değişikliği: Andrew Robertson ↔ Ben Davies (Tottenham)
- 71' oyuncu değişikliği: Tosin Adarabioyo ↔ Mateus Fernandes (Tottenham)
- 78' oyuncu değişikliği: Tatsuhiro Sakamoto ↔ Gustavo Hamer (Coventry)
- 78' oyuncu değişikliği: Brandon Thomas-Asante ↔ Ephron Mason-Clark (Coventry)
- 87' oyuncu değişikliği: Mohammed Kudus ↔ Dejan Kulusevski (Tottenham)
- 87' oyuncu değişikliği: Omar Marmoush ↔ Mathys Tel (Tottenham)
- 87' oyuncu değişikliği: Jack Rudoni ↔ Kaine Kesler-Hayden (Coventry)
- 90+6' gol: Ben Davies (Tottenham)
Maç olayları
- TottenhamCoventry
- Gol Ben Davies 3–1Asist: Dominic Solanke90+6'
- Mohammed Kudus ↔ Dejan KulusevskiOyuncu değişikliği87'
- Omar Marmoush ↔ Mathys TelOyuncu değişikliği87'
- 87'Jack Rudoni ↔ Kaine Kesler-HaydenOyuncu değişikliği
- 78'Tatsuhiro Sakamoto ↔ Gustavo HamerOyuncu değişikliği
- 78'Brandon Thomas-Asante ↔ Ephron Mason-ClarkOyuncu değişikliği
- Tosin Adarabioyo ↔ Mateus FernandesOyuncu değişikliği71'
- James Maddison ↔ Conor GallagherOyuncu değişikliği69'
- Andrew Robertson ↔ Ben DaviesOyuncu değişikliği69'
- 64'Jack RudoniSarı kart
- 60'Sidiki Cherif ↔ Taiwo AwoniyiOyuncu değişikliği
- 60'Caleb Yirenkyi ↔ Frank OnyekaOyuncu değişikliği
- Gol Omar Marmoush 2–1Asist: Andrew Robertson58'
- 49'Gol Jack Rudoni 1–1Asist: Brandon Thomas-Asante
- 45'Jay DasilvaSarı kart
- Dominic SolankeSarı kart22'
- 20'Caleb YirenkyiSarı kart
- Gol James Maddison 1–0Asist: Mohammed Kudus14'
Maç istatistikleri
Sezon istatistikleri
Bu lig, bu sezonMaç sonucu
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Beraberlik | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Mağlubiyet | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Galibiyet | %30 3/10 | %20 1/5 |
| Beraberlik | %0 0/10 | %0 0/5 |
| Mağlubiyet | %70 7/10 | %80 4/5 |
Goller ?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
?
Maç başına attığı ve yediği gol (90 dakika skoru).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 14.–18. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 1,40 (7 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,10 (11 gol)ligde 7.–8. · lig ortalamasından 0,25 düşük | 1,20 (6 gol) |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Attığı gol / maç | 1,00 (10 gol)ligde 14.–18. · lig ortalamasından 0,35 düşük | 0,60 (3 gol) |
| Yediği gol / maç | 1,90 (19 gol)ligde 18. · lig ortalamasından 0,55 yüksek | 2,00 (10 gol) |
Gol istatistikleri ?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
?
KG Var: iki takımın da gol attığı maçlar. Üst: toplam golün 1,5 / 2,5 / 3,5'i geçtiği maçlar. Gol yememe: kalesini gole kapattığı maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %30 3/10ligde 18. · lig ortalamasından 19 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %70 7/10 | %80 4/5 |
| 2,5 Üst | %30 3/10ligde 17.–19. · lig ortalamasından 17 puan düşük | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| KG Var | %40 4/10ligde 15.–16. · lig ortalamasından 9 puan düşük | %40 2/5 |
| 1,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 2,5 Üst | %60 6/10ligde 4. · lig ortalamasından 13 puan yüksek | %60 3/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %40 2/5 |
| Gol yememe | %10 1/10 | %20 1/5 |
Korner istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
?
Maçta iki takımın toplam korner sayısı: maç başı ortalama ve 7,5 / 8,5 / 9,5 / 10,5'i geçtiği maçlar (maç istatistiği olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 11,6 | 13,2 |
| 7,5 Üst | %100 10/10 | %100 5/5 |
| 8,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 9,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 10,5 Üst | %50 5/10 | %80 4/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maçta toplam korner (ort.) | 8,1 | 7,8 |
| 7,5 Üst | %90 9/10 | %80 4/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 10,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
Kart istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam kart sayısı (sarı + kırmızı): maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 4,2 | 3,0 |
| 2,5 Üst | %80 8/10 | %80 4/5 |
| 3,5 Üst | %50 5/10 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %30 3/10 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı kart | 2,6 | 2,6 |
| 2,5 Üst | %40 4/10 | %40 2/5 |
| 3,5 Üst | %20 2/10 | %20 1/5 |
| 4,5 Üst | %10 1/10 | %0 0/5 |
| 5,5 Üst | %0 0/10 | %0 0/5 |
İsabetli şut istatistikleri ?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
?
Maçta iki takımın toplam isabetli şutu: maç başı ortalama ve çizgiyi geçtiği maçlar.
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,9 | 8,4 |
| 6,5 Üst | %70 7/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %60 6/10 | %60 3/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %40 2/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Maç başı isabetli şut | 7,8 | 7,4 |
| 6,5 Üst | %50 5/10 | %60 3/5 |
| 7,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 8,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
| 9,5 Üst | %30 3/10 | %20 1/5 |
İlk yarı ?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
?
İlk yarıyı önde, berabere ya da geride kapattığı maçlar (ilk yarı skoru olan maçlar).
| Toplam (10) | İç saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %40 2/5 |
| Berabere | %60 6/10 | %40 2/5 |
| Geride | %20 2/10 | %20 1/5 |
| Toplam (10) | Dış saha (5) | |
|---|---|---|
| Önde | %20 2/10 | %0 0/5 |
| Berabere | %40 4/10 | %40 2/5 |
| Geride | %40 4/10 | %60 3/5 |
İY / MS ?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
?
İlk yarı ve maç sonu sonucu birlikte, takımın gözünden: 1 = önde/kazandı, X = berabere, 2 = geride/kaybetti. Toplam sütunu.
Tottenham (10 maç)
Coventry (10 maç)
Gol dakikaları ?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
?
Attığı ve yediği gollerin 15 dakikalık dilimlere dağılımı (olay verisi olan maçlar; dakikası belli olmayan goller dışarıda). Toplam sütunu.
Tottenham (9 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 1 |
| 16-30 | 1 | 0 |
| 31-45 | 0 | 2 |
| 46-60 | 1 | 2 |
| 61-75 | 1 | 4 |
| 76-90 | 4 | 2 |
Coventry (10 maç)
| Dakika | Attığı | Yediği |
|---|---|---|
| 1-15 | 1 | 2 |
| 16-30 | 1 | 2 |
| 31-45 | 1 | 1 |
| 46-60 | 5 | 4 |
| 61-75 | 0 | 4 |
| 76-90 | 2 | 6 |
Kartlar
Tottenham
Sarı 17 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,7)
Coventry
Sarı 11 · Kırmızı 1 (10 maç · maç başı sarı 1,1)
Kaynak: DG istatistik akışı (API-Football), lig maçları. Veri 08.11.2026 00:38 TSİ itibarıyla · ligde 95 maç. Lig istatistikleri →
Maç istatistikleri · sezon ortalaması (maç başı)
Tottenham: iç saha, 5 maç · Coventry: dış saha, 5 maç
Rakiplerine izin verdikleri
Yeşil = o ölçütte daha iyi olan taraf (faul / kart / rakibe izin verilende az olan). Kaynak: API-Football maç istatistikleri; n = istatistiği olan maç. Geçmiş veri dolduruldukça maç sayısı artar.
Tottenham – Coventry ilk 11'ler
Tottenham · 4-2-3-1
- 31A. KinskýK
- 6J. van HeckeD
- 4T. AdarabioyoD71' oyundan çıktı 71. dk
- 37M. van de VenD
- 3A. RobertsonD58' asist 58. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 14A. GrayO
- 16S. TonaliO
- 20M. KudusO14' asist 14. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 10J. MaddisonO14' gol 14. dk69' oyundan çıktı 69. dk
- 22Omar MarmoushO58' gol 58. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 19D. SolankeF22' sarı kart 22. dk90+6' asist 90+6. dk
- 11M. TelF87' oyuna girdi 87. dk
- 68L. Williams-BarnettO
- 52Callum Latif OlusesiO
- 21D. KulusevskiO87' oyuna girdi 87. dk
- 18Mateus FernandesO71' oyuna girdi 71. dk
- 8C. GallagherO69' oyuna girdi 69. dk
- 33B. DaviesD69' oyuna girdi 69. dk90+6' gol 90+6. dk
- 5M. SenesiD
- 39M. DúbravkaK
Teknik direktör: R. De Zerbi
Coventry · 4-2-3-1
- 19C. RushworthK
- 27M. van EwijkD
- 4B. ThomasD
- 2E. PinnockD
- 3J. DasilvaD45' sarı kart 45. dk
- 8Caleb Marfo YirenkyiO20' sarı kart 20. dk60' oyundan çıktı 60. dk
- 6M. GrimesO
- 7T. SakamotoO78' oyundan çıktı 78. dk
- 5J. RudoniO49' gol 49. dk64' sarı kart 64. dk87' oyundan çıktı 87. dk
- 23B. Thomas-AsanteO49' asist 49. dk78' oyundan çıktı 78. dk
- 49S. CherifF60' oyundan çıktı 60. dk
- 29V. TorpO
- 10E. Mason-ClarkO78' oyuna girdi 78. dk
- 9E. SimmsF
- 14T. AwoniyiF60' oyuna girdi 60. dk
- 38G. HamerO78' oyuna girdi 78. dk
- 16F. OnyekaO60' oyuna girdi 60. dk
- 25D. BentleyK
- 12S. MfuniD
- 20K. Kesler-HaydenD87' oyuna girdi 87. dk
Teknik direktör: F. Lampard
Karşılaştırma ve aralarındaki maçlar
İki takımı karşılaştır → · İngiltere · Premier Lig puan durumu ve istatistikleri →
Maç öncesi analiz – maçtan önce yazıldı
Maç öncesi analiz
Maç başlamadan yazıldıForm (son 5 maç)
Son 5 maçta Tottenham 0 kez kazandı, 3 kez berabere kaldı, 2 kez kaybetti (gol: 4-7). Coventry son 5 maçında 2 galibiyet, 0 beraberlik, 3 yenilgi aldı; 6 gol attı, 10 gol yedi.
Aralarındaki maçlar
Aralarındaki 1 maçta galibiyetler Tottenham 1 – Coventry 0; 0 beraberlik var. Son maç: 18 Eylül 2024, Coventry 1-2 Tottenham.
- Sıralama
- 20. (3 p) – 16. (6 p)
- Form (son 5)
- BMMBB – GGMMM
- H2H (G-B-M)
- 1-0-0 (1 maç)
- 2,5 üst (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %50
- KG var (bu sezon, tüm maçlar)
- %33 – %17
- Korner ort. (maç)
- 10,0
- iddaa MS 1-0-2
- 1,41 – 4,16 – 5,19
Devamını oku · Gol istatistikleri, Korner ve kart, iddaa oranları, Veriler ne diyor?
Gol istatistikleri
Tottenham bu sezon 6 maçta maç başına 0,50 gol attı, 1,50 gol yedi; Coventry bu sezon 6 maçta 0,83 attı, 1,83 yedi. 2,5 gol üstü biten maç yüzdesi: Tottenham %33, Coventry %50. Karşılıklı gol (KG var) yüzdesi: Tottenham %33, Coventry %17. İlk yarıyı önde kapatma: Tottenham 0/6, Coventry 1/6.
Korner ve kart
Kendi korneri (maç başı): Tottenham 7,0, Coventry 3,7. İki takımın bu maçlarında toplam korner ortalaması 10,0. Maç başına kart: Tottenham 1,5, Coventry 1,0.
iddaa oranları
iddaa Maç Sonucu: 1 – 1,41, 0 – 4,16, 2 – 5,19. 2,5 Alt/Üst: Alt 2,17, Üst 1,47. Karşılıklı Gol: Var 1,58, Yok 1,97.
Veriler ne diyor?
Özetle: iki takımın bu sezonki maçlarında 2,5 üst yüzdesi ortalaması %42; KG var ortalaması %25; maç başına toplam korner ortalaması 10,0; son 5 maçta toplam 10 gol attılar, 17 gol yediler.
Veri: 18 Ekim 2026 22:08 TSİ · Oranlar yalnız iddaa. Bilgi amaçlıdır. 18+ · Sorumlu Oyun
Güncel puan durumu (bugün itibarıyla)
İngiltere · Premier Lig puan durumu
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 10 | +10 | 27 |
| 2 | Manchester City | 10 | +8 | 21 |
| 3 | Brighton | 9 | +17 | 19 |
| 4 | Chelsea | 9 | +4 | 16 |
| 5 | Everton | 10 | +2 | 16 |
| 6 | Liverpool | 9 | +2 | 15 |
| 7 | Brentford | 9 | +7 | 14 |
| 8 | Leeds | 10 | +2 | 14 |
| 9 | Bournemouth | 9 | +1 | 12 |
| 10 | Tottenham | 10 | -1 | 12 |
| 11 | Newcastle | 10 | -3 | 12 |
| 12 | Aston Villa | 9 | -3 | 12 |
| 13 | Hull City | 10 | 0 | 11 |
| 14 | Ipswich | 9 | -4 | 11 |
| 15 | Fulham | 10 | -2 | 10 |
| 16 | Nottingham Forest | 10 | -4 | 9 |
| 17 | Coventry | 10 | -9 | 9 |
| 18 | Manchester United | 9 | -5 | 7 |
| 19 | Crystal Palace | 9 | -12 | 7 |
| 20 | Sunderland | 9 | -10 | 5 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +8 | 15 |
| 2 | Manchester City | 5 | +4 | 12 |
| 3 | Brighton | 4 | +12 | 10 |
| 4 | Brentford | 5 | +7 | 10 |
| 5 | Chelsea | 5 | +5 | 10 |
| 6 | Everton | 5 | +3 | 10 |
| 7 | Leeds | 5 | +4 | 9 |
| 8 | Bournemouth | 5 | +3 | 8 |
| 9 | Hull City | 5 | +2 | 7 |
| 10 | Tottenham | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Ipswich | 4 | 0 | 7 |
| 12 | Coventry | 5 | -2 | 6 |
| 13 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 14 | Aston Villa | 5 | -1 | 5 |
| 15 | Newcastle | 5 | -1 | 5 |
| 16 | Liverpool | 5 | -2 | 5 |
| 17 | Manchester United | 4 | -1 | 4 |
| 18 | Nottingham Forest | 5 | -1 | 4 |
| 19 | Sunderland | 4 | -3 | 4 |
| 20 | Crystal Palace | 4 | -4 | 3 |
| # | Takım | O | AV | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Arsenal | 5 | +2 | 12 |
| 2 | Liverpool | 4 | +4 | 10 |
| 3 | Brighton | 5 | +5 | 9 |
| 4 | Manchester City | 5 | +4 | 9 |
| 5 | Newcastle | 5 | -2 | 7 |
| 6 | Aston Villa | 4 | -2 | 7 |
| 7 | Chelsea | 4 | -1 | 6 |
| 8 | Everton | 5 | -1 | 6 |
| 9 | Fulham | 5 | -1 | 5 |
| 10 | Leeds | 5 | -2 | 5 |
| 11 | Tottenham | 5 | -2 | 5 |
| 12 | Nottingham Forest | 5 | -3 | 5 |
| 13 | Brentford | 4 | 0 | 4 |
| 14 | Bournemouth | 4 | -2 | 4 |
| 15 | Hull City | 5 | -2 | 4 |
| 16 | Ipswich | 5 | -4 | 4 |
| 17 | Crystal Palace | 5 | -8 | 4 |
| 18 | Manchester United | 5 | -4 | 3 |
| 19 | Coventry | 5 | -7 | 3 |
| 20 | Sunderland | 5 | -7 | 1 |
İç saha / dış saha tabloları yalnız o maçlardaki puana göre sıralanır (puan, averaj, attığı gol). Puan durumu kaynağı 08.11.2026 00:38 TSİ.
Kaynak: API-Football (maç kaynakta doğrulanmış olarak eşleşti).
iddaa oranları
Maç sonucu
Çifte şans
Karşılıklı gol
1,5 Alt / Üst
2,5 Alt / Üst
3,5 Alt / Üst
Maç öncesi son iddaa oranları; bilgi amaçlıdır.
Bu sayfa maç arşivinden gösteriliyor. Bilgi amaçlıdır.
